کارهای زنان در قرار اول

7 کاری که زنان باید در قرار اول انجام دهند!

قرار اول اغلب دوره آشنایی است و نیاز به تعهد زیادی ندارد. بهتر بخواهیم بگوییم مانند یک مصاحبه شغلی است. یعنی مهم نیست که نتیجه‌اش چه می‌شود، زیرا شما چیزی را از دست نخواهید داد. اما بهتر است که بهترین کار را در قرار اول انجام دهید. از این رو ما در ادامه در رابطه با کارهای زنان در قرار اول بهتر است انجام دهند، صحبت می‌کنیم.

تماشای فیلم را پیشنهاد نکنید!

نمی‌دانم این تصور غلط در مورد اینکه فیلم‌ها یک فعالیت عالی برای قرار اول هستند، از کجا شکل گرفته است. شما به معنای واقعی کلمه، با دیدن فیلم دیگر با او تعامل نمی‌کنید. ایده در مورد فیلم‌ دیدن بهتر است برای قرارهای بعدی ذخیره شوند. یعنی برای زمانی که دیگر نیازی به کلمات ندارید، زیرا با آن کسی که آن فیلم را تماشا می‌کنی، آشنا شده‌ای.

قهوه همیشه راهی عالی برای شروع است!

قهوه همیشه راهی عالی برای شروع قرار ملاقات با فردی است که اولین بار است که با او ملاقات می‌کنید. زمانی که قرار است به یک قرار کور (یعنی قرار با کسی که قبلا هرگز او را ندیده‌اید) بروید، هرگز به هیچ فعالیتی که بیش از ۳۰ دقیقه طول می‌کشد، متعهد نشوید. زیرا ممکن است از او خوشتان نیاید، بنابراین بعد از خوردن قهوه و کمی صحبت می‌توانید خداحافظی کنید. اما از سمتی، اگر از او خوشتان آمد و خواستید زمان بیشتری را با او بگذرانید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که چیزی مبتکرانه و نوآورانه بگویید مانند «من گرسنه هستم».

غذایتان را بخورید!

اگر برای غذا خوردن به بیرون رفته‌اید، لطفاً غذا را طوری مصرف کنید که از آن لذت می‌برید. البته مگر اینکه آن مرد شما را برای غذا خوردن به رستوران وحشتناکی برده باشد.

بنابراین اگر غذای خوشمزه است و شما هم گرسنه هستید، غذایتان را کامل بخورید.

گوشی را رها کنید!

صحبت با کسی که نمی‌تواند چشم‌هایش را از تلفنش بردارد، بسیار آزاردهنده است. حتی بی‌ادبانه محسوب می‌شود. بنابراین وقتی برای قرار اول بیرون می‌روید، گوشی را رها کنید و جذاب و پاسخگو باشید.

اهل گفتگو باشید.

به هر حال وقتی با یک نفر قرار می‌گذارید، هر دویتان درگیز یکدیگر هستید و وقت گذاشته‌اید. طوری ساکت یک گوشه ننشینید که انگار حوصله‌تان سر رفته است. از طرفی، برای پسرها خیلی سرگرم کننده نیست که تمام آنچه در طول قرار ملاقات با شما بشنوند این باشد که دوستان شما چه کارهایی انجام داده‌اند. علاوه بر این، به احتمال زیاد الف) او دوستان شما را شخصا نمی‌شناسد، و ب) آن داستان‌ها به اندازه‌ای که فکر می‌کنید برای او خنده دار نیستند.

بنابراین صحبتی پویا داشته باشید و از چیزهایی بگویید که برای هر دوی شما سرگرم‌کننده باشند.

صداقت داشته باشید.

روراست باشید و جلوی خود را نگیرید. الان زمان این است که به شخصی که قرار است دوست پسرتان شود بفهمانید که شما هم انسان هستید و خصلت‌های خود را دارید. عادت‌های بدی دارید؟ بگذارید او هم بداند. در قالب گفتگوهای خنده‌دار و شوخیانه خصلت‌های بدی که دارید را برای او تعریف کنید.

لذت ببرید و نشان دهید که اوقات خوبی را سپری می‌کنید!

هیچ ضمانتی وجود ندارد که قرار اول عالی باشد. اما اگر تمام کارهایی که در بالا گفتیم را انجام دهید، احتمالا خیلی هم بد نگذرد. مگر اینکه آن مرد کاملا خسته کننده و به طرز مسخره‌ای احمق باشد. اگر اینطور بود، فقط قرار را تمام کنید و دور شوید. پیدا کردن «مرد مناسب» یک کار یک روزه نیست. برای ادامه جستجو صبر و آرامش داشته باشید.

حرف آخر

ما در این مطلب در رابطه با کارهای زنان در قرار اول صحبت کردیم. امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد و کارهایی که گفتیم را انجام بدهید و در نهایت یک قرار خوب داشته باشید. از اینکه تا پایان مطلب با ما همراه بودید، از شما متشکریم.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.