30 نکته برتر در مورد داشتن سکس بهتر و سکسی تر شدن

سکس بهتر – 30 نکته برتر در مورد داشتن سکس بهتر و سکسی تر شدن

طبیعت انسان به گونه ای است که باید در مورد رابطه جنسی و داشتن سکس بهترکنجکاو باشد. هیچ وقت هم کنجکاوی در این مورد تمامی ندارد و همیشه همه دوست دارند که در مورد این موضوع کنجکاو باشند و در موردش حرف بزنند و یا به دنبال چیزهای جدید را در این مورد باشند. آیا به نظرتان شما هم در مورد سکس بهتر و … دانش کافی دارید و یا دوست دارید بیشتر بدانید؟

در ادامه این مقاله از زردنیوز با ما همراه باشید تا این 30 نکات طلایی را در مورد این موضوع را به شما بگوییم.

1.دیدن فیلم های تیک تاک

شاید به نظر شما خیلی عجیب باشد، ولی دیدن فیلم های کوتاه 15 ثانیه ای که در اپلیکیشن تیک تاک وجود دارد، می تواند به شما در سکسی بودن و داشتن سکس بهتر کوتاه کند!

بله خیلی راحت می توانید نکاتی که تا به امروز بلد نبودید را یاد بگیرید.

2. دیدن فیلم های پورن

ایده ی خیلی خوبی است که قبل از سکس با پارتنر خود یک فیلم پورن ببینید. با انجام این کار هیجان در شما تقویت خواهد شد و احساس بهتری را تجربه خواهید کرد.

3. استفاده از زبان

خوب است که در حین داشتن رابطه جنسی، خیلی بیشتر از زبان خود استفاده کنید. زبان شما درست مثل مغز شما بزرگترین اندام جنسی شماست ، زبان می تواند در هنگام رابطه جنسی در تحریک کردن شریک جنسی شما نقش خیلی پررنگی را داشته باشد!

4. پوزیشن های جدید

خوب است که همیشه از پوزیشن های جدید و هیجان انگیز استفاده کنید. سعی کنید که در هر باری که رابطه برقرار می کنید، از پوزیشن های جدید و هیجات انگیز استفاده کنید تا جذابیت خود را در نگاه شریک جنسی تان بیشتر کنید.

5. سکس زیر دوش

دوش آب و حمام رفتن فقط برای تمیز شدن نیست! حمام می تواند یکی از شگفت انگیزترین جاها برای داشتن یک رابطه جنسی خوب و قوی باشد. با داشتن سکس زیر دوش آب یک تجربه جدید و هیجان انگیزی از رابطه جنسی را تجربه خواهید کرد.

6. استفاده از ویبراتور

استفاده از ویبراتور و اسباب بازی های جنسی تنها برای همجنس گرایان نیست و می تواند هیجان در سکس را افزایش دهد! حتما برای یک بار هم که شده از این وسایل استفاده کنید و برای داشتن سکس بهتر به رابطه خود هیجان دهید.

7. پیدا کردن نقطه اوج

برای داشتن سکس بهتر خوب است که شریک جنسی خود را به خوبی بشناسید و نقاط ضعف او را پیدا کنید. منظور از نقطه ضعف، نقطه ضعف جنسی است که می تواند هیجان کار را بالا ببرد و او را خیلی شهوتی تر از قبل کند.

8. لباس های تحریک آمیز

خوب است که هر چند وقت یکبار یک تم خاص برای سکس داشته باشید. خوب است که از لباس های سکسی و هیجان انگیز برای تنوع بیشتر در رابطه جنسی خود استفاده کنید.

9. نوک سینه

یکی از نقاطی که مردان خیلی بر روی آن حساس هستند و آنها را هیجانی می کند، نوک سینه شماست. خوب است که لباس هایی بپوشید که هم نوک سینه و هم کلا سینه شما را سکسی تر از قبل نشان دهد تا برای داشتن سکس بهتر شریک جنسی خود را تحریک کنید.

10. کاندوم خاردار

این روزها محصولات خیلی زیاد و متنوعی در بازار وجود دارد که می تواند هیجان سکس را در شما دو چندان کند. خوب است که برای داشتن سکس بهتر از کاندوم های خاردار استفاده کنید تا تجربه جدیدتر و بهتری را در مورد سکس داشته باشید.

11. ژل لوبریکانت

استفاده از ژل لوبریکانت هرچند وقت یکبار باز هم می تواند هیجان را در رابطه جنسی شما دو چندان کند. استفاده از این محصولات می تواند باعث افزایش جریان خون در قسمتی که استفاده می کنید داشته باشد. خوب است که برای یک سکس بهتر از این محصولات استفاده کنید.

12. شیک باسن

خوب است که برای بالا بردن هیجان در رابطه جنسی، باسن خود را به حالت W یا M و یا O انگلیسی بالا و پایین کنید و همسر خود را دیوانه ی خود کنید.

13. خود ارضایی

می توانید هر بار از تکنیک های جدید و هیجانی برای تحریک کردن شریک جنسی خود استفاده کنید. یکی از همین روش ها خیلی بی مقدمه نشستن رو به روی او و خود ارضایی است. با این کار احساسات شریک جنسی خود را چند برابر بیشتر تحریک خواهید کرد.

14. بازی های سکسی

با یک سرچ خیلی ساده می توانید کلی بازهای 18+ پیدا کنید که برای برانگیخته کردنتان از آن استفاده کنید. در مورد بسیاری از این بازی ها به هیچ چیز خیلی پیچیده ای نیاز ندارید و با انجامشان هم می توانید اوقات خوشی داشته باشید و هم اینکه همدیگر را برای داشتن سکس بهتر تحریک کنید.

15. اورال سکس

یکی از هیجان انگیزترین پوزیشن هایی که مردان از آن خیلی استقبال می کنند، داشتن اورال سکس است. هنگام خوردن آلت جنسی همسر خود سعی کنید که زانو بزنید و بعد این کار را انجام دهید، این کار یکی از هیجان انگیزترین کارهایی است که می توانید برای پارتنر خود انجام دهید.

16. ماساژ

دادن ماساژ هم یکی دیگر از کارهای هیجان انگیزی است که می توانید شریک جنسی خود را برافروخته کنید. با روغن های مخصوصی که برای این کار وجود دارد، می توانید به راحتی هر چه تمام پارتنر خود را تحریک کنید تا سکس با کیفیت تری را تجربه کنید.

17. پیش قدم شدن

هرگز از این که شما شروع کنند سکس باشید ترسی نداشته باشید. اگر شریک زندگی شما معمولاً شخصی است که رابطه جنسی را شروع می کند و همیشه او پیشنهاد شروع را می دهد، این بار شما می توانید برای این کار پیش قدم شوید.

18.لیسیدن

هرگز از این کار حراسی نداشته باشید و تا جایی که می توانید این کار را برای پارتنر خود انجام دهید. با انجام این کار هیجان خیلی بالایی را احساس خواهید کرد و رابطه جنسی فوق العاده ای را تجربه خواهید کرد.

19. تماس چشمی

بسیاری از افراد در هنگام سکس چشمام خود را می بندند و از داشتن تماس چشمی خودداری می کنند. بسیاری احساس خجالت می کنند و ممکن است در هنگام سکس خیلی با این کار راحت نباشند. ولی از داشتن تماس چشمی در هنگام سکس هرگز خجالت نکشید.

20. لمس کردن

هرگز از لمس کردن شریک جنسی خود خجالت نکشید و در هنگام سکس سعی کنید که تا جایی که میتوانید او را لمس کنید و به او برای داشتن سکس بهتر هیجان بدهید. با انجام این کار همدیگر را  ترغیب می کنید نسبت به یکدیگر احساس محبت بیشتری داشته باشید و سکس بهتری را داشته باشید.

21. سکس جلوی آینه

خوب است که هر چند وقت یکبار برای بالا بردن هیجان، سکس جلوی آینه را تجربه کنید. با این کار هیجانی دو چندان را تجربه خواهید کرد که احساس فوق العاده ای را به شما خواهد داد.

22. رابطه جنسی دهانی

خوب است که داشتن رابطه جنسی را در اولویت قرار دهید. همیشه رسیدن به ارگاسم قرار نیست با سکس و دخول همراه باشد. خوب است که هر چند وقت یکبار تمامی تمرکز خود را بر روی داشتن رابطه جنسی دهانی یا اورال بگذارید و این احساس را تجربه کنید.

23. پوزیشن 69

یکی از پرهیجان ترین پوزیشن هایی که می توانید داشته باشید، پوزیشن 69 است که با این کار می توانید هیجان فوق العاده هیجانی را تجربه کنید و لذت خیلی زیادی را هر دو ببرید.

24. خوردن و لمس کردن

یکی از روش هایی که می توانید هر دو به نقطه جی برسید. بوسیدن و هم زمان لمس کردن بدن هر دو طرف است. با این کار اوج هیجان جنسی را تجربه خواهید کرد.

25. سکس خیس

خوب است که هر چند وقت یکبار با روغن و یا لوبریکانت آلت و واژن را خیس کنید و سکس در این حالت را تجربه کنید. شک نکنید که این روش می تواند یکی از پر هیجان ترین روش های ارضا شدن در شما باشد.

26. اس ام اس دادن

اگر تا به حال پیام ها و یا اس ام اس های عاشقانه و یا شهوتی به پارتنر خود ندادید، بعد از خواندن این مقاله شاید فرصت مناسبی برای شما فراهم شود که برای تحریک هر چه بیشتر او این روش را امتحان کنید.

27. بوسیدن

یکی از کارهایی که می توانید هیجان سکس را بالا ببرید این است که در هنگام سکس پارتنر را متوقف کنید و با بوسه ای طولانی و هیجانی او را به اوج برسانید.

28. لمس کردن

خوب است که وقتی همدیگر را می بوسید، دستش را به سمت آلت و یا واژن خود ببرید و از او بخواهید که آن را بمالد، این کار هیجان و لذت خیلی زیادی دارد.

29. رقص استریپ

برای داشتن یک رقص استریپ خوب و باحال حتما نیاز نیست که در اتاق خود میله داشته باشید! خیلی راحت می توانید با حداقل امکاناتی که دارید از این کار لذت ببرید و احساسات هر دو طرف را برای داشتن سکس بهتر برانگیخته کنید.

30. بوسیدن

خوب است که هر چند وقت یکبار بدون هیچ مقدمه ای همدیگر را ببوسید و ابراز علاقه کنید. این بوسیدن های بی دلیل هرموقع از شبانه روز می تواند باشد، با این کار خیلی بیشتر از قبل به هم نزدیک خواهید شد و تجربه ای بی نظیر را تجربه خواهید کرد.

جمع بندی

امیدوارم با رعایت کردن نه همه این سی مورد، بلکه حتی 2، 3 مورد از این موارد سکس خوب و با کیفیتی را داشته باشید و رابطه خود را بهتر و قوی تر از قبل کنید.

زردنیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *