پوزیشن جنسی ماشین لباسشویی

پوزیشن جنسی ماشین لباسشویی

پوزیشن جنسی ماشین لباسشویی یکی دیگر از پوزیشن‌های جنسی است که ما در این سایت قصد آموزش آن را به شما داریم. برای اجرای این پوزیشن باید حتما لباسشویی داشته باشید. اگر شما این وسیله را ندارید بهتر است از سایر پوزیشن‌های جنسی که در مقالات قبلی آموزش داده‌ایم استفاده کنید.

نکته جالب در مورد پوزیشن ماشین لباسشویی این است که شما هیچ وقت نمی توانید آن را در اتاق خواب انجام دهید. و برای انجام رابطه باید از اتاق دیگری استفاده کنید که این کار بسیار هیجان انگیز می باشد.

برای اجرای این پوزیشن شما باید مقداری لباس کثیف را در درون ماشین لباسشویی قرار دهید و آن را روشن کنید. در مرحله بعد شما باید در حالت ایستاده به شکم به آن تکیه کنید. این کار باعث می شود ناحیه کشاله ران شما با ماشین لباسشویی در تماس باشد و با لرزش ماشین لباسشویی شما نیز حس لرزش داشته باشید. سپس باید مرد شما از پشت به شما وارد شود در حالی که ایستاده است شروع به عقب و جلو کند.

دختران در پوزیشن جنسی ماشین لباسشویی چه کاری باید انجام دهند؟

پوزیشن جنسی ماشین لباسشویی جزء آن دسته از پوزیشن‌ها است که در آن مرد شما کنترل و تسلط در رابطه را بر عهده دارد. در حالی که شما فقط در این پوزیشن استراحت می کنید، خودتان را رها کنید و از انجام رابطه جنسی لذت ببرید. اما اگر دوست داشته باشید، می توانید خیلی هم فعال باشید. بیشتر ماشین های لباسشویی در کنار یک دیوار قرار دارند، بنابراین می توانید دستان خود را بر روی دیوار بگذارید و به سمت مرد خود را فشار دهید. با این کار مردتان نفوذ بیشتری در شما خواهد داشت.

مردان در پوزیشن جنسی ماشین لباسشویی چه کاری باید انجام دهند؟

مرد شما باید بیشتر کارها را در پوزیشن جنسی ماشین لباسشویی انجام دهد. هنگامی که شما به حالت ایستاده‌اید فشار زیادی به مردتان وارد می شود. اما اگر به ماشین لباسشویی تکیه داده اید، مرد شما می تواند به باسن شما تکیه دهد و رابطه شما صمیمی‌تر خواهد بود. پوزیشن جنسی ماشین لباسشویی برای هر دو رابطه جنسی مقعد و واژن مناسب است. اگر با مرد خود رابطه جنسی مقعد دارید، او می تواند ابتدا کمی اطراف مقعد شما را مالش دهد و انگشت خود را در درون شما کند و سپس یک رابطه مقعدی عالی را شروع کند. اگر او می خواهد رابطه عمیق‌تری داشته باشد، آنگاه مرد شما باید با دست خود کمر یا باسن شما را بگیرد و شما را به سمت خود بکشد. اگر او می خواهد حتی سختتر فشار بیاورد، می تواند شانه های شما را بگیرد. کشیدن مو نیز در این پوزیشن جنسی خوب است.

تجربه افراد از پوزیشن جنسی ماشین لباسشویی

 تعداد افراد کمی از پوزیشن جنسی ماشین لباسشویی برای روابط خود استفاده کرده اند. و ما سعی نموده ایم این افراد را بیابیم و نظرات آنها را در مورد این پوزیشن جنسی ایستاده بپرسیم. این افراد چند نکته اضافی در مورد این پوزیشن گفته اند که ما در ادامه ان را برای شما آورده ایم.

  • شما در حین اجرای انجام این پوزیشن جنسی سریعترین لرزش را از ماشین لباسشویی خواهید گرفت. که این لرزش معمولا قبل از خاموش شدن ماشین لباسشویی بسیار زیاد می شود.
  • سعی کنید از ویبراتور  در پوزیشن جنسی ماشین لباسشویی استفاده کنید تا لذت بیشتری از رابطه جنسی داشته باشید!
  •  حتماً به مردتان اطلاع دهید که آیا از انجام رابطه جنسی لذت می برید.

پوزیشن جنسی مشابه

ما در این قسمت از مقاله چند پوزیشن را می خواهیم به صورت خلاصه به شما آموزش دهیم که از نظر نحوه انجام بسیار شبیه پوزیشن ماشین لباسشویی هستند.

پوزیشن جنسی نشسته

برای انجام پوزیشن جنسی نشسته فقط نیاز به یک میز و صندلی است و اصلا لازم نیست که شما و یا شریک زندگیتان انعطاف بدنی بالایی داشته باشید. برای اجرای آن باید ابتدا مردتان بر روی یک صندلی بنشیند و پشت خود را به صندلی تکیه دهد و سپس شما بر روی پاهای او به آرامی بنشیند و کمی خود را به سمت جلو خم کنید. برای اینکه احساس خستگی نکنید بهتر است در مقابل خود یک میز بگذارید تا دستانتان را در حین رابطه جنسی بر روی آن بگذارید. همچنین اگر دوست دارید در حین رابطه جنسی فعال باشید می توانید با قرار دادن دستانتان بر روی پای مردتان به سمت بالا و پایین حرکت کنید.  برای تغییر زاویه دخول نیز می توانید خود را به سمت جلو و یا عقب متمایل کنید تا بهترین زاویه را پیدا نمائید.

شما می توانید از این پوزیشن هم برای رابطه جنسی مقعدی و هم واژینال استفاده کنید.

پوزیشن جنسی نشسته

پوزیشن جنسی مرد آتشین

پوزیشن جنسی مرد آتشین برای اشخاصی مناسب است که به دنبال یک رابطه جنسی پرشور با مرد خود هستند. برای انجام این پوزیشن نیاز به یک میز است که شما از جلو به آن در حین رابطه جنسی تکیه دهید و مردتان از پشت به شما دخول کنند. شما از این پوزیشن برای رابطه جنسی مقعدی و واژینال می توانید استفاده کنید. مرد آتشین برای روابط سریع مناسب است و شما می توانید آن را در هر قسمت از خانه انجام دهید. و چون در نزدیکترین حالت به شریک زندگیتان هستید می توانید به راحتی در حین رابطه همدیگر را ببوسید. همچنین اگر شما علاقمند به تحریک کلیتوریس هنگام رابطه هستید این پوزیشن برای شما عالی است چون دستان مردتان در این پوزیشن آزاد است به همین خاطر او به راحتی می تواند کلیتوریس شما را تحریک کند و یا سینه‌های شما را ماساژ دهد.

پوزیشن جنسی مرد آتشین

پوزیشن جنسی فاک سریع

پوزیشن جنسی فاک سریع  همانطور که از اسمش مشخص است برای روابطه جنسی عجله‌ای در صبح خوب است که شما زمان کافی ندارید. برای اجرای این پوزیشن نیاز است که مردتان به پشت روی زمین یا تختخواب دراز بکشد و زانوهای خود را خم نمائید. و شما نیز به آرامی  روی آن بنشیند. به نحوی که هر پای شما یک طرف بدن او باشد. در این پوزیشن دخول‌ها سطحی است ولی مردان بسیار این پوزیشن را دوست دارند. نکته‌ای که وجود دارد این است که برعکس دو پوزیشن قبل در این پوزیشن تمام کارها حین رابطه جنسی بر عهده شما است. این شما هستید که به سمت بالا و  پایین حرکت می کنید در حالی که مردتان فقط دراز کشیده است.

همچنین چون در این پوزیشن دست مردتان آزاد است او می تواند با استفاده از دستان خود سینه‌ها یا کلیتوریس شما را ماساژ دهد و از این طریق شما را به ارگاسم قوی برساند. این پوزیشن اصلا برای رابطه جنسی مقعدی مناسب نیست. و بهتر است فقط زمانی که عجله دارید از این پوزیشن جنسی استفاده کنید.

پوزیشن جنسی فاک سریع

پوزیشن جنسی قایق نجات

پوزیشن جنسی قایق نجات یک پوزیشن جنسی جدید است که شما باید آن را در آب انجام دهید. برای انجام این پوزیشن نیاز به استخر شخصی و یک تشک بادی است. برای اجرا آن شما باید روی تشک بادی دراز بکشید و سپس مردتان از پاهای شما بگیرد و وسط دو پای شما بایستد. نکته‌ای که در حین اجرای این پوزیشن باید به آن دقت کنید این است که به هیچ وجه نباید مهبل شما با آب تماس پیدا کند. چون اب باعث می شود مواد لغزنده بدنتان از بین برود و این موضوع باعث ایجاد درد در شما هنگام دخول می گردد. البته می توانید برای حل این مشکل از ژل‌های روان کننده استفاده کنید. شما از این پوزیشن جنسی می توانید هم برای روابطه جنسی مقعدی و هم واژینال استفاده کنید. توجه نمائید برای پیدا کردن بهترین زوایه ورود شما می توانید به به شکم یا پشت بخوابید.

پوزیشن جنسی قایق نجات

نکته دیگری که وجود دارد این است که شما باید این پوزیشن را در قسمت کم عمق استخر انجام دهید. چون باید مردتان با استفاده از پاهایش که بر روی کف استخر است تعادل شما و خودش را حفظ کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *