چگونه در روزهای سرد زمستان پرانرژی بمانیم؟

چگونه در روزهای سرد زمستان پرانرژی بمانیم؟

زمستان می‌تواند حتی سرسخت‌ترین علاقه‌مندان به تناسب اندام را نیز آرام کند. در طول تابستان، ورزش کردن می‌تواند به این اندازه ساده و سرگرم‌کننده باشد که برای والیبال به پارک بروید یا پیاده‌روی یا دوچرخه‌سواری طولانی‌مدت داشته باشید. هوای سرد و مرطوب بسیاری از گزینه‌ها را حذف می‌کند، و این فصل همه چالش‌های اضافی یک بیماری همه‌گیر را به‌همراه دارد.

بنابراین چگونه می‌توانید درطی زمستان طولانی باانگیزه و سرحال بمانید؟

در این‌جا پنج راه برای پرانرژی ماندن در زمستان وجود دارد: پس همراه زردنیوز باشید.

در فضای آزاد بمانید

برف - زمستان - خنده
برف – زمستان – خنده

زمستان لزوما به معنی پایان بازی و سرگرمی در فضای باز نیست. ورزش‌های هوای سرد می‌توانند سوزاننده کالری بزرگی باشند. خواب زمستانی روی مبل خود را تمام کنید و برای رفتن برنامه ریزی کنید:

  • اسکیت روی یخ.
  • اسکی صحرانوردی.
  • اسکی در سراشیبی.
  • کوه‌پیمایی در میان برف.

فقط ایمن بمانید! حتما لباس گرم بپوشید و خشک بمانید. همچنین زمانی که ماهیچه‌های شما به معنای واقعی سرد هستند، گرم کردن بدن بسیار اهمیت دارد.

اجتماعی باشید

دوستان - خنده - اجتماعی بودن
دوستان – خنده – اجتماعی بودن

مطالعات نشان داده‌اند که ورزش کردن همراه یک دوست برای سلامتی در هر سنی مفید است. این کار به افزایش مسئولیت‌پذیری و هیجان کمک می‌کند.

با هم در کلاس تمرین زوم شرکت کنید! ببینید آیا موارد دلخواه قدیمی آنلاین شده‌اند یا چیز جدیدی را در حریم خصوصی خانه‌هایتان امتحان کنید. این فرصت شماست تا یوگا/رقص/کیک بوکسینگ/هیت/کراس‌فیت را تجربه کنید – هر نوع ذوق و شوق تناسب‌اندام که علاقه شما را برانگیزد.

همچنین برنامه‌های تناسب اندامی وجود دارند که به شما امکان می‌دهند دوستان خود را چک کنید، مبارزات یا موفقیت‌های خود را به اشتراک بگذارید، و درضمن تلاش برای رسیدن به اهداف خود از یکدیگر حمایت کنید.

اهل رقابت باشید

ورزش - دو - زمستان - برف
ورزش – دو – زمستان – برف

گاهی‌اوقات دوندگان یا دوچرخه‌سواران نیاز به تحریک بیشتری از سمت دوستان یا “رقیبان” دارند. اگر به‌نظر شما جالب است، طراحان برنامه تناسب اجتماعی Strava را برای شما در ذهن داشتند.

Strava به شما امکان می‌دهد با دیگران “مسابقه” دهید – زمان‌های خود را در مسیرهای مشخص‌شده ثبت کنید و آن‌ها را دربرابر افرادی که تمرینات مشابهی را در زمان‌های مختلف انجام می‌دهند، قرار دهید.

اگر اهل مسابقه نیستید، اما از گیمیفیکیشن کمی سود می‌برید، Fitocracy را امتحان کنید. این برنامه به شما امکان می‌دهد تا سطح خود را بالا ببرید، مدال کسب کنید و به تمرینات جدید دست پیدا کنید.

شما همچنین می‌توانید با تعیین نقاط عطف و دادن پاداش به خود درزمان رسیدن به آن‌ها، به خود انگیزه بدهید. وسایل تناسب‌اندام جدید می‌توانند قبل و بعد از خرید به شما انگیزه دهند.

خلاق باشید

تنوع مهم است، بنابراین تمرینات را تغییر دهید تا هم ذهن و هم بدن را درگیر نگه‌دارید.

داستان‌های سرگرم کننده‌ای وجود دارد که می‌توانید در آموزش روی آن‌ها کارکنید. زامبی‌های محبوب، بدوید! دویدن شما در اطراف شهر یا روی تردمیل به داستانی درباره زنده ماندن در آخرالزمان زامبی‌ای تبدیل خواهدشد. سایر برنامه‌ها موفقیت آن را دنبال می‌کنند و داستان‌های جدیدی برای ترساندن سلامتی شما ارائه می‌کنند.

یا BitGym را امتحان کنید. این برنامه هر تردمیل/الپتیکال/دوچرخه ثابت را به یک پیاده‌روی در زیباترین منطقه روی زمین تبدیل می‌کند. برای این‌که آن را واقعی‌تر کنید، کمی شیب به دستگاه خود اضافه کنید.

آماده باشید

با ترفندهای انگیزشی خود را برای موفقیت آماده کنید. بلافاصله بعد از کار لباس‌های ورزشی خود را بپوشید، برای یوگای صبحگاهی گرما را افزایش دهید، یا با آهنگ مناسب برای زنگ ساعت، خون خود را پمپاژ کنید.

برای ایده‌ها و نکات سرگرم‌کننده بیشتر به‌طورمنظم به این‌جا سربزنید تا تمام زمستان را بگذرانید. ما تجهیزات و کارکنان مطلع را برای کمک به شما در دستیابی به اهدافتان داریم.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *