کنسل کردن قرار اول از طرف پسر

کنسل کردن قرار اول از طرف پسر

هر دختری وقتی می‌خواهد برای بار اول با یک پسر سر قرار برود، استرس و اضطراب می‌گیرد. گاهی اوقات نمی‌داند که باید چگونه رفتار کند و چه واکنش‌هایی انجام دهد. حال در نظر بگیرید که پسر این قرار را لغو کند، دختر بهتر است که چه واکنشی نشان دهد؟ واکنش دختر به کنسل کردن قرار اول از طرف پسر چه باید باشد؟ در ادامه در مورد این موضوع توضیحات کاملی را ارائه می‌دهیم.

وقتی یک پسر اولین قرار را لغو می‌کند، ممکن است دلایل مختلفی بیاورید و نکات مختلفی را بیان کند. بنابراین در پاسخ به سوال شما، باید چیزهایی که پسر می‌گوید را نیز در نظر گرفت.

بخوانید: قرار گذاشتن با فرد غریبه که تاکنون او را ندیده‌اید!

حرف او را درست گوش دهید!

به محض اینکه پسر بخواهد قرارش را با شما کنسل کند، دلایل خیلی زیادی به ذهن شخص خودتان می‌رسد. بدون اینکه حتی او چنین چیزهایی را گفته باشد. مثلا پیش خودتان فکر می‌کنید که احتمالا علاقه‌ای به دیدن من ندارد، احتمالا از حرف زدن من پشت تلفن یا در هنگام چت ناراحت شده است، یا شاید خیلی به این رابطه امیدی ندارد یا اهمیتی نمی‌دهد و … .

این کار واقعا اشتباه است. لطفا خودتان دلیل نسازید. سعی کنید گوش دهید که او دقیقا چه می‌گوید و چه می‌خواهد. مهم این است که به آنچه می گوید و چگونه می گوید گوش دهید، نه آنچه را که نمی گوید و شما تصور می کنید و یا به نظر شما می رسد.

اگر او زمان قرار را تغییر می‌دهد، اصلا به هیچ صدایی در ذهنتان گوش ندهید و هر چه به ذهنتان رسید را ساکت کنید.

در صورتی که او وقتی قرار را کنسل می‌کند، ناراحت یا ناامید به نظر می‌رسید، سعی کنید گوش دهید که چه می‌گوید.

درست است که اولین قرار مهم است. اما اگر طرف مقابل هنگام کنسل کردن قرار، خیلی احساس ناراحتی نمی‌کند، شما هم به این موضوع اهمیتی ندهید.

در حالت کلی دختران به قرار اول خیلی اهمیت می‌دهند. مدت زیادی وقت می‌گذارند تا برای آن برنامه ریزی کنند و … . به همین دلیل وقتی این قرار از طرف پسر کنسل می‌شود، در هر صورت برای دختر همراه با ناراحتی و ناامیدی ذاتی است. اما به هر حال باید آن را فهمید و درک کرد. به همین دلیل ما در اینجا نکاتی را برای درک دلیل کنسل کردن قرار آورده‌ایم. برای درک معنای لغو، مهم است که به نحوه انجام آن توجه کنید.

بخوانید: نبایدهای قرار اول

5 نکته‌ای که نشان می‌دهد قرار برای او مهم نبود!

هر شخصی ممکن است به دلایل مختلف یک قرار را با یک شخص کنسل کند. حال این قرار چه عاشقانه باشد، چه کاری و چه دوستانه و … .

اما به هر حال از نحوه لغو کردن قرار، حداقل می شود فهمید که آیا این دیت برای او هم به

1.در آخرین لحظه، قرار را از طریق پیامک کنسل می‌کند!

2. یک یادداشت عمومی در توییتر یا استوری اینستاگرام یا فیسبوک می‌گذارد و می‌گوید به دلیلی به قرارهای امروزش نمی‌رسد.

3.دوست دختر سابقش یا خواهرش یا دوست مشترکتان از طرف او به شما می‌گوید که او به قراری که با شما دارد نمی‌آید.

4.از طریق پی ام تلگرام یا واتس اپ یا دایرکت اینستاگرام بدون هیچ توضیحی به شما می‌گوید که قرار را کنسل می‌کند.

5.او شما را سرقرار می‌کارد (این بدترین نوع کنسل کردن قرار است که اصلا قابل بخشش نیست. مگر اینکه یک اتفاق واقعا اورژانسی برای او رخ داده باشد.)

بخوانید: چگونه بدون اینکه بی‌ادب به نظر برسیم، یک قرار را کنسل کنیم؟

مواردی که نشان می‌دهد شما باید یک قرار دیگر را با او برنامه‌ریزی کنید!

ما انسان هستیم و هر انسانی ممکن است در هر لحظه‌ای با یک اتفاق غیرمنتظره روبرو شود که برنامه‌های دیگر او را به هم بریزد و راهی برای او باقی نگذارد. بنابراین کنسل کردن قرار اول از طرف پسر نیز ممکن است به یکی از همین دلایل غیرمترقبه و پیش بینی نشده رخ دهد.  از این رو این شخص از نظر ما شایسته این هست که بار دیگر قرارتان با او را در صورتی که درخواست کرد، برنامه ریزی کنید.

مواردی که در ادامه می‌آوریم، نشان دهنده‌ی این هستند که او لیاقت یکبار دیگر چیدن قرار را دارد.

1.به محض اینکه متوجه شود که نمی‌تواند سر قرار حاضر گردد، با شما تماس می‌گیرد. البته اگر اتفاق اورژانسی برای او رخ دهد و نتواند خبر دهد و پس از کاشته شدن شما سر قرار تماس بگیرد و معذرت خواهی کند و شرایط را توضیح دهد، باز هم لایق یکبار دیگر فرصت دادن را دارد.

2.برای شما گل می‌فرستد و از شما درخواست می‌کند که فرصت قرار دیگری را به او بدهید. حتی شاید یک رستوران بهتر و شیک‌تر را پیشنهاد دهد.

3. او از شما درخواست می‌کند که اگر امکانش هست به قرار ملاقاتتان تاخیری چند روزه بدهید. به خصوص اگر به این اشاره کند که واقعاً نمی‌تواند چند روز برای دیدن شما صبر کند.

4.به شما قول می‌دهد که تمام قرارهای بعدی را مانند قرار اول برنامه ریزی کند.

از طریق ارسال یک پیام یا پی ام، یک متن عاشقانه را برای شما می‌فرستد.

بخوانید: آیا در قرار اول کسی عاشق می‌شود؟

مثبت نگر باشید!

در زمان کنسل کردن قرار از طرف پسر، بهترین کاری که شما می‌توانید در آن لحظات انجام دهید این است که مثبت نگر باشید. یعنی یک نیت خوب را دلیل این لغو دیت در نظر بگیرید. تا زمانی که خلاف این ثابت نشده است شما سعی کنید که مثبت نگر باشید و فکر بدی به ذهنتان راه ندهید.

درست است که ما در بالا راه‌هایی را گفتیم که بر اساس آن‌ها، شما می‌توانید تشخیص دهید که طرف مقابل قرار بعدی را می‌خواهد یا نه. اما باز هم شما می‌توانید از او دلیل لغو را بپرسید. نحوه صحبت او و دلیلی که می‌آورد دیگر قطعا شما را از نیت او مطمئن خواهد کرد. در صورتی که او بخواهد دوباره با شما قرار بگذارد، سپس می‌فهمید که همچنان به شروع این رابطه علاقمند است و در صورتی که این کار را نکند، اصلا اهمیتی ندهید چون مشخص است که اصلا ارزشش را ندارد و همان بهتر که قرار کنسل شد و وقتتان را تلف نکردید.

امیدواریم این مطلب پاسخ شما به سوالاتتان پیرامون کنسل کردن قرار از طرف پسر را فراهم کرده باشد. اگر نظری در مورد این مسئله دارید، از طریق کامنت‌ها با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. از همراهی شما در این مقاله ممنونیم.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *