96،2 درصد از زنان مجرد از شما میخواهند این “راز” را بدانید

حال چرا این عدد این قدر دقیق است؟ چرا 96،2  درصد؟ علت آن را بعدا به شما خواهم گفت، اما اول بگذارید خواسته زنان از شما مردان را بگویم.

چیزی که 96 درصد از زنان مجرد می خواهند به شما بگویند این است که زنی شما را می بیند و از شما خوشش می آید، اما از ترس رد شدن از طرف شما، جسارت ابراز علاقه به شما را ندارد. اگر چه برخی از زنان ترسی از رد شدن توسط مردان ندارند. اگر شما هم تجربه رد شدن توسط زنی که به او علاقه دارید را داشته باشید درک می کنید که احساس چندان خوشایندی نیست.

زنان هم اما تجربه پس زده شدن دارند. در طول دوران زندگی مجردی بار ها برای زنی پیش می آید که به مردی علاقه پیدا می کند و بنا به دلیلی مرد علاقه اش به آن زن را از دست می دهد. در برخی موارد، مرد کشش و علاقه کافی به زن پیدا نمی کند. اما در برخی موارد، به دلیل این که زن هیچ گونه سیگنال مثبتی به مرد نشان نمی دهد، به برقراری رابطه اصرار نمی ورزد.

داشتم می گفتم، 96،2  درصد از زنان… اما چرا این عدد این قدر دقیق است؟

خب طبق نظر سنجی موسسه گالوپ در ایالات متحده، 3،8 درصد خود را همجنس گرا معرفی می کنند.

درسی که می توانید از این مقاله بگیرید این است که، وقتی با زنی تعامل دارید، اغلب علاقه زیادی به شما نشان نمی دهند، مبادا شما علاقه تان به او را هنگام صحبت کردن از دست بدهید. در حقیقت از این می ترسند که شما احساسات او را برانگیخته کنید و به یک باره دست از صحبت کردن با او بردارید. و این کار باعث می شود حس رد شدن و پس زده شدن به او دست دهد. این فکر کند به اندازه کافی برای شما خوب نیست و در حد و اندازه های شما نیست.

بنابراین، وقتی زنی را ملاقات می کنید با اعتماد به نفس او را به خود جذب کنید، طنز سنگین را چاشنی گفتگوی خود کنید و حتی او را دست بیاندازید، اما کاریزمای خود را حفظ کنید، اینجاست که باید سیگنال های علاقه مند شدن زن به خود را شناسایی کنید. برخی زنان به طور خیلی واضح به ابراز علاقه شما جواب می دهند و خواهان افزایش تعامل هستند، اما برخی نیز ممکن است از ترس رد شدن توسط شما به طور واضح ابراز علاقه نکنند.

هم چنین از آن دسته از زنان باشند که در طول 10 دقیقه اول مکالمه هیچ سیگنالی به شما ندهند تا سطح اعتماد به نفس شما را ارزیابی کنند. در بیشتر موارد، دسته آخر زنان بسیار سکسی هستند که می خواهند با یک مرد قابل اتکا وارد رابطه شوند.

پس، اگر زنی را ملاقات کردید و هر کاری از قبیل استفاده از طنز، کاریرماتیک رفتار کردن و داشتن اعتماد به نفس برای برقراری رابطه انجام دادید، پس مطمئن باشید به خودتان ایمان دارید. نیازی نیست هر حرکت کوچک از طرف زنان را مورد بررسی قرار دهید. حس اعتماد به نفس خود را با نوع رفتار متزلزل زنان از این که در حد آن ها نیستید یا از شما خوششان نیامده از بین نبرید.

البته که ممکن نیست نظر هر زن مجرد را به خودتان جلب کنید. با این حال، اگر رفتارهایی که نظر زنان را به خود جلب می کنند داشته باشید، از جمله استفاده از طنز در گفتگو، داشتن اعتماد به نفس و کاریزما آن وقت می توان گفت که مورد نوجه اکثر زنان مجرد هستید.

برخی از زنان مقداری توجه را احساس می کنند، برخی توجه زیادی را و برخی توجهات شدیدی را احساس می کنند. با این حال، چیزی که باید به آن توجه داشته باشید این است که اگر رفتار و شخصیت درستی از خود به معرض عموم بگذارید که زنان به آن جذب می شوند، آن ها به خودیِ خود جذب شما می شوند. اما مسئله ای که هست این است که زنان به سختی به نکات بالا اقرار می کنند. بیشتر زنان به سختی به این که به مردی در کنارشان نیاز دارند اقرار می کنند.

زنانِ مدرن امروزی طوری رفتار می کنند به هیچ مردی احتیاج ندارند، ترسی از رد شدن توسط مردان ندارند، اصلا به هیچ چیزی نیازی ندارند. اما واقیعیت این است که زنان هم انسان هستند و نیاز های طبیعی دارند. آنها واقعا از رد شدن ناراحت می شوند و واقعا می خواهند از برخورد با این حس خودداری کنند. پس شک کردن به خودتان و را متوقف کنید.  

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.