زبان بدنِ عشق را بیشتر بشناسید

همه ی ما می دانیم وقتی کسی پشتش را به ما می کند احتمالا علاقه ای به ما ندارد و وقتی کسی با ما دوش می گیرد و می بوسد به ما علاقه دارد. اما در دنیای پیچیده ی قرار های عاشقانه، زبان بدن می تواند بسیار پیجیده باشد. چشمک زدن یا سیخ شدن موهای فرد مورد نظر به راحتی می توانند شما را فریب دهند. خوشبختانه متخصص زبان بدن، جف بتی اینجاست تا شما را بیشتر با زبان بدن در هنگام قرار های عاشقانه آشنا کند.

. واکنش های متقابل

به زبان ساده تر یعنی شما گزینه ی مناسبی برای یکدیگر هستید. اگر هر دوی شما به طور ناخود آگاه یک حرکت را انجام دهید –مثلا در یک زمان خمیازه کشیدن، در یک زمان خندیدن (خودتان باید تا الان مسئله را فهمیده باشد!)- یکی از نشانه های است که یعنی شما برای یکدیگر مناسب هستید.

. ارتباط چشمی معنی دار

منظور نگاه خیره و بدون پلک زدن به یکدیگر نیست. اگر طرف تان نگاه عمیقی به چشمان شما دارد یعنی به آنچه می گویید اهمیت می دهد، شما یک برنده اید! منظورم از آن دست نگاه هایی است که ضربان قلب شما را افزایش می دهد و در ذهنتان شروع به رویا پردازی می کنید.

. حرکات دست

استفاده از حرکات دست حین صحبت کردن (نه خیلی زیاد!) شما را صمیمی تر، صادق و قابل دستیابی نشان می دهد –البته به طرف مقابل هم بستگی دارد. اگر طرف مقابل هم با شما همراهی کرد، نشانه ی خوبی است!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *