علت محبوبیت bitcoin group و bitcoin revolution در موتور جستجوی گوگل چیست؟

با بررسی روند جستجو های گوگل، تکرار بعضی بعضی از عبارات و کلمات نشان از محبوبیت آن ها دارد، اما در دنیای ارز های دیجیتال همیشه به این منوال نیست. بسیاری از جستجو های مرتبط با ارز های دیجیتال به سایت های کلاهبرداری ختم می شوند که برای افرادی که مدت ها است در بازار ارز های دیجیتال فعالیت می کنند فریب این سایت ها را نمی خورند، اما تازه کاران زیادی با سودای کسب ثروتِ هنگفتِ یک شبه، در دام این سایت ها گرفتار می شوند.

اگر چه برخی اوقات، عبارات محبوب به سایت های قانونی هم ختم می شوند. در این مقاله به بررسی هر دوی این موارد می پردازیم.

Bitcoin Revolution

اولین عبارت محبوب در جستجوی گوگل Bitcoin Revolution (انقلابِ بیت کوین) است. شاید اسم خیلی دهان پر کنی داشته باشد، اما این انقلابِ خود خوانده یکی از هزاران سایتی است که با استفاده از کوکی های شما، اقدام به کلاهبرادی می کنند. شاید افرادی که به تازگی وارد دنیای ارز های دیجیتال شده اند، با دیدن محبوبیت عبارت Bitcoin Revolution در جسجتو های گوگل و بررسی های نا معتبر و گمراه کننده، گمان کنند با یک سایت قانونی طرف هستند. اما باید بسیار مراقب باشید. با یک جستجوی ساده می توانید سایت های قانونی را از سایت های غیر قانونی تشخیص دهید.

از دلایل محبوبیت Bitcoin Revolution در گوگل و به خصوص در ایالات متحده، می توان از سایت های کلاهبردار و تعداد زیادی از تازه کاران که سودای ثروت یک شبه دارند نام برد. البته باید افزایش شدید ارزش بیت کوین را نیز در این امر دخیل دانست.

Bitcoin Group

در سمت دیگر عبارت Bitcoin Group قرار دارد که از کلاهبردارانی که در بالا به آنها اشاره شد متفاوت است. این عبارت که در ابتدا محبوبیت زیادی نداشت، با یک شرکت مرتبط با ارز های دیجیتال و بلاک چین در آلمان به نام Bitcoin Group SE ارتباط دارد.

در حالی که به اندازه Bitcoin Revolution در جستجوی گوگل محبوبیت ندارد، اما طبق بررسی ها، به علت رشد چشمگیر آن در حوزه ارز های رمزنگاری شده در اروپا، بار ها در جستجوی گوگل تکرار شده است. هم چنین با افزایش ویژگی ها و خدمات ارائه شده توسط Bitcoin Group جستجوی نام این شرکت در گوگل افزایش پیدا کرده است و با افزایش مجبوبیت آن، ارزش سهام آن بالاتر رفته و سرمایه گذاران جدیدی را به خود جذب کرده است.

Bitcoin Group SE با در اختیار داشتن همه سهام های Bitcoin Deutschland AG که بزرگ ترین عامل خرید و فروش بیت کوین در آلمان است، با بیش از 850000 مشتری، به بزرگ ترین بازار بیت کوین در اروپا تبدیل شده است. البته با افزایش علاقه به خرید و فروش بیت کوین و ارز های دیجیتال در بزرگ ترین اقتصاد اروپا، آلمان، قابل پیش بینی بود که جستجوی Bitcoin Group در موتور جستجوی گوگل افزایش پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.