پوزیشن جنسی قاشق چایخوری

پوزیشن جنسی قاشق چایخوری (Teaspooning Position)

مقدمه

پوزیشن جنسی قاشق چایخوری احتمالاً یکی از صمیمی‌ترین پوزیشن های رابطه جنسی است که در مجموعه مقالات آموزش روابط جنسی زرد نیوز یاد خواهید گرفت. در تصویر بالا نحوه اجرا این پوزیشن وجود دارد. ما در ادامه به صورت کامل آن را توضیح می‌دهیم.

برای اینکه با مردتان پوزیشن جنسی قاشق چایخوری را اجرا کنید، مرد شما باید روی تخت یا روی زمین زانو بزند. سپس او باید زانوهای خود را نسبتاً باز کند. حال باید شما روی زانوهای خود بنشینید در حالی که جهت ایستادن شما همان جهتی است که مردتان ایستاده است. شما باید مقابل او قرار بگیرید.

شما باید زانوهایتان را به هم متصل کنید تا مردتان بتواند از نزدیک پشت سرتان بیاید و سپس وارد شما شود. وقتی او این کار را می‌کند، باید دستانش را دور شما بپیچد. او می‌تواند دست‌هایش را دور کمر، روی سینه‌ها یا زیر بازوهای شما بگذارد. یا حتی می‌تواند دستانش را روی شانه های شما قرار دهد و مانع حرکت شما شود. برای اینکه راحت‌تر پوزیشن جنسی قاشق‌ چایخوری را اجرا کنید، ابتدا به حالت داگی بایستید، سپس بلند شوید.

کاری که زنان در پوزیشن قاشق چایخوری انجام می‌دهند

هنگامی که در پوزیشن جنسی قاشق چایخوری با مرد خود هستید، این امکان را دارید که به او اجازه دهید کنترل را در دست بگیرد و تمام حرکات عقب و جلو را انجام دهد. اما اگر دوست دارید، می‌توانید روی زانوهای خود بالا و پایین شوید تا میزان فشار را خودتان تعیین کنید.

همچنین می‌توانید در حالی که مردتان شما را می‌بوسد، بازوهای خود را به سمت عقب دور کمر یا پشت و دور گردن او قرار دهید. برای صمیمیت، باید سعی کنید به پشت به مرد خود تکیه دهید تا بتوانید تا حد امکان بدن او را روی خود احساس کنید. حتی می‌توانید سر خود را بچرخانید و حرفای شهوت‌انگیز را در گوش او زمزمه کنید.

کاری که مردان در پوزیشن قاشق چایخوری انجام می‌دهند

وقتی با مردتان در پوزیشن جنسی قاشق چایخوری قرار دارید، او فقط باید به آرامی به داخل و خارج فشار وارد کند. به یاد داشته باشید، در این پوزیشن او باید ملایم باشد، نه سخت. پوزیشن قاشق چایخوری یک پوزیشن صمیمی و عاشقانه است. بنابراین فشارهای سخت و شدید این پوزیشن را خراب می‌کند.

برای افزودن صمیمیت به رابطه جنسی‌تان، مرد شما باید گردن، شانه‌ها و گونه‌های شما را نیز ببوسد. او همچنین در موقعیت ایده آلی است که دست‌ها و انگشتانش را پشت سر شما حرکت دهد. این کار احساس فوق العاده‌ای را ایجاد می‌کند. از آنجایی که او خیلی به شما نزدیک است، می‌تواند دستش را به سمت کشاله ران شما بیندازد و به آرامی شروع به مالیدن کلیتوریس شما کند در حالی که همزمان به داخل شما نفوذ می‌کند یا اگر در حال انجام رابطه مقعدی هستید، می تواند شما را انگشت کند.

مواردی که باید در هنگام انجام پوزیشن قاشق چایخوری در نظر بگیرید

بسیاری از مردم از موقعیت قاشق چای خوری لذت می‌برند، ما در این قسمت توصیه‌هایی را که باید در هنگام اجرای این پوزیشن جنسی رعایت کنید، را آورده‌ایم:

پوزیشن جنسی قاشق چای خوری فوق العاده صمیمی است. بنابراین ممکن است بسیاری از افراد ترجیح دهند، زمانی که اولین بار با پارتنرشان رابطه دارند آن را اجرا نکنند. زیرا دفعات اول کمی احساس خجالت و شرم وجود دارد. بهتر است بعد از اینکه چندین بار رابطه جنسی داشتید، این پوزیشن جنسی را امتحان کنید.

انتقال پوزیشن قاشق چایخوری به پوزیشن داگ استایل یا برعکس بسیار ساده است.

بخوانید: “پوزیشن جنسی پاهای باز

پوزیشن‌های جنسی مشابه

در ادامه چند پوزیشن جنسی مشابه این پوزیشن را آورده‌ایم. اگر از پوزیشن قاشق چایخوری لذت بردید، این پوزیشن‌ها نیز برایتان لذت بخش خواهد بود.

آکروبات (Acrobat)

پوزیشن جنسی آکروبات
پوزیشن جنسی آکروبات

شما می‌توانید با دراز کشیدن روی زمین پوزیشن جنسی خود را از قاشق چایخوری به آکروبات انتقال دهید.

قاشق پرشی (Bouncing Spoon)

پوزیشن جنسی قاشق پرشی
پوزیشن جنسی قاشق پرشی

مانند پوزیشن قاشق چایخوری است که البته در آن مردتان باید به دیوار تکیه دهد.

قاشق خم شده (Bent Spoon)

پوزیشن  قاشق خم شده
پوزیشن قاشق خم شده

در پوزیشن قاشق خم شده، مردتان به پشت روی زمین دراز می‌کشد و شما نیز باید به پشت روی او دراز بکشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.