دختری در حال چت کردن

ایموجی‌هایی که نشان دهنده علاقه یک دختر به شماست

مقدمه

وقتی دختری برای شما ایموجی می‌فرستد به چه معناست؟ اگر نمی‌توانید تشخیص دهید که او با شما لاس می‌زند یا نه ادامه مطلب را بخوانید. راهنمای ما را در مورد تفسیر معنای این نمادهای مرموز را بررسی کنید؛ از مطمئن‌ترین ایموجی‌ها برای لوندی کردن گرفته تا آن‌هایی که می‌توانند بدان معنی باشند که او شما را تنها به عنوان یک دوست عادی می‌بیند. با ادامه این مطلب از زرد نیوز همراه باشید.

ما یک لیست رمزگشایی شده از این علائم جمع آوری کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم بهتر بفهمید منظور او چیست!

چشمک

چشمک

او در حال و هوای لاس زدن با شماست. چهره استاندارد چشمک زدن با یک چشم بسته و یک لبخند، بیشتر از چهره چشمک زدن خندان با زبان بیرون نشان دهنده لاس زدن است. یک صورت چشمک زن که فقظ زبانش را بیرون آورده می‌تواند نشان دهد که او فقط شوخی می‌کند. با شوخی و بازیگوشی مکالمه را پیش ببرید. شما هم یک میم بفرستید یا سر به سرش بگذارید و با او شوخی کنید. با یک ایموجی چشمک معمولی و متنی که می‌گوید: ” حواس من را پرت نکن! کار دارم. ” پاسخ دهید.

صورت خندان و خجالتی

صورت خندان

او شما را آن قدری دوست دارد که بخواهد با شما بیشتر آشنا شود. این ایموجی مفید را به عنوان پیامی مبنی بر این‌که او از مکالمه یا چیزی که گفته‌اید خوشش می‌آید تفسیر کنید. شما با صحبت در رابطه با هرچیزی ممکن است او را دلگرم و کنجکاو کرده باشید!  یک ایموجی بامزه مثل بغل کردن یا متنی مانند ” نمی‌توانم به تو فکر نکنم! ” برای او ارسال کنید.

ایموجی در آغوش گرفتن

آغوش گرفتن

این ایموجی نشان می‌دهد که او به شما اهمیت می‌دهد. با این حال، ممکن است به معنی لاس زدن نباشد. به یاد داشته باشید وقتی صحبت از ایموجی‌ها می‌شود پیش زمینه رابطه شما از همه چیز مهم‌تر است. از خود بپرسید آیا او سعی می‌کند حمایت یا محبت خود را نشان دهد یا در حال لاس زدن است. گر مطمئن نیستید با چه چیزی پاسخ دهید هر ایموجی که او می‌فرستد را برایش بفرستید. در این مورد، شما هم یک ایموجی بغل کردن برای او بفرستید.

ایموجی خنده

ایموجی خنده

شما کار بزرگی کرده‌اید و حس شوخ طبعی خود را نشان داده‌اید. وقتی از دختری ایموجی خنده دریافت می‌کنید به این معنی است که حرف زدن با شما او را سرگرم می‌کند. او با گفت و گو با شما اوقات خوبی را سپری می‌کند. با این حال، ایموجی‌های خنده یکی از رایج ترین ایموجی‌ها هستند و ارتباط خاصی با لاس زدن ندارند.

ایموجی پوزخند

ایموجی پوزخند

ممکن است مکالمه شما داغ شود. ایموجی خنده با کنایه یا پوزخند می‌تواند نشان دهنده یک متن اغوا کننده یا لاس زدن باشد. با این حال، ممکن است پس از اظهار نظری طعنه آمیز یا در جایگاه شوخی نیز از آن استفاده شود. ایموجی پوزخند (نیمه لبخند با ابروی رو به بالا) را با ایموجی کلافه 😒 (که دارای ابروهای مشابه اما لب ناراحت و رو به پایین است) اشتباه نگیرید. سعی کنید با یک پیام مانند ” خب، امشب کجا برویم؟ ” به او احساس نزدیکی بدهید.

ایموجی بوسیدن

ایموجی بوسیدن

شما یک ماچ مجازی گرفته‌اید! این یکی قطعاً یک پیام عاشقانه است که به این معنی است که او حتی ممکن است بخواهد در زندگی واقعی شما را ببوسد. یک ایموجی خجالت یا یک ایموجی بوسیدن خجالتی برای او ارسال کنید. ممکن است بخواهید با او ملاقات کنید یا قرار عاشقانه بگذارید. در این صورت با گفتن جمله ” دوست داری جمعه برای شام برویم؟ ” او را دعوت کنید.

ایموجی بوسیدن خجالتی

ایموجی بوسیدن خجالتی

این صمیمی ترین ایموجی بوسیدن است. وقتی دختری از این ایموجی استفاده می‌کند نشان می‌دهد که با شما راحت است. فضا نیز به سمت حال و هوای عاشقانه پیش می‌رود. با یک جمله شیرین و واقعی پاسخ دهید. مثلاٌ از او تعریف کنید. زیاد به چیزی که می‌خواهید بگویید فکر نکنید. با متنی مانند ” تو واقعاً فوق‌ العاده‌ای ” یا ” عاشق این هستم که چگونه مرا می‌خندانی ” پاسخ دهید. حتی می‌توانید با ایموجی لبخند خجالتی یا ایموجی چشم قلب شده پاسخ پیام او را بدهید.

ایموجی بوسیدن با قلب

ایموجی بوسیدن با قلب

این یکی نشانه بسیار خوبی است که او شما را دوست دارد. این ایموجی نسخه بامزه تر ایموجی بوسیدن است. احتمالاٌ این ایمو جی را از دختری دریافت می‌کنید که می‌خواهد ابراز احساسات کند. او همچنین ممکن است از آن به عنوان یک پاسخ اغراق آمیز به تعریفی که از او کرده‌اید استفاده کند. شما می‌توانید با یک پیام زیبا و بامزه پاسخ دهید. مثلا ” منظورت این است که دلت برای من تنگ شده؟”.

چشم قلب شده

چشم قلب شده

احتمالاً چیزی برای او ارسال کرده‌اید که باعث لبخند او شده است. هر چند این یکی می‌تواند گمراه کننده باشد. چشم‌های قلب شده نشان می‌دهد که او به گفت و گو علاقه مند است. علاوه بر این احتمالا او می‌خواهد محبت یا اشتیاق خود را به شما یا متن فرستاده شده ابراز کند. برخی افراد از این ایموجی به معنای ” من از چیزی که فرستادید خوشم می‌آید ” استفاده می‌کنند. بنابراین نباید تصور کنید که او لزوماٌ علاقه زیادی به شما دارد. با این حال، باید گفت و گو را به طور کامل ادامه دهید. چشم‌های قلب شده نشانه خوبی است که او دوست دارد با شما صحبت کند.

دو قلب گردان

دو قلب گردان

این‌ها عاشقانه‌ترین ایموجی‌های قلب هستند. او به احتمال زیاد از این موارد در مراحل اولیه لاس زدن استفاده می‌کند تا نشان دهد که واقعاً شما را دوست دارد. او همچنین ممکن است دو ایموجی قلب ایستا را ارسال کند. این ایمو جی کمتر برای متون عاشقانه مورد استفاده قرار می‌گیرد و معمولاً در دوستی‌ها استفاده می‌شود. وقتی شک دارید، فقط ایموجی‌های خودش را در جواب بفرستید. دو قلب گردان را مجدداٌ برای او ارسال کنید. نارنجی، زرد، سبز، آبی و بنفش، نشان دهنده محبت با تعهد کمتر است. فرد مورد علاقه شما ممکن است احساس کرده باشد قلب قرمز یا قلب صورتی در حال حاضر خیلی رمانتیک است. نگران نباشید. به صحبت با او ادامه دهید. ممکن است یک ایموجی دو قلب گردان دریافت کنید!

قلب قرمز

قلب قرمز

این یکی را در چارچوب مکالمه خود تفسیر کنید. اگر او آن را به طور تصادفی یا در حالی که در حال لاس زدن هستید ارسال کند احتمالاً محبت خود را نشان می‌دهد. قلب قرمز نمادی کلاسیک برای عشق است. با این حال ممکن است استفاده از این ایموجی در مورد مدرسه، محل کار یا فیلم‌های مورد علاقه وی هم باشد. در این صورت او احتمالاٌ فقط از قلب قرمز به معنای ” من خیلی آن را دوست دارم ” استفاده می‌کند.

ایموجی رز

ایموجی رز

این یک علامت عاشقانه کلاسیک به شکل ایموجی است. وقتی ایموجی گل رز دریافت می‌کنید آن را معادل مجازی دریافت گل در زندگی واقعی در نظر بگیرید! علاقه او به شما به احتمال زیاد عاشقانه است. برای تشکر از او می‌توانید یک ایموجی صورت خجالتی ارسال کنید.

ایموجی رنگین کمان

ایموجی رنگین کمان

او ممکن است از این ایمو جی برای اشاره به جامعه LGBTQ+ استفاده کند. ممکن است شما یک دختر یا یک فرد غیر باینری (دارای هویت غیر جنسیتی) باشید و این ایمو جی را از یک دختر دریافت ‌کنید. در این صورت ممکن است او به شما علاقه مند باشد. از طرف دیگر، هرکسی می‌تواند از این ایمو جی فقط برای اشاره به زیبایی یا شگفت انگیز بودن چیزی استفاده کند؛ بنابراین مراقب باشید بر اساس چند ایمو جی در مورد این که کسی هویت خود را چگونه تعریف می‌کند قضاوت نکنید.

نکات جالب

ایموجی قلب سیاه و قهوه‌ای برای نشان دادن همبستگی نژادی با جوامع سیاه پوست استفاده می‌شود. اگر عضو چنین جوامعی نیستید باید به استفاده از قلب قرمز (یا رنگی دیگر) بسنده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.