رابطه جنسی دهانی واقعا چه حسی دارد؟ آنچه نمی‌دانید و شاید تجربه کرده باشید!

رابطه جنسی دهانی واقعا چه حسی دارد؟ آنچه نمی‌دانید و شاید تجربه کرده باشید!

در مورد رابطه جنسی دهانی چه احساسی دارید؟ آیا در بالای منوی رابطه جنسی شما قرار دارد یا حتی فکر کردن به آن باعث ناراحتی شما می‌شود؟ هیچ راه «درستی» برای احساس نسبت به رابطه جنسی دهانی وجود ندارد. اما برای بسیاری، این مسیری است که ارزش کاوش (بارها و بارها) برای درک بهتر ابراز کامل تمایلات جنسی فرد را دارد. شاید شما با مکانیسم اندام جنسی زنانه آشنا باشید، اما نمیدانید که دقیقا دریافت رابطه جنسی دهانی یا اورال چه حسی دارد. و صادقانه بگویم، “خوب” به اندازه کافی توصیف‌کننده چیزی به پیچیدگی و زیبایی رابطه جنسی دهانی نیست. در این مقاله به صورت مفصل در این خصوص صحبت خواهیم کرد. پس همراه زردنیوز باشید.

مقدمه

حتی برای افراد خبره در این زمینه، پاسخ به این سوال دشوار است که “دریافت رابطه جنسی دهانی (Oral sex) برای یک دختر چه حسی دارد؟” (یا هرکسی که واژن دارد.)
فردی که با انجام این کار آشنا است و تجربه دارد ممکن است نداند که چرا رابطه جنسی دهانی برای افرادی که واژن دارند شگفت‌انگیز است. از نقطه نظر پزشکی و فیزیولوژیکی، دکتر آدیتی گوپتا، جراح زنان و زایمان (OBGYN) مستقر در نیویورک و موسس Walk In GYN Care، می‌گوید رابطه جنسی دهانی روشی بسیار موثر برای رساندن فردی که واژن دارد به ارگاسم است. دکتر گوپتا به Elite Daily می‌گوید: «احساس لذت عمدتاً به دلیل تحریک مستقیم کلیتوریس است. افزایش جریان خون در ناحیه کلیتورال یک پیشساز بسیار قوی برای ارگاسم زنان است.”

اما البته، عمل دریافت رابطه جنسی دهانی بسیار بیشتر از پاسخ فیزیکی به لذت است. این تجربه‌ای است که برای هر فردی منحصر به فرد است و اغلب به هر کسی که این کار را انجام می‌دهد و چگونه انجام دادن‌ آن بستگی دارد. برای مثال، زبان خشک و زبر که روی کلیتوریس حرکت می‌کند، تأثیری مشابه زبان گرم، مرطوب و کاملاً کنجکاو کسی که در هنر زیبای انجام رابطه جنسی دهانی بر روی واژن مهارت دارد، ندارد. برای درک بهتر احساس واقعی دریافت رابطه جنسی دهانی برای افرادی که واژن دارند، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

این یک احساس شگفت‌انگیز رهایی است

“دریافت رابطه جنسی دهانی مانند انتظار، تنش و سپس تسکین است. مانند مشت کردن محکم دست و سپس باز کردن آن و صاف کردن انگشتان است. یا قرار گرفتن در یک اتاق ساکت در تمام روز و در نهایت شروع به جیغ زدن. یا در آوردن‌ سوتین وقتی که به خانه می‌رسی. این احساس را دارد که انگار تمام بدن شما می‌تواند از نظر فیزیکی رها شود.” – ایمان، 24.

با یک احساس خوب شروع می‌شود و با یک احساس بهتر به پایان می‌رسد

“با یک حس مانند قلقلک و لرزش در شکم شروع می‌شود و سپس به یک فشار گرم و در نهایت به یک ارگاسم عالی تبدیل می‌شود. اما اگر این کار توسط شخص اشتباهی انجام بشود که تجربه و مهارتی ندارد با احساس عجیب و اشتباهی همراه خواهد بود، مانند کسی که گم شده است و حتی نمی‌داند که نقشه گوگل وجود دارد.” – کارمن، 35.

مناسب همه نیست

“صادقانه بگویم، تجربه دریافت رابطه جنسی دهانی همیشه در مقایسه با عمل واقعی بسیار ضعیف بوده است. بهترین سناریو معمولا زمانی است که آهسته و ملایم باشد. انگار یک نیروی مرطوب (بهترین بخش)، نرم، اما قدرتمند شما را به آسیب‌پذیرترین شکل لمس می‌کند. این آسیب‌پذیری تنها به جذابیت کل تجربه می‌افزاید.

وقتی به درستی انجام شود واقعا احساس خوبی دارد. فوق‌العاده برانگیزاننده است و شاید خنده‌دار به نظر برسد، قلقلک می‌دهد اما به مست‌کننده‌ترین حالت. اما البته این تقریباً هرگز اتفاق نمی‌افتد. درعوض، طبق تجربه من، همیشه اینطور بوده‌ است که وقتی شخصی برای لذت بردن از یک شب به میخانه‌گردی می‌رود و نمی‌داند که بارهای دیگری هم برای خوش گذرانی وجود دارد. فقط در این مورد میخانه‌گردی واژن شماست. تنها باری هم که از قلم نمی‌افتد کلیتوریس شماست. و آن کسی که آنجا را ترک نمی‌کند یک زبان است. من واقعاً گاهی اوقات می‌توانم بدون آن هم لذت ببرم.” – کیسی، 25.

تکنیک مهم است

“صادقانه بگویم، فکر می‌کنم حس آن تا حد زیادی بستگی به تکنیک فردی که آن را انجام می‌دهد دارد. طبق تجربیات مورد علاقه من با آن، به نوعی شبیه یک ظرف مخصوص ساکشن است، اما این نظر شخصی من است! شما باید بفهمید که چه چیزی را دوست دارید و آن را بیان کنید.” – استلا، 25.

اشتیاق نیز مهم است

سکس رمانتیک
سکس رمانتیک

“وقتی به درستی انجام شود، به شدت برانگیزاننده است. کسی که شما (امیدوارم) جذب او شده‌اید اساساً تمام نقاط حساس شما را می‌مکد و می‌لیسد و شما آن را کاملا احساس می‌کنید. خیس است اما نه به طرز عجیبی. این فقط باحال و سکسی و بهترین چیز است. وقتی اشتباه انجام می‌شود، ناخوشایند است و انگار که قطره مرطوبی فقط به لابیای شما ضربه می‌زند. وقتی کسی نمی‌داند دارد چه کار می‌کند و بلد نیست یا اصلا دوست ندارید به انجام آن ادامه دهد، قطعا می‌توانید به آن فرد بگویید.” – ویکی، 25.

حواستان به ریش‌ باشد

“خب، این خیلی به شخص بستگی دارد. پارتنر سابق من واقعا نمی‌دانست که دارد چه کار می‌کند و این خیلی لذت‌بخش نبود. اولاً به این دلیل که احساس می‌کردم او با ریش مرا می‌خاراند و ثانیاً او مرتباً کلیتوریس‌ام را می کشید که به نوعی آزاردهنده بود. هرچند دوست پسر فعلی‌ام شگفت‌انگیز است. او می‌داند که دارد چه می‌کند و همیشه راهی مستقیم برای رسیدن به ارگاسم است.” – u/med_girl26 در Reddit

کاوشگران خوش آمدید

“بهترین رابطه جنسی دهانی که دریافت کردم از پارتنر فعلی‌ام بوده است. او همیشه به من می‌گویند که چقدر واژن من را دوست دارد (ظاهر، طعم، بو، همه چیز)، که واقعاً به من کمک می‌کند که ریلکس کنم، و او از ماجراجویی با زبان خود در آن ناحیه نمی‌ترسد. زمانی را صرف بازی با زبان روی کلیتوریس‌ام می‌کند، سپس به سمت دهانه واژنم می‌رود و حتی کمی مقعدم را نیز می‌لیسد. همه اینها در کنار هم به معنای واقعی کلمه زندگی را تغییر می‌دهد. و اعتماد به نفس آنها حین انجام این کار واقعاً جذاب است.” – مایا، 25.

فوق‌العاده صمیمانه است

“دریافت رابطه جنسی دهانی به نظر یکی از صمیمی‌ترین کارها با شریک جنسی است. اینکه صورت شخصی نزدیک واژن شما باشد یکم عجیب است، اما وقتی رابطه صمیمانه‌ای داشته باشید و بدانید که آن فرد از انجام این کار لذت می‌برد، معیاری را برای یک رابطه جنسی عالی تعیین می‌کند.” – جسیکا، 35.

انجام تحت فشار

“حضور در رابطه جنسی دهانی برایم سخت است. خیال‌پردازی در مورد آن را بیشتر از دریافت آن دوست دارم. تقریباً مثل این است که فشاری برای این عمل وجود دارد؟ انگار باید سریع به ارگاسم برسی زیرا برخلاف رابطه جنسی، این تجربه به یک شکل مشابه به اشتراک گذاشته نمی‌شود، بنابراین همه چیز به من مربوط می‌شود. اگر در لحظه غرق شوم، گاهی اوقات ممکن است در تخیلاتم غرق شوم. پارتنر فعلی من 100٪ بهتر از پارتنرهای قبلی است زیرا با او احساس راحتی می‌کنم، و این خیلی به من کمک می‌کند. اما من معمولاً باید فوق‌العاده حشری باشم به طوری که حتی به تجربه او اهمیتی نمی‌دهم. (اگرچه همیشه کمی اهمیت می دهم.)” – ورونیکا، 25 ساله.

می‌تواند پذیرش بدن را تسهیل کند

رابطه جنسی-رابطه زناشویی-تخت-زوج
رابطه جنسی-رابطه زناشویی-تخت-زوج

“من افراد زیادی را می‌شناسم که به دلایل مختلف (شرمساری از بدن خود، احساس آسیب‌پذیری، ناراحتی از مرکز توجه بودن) از دریافت رابطه جنسی دهانی احساس ناراحتی می‌کنند. من افراد کنجکاو اما نگران را تشویق می‌کنم که ناامید نشوند زیرا این می‌تواند تجربه‌ای واقعاً هیجان‌انگیز باشد! بسیار عالی است که احساس کنید شریک زندگی‌تان به‌طور منحصربه‌فردی بر لذت شما متمرکز شده است، و صادقانه بگوییم این می‌تواند تمرین خوبی برای آن دسته از ما باشد که فکر می‌کنیم لذت ما در رابطه جنسی اهمیت کمتری دارد. همچنین می‌تواند تمرین بسیار مفیدی برای برقراری ارتباط با شریک زندگی خود در مورد آنچه دوست دارید باشد. رابطه جنسی دهانی بسته به اینکه چه کسی آن را انجام می‌دهد و دقیقاً چه کاری انجام می‌دهد، واقعاً متفاوت است، اما وقتی افراد در هماهنگی با نشانه‌های کلامی و غیرکلامی شما خوب باشند، می‌تواند باورنکردنی باشد.” – رزماری، 46.

ساده و موثر است

“این مانند یک ارگاسم تضمین شده است.” – u/meltallica82 در Reddit

وصف ناپذیر است

“من رابطه عجیبی با رابطه جنسی دهانی به دلیل ضربه روحی دارم، اما می‌توانم بگویم که این احساس به این صورت است: 🌟🕺🍦✋😭🌀😵‍💫💫👏” – هنری، 26 ساله.

لذت در رابطه جنسی دهانی تا حد زیادی به کشش و علاقه بین دو فرد دارد. فرقی ندارد آن را راهی عالی برای ارگاسم ببینید یا حس عجیبی به شما بدهد، حقیقت خود را در آغوش بگیرید و از درخواست چیزی که از شریک زندگی خود می‌خواهید (یا بیان آنچه نمی‌خواهید) نترسید.

آیا مطلب فوق علمی است؟

مطلب فوق دیدگاه دکتر آدیتی گوپتا، جراح زنان و زایمان مستقر در نیویورک و بنیانگذار Walk IN GYN Care، اولین مرکز مراقبتی در کشور برای سلامت کامل زنان بوده است.

مطالب مرتبط: اورال سکس؛ آیا داشتن اورال سکس بی خطر است؟

مطالب مرتبط: استقامت جنسی؛ تکنیک‌های بالا بردن توانایی در سکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *