سریال در ژانر بزرگسال؛ سریال هایی که نباید با خانواده تماشا کنید!

در بسیاری از فرهنگ ها مهم نیست که چند سال داریم، هیچ احساسی ناخوشایند تر از این نیست هنگامی که در حال تماشای یک سریال در کنار خانواده هستیم، ناگهان صحنه سکس یا فحاشی رکیک و خشونت کلامی در سریال رخ می دهد! و از فرطِ خجالت، ناگهان به یاد چک کردن پیام های تلگرام و وضعیت آب و هوای فردا می افتیم. سریال در ژانر بزرگسال را در همین فضا معرفی خواهیم کرد.

tv shows you shouldn't watch with your parents
tv shows you shouldn’t watch with your parents

سریال در ژانر بزرگسال

بله، درست است: ما همه چیز را در مورد آخرین و بهترین نمایش ها می دانیم. و بله: ما می خواهیم والدین ما برنامه های تلویزیونی با کیفیت را تجربه کنند، اما با چه هزینه ای؟

متأسفانه هرگز قرار نبوده که بعضی از برنامه های تلویزیونی مورد علاقه ما در جمع خانوادگی تماشا شوند. برخی از نمایش ها فقط برای این ساخته شده اند که به تنهایی از آن ها لذت برد – و این اشکالی ندارد. تماشای این نمایش ها می تواند گفتگوهایی را روشن کند که بهتر به ما کمک می کند والدین خود را درک کنیم.

tv shows you shouldn't watch with your parents
tv shows you shouldn’t watch with your parents

ما در این مطلب، لیستی از سریال هایی تهیه کرده ایم که به دلیل خشونت های کلامی، فیزیکی و صحنه های بی پروای جنسی و صحنه های سکس، نباید آن ها را به همراه خانواده یا در جمع تماشا کنید. پس بیش از این گزافه گویی نمی کنیم، با ادامه مطلب همراه شوید.

game of thrones

game of thrones
game of thrones

یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی به سبک خیال‌پردازی حماسی است که توسط دیوید بنیاف و دی. بی. وایس برای شبکه اچ‌بی‌او ساخته شده‌است. این مجموعه برگرفته از پرفروش‌ترین مجموعه داستان‌های فانتزی جرج آر. آر. مارتین یعنی ترانه یخ و آتش است.

داستان سریال در قاره‌های خیالی وستروس و اسوس، در نزدیکی پایان یک تابستان ۱۰ ساله اتفاق می‌افتد و چندین خط داستانی را دنبال می‌کند. اولین داستان به جنگ بین خانواده‌های اشرافی برای به دست آوردن تخت آهنین و پادشاهی هفت اقلیم و مربوط می‌شود. دومین خط داستانی، نزدیک بودن زمستانی طولانی و یورش موجوداتی افسانه‌ای از شمال را شرح می‌دهد. و سومین خط داستانی مجموعه، تلاش فرزندان شاه مخلوع، برای بازپس‌گیری تاج‌وتخت است. این مجموعه از طریق شخصیت‌هایی که اخلاقیات مبهمی دارند، حول مسائلی چون طبقات اجتماعی، مذهب، وفاداری، فساد، جنگ داخلی و مجازات می‌گردد.

برخلاف محبوبیت این مجموعه در زمینه‌های دیگر در میان منتقدین، بازی تاج‌وتخت بارها به دلیل استفاده فراوان از برهنگی زنان، خشونت، شکنجه، خشونت جنسی ضد زنان و نحوه نمایش این موارد مورد انتقاد قرار گرفته‌است.

میزان استفاده از ارتباط جنسی و برهنگی، به‌ویژه در صحنه‌هایی که وابستگی فراوانی به روند داستان ندارند، نکته منفیِ اصلی بسیاری از منتقدین فصل اول و دوم است. استیون دیلین، بازیگر سریال که در نقش استنیس براتیون بازی می‌کند، استفاده فراوان مجموعه از برهنگی را با «فیلم‌های پورن دهه هفتاد آلمان» مقایسه می‌کند. چارلی اندرز از منتقدین وبگاه آی‌او۹ می‌گوید در حالی که فصل اول مجموعه مملو از سکسپوزیشن است، فصل دوم بدون ارائه اطلاعات زیادی در مورد داستان، بر روی ارتباط جنسی ناخوشایند، استثماری و ضد انسانی تمرکز دارد. قطعا گات در لیست سریال در ژانر بزرگسال جا می‌گیرد.

Spartacus: Blood and Sand

Spartacus: Blood and Sand
Spartacus: Blood and Sand

نام مجموعه تلویزیونی است از شبکه استارز که از تاریخ ۲۲ ژانویه ۲۰۱۰ (میلادی) به نمایش گذاشته شد.مجموعه تلویزیونی اسپارتاکوس توجه به شخصیت تاریخی اسپارتاکوس(بازیگر: اندی وایت فیلد)، یک گلادیاتور تراکیانی که در سال‌های ۷۱ تا ۷۳ قبل از میلاد مسیح، رهبری شورش بزرگ بردگان در برابر امپراطوری روم است. این مجموعه تلویزیونی به خاطر گرافیک خشونت آمیز، صحنه‌های جنسیوو، و صحبت‌های رکیک، برای افراد بالای ۱۷ سال رده‌بندی شده‌است. خون و شن اولین سری مجموعه سریال اسپارتاکوس است.همچنین این داستان واقعی و حقیقت دارد که در زمان‌های قدیم در دوران امپراطوری رم رخ داده است.

در ابتدای این سریال ارتش جمهوری روم به مناطق یونانی‌نشین حمله برده‌است. و طی آن از برخی قبایل تراکیه‌ای (تراسی) نیرو جمع می‌کند که اسپارتاکوس یکی از آنان است. آنان می‌جنگند اما در حادثه‌ای و به سبب زیاده‌خواهی رومیان، اسپارتاکوس یک فرمانده ارشد رومی را می‌کشد و از اینجاست که او به بردگی به روم برده می‌شود.

در روم شخص ثروتمندی به نام باتیاتوس که برده‌های زیادی دارد او را به بردگی جهت تبدیل کردنش به یک گلادیاتور می‌خرد. او طی تمرین‌های بسیار به گلادیاتوری کم‌نظیر تبدیل می‌شود. و در طی مسابقه‌ای با تئوکلدیوس که یک جنگاور بی‌نظیر بوده‌است همراه با کریکسوس به پیروزی بزرگی دست می‌یابد. البته کریکسوس در این مسابقه به شدت زخمی می‌شود و همین عامل اسپارتاکوس را به تنها گلادیاتور محبوب مردم روم تبدیل می‌کند. او پس از دیدن اینکه بر سر مسابقه‌ای بیهوده دوستانش باید کشته شوند تصمیم به نافرمانی از اربابش باتیاتوس و رسیدن به آزادی می‌آید. و دیگر گلادیاتورها را با خود همراه می‌کند و با شورش از منزل باتیاتوس فرار می‌کند.

Californication

Californication
Californication

نام یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی که پخش آن از سال ۲۰۰۷ در آمریکا آغاز شد. و در سال ۲۰۱۴ به اتمام رسید. Californication  از دو واژه California و fornication تشکیل شده که اولی اشاره به کالیفرنیا و دومی به معنای روابط جنسی و سکس است.

این مجموعه حول محور هنک مودی، رمان نویسِ معتاد به الکل است. او اقامت طولانی در لس آنجلس و شریک زندگی خود کارن را برای مشکلات خود در نویسندگی مقصر می داند. هنک دائماً با عواقب ناتوانی خود در گفتن “نه” به وسوسه سکس و مواد مخدر روبرو می شود. در حالی که سعی دارد به خانواده خود نشان دهد که می تواند برای بکا یک پدر مسئول و دلسوز و برای کارن یک شریک قابل اعتماد باشد.

Banshee

Banshee
Banshee

بانشی (به انگلیسی: Banshee) یک مجموعه تلویزیونی اکشن، درام آمریکایی است که توسط جاناتان تروپر و دیوید چیکلر ساخته شده‌است. فصل اول این سریال در تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۱۳ از شبکه سین‌مکس پخش شد. این سریال مملو از صحنه های برهنگی، سکس و خشونت های فیزیکی و کلامی است.

جان اسمیت (لوکاس هود) (آنتونی استار)، یک دزد حرفه‌ای است که موفق می‌شود خود را به‌جای کلانتر جدید اما به قتل رسیده شهر بنشی در ایالت پنسیلوانیا جا زده و هویت خود رو مخفی نگه دارد. این سریال تقریبا با سکس شروع می‌شود و در لیست سریال در ژانر بزرگسال جایی برای آن وجود دارد.

Shameless

Shameless
Shameless

نام سریال کمدی-درام، کمدی سیاه آمریکایی می‌باشد که از شبکه شوتایم پخش می‌شود. این مجموعه از روی مجموعه‌ای بریتانیایی با همین نام ساخته شده‌است. داستان این مجموعه در شیکاگو و در محله‌ای با نام کاناری‌ویل اتفاق می‌افتد و فیلمبرداری آن در ساوت لاندل و بربنک، کالیفرنیا در استودیوی وارنر بروز انجام شده‌است. پخش این سریال از ۹ ژانویه ۲۰۱۱ آغاز گردیده‌است.

این سریال داستان خانواده‌ای از طبقه کارگر آمریکایی را به تصویر می‌کشد. فرانک گلکر که صاحب ۶ فرزند است، عموماً دائم‌الخمر است و فرزندانش را به امان خدا رها کرده‌است. در این سریال تلاش شده تا نشان دهد چگونه اعتیاد به الکل می‌تواند یک خانواده را تحت تأثیر قرار دهد. پل ابوت، خالق این اثر می‌گوید: این فیلم نام من ارل است و روزنا نیست.. این داستان قشرهای کم درآمد نیست. این داستان یقه آبی ها نیست؛ آنها اصلاً یقه ندارند.

True Blood

True Blood
True Blood

یک سریال تلویزیونی درام آمریکایی است که توسط آلن بال، سازنده شش فوت زیر زمین، تهیه شده‌است. این مجموعه برداشت آزادی از سری رمان‌های اسرار خون‌آشام جنوب است که توسط شارلین هریس نوشته شده‌است. و به شرح جزئیات هم‌زیستی خون‌آشام‌ها و انسان‌ها در بن تمپز، شهر خیالی در ایالت لوئیزیانا، می‌پردازد. شخصیت اصلی داستان سوکی استک‌هاوس (آنا پاکوین) نام دارد، پیش‌خدمتی با قدرت تله‌پاتی که دلباخته خون‌آشامی به نام بیل کامپتون (استیون مویر) می‌شود.

Black Sails

Black-Sails
Black-Sails

یک سریال تلویزیونی درام اکشن-ماجراجویی به کارگردانی جاناتان استاینبرگ و رابرت لوین است که از ۲۵ ژانویه ۲۰۱۴ از شبکه استارز پخش شده‌است. استاینبرگ در کنار مایکل بی و برَد فولِر مدیر تولید کار خواهد بود ضمن اینکه لِوین، دستیار تولید است. این مجموعه پیش درآمدی بر رمان معروف جزیره گنج اثر رابرت لویی استیونسن است.

وقایعِ سریال بادبان‌های سیاه، بیست سال قبل از داستان جزیره گنج روی می‌دهد. داستان این سریال پیش درآمدی است بر رمان مشهور «جزیره گنج» اثر رابرت لوئیس استیونسنون که اقتباس‌های سینمایی زیادی از روی آن ساخته شد. ماجرا دو سال قبل از داستان رمان آغاز می‌شود؛ سال ۱۷۱۵ میلادی است و دوران طلایی دزدان دریایی. مستعمره سابق بریتانیا که اکنون جزیره‌ای بی قانون است، به دست یکی از بدنام‌ترین ناخدایان دزدان دریایی، ناخدا فلینت، اداره می‌شود. هم‌زمان با تهدیدهای ناوهای بریتانیای که برای پس گرفتن سرزمین‌های خود به آب‌های آن مناطق برگشته‌اند، چهره جدیدی از ناخدا فلینت پدیدار می‌شود. او با النور گاتری، دختر یکی از قدرتمندترین قاچاقچیان متحد می‌شود تا در کنار یکدیگر غنیمتی بزرگ بدست آورند و با جبران خسارت‌های وارده، بقایشان را تضمین کنند…

خشونت های کلامی و صحنه های سکسی در این سریال بسیار بالا است و به همین دلیل در لیست سریال در ژانر بزرگسال آن را جا داده‌ایم.

Rome

Rome
Rome

نام یک درام تاریخی انگلیسی ایتالیایی است. که به صورت ِ یک سریال یا مجموعه تلویزیونی، توسط برونو هلر، جان میلیوس، و ویلیام جی مک دونالد تولید شد. ااین سریال که خود چیزی شبیه به فیلم پورن می‌نمایند در لیست سریال در ژانر بزرگسال جا می‌گیرد.

سریال “رم” در واقع داستان ِ “روم باستان”، در دوران‌گذار از جمهوری به امپراتوری را روایت می‌کند. داستانی که از تهاجم “ژولیوس سزار” به “سرزمین گل” (فرانسه امروزی)آغاز می‌شود و به مرگ ِ ” مارک آنتونی”(یا همان مارکوس آنتونیوس و ظهور و شکل‌گیری اولین “امپراتور آگوستوس” ختم می‌گردد. این سریال با دنبال کردن زندگی دو شخصیت اصلی، یعنی دو سرباز رومی، یعنی “لوسیوس وُرنیوس” Vorenus و “تایتیس پولو” Pullo، که زندگی آن‌ها با حوادث کلیدی داستان در هم تنیده است، به پیش می‌رود و شکل می‌گیرد.

این سریال در درجه اول سرگذشتی تاریخی از زندگی و مرگ ِ “ثروت”، “قدرت” “سکس” و “شکوه و جلال تاریخی” است. که البته بر روی زندگی‌ها، دارایی‌ها، خانواده‌ها و دوستان و آشنایان ِ دو مرد ِ عادی تمرکز می‌کند. “لوسیوس ورنیوس” و “تایتوس پولو”، دو سرباز ساده رومی که اسامی آن‌ها در تاریخ روم باستان نیز، ذکر شده‌است. از جمله در کتاب ِ “سرگذشت سزار” اثر: “بلو گالیسو”Bello Gallico. در این سریال افسانه‌سازی اطراف شخصیت این دو سرباز رومی به گونه‌ای مدیریت شده که این دو اغلب شاهد بروز بسیاری از وقایع تاریخی ارائه شده در سریال هستند.

Masters of Sex

Masters of Sex
Masters of Sex

یک مجموعه دراماتیک تلویزیونی محصول سال ۲۰۱۳ امریکاست. و براساس کتاب زندگی‌نامه توماس میلر به همین نام است که در شبکه شوتایم در سال ۲۰۱۳ ساخته شده‌است. و در مورد تحقیقات ویلیام مسترز و ویرجینیا جانسون (پایه‌گذاران رشته سکس لوژی) است.

فیلم در اواخر ۱۹۵۰ و اوایل ۱۹۶۰ می‌گذرد و به تحقیقات و رابطه دکتر ویلیام مسترز و ویرجینیا جانسون می‌پردازد.

طبق گفته لس آنجلس تایمز، این سریال عمق حقایق را نشان می‌دهد. داستان دو انسان واقعی که با شخصیت‌های جدید و داستانی درام زیبا شده‌است. در واقع سریال داستانی ملموس درباره شخصیت‌های زودگذر (بیماران، فاحشه‌ها، همسر شهردار) است که در همین حین بسیاری از بهترین لحظات داستان شکل می‌گیرد. طوری در این فیلم روی سکس تمرکز می‌شود که آن را در بخش سریال در ژانر بزرگسال قرار دهیم.

Euphoria

Euphoria
Euphoria

یک سریال تلویزیونی آمریکایی به سازندگی سام لوینسون است که در سال ۲۰۱۹ از شبکه اچ‌بی‌او منتشر شد. سرخوشی بر اساس مینی سریالی اسراییلی به همین نام است. سرخوشی داستان گروهی از دانش آموزان دبیرستانی را از طریق تجربیات خود در رابطه جنسی و سکس بدون حد و مرز، مواد مخدر، دوستی، عشق، هویت و تروما دنبال می کند.زندیا و هانتر شیفر از بازیگران این سریال هستند.

Outlander

Outlander
Outlander

یک مجموعه تلویزیونی درام-تاریخی بریتانیایی-آمریکایی است که بر اساس رمانی با همین نام از دایانا گابالدون ساخته شده ‌است. این مجموعه توسط رونالد دی مور توسعه یافته و بوسیله سونی پیکچرز تلویژن و لفت بنک پیکچرز برای شبکه استارز تهیه شده‌ است.

داستان مجموعه با پایان جنگ جهانی دوم در بریتانیا آغاز می‌شود. جایی که یک پرستار جنگ به نام کلِیر رَندال فریزر «کترینا بلف» به اتفاق همسرش فرانک «توبیاس منزیس» که استاد تاریخ دانشگاه آکسفورد می‌باشد و در طول جنگ به عنوان جاسوس در سازمان ام آی ۶ مشغول به خدمت بوده است. تصمیم می‌گیرند تا بعد از مدت‌ها جدایی بر اثر جنگ به عنوان دومین ماه عسل خود به اینورنس اسکاتلند بروند.

اما این سفر برای کلِیر چندان آرام بخش نخواهد بود. چرا که او در طول یکی از گردش‌هایش هنگامی که در جستجوی منشا صدای عجیبی در بین آثار تاریخی منطقه است از هوش می‌رود. و پس از به هوش آمدن، خود را درمیانه دوران پرهیاهوی دیگری در سال ۱۷۴۳ می‌یابد. جایی که نه تنها کسی حرف او را باور نمی‌کند بلکه جان او نیز در خطر است. و در این دنیای عجیب و دشوار مجبور به ازدواج با جنگجوی جوان و احساسی به نام جیمز فریزر «سم هیوین» می‌شود. همچنین دیری نمیگذرد که این دو، عاشق و دلباخته‌ی یکدیگر می‌شوند که بعدها درگیر قیام یعقوبی «جاکوبیت‌ها» می‌شوند.

Westworld

Westworld
Westworld

مجموعه تلویزیونی وسترن مهیج در سبک علمی–تخیلی است که توسط جاناتان نولان و لیزا جوی برای شبکه اچ‌بی‌او ساخته شده‌است. این مجموعه براساس فیلمی با همین نام محصول ۱۹۷۳ است که نوشته و ساخته مایکل کرایتون، رمان‌نویس آمریکایی است.

داستان این مجموعهٔ تلویزیونی در یک شهر بازی وسترن خیالی در غرب آمریکا اتفاق می‌افتد. که ساکنان آن را انسان‌های مصنوعی که «میزبان» نام دارند، تشکیل می‌دهند. از سوی دیگر، گروهی از انسان‌های واقعی که «تازه‌واردان» یا «مهمانان» نام دارند، با پرداخت مبالغی زیاد می‌توانند وارد محوطه پارک وست‌ورلد شوند. و هرکاری که مایل باشند را انجام دهند و قادر خواهند بود تا با میزبانان هرطور که می‌خواهند رفتار کنند. بدون آنکه ترسی از تلافی توسط میزبانان داشته‌باشند. این شامل سکس با ربات‌ها هم می‌شود. دلیلی این سریال در ژانر بزرگسال جا می‌گیرد.

Vinyl

Vinyl
Vinyl

مجموعه تلویزیونی ده قسمتی ساخته مارتین اسکورسیزی، ترنس وینتر، میک جگر و ریچ کوئن است. که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. این سریال که در سبک جنایی برای اچ‌بی‌او ساخته شده است. و در مورد مدیریت و ضبط موسیقی، عمدتاً موسیقی راک در دهه ۷۰ میلادی در آمریکاست. پایلوتِ ۱۱۳دقیقه‌ایِ این مجموعه را، مارتین اسکورسیزی کارگردانی کرده‌است.

The Affair

The Affair
The Affair

The Affair یک سریال درام تلویزیونی آمریکایی است که توسط Sarah Treem و Hagai Levi خلق شده است. این سریال برای اولین بار در Showtime در 12 اکتبر 2014 پخش شد. این برنامه به مدت پنج فصل اجرا شد و در آخرین قسمت خود در 3 نوامبر 2019 به پایان رسید.

در این سریال بازیگرانی چون دومینیک وست ، روت ویلسون ، مورا تیرنی و جوشوا جکسون بازی می کنند. و در آن به بررسی تأثیرات عاطفی روابط عاطفی، جنسی و سکسی خارج از ازدواج می پردازد. قسمت ها اغلب به دو قسمت تقسیم می شوند که هر نیمه از دیدگاه یک شخصیت خاص گفته می شود. استفاده از این وسیله نمایشی توسط Treem برای توصیف The Affair به عنوان “راشومون درام های رابطه” استفاده شده است.

Orange Is the New Black

Orange Is the New Black
Orange Is the New Black

نام سریالی آمریکایی از شبکه اینترنتی نتفلیکس با ژانر کمدی-درام است. که توسط جنجی کوهان ساخته و در تلویزیون لاینزگیت تهیه شده‌است. این سریال از زندگی‌نامه پایپر چپمن برگرفته شده‌است. پخش فصل اول این سریال در تاریخ ۱۱ ژوئیه ۲۰۱۳ انجام شد.

این مجموعه در پیرامون پایپر چپمن (تیلور شیلینگ)، زنی سی ساله که در شهر نیویورک زندگی می کند می چرخد. او به 15 ماه حبس در زندان لیچفیلد، زندان فدرالِ زنان با حداقل حفاظت در ایالت نیویورک محکوم شده است. چپمن به حمل چمدانی پر از پولِ مواد مخدر برای دوست دختر سکسی اش الکس واوس (لورا پرپون)، قاچاقچی بین المللی مواد مخدر، محکوم شده است.

Girls

Girls
Girls

دختران یک مجموعه تلویزیونی کمدی-درام آمریکایی است که توسط لنا دانهام و با بازی خودش ساخته شده است. این مجموعه زندگی چهار زن جوان ساکن شهر نیویورک را دنبال می کند. پیش فرض و جنبه های اصلی شخصیت اصلی سریال – از جمله قطع حمایت اقتصادی از پدر و مادرش، نویسنده شدن، زندگی جنسی و سکسی و تصمیم گیری های ناگوار – از زندگی خود دانهام برگرفته شده است.

sex education

sex education
sex education

یک مجموعه تلویزیونی کمدی بریتانیایی است که توسط لوری نان ساخته شده‌است. که در ۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ در نت‌فلیکس شروع به پخش کرد. در ژانویه ۲۰۲۰ فصل دوم این مجموعه پخش شد که دوباره مورد استقبال مردم قرار گرفت . فصل سوم این مجموعه از اوایل بهمن ۱۳۹۹ از شبکه نت‌فلیکس پخش خواهد شد.

داستان این سریال در مورد پسری نوجوان است که با مادرش که یک روانشناس مسائل سکس و جنسی است، زندگی می‌کند. او تصمیم می‌گیرد تا با یکی از دوستان دبیرستانش میو وایلی، یک کلینیک سلامت تشکیل دهد. اما هیچ وقت پیشبینی نمی‌کرد که مجبور باشد با بیماران عجیب و غریب رو به رو شود. وقتی قرار است دائما در مورد سکس صحبت شود، سریال در ژانر بزرگسال جا می‌گیرد.

the deuce

the deuce
the deuce

یک مجموعه تلویزیونی درام آمریکایی است که توسط دیوید سیمون و جورج پلگانوس ساخته شده‌است. داستان این مجموعه تلویزیونی در دهه ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ در شهر نیویورک و خشونت های کلامی و فیزیکی علیه روسپیان خیابانی را نشان می دهد. سریال به علت زمینه اصلی خود، مملو از صحنه های سکس است. این سریال چیزی نیست که بخواهید با خانواده ببینید و بی‌شک در لیست سریال در ژانر بزرگسال جا می‌گیرد.

در دهه های 1970 و 1980 در نیویورک، خشونت اپیدمی مواد مخدر در حال بدتر شدن است. برادران دوقلو وینسنت و فرانکی مارتینو در حالی که خارج از میدان تایمز فعالیت می کردند، به طور ناخواسته وارد گروه های مافیایی می شوند. آیلین مرل، روسپی در سطح خیابان که با ورود به پورن در حال ظهورِ به صورتِ قانونی، از خطرات خیابان خارج می شود و به عنوان بازیگر و کارگردان وارد این صنعت می شود.

برای مطاله بهترین سریال های تاریخ تلویزیون اینجا کلیک کنید!

2 یک نظر

  1. حسین پاسخ

    سلام…نمیدونم شماها هم توجه کردین یا نه!!!ولی در مدت اخیر اگه بخوایم بررسی کنیم سریال ها و ژانر سینمایی را به وضوح میشه دید که کارهایی زیادی داره ساخته میشه و یا ساخته شده و حتی روی نمایش هم رفته با این عنوان که زنی روسپی مورد درگیری های فیزیکی و فحاشی قرارمیگیره…شاید اصلا تم فیلم چیز دیگه ای باشه ولی چنین داستانی هم در عمق فیلم پدیدار میشه…میخاستم بدونم جریان چیه که تازیا چنین حرکتی تو فیلم شاهد هستیم.

  2. یاسرکیانی پاسخ

    کلا سیاست فیلمسازی دردنیا به سمت عادی انگاری وترویج گرایشات لذت طلبی وخشونت وشکستن سنتها وقوانین حاکم بر خانواده ها و تابوها و قوانین حاکم بر جوامع مذهبی پیش میره…عادی سازی تصاویر و صحنه های جنسی وخشونت آمیز آمیخته باهیجان وسرگرمی به راحتی با تاثیر در ناخودآگاه جوانان و میل شدیدآنها برای جستجوی موضوعات بزرگسالانه عقاید واصول فکری نسلهای آینده روکاملا تحت تاثیرقرار میده که هدف صنعت فیلمسازی غرب هم همینه…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *