Chaturbate؛ همه چیز در مورد این شیوه مدرن رابطه‌ی جنسی

همه چیز در مورد Chaturbate؛ شیوه مدرن رابطه‌ی جنسی

Chaturbate یک وب‌سایت مخصوص بزرگسالان است. در این سایت شما می‌توانید به صورت زنده با افراد مختلفی با وب‌کم رابطه جنسی داشته باشید.

در این وب‌سایت شما می‌توانید سکس چت را در مدل‌های مختلف، استریپتیز و… داشته باشید. در این وب سایت شما می‌توانید از بین 5 کتگوری یا دسته‌بندی مختلفی که دارد برای این کار استفاده کنید.

ولی خوب برخی ویژگی‌های این سایت به صورت پولی است. برای مشاهده‌ی آن باید مبلغی را به عنوان حق اشتراک استفاده کنید. جالب است بدانید که تقریباً 40٪ از افرادی که از این سیستم استفاده می‌کنند و بازیگر وب‌سایت هستند از این کار برای خود کسب درآمد می‌کنند!

در ادامه این مقاله از زردنیوز با ما همراه باشید تا در مورد وب سایت Chaturbate بیشتر بدانید. ما به شما خواهیم گفت که نحوه درآمد این افراد به چه صورت است!

Chaturbate
Chaturbate

Chaturbate چیست!؟

اگر بخواهیم در یک کلام این سایت را برای شما تعریف کنیم Chaturbate یک سایتی است که با استفاده از قدرت ارگاسم خود، پولی را دریافت خواهید کرد!

بسیاری از افراد هستند که دوست دارند با استفاده از این روش، هم تجربه کنند و هم با این کار کسب درآمد کنند!

من به شخصه خودم هنوز این جرات را در خود احساس نکرده‌ام که این سایت را امتحان کنم. بسیاری از افراد بر این باورند که افرادی که به دنبال لذت بردن از این سایت هستند، همگی مردان هستند. ولی خوب همان‌طور که گفته شد این وب سایت در دسته بندی‌های مختلفی که دارد هم برای زنان می‌تواند مفید باشد و هم مردان!

قابلیت اصلی Chaturbate

Chaturbate همان‌طور که گفته شد یکی از بهترین وب‌سایت‌ها برای داشته رابطه جنسی به صورت آنلاین و تصویری است.

این وب‌سایت دارای جدیدترین مجریان با اندام‌های خیلی زیبا و سکسب است که بسته به علاقه‌ی خود می‌توانید یکی از انتخاب کنید.

در واقع وب‌سایت‌های زیادی است که این قابلیت را در اختیار شما قرار داده است. مثلا وب سایت Jasmin یکی از دیگر از بسترهایی است که این قابلیت را برای شما فراهم کرده است. ولی خوب در این وب‌سایت شما تنوع خیلی زیادی را مشاهده خواهید کرد. اگرچه قدرت انتخاب برای شما در وب‌سایت یک امتیاز مثبت به شمار می‌آید ولی در برخی دسته‌بندی‌ها شما کیفیت خویی زیادی را مشاهده نخواهید کرد.

در این وب‌سایت قدرت انتخاب خیلی بالایی را شما مشاهده خواهید کرد. بسته به سلیقه و میل‌تان شما می‌توانید یکی را انتخاب کنید.

مثلا ترنس، لزبین، گی و … شما صدها قدرت انتخاب خواهید داشت. یکبار که به صورت امتحانی وارد یکی از همین چت‌روم‌ها شدم احساس خیلی خوبی پیدا کردم.

در این چت روم من یک دختر خیلی سکسی و جذابی را دیدم که در اتاقش پر از اسباب‌بازی‌های جنسی بود.

کسب درآمد در Chaturbate

مدل‌هایی که در Chaturbate فعالیت می‌کنند بیشترین درآمد خود را از این وب‌سایت درمی‌آورند.

جالب اینجاست که مدل‌ها در این وب‌سایت هر چقدر زیباتر و سکسی‌تر باشند و ابزارهای بیشتری در اختیار داشته باشند، درآمد خیلی بیشتری را کسب خواهند کرد.

ولی خوب بدی که این وب سایت دارد این است که قبل از ورود به هر چت روم شما این امکان را نخواهید داشت که متوجه شوید که با چه کسی روبه‌رو خواهید شد.

یکی از تجاربی که در هنگام امتحان کردن این سایت داشتم این بود که به اشتباه وارد چت رومی شدم که ترنس بودند. برای منی که استریت هستم و علاقه دیگری دارم، برای من این تجربه خیلی جالب و جذاب نبود!

انتخاب چت‌روم‌ها

من خودم به شخصه در هنگام وقت گذاشتن در این وب‌سایت دوست دارم که وقتم را با کسی بگذرانم که به من علاقمند شود با عشق این کار را انجام دهد.   دوست داشتم که چت رومی را پیدا می‌کردم که از هر لحاظ به آن علاقمند باشم و او هم از این کار لذت ببرد.

همین نقطه ضعف بزرگ در این سایت به شمار می‌آید. مثلا اگر من این امکان را داشتم که با انتخاب چت روم مناسب و دلخواهم با کسی رو به رو شوم که به صورت موقتی به او احساسی داشته باشم.

ولی خوب در بسیاری مواقع شما باید خیلی خیلی خوش شانس باشید که کسی را پیدا کنید که بتوانید به او علاقمند باشید. در بسیاری از موارد در هنگام وارد شدن به چت روم به همین عدم علاقمه خارج شدم و دوست داشتم کس دیگری از انتخاب کنم.

ولی نکته قابل توجه دیگر در مورد این سایت این است که شما اگر به عنوان هنرپیشه قصد فعالیت در این سایت را دارید، در مورد خیلی چیزها دستتان باز خواهد بود.

مثلا اینکه می‌توانید خودتان انتخاب کنید که چه پوششی را داشته باشید. مثلا اگر مرد باشید می‌توانید در صورت تمایل لباس زنانه بپوشید یا برعکس!

می‌توانید بسته به علاقه خود از هرگونه اسباب‌بازی جنسی که دوست دارید استفاده کنید. کلا از روش‌های خیلی زیادی برای به چالش کشیدن خود می‌توانید استفاده کنید. کلا از روش‌های خیلی زیادی برای لذت بردن و لذت دادن استفاده کنید!

Chaturbate
Chaturbate

هزینه Chaturbate چقدر است؟

حداقل میزانی که شما می‎توانید حساب کاربری خود را در Chaturbate شارژ کنید 20 دلار در ماه است. ولی خوب اگر هم دوست نداشته باشید هزینه کنید در هنگام مشاهده وب کم‌ها مجبور به مشاهده تبلیغات و … خواهید بود.

نکته‌ی دیگر هم در مورد وب‌سایت این است که با دیدن و وقت گذاشتن در سایت هم می‌توانید برای خود کسب درآمد کنید!

مثلا با 11 دلار می‌توانید در وب‌سایت 100 توکن  را دریافت کنید. اگر از این توکن‌ها استفاده کنید می‎توانید از هر 100 توکنی که به دست می‌آورید 5 دلار درآمد کسب کنید!

این توکن‌ها را شما هر چه بیشتر ویدیوها را تماشا کنید بیشتر دریافت خواهید کرد. با این کار هم وقت بیشتری را در سایت خواهید گذارند و هم اینکه به درآمد خوبی دست پیدا کنید.

زردنیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.