معاشقه

۳۸ نکته در مورد معاشقه و رابطه جنسی

فهرست عناوین پنهان

مقدمه

معاشقه یا عشق‌بازی به حرکات و رفتاری می‌گویند که منجر به سکس می‌شود. عشق‌بازی و معاشقه، هر چقدر هم کوتاه می‌تواند رابطه جنسی شما را شورانگیز کند.

در واقع با معاشقه، شما و همسرتان هم از نظر جسمی و هم از نظر ذهنی، آماده رابطه جنسی می‌شوید. این امر به یک رابطه جنسی با کیفیت و لذت بخش کمک شایانی می‌کند. معاشقه مراحل و نکات ظریفی نیز دارد که دانستن آن‌ها خالی از لطف نیست و به شما کمک می‌کند تا خود و همسرتان را برای سکس آماده کنید. در این مقاله از زرد نیوز،  ۳۸ نکته مفید در مورد معاشقه و رابطه جنسی گردهم آورده‌ایم. امیدواریم تا بتوانید پس از مطالعه این نکات، رابطه جنسی بهتری را تجربه کنید.

معاشقه چیست؟

هر گونه فعالیت جنسی قبل از سکس، معاشقه نام دارد. گفتنی است، اگر نمی‌خواهید، نیازی نیست که حتما در انتهای معاشقه سکس داشته باشید. عشق‌بازی عالی زمانی که به درستی انجام شود بسیار شورانگیز است.

چرا معاشقه مهم است؟

به خاطر خیلی دلایل! معاشقه باعث واکنش‌های فیزیولوژیکی و فیزیکی می شود که فعالیت جنسی را لذت بخش و حتی ممکن می‌کند.

اثر فیزیولوژیکی

بله، معاشقه حس خوبی دارد، اما عمیق تر از آن است که به نظر می‌آید. انجام معاشقه به ایجاد صمیمیت عاطفی کمک می‌کند که می‌تواند باعث شود شما و همسرتان در داخل و خارج از اتاق خواب بیشتر احساس ارتباط و صیمیت کنید.

در رابطه نیستید؟ مشکلی نیست! معاشقه همچنین باعث می‌شود یخ افراد آب شود که می‌تواند رابطه جنسی را بین زوج‌ها و غریبه‌های مجازی داغ تر کند.

و اگر استرس بر میل جنسی شما تأثیر گذاشته است، کمی معاشقه ممکن است باعث راحتی شما بشود.

برای مثال، بوسیدن باعث ترشح اکسی توسین، دوپامین و سروتونین می‌شود. این معجون شیمیایی سطح کورتیزول (هورمون استرس) را کاهش می‌دهد و احساس محبت، پیوند و سرخوشی را افزایش می‌دهد.

اثر فیزیکی

معاشقه به معنای واقعی کلمه با افزایش برانگیختگی جنسی، خون را به جریان می‌اندازد. البته این نباید با میل جنسی اشتباه گرفته شود، اگرچه معاشقه می‌تواند میل جنسی را نیز به حرکت اندازد.

برانگیختگی جنسی باعث تعدادی از واکنش‌های فیزیکی در بدن شما می‌شود، از جمله:

افزایش ضربان قلب، نبض و فشار خون شما

 • گشاد شدن رگ‌های خونی از جمله اندام تناسلی
 • ورود جریان خون بیشتر به اندام تناسلی که باعث تورم واژن، کلیتوریس (چوچول) و آلت تناسلی می‌شود.
 • سفتی سینه‌ها و برآمدگی نوک سینه
 • ایجاد رطوبت در واژن، که می‌تواند رابطه جنسی را لذت بخش تر و از درد جلوگیری کند.

معاشقه برای هر فرد یک تعریف دارد

در سکس، معاشقه معمولاً به عنوان تحریک جنسی قبل از رابطه جنسی تعریف می‌شود. حالا اگر رابطه جنسی را از معادله خارج کنید،  معاشقه به عنوان یک عمل یا رفتاری تبدیل می‌شود که قبل از یک رویداد انجام می‌شود.

آنچه معنی آن “رویداد” می‌باشد، ممکن است از نظر شما شبیه به دیگران نباشد. و این کاملاً طبیعی است. به عبارت دیگر، معاشقه حتما لازم نیست به سکس ختم شود. حتی می‌تواند تمام کاری باشد که انجام می‌دهید!

معاشقه می‌تواند تمام چیزی باشد که برای رسیدن به ارگاسم نیاز دارید. در واقع، تحقیقات نشان‌داده است که بسیاری از زنان تنها با سکس به ارگاسم نمی‌رسند. بنابراین، تا زمانی که رضایت وجود دارد، معاشقه می‌تواند شامل هر چیزی که می‌خواهید باشد. شما می‌توانید از زمانی قبل تر از خود سکس معاشقه داشته باشید. برای این کار حتی لازم نیست در یک اتاق باشید.

روش‌هایی برای یک معاشقه طولانی

اگر می‌دانید که بعد از آن روز یا حتی چند روز دیگر دور هم جمع می‌شوید، می‌توانید از معاشقه برای شروع مهمانی و ادامه آن استفاده کنید. در اینجا چند ایده برای شروع معاشقه پیشنهاد می‌کنیم.

یادداشت بگذارید

 • برای اینکه همسرتان را با یک یاددشت داغ کنید، حتی لازم نيست خلاقیت به خرج دهید!
 • یادداشتی که روی بالش ا‌ می‌گذارید، یا در کیف باشگاه وی پنهان کرده‌اید و در آن گفته‌اید که نمی‌توانید صبر کنید تا با او سکس کنید، قطعا همسرتان را تحریک می‌کند.

سکس چت کنید

ارسال پیامک بسیار آسان است و می‌توانید آن را در لحظه ارسال کنید.

یک پیام کوتاه که به او می‌گوید با او چه خواهید کرد یا وقتی [جای خالی را پر کنید] را انجام می‌دهد چقدر داغ می‌شوید، مطمئناً باعث می‌شود در پایین تنه‌انش اتفاقاتی رخ دهد همچنین به او اجازه می‌دهد بداند که شما به او فکر می‌کنید، و چه کسی این را دوست ندارد؟

برای شام یا نوشیدنی ملاقات کنید

شیطنت با پاها زیر میز، یک بوسه سریع در سرویس بهداشتی یا پارکینگ، یا نشان دادن لباس زیر پر زرق برق که پوشیده‌اید (یا نموشیده‌اید) می‌تواند به راحتی او را سر حال بیاورد.

اینها تنها چند راه برای تبدیل شام یا نوشیدنی‌ که فقط جنبه سرگرمی داشت به معاشقه است.

نقش آفرینی

معاشقه را به فرصتی تبدیل کنید تا جذاب ترین تخیالات خود را با انجام برخی نقش آفرینی‌ها انجام دهید.

وقتی برای شام یا نوشیدنی ملاقات می‌کنید، وانمود کنید که غریبه هستید و برای یک شب اقامت دارید. یا دکتر بازی و یا یک پرستار شیطون چطور؟ خودتان تصمیم می‌گیرید!

با شور و شوق او را ببوسید

پارتنر خود بدون بوسه نفرستید یا هنگام سلام مثل نوک‌زدن او را نبوسید. در عوض، چشم‌ها را در هم قفل کنید، بدن خود را به بدن او بچسبانید و او را طولانی و عمیق ببوسید.

از زبان و دست‌هایتان استفاده کنید و مطمئن شوید که به اندازه کافی ناله می‌کنید تا آن‌ها را نسبت به اتفاقات آینده هیجان‌زده کنید.

به او بگویید که زمان معاشقه است

وقتی هدف شما این است که او را برهنه کنید و کارهای مقدس و غیر مقدس انجام دهید، نیازی به خجالت ندارید.

تا جایی که می‌توانید به صورت شفاف به همسرتان بگویید که چیزی بیشتر از این که او را گرم و سفت / خیس کنید و او را در تمام طول شبانه روز همینطور نگه دارید نمی‌خواهید.

اگر می‌خواهید شما آغازگر معاشقه باشید

سکس رمانتیک

چیزی فراتر از یک بوسه می‌خواهید؟ می‌توانید با حرکات مناسب حال و هوای معاشقه و هر عمل دیگری را که می‌خواهید تنظیم کنید.

چند شمع روشن کنید

هیچ چیز مانند شمع برای ایجاد صحنه‌ و لحظات سکسی وجود ندارد. شمع‌های تی لایت ارزان قیمت هستند، بنابراین آن‌ها را در هر اتاقی که ممکن است در آن مشغول به عمل شوید، قرار بدهيد و در زمان مناسب آن‌ها را روشن کنید. آیا اشاره کردیم که نور شمع چقدر بر روی پوست تأثیر می‌گذارد؟

موسیقی را فراموش نکنید

همه ما یک یا دو آهنگ داریم که عمیقاً ما را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد. ببینید موسیقی مورد علاقه آن‌ها چیست، آهنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با آن یک پلی لیست بسازید. می‌توانید دیگر آهنگ‌های دلخواه را به آن اضافه کنید.

آهنگ معروف بری وایت “Let’s Get it On” و “Love to Love You” از دونا سامر چند اثر کلاسیک هستند. آهنگ “Earned It” از The Weekend یکی دیگر از آهنگ‌های پرطرفدار است، و «Animal» از Nine Inch Nails یک آهنگ داغ – و مورد علاقه شخصی من است.

برقصید

دو بدن به هم فشرده شده‌اند و در حالی که با ریتم آهنگ‌های سکسی تاب می‌خورند، نفس گرم یکدیگر را روی گونه خود احساس می‌کنند. وارد جزئیات بیشتر نمی‌شویم.

استریپتیز کنید

برای انجام یک رقص برهنه نیازی به میله یا حتی حرکات عالی ندارید. چراغ‌ها را کم کنید و لباس‌های خود را به آرامی با حالتی که هیچ ترسی بروز نمی‌دهد در بیاورید. این اعتماد به نفس می‌تواند کاملا جعلی باشد.

یک پیک نیک سکسی راه بیاندازید

یک پیک نیک روی تخت با چند چیز سکسی که می‌خواهید به پارتنرتان بدهید، برپا کنید.

توت فرنگی و گیلاس آبدار با مقداری خامه فرم گرفته و سس شکلاتی برای غوطه ور کردن، برای به هم غذا دادن (و لیسیدن) همدیگر عالی هستند. و شکلات یک داروی افزایش میل جنسی طبیعی است. نوش جان!

همدیگر را ببوسید

می‌توانید به سبک معمولی اما همیشه موثر معاشقه خود را شروع کنید: بوسه. این کار را می‌توانید روی کاناپه، صندلی عقب تاکسی یا در تختخواب انجام دهید.

اگر در لحظه‌ هستید

اگر از قبل برانگیخته شده‌اید و احساس داغی می‌کنید، موارد زیر را در نظر بگیرید.

ماساژ دادن

قدرت لمس واقعی است و ماساژ آهسته و شوراگیز روی بدن و ذهن معجزه می‌کند. مقداری شمع روشن کنید و روغن آن را خارج کنید، یا از شمع ماساژی استفاده کنید که وظیفه دو چندانی دارد و می تواند بسیار شبیه به فیلم Fifty Shades of Grey باشد.

از پای او شروع کنید و به سمت بالا بروید، مطمئن شوید که به نقاط حسی او فشار می‌آورید و هر کجای بدن او که می‌خواهد درنگ کنید.

نواحی شهوت‌خیز

بدن پارتنر شما انبوهی از نقاط داغ است که فقط منتظر لمس شدن هستند. ببوسید، لیس بزنید، و در تمام نواحی شهوت‌خیز او را مزه مزه کنید.

پوست بر روی پوست

به نظر می‌رسد مالش یکدیگر فقط برای نوجوانان شهوتی نیست. انتظار شیرین مالش دو بدن به یکدیگر در حالات مختلف را نمی‌توانید فراموش کنید.

حرف بزنید

صحبت کردن در مورد آنچه که می‌خواهید در زمان سکس فقط به عنوان معاشقه کار نمی‌کند. علاوه بر آن، تضمین می‌کند که هر یک از شما آنچه که می‌خواهید و در رختخواب به نیاز دارید را دریافت می‌کنید. به همسر خود بگویید چه چیزی شما را داغ می‌کند و می‌خواهید با او چه کنید.

اسباب بازی

اسباب بازی جنسی

اسباب‌بازی‌های جنسی فقط دیلدوهای بزرگ شبیه به آلت نیستند. ویبراتورها با هر شکل و اندازه‌ای را می‌توان به صورت خارجی در هر منطقه شهوت‌خیز که فکرش را بکنید استفاده کرد.

همچنین ویبراتورهای انگشتی و ویبراتور نوک سینه وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها برای معاشقه استفاده کنید و آن به سطح بالاتری ارتقا دهید.

دوش آب گرم با صابون

پوست مرطوب داغ و دست‌هایی که روی بدن یکدیگر می‌لغزند در حالی که با صابون روی یکدیگر کف می‌‌مالید؟ بله لطفا! حمام آب گرم هم معاشقه است.

بازی حسی

نه اینکه این همه بوسه‌ و مالش حس‌های شما را قلقلک نمی‌دهد، اما می‌توانید با چند وسیله آن را به سطح بعدی ببرید.

چشمان همسرتان را ببندید و او را با بافت‌ها و دماهای مختلف با چیزهایی مانند پر، تکه‌های یخ و زبان خود اذیت کنید.

از چیزهایی که از قبل دارید استفاده کنید که ممکن است احساس خوبی روی پوست داشته باشند، یا یک کیت اغواگر به صورت آنلاین بخرید.

اگر می‌خواهید کار را جلوتر ببرید

برای دور اصلی خود آماده‌اید؟ با این ایده‌ها آن را به یک جشن کامل تبدیل کنید.

رابطه جنسی دهانی

پایین تر از اندام تناسلی شروع کنید و اجازه دهید لب هایتان به سمت پایین حرکت کنند. دهان شما بیشتر کار را انجام می‌دهد، اما اجازه ندهید دستانتان تنبل شوند! از آن‌ها برای نوازش سایر قسمت‌های بدن همسر خود استفاده کنید در حالی که به صورت دهانی به آن‌ها لذت می‌دهید.

داغش کنید. تا زمانی که آنجا هستید، از قسمت‌های کمتر شناخته‌شده، اما بسیار لذت‌بخش غافل نشوید: بالای چوچوله، که دریچه‌ای از پوست روی بالای کلیتوریس است، و فرنولوم، چروک کوچک پوست در قسمت زیرین آلت تناسلی که در آن بدنه به سر می‌رسد.

مواظبش باشید. برای رابطه جنسی دهانی ایمن، کاندوم‌های طعم‌دار و سدهای دندانی تهیه کنید. خوشمزه و از نظر جنسی مسئولیت پذیر!

دخول واژنی

لازم نیست دخول واژینال هدف نهایی باشد. این می‌تواند لذت کوچکی در راه هر عمل جنسی دیگری باشد که هر دوی شما آن دوست دارید.

می توانید این کار را با انگشتان، اسباب بازی‌های جنسی و دیلدوی بندی، یا آلت تناسلی یا ترکیبی از آن‌ها انجام دهید.

داغش کنید. پوزیشن داگی به مرد دسترسی آسان به نقطه جی زن می‌دهد. و منظره، خوب آن‌هام یک امتیاز است.

مواظبش باشید. علیرغم اینکه فرد نفوذ‌کننده چه کاری انجام می‌دهد، روان کننده یک الزام است. یک روغن گرم‌کننده به معنای واقعی کلمه، نفوذ را داغ‌تر می‌کند.

رابطه مقعدی

اگر هر دوی شما به رابطه مقعدی علاقه دارید، آهسته حرکت کنید و از بازی مقعدی لذت ببرید. این کار را با زبان، انگشتان، بات پلاگ (butt plug) یا آلت تناسلی خود انجام دهید. در مصرف روان‌کننده کوتاهی نکنید!

داغش کنید. به نظر می‌رسد داگی بهترین پوزیشن برای سکس مقعدی است! این به پارتنر نافذ دسترسی آسانی به سایر قسمت‌های بدن می‌دهد. او همزمان می‌تواند چندین قسمت بدن را نوازش کند، از جمله چوچوله، آلت تناسلی، پرینه و پروستات. رسیدن به این موارد می‌تواند پارتنر دریافت‌کننده را نیز به ارگاسم مقعدی نزدیک کند.

مواظبش باشید. دوش آب گرم با صابون شما را از هر نظر برای بازی مقعدی آماده می‌کند. همچنین زمان مناسبی است که قبل از اینکه سکس مقعدی را شروع کنید، دهانه مقعد را با زبان یا انگشت خود باز کنید.

مطلب مرتبط: چگونه برای یک رابطه مقعدی آماده شویم؟ / چگونه رابطه جنسی مقعدی بدون درد داشته باشیم | 10 نکته و تکنیک برای مبتدیان

اگر پارتنرتان به معاشقه علاقه نداشت چطور؟

به نظر می رسد برخی افراد به معاشقه اهمیتی نمی‌دهند. بله، یک پارتنر تنبل یا خودخواه بودن می‌تواند بخشی از مشکل باشد.اما ممکن است اینکه نمی‌خواهند معاشقه کنند به دلیل عدم اعتماد به مهارت‌های خود یا فقدان اطلاعات در مورد چگونگی و چرایی معاشقه نیز باشد.

صحبت در مورد آنچه در تختخواب می‌خواهید همیشه آسان نیست. به خصوص اگر نگران آزار  یا توهین به شریک زندگی خود هستید. در اینجا نکاتی را بیان می‌کنیم که می‌توانند این پروسه کمی آسان تر کنند.

با یک نکته مثبت شروع کنید

به جای اشاره به کارهایی که پارتنرتان انجام نمی‌دهد، با اشاره به اینکه چه کاری انجام می‌دهد که حس خوبی دارد و شما چه چیزی بیشتر می‌خواهید شروع کنید. به عنوان مثال بگویید: “من دوست دارم قبل از سکس، گردن مرا ببوسی. می‌توانم به تو اجازه دهم که تمام شب این کار را با من انجام دهی.”

او را سرزنش نکنید

 اینکه به آنها بگویید بدنتان هوس چیز متفاوتی می‌کند، خیلی بهتر از این است که به او بگویید که شما را راضی نمی‌کند.

نشان بدهید و بگویید

گاهی اوقات یک فرد نیاز به کمی تشویق اضافی دارد. دفعه بعد که همسرتان را در آغوش گرفتید یا بوسیدید، او را کمی بیشتر نگه دارید و به آرامی دستان او را در امتداد بدن خود هدایت کنید و در عین حال به او بگویید که چقدر احساس خوبی دارد. تماشای ویدیویی در مورد رابطه جنسی تنتریک (tantric) با هم ممکن است او را کمی به جهت درست هدایت کند. به خصوص اگر به دلیل فقدان اطلاعات نمی‌خواهد معاشقه داشته باشد.

از پارتنر خود بپرسید که از شما چه می‌خواهد.

 به او بگویید که تحریک او چقدر شما را شهوتی می‌کند. به گفتگو ادامه دهید و بپرسید آیا کاری هست که او بخواهد بیشتر انجام دهید. این یک راه عالی برای باز کردن گفتگو است تا هر دو بتوانید آنچه را که می‌خواهید به اشتراک بگذارید.

به او بگویید چرا معاشقه برای شما مهم است.

 ممکن است لازم باشد همه چیز شفاف بگویید و به همسرتان بفهمانید که چرا به معاشقه نیاز دارید.

چند نکته که شاید ذکر آنها خالی از لطف نباشد:

 • معاشقه به شما کمک می‌کند برای رابطه جنسی خیس تر/ سفت تر شوید.
 • به ارگاسم شدن یا ارگاسم قوی تر کمک می‌کند‌
 • همه با سرعت یکسان تحریک نمی‌شوند و برخی نسبت به دیگران به زمان بیشتری نیاز دارند.
 • معاشقه به شما کمک می‌کند تا به پارتنرتان احساس نزدیکی کنید.
 • آگاهی بدن از مناطق لذت را افزایش می‌دهد

نکاتی برای ماساژ حسی

همانطور که گفتیم، ماساژ حسی می‌تواند روشی بسیار خوب برای ایجاد آمادگی قبل از سکس باشد. با لمس و نوازش بدن پارتنر خود نه تنها او را برای سکس آماده می‌کنید، بلکه در آخر حس نزدیکی بیشتری به هم خواهید یافت. در ادامه نکاتی در مورد این نوع ماساژ را می‌خوانید.

استفاده از روغن

یک ماساژ حسی با روغن مخصوص، می‌تواند هر کسی را تحریک کند. قبل از استفاده از روغن مطمئن شوید خیلی سرد نیست و یا اگر سرد است از قبل به پارتنرتان هشدار بدهید. ماساژ حسی با روغن باعث می‌شود دستان شما به راحتی روی بدن او حرکت  و حس خوبی را به او منتقل کند‌.

نواحی شهوت‌خیز

همانطور که دست شما در حال لمس بدن پارتنرتان است، از او در مورد حس آن بپرسید. بعضی نقاط بدن هنگام لمس شدن واکنش حسی قوی تری دارند که به تحریک فرد کمک زیادی می‌کند. اینگونه می‌توانید با هم نواحی شهوت‌خیز بدن همسرتان را پیدا کنید.

انگشتان را در سرتاسر بدن او حرکت دهید و ببینید به کدام نواحی واکنش نشان می‌دهد. نقاطی که حس خوبی به او می‌دهند را پیدا کنید و آن‌ها را ماساژ دهید تا پارتنرتان لذت ببرد.

از یخ، پر و ابریشم استفاده کنید

لمس بافت‌هایی که زیاد با آن‌ها سروکار نداریم می‌تواند به ماساژ حسی کمک کند. چیز‌هایی مثل یخ، پر و پارچه‌های ابریشمی که در خانه دارید می‌توانند ابزار مناسبی باشند. این اشیا را روی بدن پارتنرتان بگذارید و از او بخواهید حسش را با شما به اشتراک بگذارد. از او بپرسید آن حس را دوست دارد؟ یا برای او آزار دهنده است؟ این سئوالات باعث می‌شود به راحتی نقاط حسی بدن او را پیدا کنید.

نکاتی برای لمس حسی

لمس حسی همسر می‌تواند یک شکل عالی از معاشقه باشد. با این حال، به هیچ وجه لازم نیست که منجر به لمس آلت تناسلی شود. این می‌تواند به خودی خود بسیار لذت بخش باشد، و اگر نمی‌توانید یا نمی خواهید در هر نوع فعالیت جنسی شرکت کنید، این می‌تواند راهی عالی برای ایجاد پیوند، آرامش و تفریح ​​باشد.

لمس حسی همسرتان به شما کمک می‌کند با او ارتباط برقرار کنید، محبت خود را نشان دهید و محبت دریافت کنید و آرامش داشته باشید.

در آغوش گرفتن

در آغوش گرفتن یک راه رایج برای برقراری ارتباط با پارتنرتان است و نمی‌توان مزایای آن را نادیده گرفت. طبق تحقیقات، اکسی توسین، که اغلب به آن “هورمون آغوش” می‌گویند، زمانی ترشح می‌شود که ما یکدیگر را درآغوش می‌‌گیریم.

به تغییر نوع آغوش خود علاقه دارید؟ سعی کنید در موقعیت‌های مختلف یکدیگر را در آغوش بگیرید یا قبل از آن، لباس‌هایتان را در بیاورید تا صمیمیت بیشتری داشته باشید.

ماساژ پارتنر

ماساژ یکدیگر می‌تواند راهی عالی برای آرامش بعد از یک روز طولانی باشد. خواه پشت، پاها، دست‌ها یا پوست سر یکدیگر را ماساژ دهید، ماساژ می‌تواند به شما کمک کند تا با همسرتان پیوند برقرار کنید و مقداری از تنش ماهیچه‌هایتان را از بین ببرید.

هنگام ماساژ دادن یکدیگر، از روغن های آروماتراپی استفاده کنید. این روغن می‌تواند به شما کمک کند که استرس را از بین ببرید، و بوی شگفت انگیزی دارد.

بدن‌های یکدیگر را کاوش کنید

سعی کنید همسر خود را با استفاده از حس‌های آرام و مختلف لمس کنید. به آرامی پیش بروید و او را بررسی کنید تا ببینید آیا احساس خاصی را حس می‌کند یا خیر. سپس جای خود را با او عوض کنید.

کشف مکان‌های لذت‌بخش در بدن شما می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد، به‌خصوص زمانی که با شخص دیگری انجام شود.

احساسات متفاوت

وسایل خانه با دماها و بافت‌های غیرعادی همیشه برای بازی‌های حسی عالی هستند، چه به تنهایی و چه با همسرتان. به نوبت موارد جدید را روی یکدیگر امتحان کنید.

برای افزایش تحریک، در نظر داشته باشید که همسرتان در حین استفاده از وسایل جدید روی پوست خود، با چشم بند چشمش را ببندید. به این ترتیب، او می‌تواند به طور کامل بر روی احساس تمرکز کنند.

دوش دو نفره

دوش یا حمام کردن می‌تواند به شما کمک کند آرامش داشته باشید و با همسر خود پیوند برقرار کنید. می توانید به نوبت یکدیگر را بشویید، پوست سر را ماساژ دهید و از احساس آب گرم در اطراف خود لذت ببرید.

غذا بازی

حس گرم، شکلات ذوب شده، خامه فرمی و حتی میوه‌های خنک می‌تواند احساسی و سرگرم کننده باشد. سعی کنید مواد غذایی مورد علاقه خود را در تماس حسی با همسر خود بگنجانید.

به یاد داشته باشید که غذا به طور کلی باید از مقعد و اندام تناسلی شما دور بماند، زیرا می‌تواند باعث عفونت در آن نواحی حساس شود.

سخن آخر

اینکه سکس و معاشقه از نظر شما چگونه به نظر می‌رسد، حتما نباید با آنچه در رسانه‌ها می بینید یکسان باشد.

برای لذت بردن از هر کدام نیازی نیست از دستور یا دستور کار خاصی پیروی کنید! مثل خوردن دسر قبل از شام است – مهم نیست چه زمانی آن را بخورید، هر زمان که آن بخورید خوشمزه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *