چرا نمی توانم دوست پسر داشته باشم

چرا نمی توانم دوست پسر داشته باشم؟

اگر شما هم این سوال ذهن‌تان را به خود مشغول کرده که چرا من نمی توانم دوست پسر داشته باشم؟ خوشحالم که بگویم این مقاله امروز تا حد زیادی به شما کمک خواهد کرد. امروز در این مقاله از زردنیوز ما تصمیم گرفتیم که در مورد اینکه چرا تا به امروز نتوانستید یک دوست پسر داشته باشید را به شما خواهیم گفت.

این روزها خیلی‌ها برای داشتن یک رابطه با جنس مخالف معمولا در شبکه‌های مجازی مثل اینستاگرام به دنبال داشتن یک رابطه هستند. ولی طبق آخرین برسی‌هایی که انجام گرفت، مشخص شد که تنها 4٪ از کاربران موفق به داشتن یک رابطه‌ی سالم در شبکه‌های مجازی بوده‌اند. در کل هیچ‌وقت شبکه‌های مجازی مکانی مناسب برای یک رابطه طولانی مدت نیست!

چرا نمی‌توانم دوست پسر داشته باشم؟

خیلی‌ها که شاید تا به امروز این شانس را نداشتند که یک رابطه خوب و طولانی مدت داشته باشند، فکر می‌کنند که حتما من طلسم شده‌ام و هرگز این شانس را نخواهم داشت! ولی هرگز این گونه نیست!

ممکن است که اگر شما تا به امروز نتوانستید رابطه‌ی جدی با کسی داشته باشید این بوده که یک سری نکات را رعایت نمی‌کردید و فقط به دنبال حاشیه بودید. در ادامه ما چند نکته‌ی کلیدی را به شما آموزش خواهیم داد، تا بتوانید یک دوست پسر خوب و مناسب برای خود پیدا کنید.

پس در ادامه با ما همراه باشید:

1- خود محوری

یکی از اولین دلایل می‌تواند این باشد که شاید شما بیش از حد خود محور هستید. ممکن است کمی خودخواه باشید ولی هچی اشکالی ندارد. سعی کنید که با خواندن تکنیک‌ها و روش‌هایی که می‌توانید در گفتگوها خیلی بیشتر کنترل امور را در دست بگیرید. اگر این گونه باشد در هنگام گفتگو با سایر افراد خیلی راحت‌تر با مسائل کنار خواهید آمد.

2- استقلال

 اگر تا به امروز خیلی وابسته به خانواده و یا کسان دیگری بودید، خوب است که با خود تمرین کنید تا کمی مستقل‌تر باشید. اگر دوست داشته باشید که در یک رابطه طولانی مدت با کسی باشید، کمی مستقل‌تر باشید و فردی خودکفا باشید.

3- انتظارات

شاید تا به امروز انتظارات شما از دنیا و کلا از دیگران خیلی زیاد است. خوب است که شما لیستی از 20 مورد خیلی مهم در مورد خواسته‌هایتان از داشتن یک رابطه خوب و سالم را برای خود تعریف کنید. هیچ وقت نباید سقف خواسته‌های شما در یک رابطه خیلی زیاد و غیر معقول باشد.

فراموش نکنید که هیچ‌کس در زندگی بی‌عیب نیست و شاید انتظارات شما از کسی که با او قصد داشتن یک رابطه را دارید خیلی زیاد است.

4- واقع‌گرایی

خوب است که کمی در رابطه‌ای که قصد دارید در آن باشید باشید واقع‌گرا باشید. شما در فیلم سینمایی زندگی نمی‌کنید. شاید زندگی کردن و داشتن خواسته‌هایی که در فیلم‌ها می‌بینید برای مدتی خوب و سرگرم کننده باشد. ولی زندگی واقعی مثل یک فیلم سینمایی نیست!

خوب است که در زندگی و رابطه کمی تنوع داشته باشیدولی فراموش نکنید که زندگی هیچ وقت یک مدل نیست و نخواهد بود!

5- مکان مناسب

اگر تا به امروز موفق به داشتن یک رابطه سالم نبودید، حتما در جاهای اشتباه به دنبال یک رابطه بودید! همان‌طور که در ابتدای مقاله گفیتم، شبکه‌های اجتماعی مکان مناسبی برای داشتن یک رابطه‌ی سالم نیست.

خوب در جاهای دیگری به‌دنبال گمشده‌ی خود بگردید و کمی عاقلانه‌تر رفتار کنید.

6- معاشقه

اگر تا به امروز نتوانستید که یک رابطه طولانی مدت را داشته باشید، شاید این بوده که شما بلد نیستید که چگونه باید معاشقه کنید. شاید شما کسی را بسیار دوست داشته باشید ولی راه درست ابراز کردنش را بلد نبودید.طبق تحقیقاتی که صورت گرفته، 36 درصد از خانم‌ها تکنیک درست معاشقه کردن را بلد نیستند×

با دیدن و یا خواندن کتاب‌ها و مقاله‌ها شما باید بتوانید این تکنیک‌ها را یاد بگیرید و به‌خوبی از آنها استفاده کنید.

یکی از ساده‌ترین کارهایی که می‌توانید انجام دهید این است که با او همیشه ارتباط چشمی داشته باشید و هنر خوب گوش کردن را بلد باشید.

7- وابستگی زیاد

شاید شما تا به امروز خیلی بیش از حد به مردان وابسته بودید!

همانگونه که بالاتر هم گفتیم، شما باید بلد باشید که مستقل باشید و بیش از حد وابسته به دیگران نباشید. خیلی خوب نیست که شما هر نیم ساعت یکبار به دنبال این باشید که دوست پسر شما کجاست و چه‌کار می‌کند. هر کسی نیازمند داشتن یک حریم خصوصی است که باید یاد بگیرید از آن تجاوز نکنید!

8- شنونده بودن

شاید شما تا به امروز شنونده خیلی خوبی نبودید! خدا به یک دلیل یک دهان و دو گوش داده که یاد بگیریم به‌خوبی به دیگران گوش کنیم. این یکی از مهمترین مهارت‌های زندگی است که شاید تا به امروز خیلی به آن اهمیتی نمی‌دادید!

از امروز سعی کنید که این مهارت را در خوب پرورش دهید و شنونده‌ی بهتری باشید.

10- مهارت‌هایی زندگی

شاید باید تا جایی که می‌توانید افق‌های خود را کمی گسترش دهید. سعی کنید فعالیت‌های جدیدی انجام دهید یا در کلاس‌هایی شرکت کنید که مهارت‌های جدیدی را یاد بگیرید. مثلا کلاس‌های آشپزی و یا شیرینی‌پزی و …

11- گذشته‌ها

سعی کنید که تا جایی که می‌توانید در گذشته‌ی همدیگر کند و کاو نکنید و به‌دنبال اتفاقاتی که در گذشته برای شما افتاده بوده، نباشید.  حدود 50 تا 70 درصد از زنانی که مجرد هستند و به دنبال یک رابطه جدی هستند، متاستفانه یا نتوانسته‌اند گذشته خود را فراموش کنند و یا اینکه بیش از حد روی گذشته شریک خود حساس هستند!

باید یاد بگیرید که چگونه ببخشید و افکار خود را روی گذشته خود و دیگران معطوف نکنید!

12- مقایسه

یکی از بزرگترین مشکلات افراد این است که دوست پسر خود را یا با دوست پسران قبلی مقایسه می‌کنند و یا با افراد دیگر!

اگر شما هم این اخلاق بد را دارید، سعی کنید خیلی سریع این رفتار خود را کنار بگذارید. تا وقتی که شما این عادت را داشته باشید، هرگز موفق نخواهید شد که یک رابطه موفق را پیدا کنید.

13- اعتماد به نفس

شما با داشتن اعتماد به نفس می‌توانید کوه‌ها را هم جابه‌جا کنید! افراد با اعتماد به نفس بالا برای جنس مخالف بسیار جذاب هستند. اعتماد به نفس باعث می شود افراد بیشتر با شما وقت بگذارنند و در مورد شما بیشتر بدانند!

شک نکنید که با اعتماد به نفس بالا می‌توانید قلب هر مردی را تسخیر کنید!

14- جذابیت

سعی کنید که همیشه بهترین ورژن خودتان باشید. همیشه به زیبایی خود و موهایتان بپردازید. همیشه آرایش داشته باشید و بوی خوب بدهید.هرگز وقتی که قصد رفتن به سر قرار را دارید با ظاهری ساده و بدون آرایش و جوری که انگار از خواب بیدار شدهاید به سر قرار نروید!

15- قدرت کلمات

هیچ وقت از قدرت کلمات غافل نشوید! خوب است که در حرف زدنتان از جملات زیبا و انگیزشی استفاده کنید. همیشه از کلمات مثبت و زیبا در صحبت‌های خود استفاده کنید و سعی کنید این کلامات ملکه‌ی ذهن شما شود.

همیشه از خدا به‌خاطر داشته‌هایتان تشکر کنید و هر روز از سپاسگزار باشید. این کار به شما کمک می‌کند تا روز خود را خیلی زیباتر شروع کنید

16- لبخند زدن

سعی کنید که همیشه لبخند بزنید. این کار نه تنها یک راه عالی برای بردن دل یک مرد است، بلکه راهی برای نشان دادن نگرش خوشحال و مثبت شما از زندگی هم هست. اگر احساس می‌کنید چیزی برای لبخند زدن ندارید، همیشه در گوشی خود کلیپ‌های طنز را داشته باشید.

سعی کنید که یک لیست کامل از هر چیزی که باعث لبخند زدن یا خندیدن شما شود را تهیه کنید. آن لیست را در طول روز بخوانید و اینگونه همیشه دلیلی برای خندیدن خواهید داشت.

17- چیزهای جدید

این را می‌دانستید که به وجود آوردن فرصت‌های جدید، درهای زیادی را برای شما باز خواهد کرد؟

خوب است که هر چند وقت یکبار به جاهای جدید بروید و  مکان‌های جدید را امتحان کنید. وقتی که شما به جاهای جدید می‌روید قطعا با آدم‌های جدید هم رو به رو خواهید شد و فرصت‌های جدیدی نصیب شما خواهد شد.

18- گشت و گذار

سعی کنید که یک زندگی پرهیاهو داشته باشید. زنانی که مستقل و شلوغ هستند بسیار جذاب تر از آن دسته از زنانی هستند که فقط در خانه نشسته‌اند و کاری برای انجام دادن ندارند. این دسته از افرادی که همیشه فعال و پرهیاهو هستند، برای مردان بسیار جذاب هستند.

سعی کنید که یک زبان جدید یاد بگیرید و کلا همیشه کاری برای انجام دادن داشته باشید.  با انجام این کارها فرصت‌های خیلی زیادی در زندگی خواهید داشت.

19- فرصت دادن

شاید همیشه در قرارهای عاشقانه و یا اولین قرارها همه چیز باب میل شما پیش نرود. خوب است که به خود و یا با کسی که قصد اشنایی با او را دارید، باز هم فرصت دهید.

شاید هیمشه در قرار اول همه چیز آن جوری که تصور می‌کردید پیش نرود و خوب است که آن فرد برای شما یک فرصت دوم هم داشته باشد.

20- زبان مردان

خوب است که یاد بگیرید چگونه که با مردان معاشقه کنید.  مقاله‌هایی که در آرشیو زردنیوز موجود است، می‌تواند کمک بسیار موثری به شما برای داشتن یک رابطه عالی کمک کند. خوب است که او را در قرارها به آرامی لمس کنید و از او در مورد خواسته‌هایش بپرسید.

خوب تا به اینجا بیست تکنیک خیلی مهم که به شما کمک می‌کند رابطه‌ی بهترین داشته باشید را آموزش دادیم، ولی ممکن است سوالاتی ذهن شما را به خود درگیر کرده باشید که ما به آنها پاسخ خواهیم داد:

سؤالات متداول

آیا گرفتن دوست پسر سخت است؟

بله. اما بستگی به شما و جایی که به دنبال آن هستید دارد. این یک فرآیند آسان نیست، زیرا به زمان و تلاش نیاز دارد. شما باید همه چیز را در مورد خود و خواسته های خود بدانید تا بتوانید پسر رویایی خود را پیدا کنید.

الان چطور می‌توانم دوست پسر بگیرم؟

شاید وقت گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی برای این کار خیلی ساده‌تر از آن چیزی که فکر می‌کنید باشد. ولی همان طور که گفتیم این جور رابطه‌ها خیلی طولانی مدت نخواهد بود و خیلی توصیه نمی‌کنیم.

با استفاده از تکنیک ها و روش هایی که در بالا به آن اشاره کردیم، می‌توانید یک رابطه خوب و دراز مدت با فرد ایده‌آل خود داشته باشید.

چرا کسی به من پیشنهاد نمی‌دهد؟

دلایل زیادی می‌تواند وجود داشته باشد. مثلا ممکن است که شما به دستتان انگشتری کرده باشید که هرکسی آن را می‌بیند فکر می‌کندکه شما متعهل هستید. پس اگر تا به امروز این گونه بوده، نگاهی به خود و سر و وضع خود داشته باشید که هرگونه  ابهامی را در خود از بین ببرید.

چرا داشتن یک عشق واقعی انقدر سخت است؟

خوب مشخص است که هرکسی ویژگی و معیارهای خودش را دارد و هیچ کس در این دنیا شبیه ما نیست!هیچ وقت ما نباید انتظار داشته باشیم کسی کامل باشد و هیچ ایرادی نداشته باشد. وقتی که وارد رابطه‌ای می شویم باید تا جایی که میتوانیم انتظارات واقع بینانه داشته باشیم.

زردنیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.