ایده برای خوشحال کردن دوست پسر در ولنتاین

ایده برای خوشحال کردن دوست پسر در ولنتاین

خیلی از دختران در روز ولنتاین به دنبال خوشحال کردن دوست پسرشان هستند. زیرا روز عشق است و یکی از بهترین راه‌ها برای ابراز عشق این است که طرف مقابلتان را خوشحال کنید. از آن سو، خوشحال کردن شخصی که به او علاقه دارید، همانقدر که ساده به نظر می رسد، متاسفانه سخت است و گاهی اوقات اصلا نمی دانیم از کجا باید شروع کرد. نگران نباشید، ما این مطلب با عنوان ایده برای خوشحال کردن دوست پسر در ولنتاین را آماده کردیم، تا شما را از سردرگمی در روز عشق نجات دهیم. ما ایده‌هایی را به شما معرفی خواهیم کرد که با استفاده از آن‌ها می توانید کاری کنید که دوست پسرتان عاشق این روز و این کار شما شود.

پیش از اینکه به سراغ نحوه خوشحال کردن دوست پسرتان در روز ولنتاین بروید، می توانید مطلب ایده هایی برای خرید هدیه ولنتاین را مطالعه کنید.

هدیه‌ای که می خواهید به مرد خاص زندگی‌تان بدهید، علاوه بر عاشقانه بودن باید سرگرم کنند نیز باشد تا او را خیلی خوشحال کند.

در این بین پیشنهاد ما به شما این است که کلیشه‌ها را کنار بگذارید و به این دقت کنید که دوست پسر شما به چه چیزی علاقه دارد. شخصیت او را آنالیز کنید، علایق او را بشناسید و بر اساس این‌ها، بهترین کار را انجام دهید.

اگر این نکات را در نظر بگیرید، مطمئن باشید که بهترین هدیه ممکن را برای او خواهید گرفت.

چطور دوست پسرمان را در روز ولنتاین خوشحال کنیم؟

شاید در بین مردم جا افتاده باشد که پسرها خیلی احساسی نیستند و با کارهای احساسی خوشحال نمی‌شوند و …. . در حالی که اصلا اینطور نیست. پسرها هم بطور خاصی با کارهای احساسی خوشحال می شود. اما شما این کار احساسی را باید به شکلی متفکرانه برای او انجام دهید. تا بتوانید آن نقطه حساس او را نشانه بگیرید و او را تحت تاثیر قرار دهید.

ما برخی از این ایده‌های جذاب را در ادامه به شما معرفی می کنیم. امیدواریم با علایق و شخصیت دوست پسر شما نیز جور باشند تا توانسته باشیم به شما برای خوشحال کردن دوست پسر در ولنتاین کمک کنیم.

نامه عاشقانه دست نویس

روز ولنتاین روزی است که افراد در کنار هم عشق را جشن می گیرند. یکی از بهترین راه‌ها برای جشن گرفتن این عشق این است که عشق را ابراز کنید، احساستان را ابراز کنید. و چه روشی بهتر از نوشتن یک نامه به شکل سنتی برای ابراز هر احساسی که در قلبتان نسبت به او دارید؟

یک پاکت را به شکلی خلاقانه درست کنید یا یک پاکت زیبای دست ساز را از پیج‌ها یا فروشگاه‌ها یا سایت‌ها تهیه نمایید و یک نامه با خط زیبایتان را که در لابه‌لای خطوطش عشق شما پیداست، به او هدیه دهید. مطمئن باشید این یک هدیه عالی برای او خواهد بود و حالا حالاها آن را فراموش نخواهد کرد.

بجای اینکه دقیقا خود نامه را داخل پاکت نامه کنید و بفرستید، می توانید از این موضوع ایده بگیرید و برخی کارهای مرتبط را انجام دهید و او را به شدت خوشحال کنید. برای مثال به کارهای زیر دقت کنید.

  • تمام پیام‌های عاشقانه‌ای که تاکنون از طریق پیامک یا شبکه‌های اجتماعی و … برای هم فرستادید، رونوشت از تمام پیام‌های صوتی عاشقانه که تاکنون برای هم فرستاده‌اید و نامه‌ها و … را در یک دفترچه جمع آوری کنید و به او هدیه دهید.
  • یک کتاب دست ساز تهیه کنید و در این کتاب به مشخص کرد نقاط عطف رابطه‌تان بپردازید. مثلا اولین باری که یکدیگر را دیدید، اولین باری که عشقتان را به هم ابراز کردید، اولین باری که یکدیگر را بوسیدید و حتی لیستی از لقب‌هایی که تاکنون به هم داده‌اید و … را در این کتاب گرد هم آورید و به او هدیه دهید.
  • در یک برگه 100 دلیلی که عاشق او هستید را بنویسید و آن را قاب کنید و به او هدیه دهید.

غافلگیر کردن دوست پسر با غذا در روز عشق

شاید تاکنون به ذهنتان نرسیده باشد اما می دانید لازم نیست همیشه یک چیز ماندگار در روز ولنتاین هدیه بدهید؟ بلکه شما می توانید یک هدیه خوشمزه هدیه دهید. شما می توانید دوست پسر عزیزتان را در روز عشق با غذا سوپرایز کنید.

فقط هم غذا نه، بلکه خوراکی‌های خوشمزه هم می توانید هدیه دهید. از آنجایی که قرار است این هدیه خوشمزه را در روز ولنتاین به او دهید، می توانید بر روی آن یک کارت بزنید و چیزی بنویسد که جناس عاشقانه داشته باشد.

مثلا بر روی یک شکلات می‌توانید یک کارت بزنید با عنوان “شیرین مثل تو”. یا بر روی یک سس یک کارت بزنید با عنوان “هات مثل تو.”

تمام خوراکی‌های این چنینی را می توانید در کنار هم داخل یک سبد بگذارید و در زمان میان وعده او را سوپرایز کنید.

حتی می توانید ایده‌های دیگری را نیز در این سبد غذایی بگنجانید. برای مثال آب نبات‌هایی که به شکل اسم هستند را با نام او تهیه کنید و به این سبد بیفزایید.

در روز ولنتاین می توانید با این سبد پر از مواد غذایی خوشمزه دوست پسرتان را خوشحال کنید.

جلسه آرامش در خانه

یکی دیگر از کارهایی که برای دوست پسرتان در روز ولنتاین می توانید انجام دهید و او را خوشحال کنید، دعوت کردن او به یک جلسه آرامش در خانه است.

هر پسری از اینکه هدیه از دوست دخترش یک ماساژ دریافت کند، غرق لدت خواهد شد.

یک روز دادن آرامش و ماساژ به دوست پسرتان در خانه به او این فرصت را می دهد که هم در کنار شما استراحت کند و هم نگران دیده شدن توسط دیگران نباشد.

یک روغن ماساژ تهیه کنید. در اطراف خانه شمع روشن کنید و سعی کنید فضا را رومانتیک کنید.

روغن را بر روی بدن او بمالید و او را ماساژ دهید. در کنار ماساژ، می توانید در کنار هم فعالیت‌های عاشقانه دیگر نیز انجام دهید.

حتی می توانید کنار هم مدیتیشن کنید و کمی آرامش بگیرید.

هدیه دست ساز برای دوست پسر در ولنتاین

هدیه دست ساز برای روز ولنتاین، هدیه‌هایی عالی و بسیار جذاب هستند. زیرا این هدیه‌ها دقیقا نشان دهنده زمان، فکر و تلاش شما برای این هدیه هستند. چیزهایی که خیلی از هدیه‌های آماده دیگر شامل آن‌ها نمی شود. مطمئن باشید با یک هدیه دست ساز به شدت عشقتان را در این روز مهم خوشحال خواهید کرد.

نقشه عشق شخصی سازه شده

با توجه به تجربه‌ای که شما داشتید، ممکن است به نقشه شهر، نقشه کشور یا نقشه استان و … نیاز داشته باشید.

برای مثال فرض کنید تمام اتفاقاتی که شما تجربه کردید در یک شهر بوده است.

نقشه آن شهر را تهیه کنید.

یک خودکار با رنگ قرمز بردارید تا نقاطی را روی نقشه مشخص نمایید. این نقاط چه نقاطی هستند؟

نقطه ای از شهر که اولین بار آنجا یکدیگر را دیدید. سپس نقطه ای که اولین بار با هم قرار گذاشتید. بعد نقطه ای که اولین بار یکدیگر را بوسیدید و …. . تمام نقاطی از شهر که در آن نقاط با هم تجربه اولین‌ها را داشته‌اید. بر روی هر کدام یک قلب کوچک با خودکار قرمزتان رسم کنید. سپس آن‌ها را به هم وصل کنید. البته بجای این قلب‌ها می توانید نمادی از همان تجربه‌تان را نقاشی کنید. سپس این نقشه را قاب کنید و در روز ولنتاین به دوست پسرتان هدیه دهید. این یک هدیه عالی و ماندگار است و قطعا او را خوشحال خواهد کرد.

تخته سیاه کوچک با نوشته‌های گچی

یکی دیگر از هدایایی که می توانید به عشقتان در روز ولنتاین هدیه دهید که هم نشان دهد چقدر برای او وقت گذاشته‌اید و هم دست ساز است و هم او را خیلی خوشحال می کند، یک تخته سیاه کوچک با نوشته‌های گچی است که نوشته‌های خود شماست و به شما دو نفر مربوط می شود.

یک ایده جالب برای نوشتن متن بر روی تخته سیاه کوچک، فهرست است. می توانید فهرست تعداد بوسیدن‌هایتان، تعداد رابطه‌های جنسی‌تان یا تعداد دوستت دارم هایتان را از امروز به بعدی بر روی این تخته داشته باشید.

در تمام سال‌هایی که کنار هم هستید، هر بار این آمار را افزایش دهید.

14 روز، روز عشق را جشن بگیرید!

یکی دیگر از ایده‌های جالب برای جشن گرفتن ولنتاین این است که از روز اول فوریه تا 14 فوریه (روز ولنتاین)، هر 14 روز را با یک کار کوچک جشن بگیرید.

یک بند در دفتر او یا روی تخت او یا در اتاق خوابش ببندید. سپس بر روی این بند 14 پاکت را وصل کنید. این پاکت‌ها می توانند به رنگ های مختلفی باشند. سپس آن ها را گیره به بند آویزان کنید. در 13 پاکت او می توانید نامه های جذاب و عاشقانه بگذارید و در پاکت چهاردم هدیه روز ولنتاین.

در شمارش معکوس 14 روز تا ولنتاین، دوست پسرتان هر روز یکی از این پاکت ها را باز کند تا به پاکت چهاردهم برسد و هدیه ولنتاینش را ببیند.

کوزه عشق

یکی دیگر از هدیه‌های عالی برای ولنتاین که خیلی خاص است و برای خوشحال کردن دوست پسر در ولنتاین بسیار مناسب است، کوزه عشق می باشد.

برای تهیه این هدیه باید از یک ماه قبل از روز ولنتاین شروع به آماده سازی کنید. یک شیشه تهیه کنید و هر روز یک دلیل برای دوست داشتن او را بر روی یک برگه بنویسید و برگه را تا بزنید و داخل شیشه کوزه‌ای بیندازید.

این کار را حدود یک ماه قبل از روز ولنتاین شروع کنید تا بتوانید در روز ولنتاین بنشینید و تمام دلایل بهترین بودن او را برای او بخوانید!  

می توانید کوزه را با برچسب ها و عبارات زیبا و مرتبط با عشق تزئین کنید.

اولین هدیه روز ولنتاین برای دوست پسر

شاید اولین بار باشد که با عشقتان قرار است ولنتاین را تجربه کنید. کلا هدیه برای دوست پسر در روز عشق کار سختی است برای دختران، حالا فکر کنید این یک دوست پسر جدید باشد که شما خیلی هم با علایق و خصایص او آشنا نیستید.

ما اینجا می خواهیم به شما کمک کنیم که یک هدیه ولنتاین برای دوست پسر جدیدتان تهیه کنید تا هم نشان دهید که برایتان اهمیت دارد و هم اینکه بعنوان اولین ولنتاین، خیلی زیاده روی نکرده باشید. هدیه هایی کوچک اما معنادار که حتما او را خوشحال می کند و لبخند به لبانش می آورد.

مجموعه کتاب یا ویدئو گیم

باید یک حداقل شناختی از علایق او داشته باشید تا در این مورد تصمیم بگیرید که آیا کتاب را بیشتر دوست دارد یا ویدئو گیم.

اگر کتاب خوان مشتاقی است و یا حتی نوشتن را دوست دارد، احتمالا خیلی خوشحال شود که یک مجموعه کتاب جذاب را در روز ولنتاین از شما هدیه بگیرد.

اگر هم حس می کنید به بازی های ویدئویی علاقه دارد، سعی کنید بازی هایی را بیابید که می دانید از آن ها لذت می برد. برای تهیه این هدیه از دوستان نزدیکش می توانید کمک بگیرید. سعی کنید خیلی هزینه نکنید. هدیه ارزان اما سرگرم کننده بخرید تا او را خوشحال کنید ولی زیاده روی هم نکرده باشید.

لوازم الکترونیکی و جانبی

برخی لوازم جانبی و لوازم الکترونیکی مفید هستند که خیلی می توانند به درد دوست پسرتان بخورند. مثلا هدفون یا کنترلر ویدئو گیم یا شارژر بدون سیم یا حتی یک قاب گوشی اصل. این ها هدایایی است که هم کاربردی هستند و هم هزینه کم تا متوسط نیاز دارد.

لباس

لباس یکی دیگر از گزینه‌های عالی برای هدیه در روابط جدید است، اگرچه برای آن‌هایی که فقط چند ماه از رابطه‌شان می گذرد، بهترین گزینه نیست. اما اگر حداقل 6 ماه از شروع رابطه تان می گذرد، می توانید لباس ورزشی، لباس خواب و … به او هدیه دهید. از نحوه لباس پوشیدنش علاقه‌اش را تشخیص دهید و لباسی به سبک و استایل خود او برایش تهیه کنید.

تجربیات جدید عاشقانه

هدیه خریدن تنها کار عاشقانه ای نیست که می توانید در روز ولنتاین انجام دهید. زمانی که فقط چند ماه از رابطه تان می گذرد، گزینه جایگزین مناسب تری هم دارید و آن هم تجربیات جدید عاشقانه برای روز ولنتاین است. احتمالا کارهای زیادی وجود دارد که هنوز با هم تجربه نکردید، مانند خارج شدن از شهر و رفتن به یک رودخانه در همان نزدیکی شهر و … .

اقامت دو نفره

کل روز ولنتاین را می توانید با دوست پسرتان در خانه بگذرانید. یک شب رومانتیک دونفره می تواند ولنتاین را برایتان ماندگار کند.

گذراندن یک روز کارآموزی کنار هم

یک ایده عالی برای روز ولنتاین این است که بینید هر دویتان به یاد گرفتن چه کاری علاقه دارید. کاری باشد که یک روزه بشود دوره کارآموزی آن را شرکت کرد. سپس برای هر دویتان یک روز کارآموزی ثبت نام کنید و آن روز را برای یادگیری کار مورد علاقه تان در کنار هم بگذرانید.

حرف آخر

وقتی نوبت به ایده گرفتن برای خوشحال کردن دوست پسر در روز ولنتاین می رسد، شناخت او از اهمیت بالایی برخوردار است. از قبل به خوبی برنامه ریزی کنید و فکر کنید که چه چیزی یا چه کاری را خیلی دوس دارد. هر هدیه‌ای که بخرید، اگر با عشق باشد، قطعا او را خوشحال می کند.

راستی گذاشتن یک پست یا استوری هم می تواند در کنار هدیه دادن او را بیشتر خوشحال کند، برای این کار مطلب کپشن پست اینستاگرام برای ولنتاین در سایت زرد را از دست ندهید.

امیدواریم ایده های معرفی شده در این مطلب برای شما مفید بوده باشد. شما برای ولنتاین برای دوست پسرتان چه کادویی می خرید؟ حتما در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *