پوزیشن جنسی زنجیره عشق

پوزیشن جنسی زنجیره عشق

پوزیشن جنسی زنجیره عشق (Tug Of Love) احتمالا جزء آن دسته از پوزیشن‌های جنسی است که شما حتی در رویا خود نیز آن را تصور نکرده‌اید. ما در این مقاله قصد داریم به صورت مفصل این پوزیشن را آموزش دهیم تا در صورتی که شما از انجام پوزیشن‌های جنسی یک شکل خسته شده‌اید آن را امتحان کنید.

برای اجرای پوزیشن زنجیر عشق باید ابتدا مردتان به پشت روی تخت دراز بکشد و پاهای خود را به حالت باز از هم دراز کند. سپس باید شما بالای او بنشینید و به مردتان اجازه دهید تا ورادتان گردد. باید هر کدام از پاهای مردتان یک طرف شما باشد. در مرحله بعد شما باید به سمت عقب خم شوید تا زمانی که کامل دراز بکشید. دستانتان را روی تختخواب بگذارید تا راحتتر بتوانید دراز بکشید. سرتان باید نزدیک پاهای شریک زندیگتان باشد. شما می توانید پاهایتان را روی سینه یا در طرفین او قرار دهید، انتخاب با شما است به هر شکلی که راحتی همانطور پاهایتان را قرار دهید.

حال که شما دراز کشیده‌اید، برای اینکه مردتان بتواند خود را به سمت شما سوق دهد باید دست یا بازوهای شما را بگیرد. او در حین اجرای این پوزیشن می تواند پاهای شما را ماساژ دهد. اگر مردتان فیتیش پا داشته باشد این پوزیشن برای شما بسیار مناسب است.

دختران در پوزیشن زنجیر عشق چه کاری انجام می دهند؟

وقتی برای اولین بار پوزیشن زنجیر عشق را امتحان می کنید، ممکن است در نگاه اولی کمی عجیب باشد و عادت کردن به آن کمی طول بکشد. این موضوع کاملا طبیعی است.

زمانی که احساس کردید راحت هستید باید شروع به تلمبه زنی روی مردتان کنید. این کار بسیار ساده است، فقط کافی زمانی که آلت تناسلی او درون شما است خودتان را به سمت بالا و پایین یا طرفین حرکت دهید. همچنین شما در موقعیت مناسبی هستید که خود ارضایی کنید، البته اگر مردتان به جای دستانتان از بازوهای شما گرفته باشد.

مردان در پوزیشن زنجیر عشق چه کاری انجام می دهند؟

مردتان نیز در ابتدا که پوزیشن زنجیر عشق را اجرا می کند ممکن است کمی احساس ناراحتی نمائید، به خصوص که آلت تناسلی او کمی به عقب حین رابطه جنسی خم می شود. زمانی که پوزیشن جنسی Tug Of Love را انجام می دهید مردتان باید دست یا بازوهای شما را نگه دارد. او می تواند خود را با شدت به سمت شما بکشد و  سپس با استفاده از باسنش شروع به تلمبه زنی کند. یا به صورت متناوب به سمت عقب و جلو حرکت کنید. همچنین او می تواند به سمت بالا و پایین نیز حرکت نمائید. مردتان باید بسیار مراقب باشد که در این پوزیشن جنسی به شما صدمه‌ای نزند. اگر بازوهایتان درد گرفت، مردتان می تواند به جای آن از پاهای شما بگیرد.

کارهایی که می توانید انجام دهید زمانی که پوزیشن جنسی زنجیره عشق  را اجرا می کنید

پوزیشن جنسی زنجیره عشق یک پوزیش جنسی نسبتا عجیب است. با این وجود تعداد قابل توجهی از افراد حداقل یک بار آن را با شریک زندگیشان امتحان کرده‌اند. در این قسمت ما برخی از نظرات آنها در مورد این پوزیشن آورده‌ایم:

  • برخی از آنها اعلام کردند پوزیشن زنجیره عشق بسیار دردآور و ارزش این را ندارد که دوباره آن را امتحان کنند.
  • بعضی از خانم‌ها که این پوزیشن را اجرا کرده‌اند اعلام نمودند با وجود اینکه انجام آن حس خارق العاده‌ای ندارد ولی برای داشتن یک رابطه جنسی متفاوت عالی است.
  • برخی از آنها اعلام کردند که زمانی که مردان بازوهایشان را می گیرند احساس ناراحتی می کنند.

نظرات کلی در مورد پوزیشن زنجیره عشق

بسیاری از افراد هیچ گونه لذتی از اجرای این پوزیشن جنسی نمی برند. به نظر من این پوزیشن فقط ارزش یکبار امتحان کردنده را دارند و بهتر است پوزیشن‌های جنسی دیگر که بسیار لذت بخش‌تر هستند را برای رابطه جنسی انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.