پوزیشن جنسی لاک پشت

آموزش پوزیشن جنسی لاک پشت (Turtle Sex Position)

پوزیشن جنسی لاک پشت (Turtle Sex Position) نوعی پویشن جنسی از نوع داگ استایل است که نیاز به کمی انعطاف دارد. اگر از انجام پوزیشن جنسی داگ استایل معمولی حوصله‌تان سر رفته است و هنوز آماده نیستید پوزیشن‌های دیگر را از راهنمای پوزیشن‌های جنسی ما در مجله زرد نیوز امتحان کنید، این پوزیشن یک راه آسان برای لذت بردن از رابطه جنسی با مردتان است.

برای انجام پوزیشن جنسی لاک پشت، ابتدا باید روی زانوهای خود روی زمین یا تخت بنشیند. هنگامی که در این حالت هستید، خود را به سمت پایین بیاورید تا باسن شما بالا و پشت مچ پا قرار گیرد. بعد تا جایی که می‌توانید به جلو خم شوید. می توانید پاهای خود را در جلوی خود بگیرید تا بیشتر به جلو خم شوید. مردتان پشت سر شما زانو زده و به شما نفوذ می‌کند. ممکن است لازم باشد که او قد خود را تنظیم کند تا با باز کردن زانوهایش یا به هم نزدیک کردن آن‌ها، کار را برای خودش راحت کند.

کاری که زنان در پوزیشن جنسی لاک پشت انجام می‌دهند

وقتی پوزیشن جنسی لاک پشت را اجرا می‌کنید، متوجه می‌شوید که به سختی می‌توانید حرکت کنید. این عالی است اگر دوست دارید مردتان در حین رابطه جنسی کنترل را در دست بگیرد در حالی که شما نسبتاً غیرفعال هستید. یک چیز عالی در مورد پوزیشن لاک پشت این است که می‌توانید به طرز باورنکردنی تسلیم باشید. مردتان همچنین می‌تواند مچ پاهای شما را به عنوان بخشی از روال اسارت سبک به ران‌هایتان ببندد.

اما اگر دوست دارید که کمی فعال باشید، می‌توانید به آرامی به مرد خود فشار بیاورید. یکی از مواردی که کنترل زیادی روی آن دارید، زاویه نفوذ است. می‌توانید آن را با بالا و پایین بردن بالاتنه خود کنترل کنید تا زمانی که چیزی را پیدا کنید که از آن لذت می‌برید.

کاری که مردان در پوزیشن جنسی لاک پشت انجام می‌دهند

مرد شما تقریباً همان کارهای را که در پوزیشن جنسی داگ استایل می‌توانست انجام ‌دهد در پوزیشن جنسی لاک پشت، نیز می‌تواند انجام می‌دهد. او فقط باید به داخل و خارج (به جلو و عقب) ضربه بزند. برای کمک به خود در انجام این کار، او می‌تواند دست هایش را روی کمر یا باسن شما بگذارد و به آرامی آنها را نگه دارد. اگر بخواهد، می‎تواند روی شما هم خم شود و شانه‌های شما را نگه دارد. برای رابطه جنسی کمی خشن‌تر او می‌تواند موهای شما را بگیرد، فقط قبلش مطمئن شوید که او به شما آسیبی نمی‌رساند.

مواردی که باید در هنگام انجام پوزیشن جنسی لاک پشت در نظر بگیرید

پوزیشن جنسی لاک پشت جزء پوزیشن‌های جنسی است که بسیاری از افراد علاقمند هستند آن را انجام دهند. البته برای اجرای آن باید یک سری اصول خاص را رعایت کنید. اگر می‌خواهید از انجام این پوزیشن جنسی با مردتان بیشترین لذت را ببرید به موارد زیر توجه کنید:

فراموش نکنید که زاویه ورود را تغییر دهید تا زمانی که لذت بخش‌ترین زاویه را پیدا کنید.

اگر مرد شما بخواهد، می‌تواند روی پاهایش بایستد و به جای اینکه روی زانوهایش استراحت کند، و خودش را روی شما خم کند.

مانند تمام پوزیشن‌های داگ استایل، پوزیشن جنسی لاک پشت برای رابطه جنسی مقعدی نیز عالی است. اگر برای اولین بار می‌خواهید از آن استفاده کنید مراقب باشید که اذیت نشوید.

اگر زانوهای بدی دارید، ممکن است بخواهید این از اجرای این پوزیش اجتناب کنید.

پوزیشن‌های مشابه پوزیشن جنسی لاک پشت

اگر از اجرای این پوزیشن جنسی لذت برده‌اید، چندین پوزیشن مشابه دیگر نیز وجود دارد که از اجرای آن لذت خواهید برد:

پوزیشن جنسی باست هوند (Bassett Hound)

 پوزیشن جنسی باست هوند
نحوه اجرای پوزیشن جنسی باست هوند

در پوزیشن جنسی باست هوند، پاهای شما باید بین پاهای مردتان قرار گیرد. او می‌تواند با دست‌هایش از شما برای اینکه ثابت بمانید حمایت کند.

پوزیشن جنسی داگ استایل (Doggy Style)

وزیشن جنسی داگ استایل
نحوه اجرای پوزیشن جنسی داگ استایل

در پوزیشن جنسی داگ استایل در حالی که چهار دست و پا هستید پاهای خود را دو طرف پاهای مردتان قرار دهید. این روش سبک داگ استایل کلاسیک است.

پوزیشن جنسی قاشق چایخوری (Teaspooning)

 پوزیشن جنسی قاشق چایخوری
نحوه اجرای پوزیشن جنسی قاشق چایخوری

در پوزیشن جنسی قاشق چایخوری وقتی هر دو روی تخت زانو زده‌اید، مردتان می‌تواند از پشت نفوذ کند. هر کدام از شما می‌توانید کلیتوریس شما را در این حالت تحریک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *