اینفلوئنسر برتر اینستاگرام

آشنایی با 25 اینفلوئنسر برتر اینستاگرام

مقدمه

آیا تاکنون شنیده‌اید که می‌گویند یک عکس حاوی 1000 پیغام است؟ اینستاگرام یک شبکه‌ی اجتماعی بصری است. در واقع افراد در این شبکه‌ی اجتماعی می‌توانند عکس‌ها و فیلم‌های مورد نظر خود را به صورت دسته جمعی یا جدا به اشتراک بگذارند. این شبکه‌ی اجتماعی با توجه به ویژگی‌ها و طرفداران بسیار  زیادی که دارد محیط مناسبی برای ارائه‌ی کار‌ها، آموزش‌ها و تبلیغات اجناس مختلف است. بنابراین محیط مناسبی برای ارائه‌ی برندهای متنوع نیز است. افراد تنها کاری که باید انجام دهند این است که اطمینان حاصل کنند، مردم پست‌های اینستاگرام آن‌ها را چک می‌کنند. در این مطلب ما قصد داریم به معرفی 25 اینفلوئنسر برتر اینستاگرام خواهیم پرداخت.

تعدادی از برند‌ها دارای دنبال کننده‌ها (فالورهای) بسیاری در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام هستند. از جمله‎‌ی این برند‌های پرطرفدار می‌توان به نشنال جئوگرافیک (National Geographic) با 77.2 میلیون و نایک (Nike) با 72 میلیون دنبال‌کننده اشاره کرد. با این حال جمع آوری این تعداد دنبال‌کننده برای هر برندی امکان پذیر نیست. یک شرکت متوسط ​​می‌تواند با همکاری با یک یا چند اینفلوئنسر در اینستاگرم، تعداد فالور‌های خود را افزایش دهد. پیدا کردن اینفلوئنسر اینستاگرام در شبکه‌های اجتماعی برای برند‌ها اضطراب آور به نظر می‌رسد. به همین دلیل است که برای ساده کردن روند پیدا کردن اینفلوئنسر اینستاگرام برای برند‌های مختلف، وبسایت‌هایی برای معرفی اینفلوئنسرها برای اولین بار راه‌اندازی شد.

اینفلوئنسرهای برتر چه کسانی هستند؟

از این رو ما در این مطلب به معرفی 25 اینفلوئنسر برتر اینستاگرام پرداخته‌ایم. این یک فرآیند ساده نیست که به راحتی مشخص شود اینفلوئنسر برتر در اینستاگرام چه کسانی هستند. بنابراین لزوما نمی‌توان گفت که فقط 25 اکانت برتر در اینستاگرام هستند. در واقع این برتری و تأثیر تا حد زیادی مربوط به جایگاه خاصی است که یک شخص در آن فعالیت می‌کند. در مقاله‌ای دیگر به معرفی 10 نفر از بهترین افراد مسن تاثیرگذار در اینستاگرام پرداخته‌ایم. اگر به مطالعه آن علاقه دارید بر روی آن کلیک کنید.

شما برای مشخص کردن برترین اینفلوئنسرها نمی‌توانید تنها دنبال تعداد فالورها باشید. حساب‌های اینستاگرام با بیشترین تعداد فالورها متعلق به افراد مشهور است در واقع برتری و تاثیر آن‌ها به خاطر قدرت اینستاگرام‌شان نیست بلکه به خاطر مشهور بودن این افراد است. همچنین تعداد جایگاه‌های فیک (غیرواقعی) زیادی وجود دارد که دارای حساب اینستاگرام هستند. این افراد در حوز‌ه‌ی تخصص خود فعالیت می‌کنند و به دلیل اینکه از این ژانر حمایت محدودی می‌شود، فالور این افراد کم است. البته قابل ذکر است که تکیه بر تعداد فالورها حتی در یک جایگاه خاص نشانه‌ی خوبی برای اینفلوئنسر نیست. در واقع برای اینکه یک اینفلوئنسر باشید، باید به جای مجری بودن با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.

علی‌رغم محدودیت‌هایی که به تازگی ذکر شده است، ما لیستی از 25 اینستاگرامر (Instagrammers) ارائه داده‌ایم که به اعتقاد ما در طیف وسیعی در فضای اینستاگرام تأثیرگذار هستند. لیست ما شامل تعداد معدودی از افراد می‌شود که می‌توانند شخصیت‌های اینترنتی محسوب شوند. در ادامه‌ی مطالب به معرفی این 25 شخصیت می‌پردازیم.

Huda Kattan- @hudabeauty

Huda Kattan- @hudabeaut
Huda Kattan

ژانر: زیبایی

در ماه مارس، نیویورک تایمز مقاله‌ای را منتشر کرد و بیان کرد که آیا Huda Kattan تأثیرگذارترین بلاگر زیبایی در جهان است؟ هودا (Huda) در درجه اول بلاگری موثر و اینفلوئنسر برتر اینستاگرام است که در اینستاگرام نیز فعالیت می‌کند. اینستاگرام یک وسیله ایده‌آل برای بخش آرایش و زیبایی است و یک راه عالی برای نشان دادن نمونه‌هایی از برنامه‌های آرایش خوب (و نه چندان خوب) است.

Huda در نشان دادن روند آرایش بسیار قوی است. او تصاویر ساکن را ترکیب کرده و در اینستاگرام خود به اشتراک می‌گذارد. او خودش یک تاجر است و آرایش خاص خود را دارد.

Cameron Dallas – @camerondallas

Cameron Dallas
Cameron Dallas

ژانر: شخصیت اینترنتی

Cameron Dallas یکی از نسل‌های جدید شخصیت‌های اینترنتی است که به دلیل فعالیت‌های اینترنتی‌اش مشهور شده است. او احتمالا در شبکه‌های اجتماعی مثل vine و YouTube بیشتر از اینستاگرام شناخته شده است، اگر چه او در آن‌ها نیز دارای فالورهای بسیار زیاد و فوق‌العاده‌ای است و یک اینفلوئنسر برتر اینستاگرام به شما می‌رود.

اینستاگرام او از عکس‌های یهویی همراه با دوستانش، در محیط‌های مختلف، پر شده است. وی از شهرت اینترنتی به سمت نمایش تلویزیونی خودش با عنوان Chasing Cameron حرکت کرده است. این برنامه در Netflix از طریق اینترنت پخش می‌شود.

Zach King – @zachking

Zach King
Zach King

ژانر: شخصیت اینترنتی

 Zach King یکی دیگر از سازندگان و شخصیت‌های فیلم است که در اینترنت شهرت پیدا کرده است. همانند Cameron Dallas در شبکه‌های اجتماعی vine و YouTube نسبت به اینستاگرام شناخته شده‌تر است. البته در اینستاگرام نیز فالورهای بسیاری دارد. با توجه به اینکه Zach یک فیلمساز است، عجیب نیست که بیشتر پست‌های اینستاگرامش ویدیو باشند.

Michelle Lewin – @adminmichelle_lewin

Michelle Lewin
Michelle Lewin

ژانر: فیتنس

در ابتدا یک مدل ونزوئلا بوده است، MichelleLewin یک ستاره مستقر در فلوریدا جنوبی از دنیای تناسب اندام است. او روزانه به طور شگفت انگیزی فالورهای خود را به میزان 20 هزارتا در تمام کانال‌های رسانه‌ی اجتماعی خود افزایش می‌دهد.

او انواع تمرینات، محصولات و روش‌های مناسب تناسب اندام را برای طرفدارانش  تبلیغ می‌کند. او کاملاً  اندامش مناسب است و طرفداران خود را به ورزش تشویق می‌کند.

Nash Grier – @nashgrier

Nash Grier
Nash Grier

ژانر: شخصیت اینترنتی

همانند بسیاری دیگر از شخصیت‌های اینترنتی در این لیست، Nash Grier با ساخت فیلم‌هایی در فضای مجازی به شهرت رسیده است. در این رابطه در vine، از سال 2013 (1391 شمسی) هنگامی که او هنوز یک دانش آموز 15 ساله در دبیرستان بود، شروع به کار کرد. برای مدتی او با شخصیت اینترنتی Cameron Dallas هم خانه‌ بود.

Nash بازی‌های موبایل و برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی از جمله Cash Dash، Mobli و Challenged را منتشرکرده است. وی دارای وب سایت شخصی است. جایی که طرفداران می‌توانند کالاهای او و یک لباس با مارک Aéropostale  به نام ‘UnitedXXVI’ ، که بخشی از آن را خود Nash طراحی کرده است، را خریداری کنند. او از طریق اینترنت مشهور شده است و اکنون تورهایی نیز برگذار می‌کند.

Chiara Ferragni – @chiaraferragni

Chiara Ferragni
Chiara Ferragni

ژانر: مد

Chiara Ferragni  متولد ایتالیا است اما اهل نیویورک می‌باشد. او بلاگر و طراح مد است. او به عنوان یک مدل و سخنگو برای Guess کار‌کرده است. همچنین او یک وبلاگ مد به نام Blonde Salad را اداره می‌کند که پست‌های اینستاگرامش نیز از این نوع هستند. او با فعالیت خود توانسته به یک اینفلوئنسر برتر اینستاگرام تبدیل شود.

او با تعدادی از طراحان برجسته مد از جملهSteve Madden, Christian Dior, LouisVuitton, Max  Mara, Chanel, Tommy Hilfiger, J Brand, و  Seven for All Mankindهمکاری کرده است.

 Chiara اولین بلاگری بود که در جلد مجله Vogue ظاهر شد و جلد نسخه اسپانیایی این مجله را در آوریل 2015 (فروردین 1394) منتشر کرد.

Nikkie De Jager – @nikkietutorials

Nikkie De Jager
Nikkie De Jager

ژانر: زیبایی

نام پیج اینستاگرام این اینفلوئنسر Nikkie De Jager است. وی در پست‌ها و استوری‌هایش عکس‌هایی از ترکیب‌های مختلف آرایش به همراه لینک‌هایی که جزئیات بیشتری در مورد چگونگی آرایش است، را ارائه می‌دهد.

او یک بلاگر هلندی اهل کارولینای شمالی است که فیلم‌هایی درباره آرایش و سبک زندگی تولید می‌کند. تمرکز اصلی او روی کانال YouTube اش است. با این حال، Nikkie De Jager  با داشتن 7.8 میلیون فالوور در اینستاگرام نیز بسیار مشهور است. اگرچه این تاثیرگذار اینستاگرام هلندی است اما او فیلم‌های خود را به زبان انگلیسی ارائه می‌دهد و لهجه آمریکایی دارد.

Jake Paul – @jakepaul

Jake Paul
Jake Paul

ژانر: شخصیت اینترنتی

JakePaul قبل از اینکه از اینترنت جدا شود و در Disney sitcom, Bizaardvark بازی کند، شهرت خود را در Vine بدست آورده بود. او همچنین حضور پررنگی در YouTube داشته است. تخصص او ساخت فیلم‌های کمدی است. اگرچه او چند ویدئو در اینستاگرام دارد، اما به نظر می‌رسد بیشتر تصاویر او تصاویری از زندگی روزمره می‌باشد که شامل ژست گرفتن با چندین طرفدار است. Jake اخیرا یک مدیریت بازاریابی اینفلوئنسر و آژانس خلاقانه مستقر در سرگرمی نوجوانان را با نام TeamDom، راه اندازی کرده است.

Kayla Itsines – @kayla_itsines

Kayla Itsines
Kayla Itsines

ژانر: فیتنس

 Kayla Itsines یک مربی، نویسنده و کارآفرین شخصی است که در استرالیا مستقر است. مجله تایم به دلیل توانایی وی در استفاده از رسانه‌های اجتماعی برای تبلیغ برند خود، او را یکی از 30 فرد با نفوذ در اینترنت نامگذاری کرده است. وی برنامه BBG (راهنمای بدن بیکینی) را برای زنان ایجاد کرده است که بسیار موفق بوده است. پست‌های اینستاگرام او درباره خودش و سایر زنان در برنامه BBG است. که بیشتر در رابطه با غذاهای مصرف شده و ورزش‌های انجام شده تبادل نظر می‌کنند.

Camila Coelho – @camilacoelho

Camila Coelho
Camila Coelho

ژانر: زیبایی

CamilaCoelho بلاگر زیبایی و آرایش از برزیل است. هر دو وبلاگ و حساب اینستاگرام او پست‌هایی به زبان انگلیسی و پرتغالی ارائه می‌دهند. او همچنین راهنمایی‌های سفر را برای تبلیغ زیبایی‌های بومی برزیل و سایر کشورهای آمریکای جنوبی ارائه می‌دهد. Camila بصورت کاملا آشکار با برند‌ها همکاری می‌کند، زیرا تعدادی از پست‌های وی با عنوان “Sponsored” مشخص شده‌اند. تصاویر اینستاگرام او، افراد و مکان‌هایی را که در زندگی روزمره با آن‌ها روبرو می‌شود را به تصویر می‌کشند.

Mariano Di Vaio – @marianodivaio

Mariano Di Vaio
Mariano Di Vaio

ژانر: مد

 Mariano Di Vaio بلاگر، طراح مد و بازیگر ایتالیایی است. وبلاگ وی از MDV Style بسیار محبوب تر است. پست‌های او موضوعاتی مانند روند جدید مد مردانه، نحوه لباس برای موارد خاص و حتی مدل موهای فعلی را پوشش می‌دهد. Mariano این پست‌ها را به همراه محصولات مد، در اینستاگرام خود و دیگر حساب‌های رسانه‌های اجتماعی تبلیغ می‌کند.

Mariano با برندهایی مانند Hugo Boss, Maserati, Omega, و  Calvin Klein همکاری داشته است.

Jay Alvarrez – @jayalvarrez

Jay Alvarrez
Jay Alvarrez

ژانر: سفر ماجراجویانه

 JayAlvarrez یک مدل است، که در هاوایی متولد و بزرگ شده است. او عاشق موج سواری و زندگی در فضای باز است که پست‌های اینستاگرام او این موضوع را به خوبی نشان می‌دهند. بسیاری از پست‌های وی نشان می‌دهند که او در حال گشت و گذار و انجام فعالیت‌های هیجان‌انگیز مثل موج‌سواری و چتربازی است. Jay احتمالاً بیشتر به خاطر مستند سازی در سفر و فعالیت‌های ورزشی گسترده‌اش مشهور شده است، اگرچه ترک‌های موسیقی نیز تولید می‌کند.

Joanna Gaines – @joannagaines

Joanna Gaines
Joanna Gaines

ژانر: نوسازی / طراحی

 Joanna Gaines به عنوان میزبان در برنامه تلویزیونی Fixer Upper HGTV شناخته شده است. این نمایش به او اجازه می‌دهد تا نوسازی‌هایی را که او و همسرش Chip انجام داده‌اند، را نمایش دهند. او و همسرش به عنوان صاحبان مشاغل نوسازی، Magnolia Homes  شناخته می‌شوند. در حالی که Chip از دانش و تجربه املاک و مستغلات برخوردار است در مقابل Joanna طراحی شایسته‌ای را به تیم می‌آورد. حساب اینستاگرام Joanna یک همراه ساده در برنامه تلویزیونی و کارهای نوسازی او است. وی از آن به عنوان ضبط عکاسی فیلمبرداری تلویزیونی و همچنین مراحل بازسازی استفاده می‌کند.

Murad Osmann – @muradosmann

Murad Osmann
Murad Osmann

ژانر: عکاسی

MuradOsmann یک عکاس روسی ساکن در مسکو است. وی احتمالاً بیشتر به دلیل طیف گسترده‌ای از تصاویر “مرا دنبال کن” شهرت دارد که از سال 2011 (1390شمسی) تولید می‌کند. اکثریت غریب به اتفاق تصاویر صفحه اینستاگرام وی تصاویر Follow Me است. هر یک از این تصاویر زنی را از پشت به تصویر می‌کشد، که از طریق برخی مکان‌های دیدنی توجه بیننده را به خود جلب می‌کند.

Julie Sarinana – @sincerelyjules

Julie Sarinana
Julie Sarinana

ژانر: مد و سبک زندگی

Julie Sarinana  در سال 2009 (1388شمسی)، ابتدا به عنوان یک رسانه خلاق، وبلاگ Sincerely  Jules را آغاز کرد. طولی نکشید که محبوبیت آن افزایش یافت و به یک وبلاگ طراحی و مد بسیار محبوب تبدیل شد. هدف Julie ایجاد محتوای زیبا برای الهام بخشیدن و کمک به خوانندگانش در رسیدن به اهداف‌شان است. وی معتقد بود که اینستاگرام با ماهیت بسیار بصری، یک کانال رسانه اجتماعی است، که می‌تواند از آن برای تبلیغ وبلاگ خودش استفاده کند.

Marcus Butler – @marcusbutler

Marcus Butler
Marcus Butler

ژانر: شخصیت اینترنتی

MarcusButler یک بلاگر انگلیسی در یوتیوب است، که به خاطر فیلم‌های کمدی‌اش معروف است. در حالی که احتمالا بیشتر به خاطر کانال YouTube Marcus Butler معروف شده است. البته قابل ذکر است که شهرت وی به دلیل یک کانال بسیار مشهور در اینستاگرام است.

 تلگراف بریتانیا همچنین Marcus را به عنوان یکی از تأثیرگذارترین توییترهای انگلیس معرفی کرده است. موفقیت اینترنتی Marcus باعث شده است تا در کنار آن، او موفقیت آفلاین را نیز داشته باشد. وی چند حضور تلویزیونی از جمله حضور در مسابقه مستر مشهور (Celebrity Masterchef) در سال 2016 (1395 شمسی) را داشته است. او با افتخار در بیوگرافی اینستاگرام خود اعلام می‌کند که یک بار در یک قسمت از Family Guy  از او نام برده شده است.

Chris Burkard – @chrisburkard

Chris Burkard
Chris Burkard

ژانر: عکاسی از طبیعت

ChrisBurkard یک عکاس و هنرمند از منطقه ساحل مرکزی کالیفرنیا است که به موضوعات چشم انداز، سبک زندگی، گشت و گذار، فضای باز و مسافرت توجه می‌کند. او پروژه‌های خود را از دیدگاه فتوژورنالیستی (photojournalistic)، با تمرکز بر استفاده از تکنیک‌های نورپردازی طبیعی، پیش می‌برد. علی‌رغم استقبال از کالیفرنیا، Chris ترجیح می‌دهد عکس‌های خود را روی موضوعات مناطق سردسیر متمرکز کند (حتی هنگام به تصویر کشیدن موج سواری). وی همچنین سفرهای بسیاری به کشورهایی با شرایط سخت داشته است. این سفر‌ها به او فرصتی داده است تا برخی از تصاویر فوق‌العاده را برای اشتراک در حساب اینستاگرام خود جمع آوری کند.

Dr. Mike Varshavski – @doctor.mike

Dr. Mike Varshavski
Dr. Mike Varshavski

ژانر: پزشکی

Mike Varshavski، معروف به دکتر مایک، به عنوان پزشک خانواده در مرکز پزشکی Overlook مشغول به کار است. که در زمینه‌ی خانواده و داروهای پیشگیرانه فعالیت می‌کند. مقاله‌ای از Buzzfeed در اواسط سال 2015(1394 شمسی)، دکتر مایک را “جذاب‌ترین مرد اینستاگرام” توصیف کرد و در نوامبر همان سال مجله People او را “سکسی‌ترین دکتر فعال” نامید. وی در سال 2012 (1391 شمسی)، به اینستاگرام پیوست تا زندگی خود در دانشکده پزشکی، زندگی در اقامتگاه و سپس پزشک شدنش را در این شبکه اجتماعی ثبت کند.  رسانه‌ها او را نسخه واقعی شخصیت  Grey’s Anatomy، Derek Shepherd نامیده‌اند.

Tai Lopez – @tailopez

Tai Lopez
Tai Lopez

ژانر: کارآفرینی / انگیزشی (انگیزه)

Tai Lopez  با بیش از 20 تجارت چند میلیون دلاری به عنوان یک سرمایه گذار و مشاور فعالیت می‌کند. او از اینترنت برای کمک به ایجاد انگیزه در مشاغل و مردم به سمت موفقیت مالی استفاده می‌کند. که این انگیزه بخشی شامل فعالیت‌هایی مثل باشگاه کتاب با ایمیل روز و تولید پادکست است. وی یک برنامه مشاوره تجاری ایجاد کرده است که در واقع یک نوع جایگزین خودآموزی برای کسانی است که می‌خواهند بدون گذراندن مدرک دانشگاهی، دوره‌های بازرگانی را بیاموزند. او از کانال اینستاگرام خود برای اهداف تبلیغاتی استفاده می‌کند.

Emily Skye – @emilyskyefit

Emily Skye
Emily Skye

ژانر: فیتنس

Emily، وب سایت تناسب اندام خود را اداره می‌کند، همان جایی که پست‌های وبلاگ خود را در مورد موضوعات تناسب اندام می‌نویسد.  همچنین برنامه‌ای با هدف بهبود سلامت زنان به نام F.I.T  را به فروش می‌رساند. برنامه‌یF.I.T.  در سه مرحله انجام می‌شود: فاز یک: بدن کامل، فاز دو: پا و باسن ، فاز سه: ماهیچه و … است. پست‌های روزانه وی در وبلاگ شامل مباحث بهداشتی مانند تنفس در حین ورزش، چگونه قهوه را سالم تر مصرف کنیم و دلایلی که ممکن است خواب کافی نداشته باشید، است.

همانند بسیاری از بلاگرهای موفق، Emily طرفداران خود را تشویق (ترغیب) می‌کند تا از او در تمام شبکه‌های اصلی اجتماعی حمایت کنند.

به نظر می‌رسد تصاویر اینستاگرام او ترکیبی از افراد سالم و با تناسب اندام است. همچنین فیلم‌هایی از افرادی که در حال تمرین هستند نیز در اینستاگرام او وجود دارد. همچنین  برخی از کارهای روزمره خود را نیز به اشتراک می‌گذارد.

James Charles – @jamescharles

James Charles
James Charles

ژانر: زیبایی

 JamesCharlesDickinson ساله که از نظر حرفه‌ای به عنوان JamesCharles شناخته می‌شود، در کمال تعجب با وجود مرد بودن، یک مدل برای محصولات آرایشی و زیبایی است. در واقع او اولین سخنگوی مرد CoverGirl بود که در کنار Katy Perry کار می‌کرد. جیمز بخشی از Generation Y است که بسیار مورد توجه رسانه‌های اجتماعی، به ویژه اینستاگرام و یوتیوب قرار گرفته است. پست‌های اینستاگرام او عمدتا عکس‌هایی از خودش است که انواع مختلف آرایش را بر روی صورت خود دارد. او با پست‌های زیبایی که در اینستاگرام قرار می‌دهد، به یک اینفلوئنسر برتر اینستاگرام تبدیل شده است.

Joe Wicks – @thebodycoach

Joe Wicks
Joe Wicks

ژانر: فیتنس

Joe Wicks مربی بدنسازی انگلیسی است که با انواع مختلفی از رسانه‌ها کار کرده است. او تعدادی از کتاب‌های پخت و پز با آمار فروش بالا را نوشته است. وی همچنین یک برنامه تلویزیونی را در کانال 4 انگلیس به نامThe Body Coach  به نمایش می‌گذارد. او یک وب سایت در رابطه با برنامه تلویزیونی The Body Coach  را اداره می‌کند. در این برنامه تبلیغات طرح کاهش چربی، پایداری و تناسب اندام انجام می‌شود. حساب کاربری اینستاگرام، Body Coach ، وب سایت تغذیه سالم و تناسب اندام را تبلیغ می‌کند.

Ingrid Nilsen –  @ingridnilsen

Ingrid Nilsen
Ingrid Nilsen

ژانر: زیبایی

Ingrid Nilsen  احتمالاً  با کانال YouTube خود بیشتر مشهور شده است. جایی که او با گروه Missglamorazzi  همراه شده است. او کانال یوتیوب خود را در سال 2012 (1391 شمسی)، آغاز کرد تا به او کمک کند بر ترس از سخنرانی در جمع غلبه کند. او از این کانال برای تبدیل شدن به یک اسطوره زیبایی استفاده کرد و بیش از 4 میلیون دنبال‌کننده (مشترک) داشت. در نتیجه موفقیت وی در یوتیوب، دلیلی بر راحت تر صحبت کردن در ملاء عام و شروع به کار با CoverGirl  بوده است. او حتی به عنوان داور در برنامه Runway: Threads حضور داشته است. Ingrid Nilsen با وجود اینکه YouTube کانال اصلی اوست،  اما در اینستاگرام نیز حضور بسیار قدرتمندی دارد. اینستاگرام جایی است که Ingrid Nilsen  خودش را فردی با ذهن کنجکاو و قلب پرماجرا توصیف می‌‌‌‌‌کند.  

Louis Cole – @funforlouis

Louis Cole
Louis Cole

ژانر: سفر/ماجراجویی

Louis Cole  یکی دیگر از علاقه‌مندان به مسافرت است که به دلیل فیلم‌های YouTube خود مشهور شده است. وی روزانه یک پست در فضای مجازی ارسال می‌کند که زندگی و مسافرت خود را در آن ثبت کرده است. در سراسر جهان ماجراجویی می‌کند. او بینندگان خود را به “آرامش، لذت بردن از زندگی و تجربه زندگی  ماجراجویی” تشویق می‌‌‌کند. اواخر ماه مه امسال، وی بیش از 1400 پست روزانه منتشر کرده بود. او از اکانت اینستاگرام خود برای ارسال تصاویر فوق العاده که مستندهایی از سفرهای وی در جهان است، استفاده می‌کند. وی اکنون به یک اینفلوئنسر برتر اینستاگرام تبدیل شده است.

Meghan Rienks – @meghanrienks

Meghan Rienks
Meghan Rienks

ژانر: غذا و زندگی

Meghan Rienks بیست و دو ساله به مدت شش سال در اینترنت فعالیت دارد و از 16 سالگی ماجرای رویدادهای بالا و پایین زندگی خود را به اشتراک در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است. وی در وبلاگ خود به همراه حساب‌های محبوب در، Facebook Pinterest, Snapchat, YouTube, Tumblr, and Spotify,  Twitter وبلاگ  Tumblrو Spotify و همچنین اینستاگرام قرار گرفته است. وی اکنون یک اینفلوئنسر برتر اینستاگرام است. تصاویر اینستاگرام او جنبه‌های مختلف زندگی او را از جمله تصاویر غذاهای دلپذیر را به تصویر می‌کشد، (با تعصب نسبت به غذاهای شیرین پخته شده مانند کیک). وبلاگ وی شامل دستورالعمل‌های تعدادی از این غذاهای خوشمزه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.