youtube-continues-crypto-ban

پخش فیلم های ارز رمزپایه در یوتیوب همچنان ممنوع!

در یک دور دیگر از سانسورها، یوتیوب دو ویدیو را از دو کانال مختلف ارزهای رمزنگاری شده‌ای همچون بیت کوین حذف کرد. Ivan on Tech(ایوان آن تک)، برنامه نویس ارزهای رمزپایه، توییت کرد که یوتیوب در 9 مارس یکی از فیلم های او را از کانالش حذف کرد. Moon(مون) ، تحلیلگر فنی و گزارشگر، گفت یوتیوب یکی از کارهای او را در 10 مارس از کانالش حذف کرده است.

یوتیوب حساب های زیادی را در سال 2019 ممنوع اعلام کرد

تعداد بیشماری از فعالان ارزهای رمزپایه که در یوتیوب نیز فعال هستند، در اواخر سال 2019 اعتصاب کردند، از جملهChris Dunn ،Crypto Beadles و  Altcoin Daily. کریس دان اشاره کرد که یوتیوب کانال او را به دلیل “محتوای مضر و نامناسب” و “فروش کالاهای غیر مجاز” ممنوع اعلام کرده است. در پاسخ به ادعای Moon(مون) در اواخر ماه دسامبر، یوتیوب توئیت کرد که ممنوعیت کار کردن کانال او اشتباه بوده است.

یوتیوب اعلام کرد: ” ما دچار یک خطا در طول بررسی ویدئوها شدیم، ویدیوی شما میتواند دوباره پخش شود و اعتصابات برطرف شوند. اگر نکته دیگری وجود دارد لطفا به ما اطلاع دهید.! “

در پی اعتراضات، یوتیوب چندین فیلم و اکانت معروف و پرچم دار این وبگاه بارگذاری ویدئو را بازگرداند.

ممنوعیت های یوتیوب برمی‌گردند!

طبق گزارش ها، یوتیوب به مسدود کردن فیلم های مربوط به ارزهای رمزنگاری شده بازگشته است. مون در توییتی گفت: “پاکسازی ارزهای رمزپایه از یوتیوب تا به امروز ادامه یافته است، و این دومین بار است که یوتیوب این کار را انجام داده است و من باید با آن مقابله کنم.”

ایوان آن تک اخیراً در بخش ویدیویی وبسایت خبری کوین تلگراف، با ریچارد هارت (Richard Heart) در مورد پروژه ارزهای رمزپایه‌اش مصاحبه کرده است. در بخش دیگر، بانک  BNP Paribas(بی‌ان‌پی پاریبا، گروه بانکداری فرانسوی است، که شعبه مرکزی آن در پاریس قرار دارد. شعبه دوم آن نیز، در شهر لندن مستقر می‌باشد. این بانک، در سال ۲۰۰۰ از طریق ادغام بانک ملی پاریس و بانک پاریبا تشکیل شد) نیز اخیراً ممنوعیت مربوط به ارزهای رمزپایه را وضع کرده و مشتریان خود را از تبدیل پول‌هایشان به ارزهای رمزنگاری شده به باز می دارد.

2 یک پینگ

  1. پینگ بک: لیست 11 تایی از بهترین شبکه‌های تبلیغاتی برای ارزهای رمزپایه در سال 2020 - زرد نیوز

  2. پینگ بک: یوتیوب کانال را Crypto Crow را ظرف چند روز ممنوع کرده و بازیابی می کند! - زرد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.