تله پاتی

19 چیز که باید در مورد تله پاتی بدانید

مقدمه

به زبان ساده تله پاتی یعنی ارتباط غیرکلامی بین دو انسان است. این پدیده در واقع جلوه‌ای از پیوند کارمایی قدرتمند بین دو فرد است. که حتی اگر از نظر جسمی از هم جدا باشند، روح آنها به یکدیگر متصل است. افراد زیادی در جهان وجود دارد که می‌خواهند بین خود و دیگران تله پاتی ایجاد کنند ولی نمی‌دانند چگونه این کار را انجام دهند. یا افراد تله پاتی دارند ولی نمی‌دانند علائم آن چیست؟ ما در این مقاله علائم تله پاتی را برای شما توضیح می‌دهیم.

8 علامت تله پاتی

چگونه می‌توان تشخیص داد که با شخصی از راه دور تله‌ پاتی داریم؟ برای اینکه متوجه این موضوع شوید تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که علائم زیر را بخوانید و ببینید کدام یک از این علائم را دارید.

دریافت ناگهانی یا بصیرت

تله پاتی و ارتباط ناگهانی

اولین علامت تله پاتی یا دورآگاهی قطعا دریافت ناگهانی است. شما نمی‌توانید اثبات کنید که اتفاقی به زودی می‌افتد اما در اعماق وجود خود احساس می‌کنید این اتفاق خواهد افتاد؟ در این حالت شما قدرت روانی ندارید. بلکه فقط شم یا بصیرت فوق العاده قوی دارید. به قلبتان پیام‌های ارسال می‌شود که مغزتان نمی‌تواند به صورت منطقی آن را توضیح دهد. در تله پاتی اولین احساساتی که ظاهر می‌شود دریافت ناگهانی یا بصیرت است. در این حالت شما پیش از اینکه اتفاقی روی دهد و شما می‌توانید از طریق روح خود احساس کنید که این اتفاق رخ خواهد داد. در این حالت قلب و روح‌تان به ذهن‌تان می‌گوید چیز بزرگی در شرف وقوع در زندگیتان است. که برای همیشه زندگی شما را تغییر می‌دهد.

در حالت کلی ذهن ما فقط به پنج حس متکی است. شما این فرد را نمی‌بینید. بنابراین تصور می‌کنید که این احساس واقع‌بینانه نیست. ولی زمانی که با روح جفتتان روبرو می‌شوید، خواهید فهمید که علت این موضوع چیست. این شخص لزوما نباید خصوصیات رفتاری را داشته باشد که شما آن به خصوصیات علاقمند هستید. یا از نظر چهره شاید هیچ شباهتی با عشق سوار بر اسب‌تان نداشته باشد. گاهی اوقات فردی که با آن تله پاتی دارید کسی است که شما هیچ سنخیتی با آن ندارید. همچنین ممکن است شما هیچ وقت فردی که با آن ارتباط ذهنی دارید را نبینید. فاصله فیزیکی هیچ تاثیری در این ارتباط ندارد.

درک احساسات و افکار یکدیگر

تله پاتی و ارتباط با یکدیگر

ممکن است شما با افراد مختلفی همدردی کنید و نگران حال آنها باشید. زمانی که می‌بینید بهترین دوستتان غمگین است و شما به طور ناخودآگاه برای او گریه می‌کنید. ممکن است شما بتوانید به خوبی احساسات دیگران را درک کنید در حالی که بسیاری از افراد دیگر نمی‌توانند این کار را انجام دهند. ولی زمانی که صحبت از تله‌پاتی بین دو نفر می‌شود. این است که شما به صورت متفاوتی افکار و احساسات او را درک می‌کنید. شما به معنای واقعی می‌توانید احساس جفت خود را درک کنید. او هر چه احساس کند شما همان را حس می‌کنید. آنچه که بسیار عجیب است اینکه این اتفاق حتی با وجود فاصله فیزیکی نیز رخ می‌دهد.

شما این احساسات را بدون اینکه مستقیما او حرفی بزند درک می‌کنید. هر چقدر این اتصال بیشتر باشد، ارتباط روحی شما بایکدیگر بیشتر می‌شود. گاهی اوقات شما احساس جفت خود را از هزاران فرسنگ آن طرف‌تر درک می‌کنید. شما ممکن است بسیار خوشحال باشید و  ناگهان احساس دلشوره ‌کنید. انگار غم و اندوه در دلتان خانه کرده، بدون هیچ دلیلی این اتفاق می‌افتد. یا ممکن شما در خانه نشسته باشید و کاملا در امنیت باشید ولی ناگهان احساس ترس شدیدی کنید و نمی‌توانید این حس را کنترل نمائید. همچنین ممکن است به یکباره از خواب بپرید و احساس خاصی داشته باشید. شما نمی‌توانید دلیل هیچ یک از این احساسات را برای خود توضیح دهید. اگر چنین چیزی تجربه کرده‌اید، شما در هر لحظه روح جفت خود را احساس می‌کنید.

رویاهای مشترک

تله پاتی و دیدن رویایی مشترک

تقریبا همه زوج‌ها دوقلوی که تله پاتی را تجربه کرده‌اند در مورد یک موضوع مشترک صحبت می‌کنند. آنها همه در مورد رویاهای مشترک خود حرف می‌زنند. این موضوع زمانی رخ می‌دهد که شما و جفتتان از هم دور هستید. در طول روز کنترل رویاها آسان است. ممکن است شما بنا به دلایلی از جفت خود عصبانی باشید و سعی کنید از او دوری نمائید. شما در هنگام بیداری موفق می‌شوید این افکار را کنترل نمائید و او را از خود دور کنید. ولی زمانی که شب می‌خوابید هیچ کنترلی بر تفکرات خود ندارید. واقعیت این است که اتصال بین شما به اندازه‌ای قوی است که هیچ راهی برای دوریتان از یکدیگر وجود ندارد.

به همین دلیل زمانی که از یکدیگر دور هستید، انرژی‌هایتان به یکدیگر پیونده خورده و از این طریق با یکدیگر رابطه دارید. این اشتراک رویاها ممکن به چندین روش مختلف رخ دهد. بعضی از افراد رویاهای کاملا مشابه را مشاهده می‌کنند. ولی در آن زمانی که رویاهای را می‌بینند متوجه نمی‌شوند که هر دو یک رویا را دیده‌اند. ولی زمانی که بایکدیگر صحبت می‌کنند متوجه این موضوع می‌شوید. از سوی دیگر برخی از زوج‌ها به راحتی خواب یکدیگر را می‌بینند. شما تصور می‌کنید همه چیز را در مورد آن فراموش کرده‌اید اما به صورت ناگهانی او را در خواب می‌بینید. این رویاهای چنان زنده است که تصور می‌کنید واقعا اتفاق افتاده است. اگر در هنگام خواب ببینید جفت خود را بوسیده‌اید، هنگام بیدار شدن از خواب واقعا گرما، رایحه یا حضور او را حس می‌کنید.

در این حالت واقعا در هنگام خواب روحتان بایکدیگر یکی شده است. پیوندتان به حدی قوی است که روح‌تان راهی برای ارتباط پیدا می‌کند. گاهی اوقات حتی خوابتان در دنیایی واقعی در مورد پارتنرتان به صورت عینی اتفاق می‌افتد. ارتباط شما با یکدیگر به حدی قوی است که روحتان نمی‌تواند آزادانه حرکت کند.

تماس همزمان با یکدیگر

تله پاتی و تماس گرفتن با دیگران

مطمئنا برایتان این اتفاق افتاد، زمانی که قصد داشتید با پارتنرتان تماس بگیرید او را وادار کرده‌اید با شما تماس بگیرند. ممکن است بنا به دلایلی از یکدیگر جدا باشید. ولی علی‌رغم تمام تلاش‌های که می‌کنید نمی‌توانید رابطه خود را قطع کنید. شما بیش از اندازه دوست دارید سخنان او را بشنوید و دیگر نمی‌توانید مقاومت کنید. در نتیجه تصمیم می‌گیرد با او تماس بگیرید. شما وارد صفحه چت شخصی او می‌شوید و می‌بینید که همان لحظه او هم در حال تایپ است. خوب، این نشانه واضح تله پاتی بین دو نفر است. یا حتی در حالت معمول نیز ممکن است این اتفاق رخ دهد. شما قصد تماس دارید و گوشی خود را که بر می‌دارید همزمان او به شما زنگ می‌زند.

متاسفانه در اکثر موارد شما متوجه این موضوع نمی‌شوید. ولی با گذشت زمان و صحبت در مورد خاطراتتان متوجه این ارتباط می‌شوید. مثلا زمانی هر دو قصد دارید با یکدیگر صحبت کنید ولی در آخرین لحظه هر دو بایکدیگر پشیمان می‌شوید. فقط به یک نکته توجه کنید اگر در سالگرد ازدواجتان یا روز ولنتاین به یاد پارتنر قبلی خود می‌افتید. در حالی که هنوز مجرد هستید این موضوع رابطی به تله پاتی ندارد و فقط یک یادآوری خاطرات است. حتی ممکن است در این حالت دیگر او را دوست هم نداشته باشید. تله پاتی زمانی رخ می‌دهد که شما در یک حالت معمول او را به یاد آورید.

مکالمات تله پاتیک

تله پاتی بدون تماس جسمی

مکالمه تله پاتیکی یعنی دو نفر بدون اینکه تماس فیزیکی داشته باشند پیام‌های را از طریق ذهن برای یکدیگر ارسال کنند. برای اینکه این ارتباط برقرار شود نیاز نیست که حتما شما رودرو با هم صحبت کنید. در واقع در این روش شما به هیچ وجه صحبت نمی‌کنید. بلکه کل مکالمه‌تان در درون ذهن‌تان است. این موضوع باعث دیوانگی نمی‌شود. این موضوع چیزی جزء تجلی پیوند قوی بین شما و پارتنرتان نیست. اگر شما بخواهید با کسی این چنین ارتباطی برقرار کنید باید از پیش با او سازگار شوید. و  شخصیت آن را بشناسید و با حالتی روحی او آشنا باشید.

در این حالت بدون اینکه تماس مستقیم با فرد داشته باشید، می‌توانید از احساسات او آگاه شوید. قبل از اینکه ارتباط را برقرار کنید. بسیار مهم است که شخص مقابل را تجسم نمائید. تصور کنید که به صورت فیزیکی مقابل شما ایستاده است. شما باید تصور کنید که او چه چیزی پوشیده و چه حرکات و عکس‌العمل‌های دارد. سعی کنید رایحه و صدای او را به یاد آورید. سپس می‌توانید از طریق عشق سوزان خود یک پیام برایش بفرستید. آنچه را که می‌خواهید به بگویید را ارسال کنید و مطمئن باشید که پیام به او می‌رسد.

شما حتی می‌توانید احساسی که دارید را نیز برای او ارسال کنید. مخصوصا زمانی که احساس می‌کنید به او احتیاج دارید. از سوی دیگر ممکن است پارتنرتان نیز برایتان پیامی ارسال کند. در آن لحظه به جای اینکه بر اساس منطق خود حرکت کنید، بهتر این پیام را بپذیرید. چون پارتنرتان سعی کرده است پیوند بینتان را تقویت کند. و کمک نمائید فاصله بین شما از بین رود.

هوس های تصادفی

تله پاتی

ما قبلا در مورد این موضوع که شما و پارتنرتان تمایل به برقراری ارتباط با یکدیگر دارند صحبت کرده‌ایم. خوب یک حالت مشابه نیز در مورد هوس‌های تصادفی وجو دارد. تفاوت اصلی بین این دو وضعیت در این است که در اینجا شما فقط خواهان ارتباط با روح پارتنرتان هستید بدون اینکه قصد داشته باشید کار خاصی انجام دهید. البته نکته‌ای که وجود دارد این است که این احساسات شما را از حالت طبیعی خارج می‌کنند. شما تصور می‌کنید این فرد را فراموش کرده‌اید و فقط یک خاطر از گذشته است. ولی پس از مدتی دوباره به یاد او می‌افتید و متوجه این حقیقت می‌شوید که هیچ‌گاه او را فراموش نکرده‌اید. شما تمام تلاش خود را می‌کنید که او را از ذهن خود خارج کنید.

ناگهان و بدون هیچ دلیل خاصی، دلتان برای آنها تنگ می‌شود تا جایی که نمی‌توانید آن را کنترل کنید. این نشانه این است که او نیز همین احساس را دارد و می‌خواهد دوباره با شما ارتباط برقرار کند. در واقع این چیزی نیست جزء اینکه هر دوی شما رنج می‌کشید.

سلیقه های مشابه

تله پاتی و سلیقه مشترک

آخرین اما مطمئنا کمترین نشانه تله پاتی بین دو عاشق سلیقه مشابه است. این مورد فقط در مواردی صدق می‌کند که هر دوی شما  یک چیز نادر دوست داشته باشید. مثلا اگر هردوی شما علاقمند سفر به شمال باشید، چیز عجیبی نیست چون تعداد زیادی از افراد به این موضوع علاقمند هستند. و این علاقه نشان از تله پاتی نیست. ولی اگر هردوی شما به یک چیز کوچک مثلا یک گروه موسیقی که شناخته شده نیستند علاقمند هستید این می‌تواند نشان از تله پاتی باشد.

شما حتی با دیگران در مورد این موضوع صحبت نمی‌کنید. زیرا شما عادت کرده‌اید که هیچ کس چیزی در این مورد نمی‌داند. با این حال، هنگامی که عشق آتشین خود را می‌بینید، متوجه می‌شوید که سلیقه‌تان کاملا یکسان است. شما از این واقعیت شگفت‌زده می‌شوید، چون با فردی ملاقات کرده‌اید که کاملا با شما سازگار است. و بلافاصله احساس می‌کنید او جفت شما می‎‌باشد.

نوع دیگری نیز از تله پاتی وجود دارد که پس از جدایی از یکدیگر به وجود می‌آید. آیا تا کنون برایتان این اتفاق افتاد که سلیقه شما به یکباره تغییر کند؟ به عنوان مثال از کنار یک کافی شاپ عبور‌ می‌کنید و آهنگی را می‌شنوید. این آهنگ هیچ شباهتی به آهنگ‌های که انتخاب می‌کنید تا گوش کنید ندارد. اما با این وجود این آهنگ نظرتان را به خود جلب می‌کند. شما دیگر نمی‌توانید گوش دادن به این آهنگ را متوقف کنید و مدام آن را گوش می‌دهید. اما این سوال پیش می‌آید که چرا شما به این اهنگ علاقمند شده‌اید. براساس نظر بسیاری از افرادی که با معشوق خود تله پاتی داشته‌اند، دلیل این امر علاقه پارتنرتان به این آهنگ است. او سعی دارد از طریق این آهنگ پیامی را برایتان ارسال کند. البته احتمال دارد یک اتفاق نیز باشد.

آیا آنها خوب، سالم و خوشحال هستند؟

تله پاتی و شاد بودن

ناگهان با شخصی روبرو می شوید که آنها را می شناسند. حتی بدون اینکه از آنها در مورد پارتنرتان سوال بپرسید، آنها شروع به صحبت در مورد او می‌کنند. و جالب اینجاست که پاسخ‌های دقیقی نیز در مورد او به شما می‌دهند. احتمال دیگری که وجود دارد این است که از شخص دیگری صحبت می‌کنند ولی شما یاد پارتنرتان می‌افتید. اگر مدام از خود بپرسید که آیا آنها هنوز هم شما را دوست دارند، ناگهان با کسی روبرو می‌شوید که شبیه او است. و آن شخص در مورد عشق بی قید و شرط خود به شما می‌گوید. یا دوستتان در مورد وضعیت خود با دوست پسرش با شما صحبت می‌کند. اما جزئیات روابط آنها مانند روابط عاشقانه شما است.

در این حالت نکته ای که وجود دارد این است که شما باید به این سیگنال‌ها توجه کنید. به ما اعتماد کنید، اگر فقط دنیای اطراف خود را خارج از جایی که ایستاده‌اید را نگاه کنید. چیزهای جدیدی در مورد روابط خود می‌فهمید.

8 واقعیت جالب در مورد تله پاتی بین دو  عاشق

برای اینکه تجربه کاملی در مورد تله پاتی دو عاشق را بدست آورید. در قدم اول باید این موضوع را به صورت کامل درک کنید. شما باید بدانید که واقعا تله پاتی چیست؟ و چگونه کار می کند. در این مقاله ما 8 واقعیت جالب در مورد تله پاتی را برایتان توضیح می دهیم.

تله پاتی یک ارتباط دو طرفه

تله پاتی و ارتباط دو طرفه

یک واقعیت جالب در مورد تله پاتی این است هرگز ممکن نیست این ارتباط یک طرفه باشد. تله پاتی همیشه به صورت دو طرفه است، حتی اگر شما گاهی اوقات از آن آگاه نباشید. اصولا داشتن ارتباط کارما با کسی که احساس مشابه شما را ندارد، کاملا غیر ممکن است. این نوع ارتباط یک نوع منظم از عشق بی قید و شرط نیست که در آن شما عاشق کسی می‌شوید بدون اینکه او احساسی به شما نداشته باشد. در این رابطه روح‌تان به روش خاصی به یکدیگر پیونده خورده است و شما واکنش متقابل نسبت به یکدیگر دارند. بنابراین بدیهی است که تله پاتی یک رابطه دو طرف باشد. به عنوان مثال، اگر شما در مورد شریک تله پاتیک خود خواب می‌بینید، آنها نیز در مورد شما خواب می‌بینند.

این به خصوص برای مکالمات ذهنی صدق می‌کند. من می‌دانم که گاهی فکر می‌کنید این مکالمات فقط تصور شما است. در حالی که اگر احساس کردید عشقتان به سوالتان، پاسخ داده است. او واقعا این کار انجام داده است، در این مورد به ما اعتماد کنید. پذیرش مسئله این موضوع به خصوص زمانی که شما پیش قدم در عشق هستید بسیار دشوار است. در ابتدا شما تصور می‌کنید حتی آنها به اندازه کافی دوستتان ندارد. تصور نمی‌کنید بین شما اتصال قوی وجود داشته باشد. و کاملا سطحی به این موضوع نگاه می‌کنید. در این حالت فقط یک واقعیت فیزیکی را مشاهده می‌کنید. اما به مرور زمان که ارتباط شما با یکدیگر بیشتر می‌شود متوجه این ارتباط به خوبی می‌شوید.

ایجاد ارتباط پیش از ارتباط فیزیکی

تله پاتی و گذاشتن قرار

من مطمئن هستم که شما تاکنون داستان‌های در مورد افرادی که روحشان به یکدیگر متصل است شنیده‌اید. و در این داستان‌ها متوجه این موضوع گردید که نحوه آشنایی آنها بسیار عجیب است. آنها در هنگام تعریف داستان خود می‌گویند از همان لحظه اول که همدیگر را دیده‌اند حس عجیبی داشتند. آنها در همان نگاه اول احساس نزدیکی می‌کردند با اینکه آن فرد را تاکنون در زندگی خود ندیده‌اند. اما چرا چنین است و این موضوع چگونه ممکن می‌شود؟ آیا شما آنقدر به این شخص جذب شده‌اید که احساس آشنایی با او می‌کنید؟ پاسخ در واقع بسیار ساده است. حقیقت این که این اولین یا آخرین باری نیست که شما با این فرد برخورد کرده‌اید.

پیوند کارمایه شما فقط به این زندگی متصل نیست. این پیوند بسیار بزرگتر از آن چیزی است که شما تصور می‌کنید. این ارتباط ابدی است. این جمله بدان معناست که شما از ابتدای زندگی خود در جستجوی یکدیگر بوده‌اید. آنچه ما می‌خواهیم به شما بگوییم این است که دلیل این حس آشنایی این است که شما این شخص را از زندگی گذشته خود می‌شناسید. به طور طبیعی، مغز و شعور شما هیچ حافظه‌ای از این موضوع ندارند. با این حال، روح شما آن را به یاد می‌آورد و با توجه به تجریبات گذشته خود این فرد را شناسایی می‌کند. نکته اصلی این است که این تله پاتی مدت‌ها قبل از اولین برخورد فیزیکی واقعی شما آغاز شده است. ضمیر ناخودآگاه شما خیلی زودتر از حواش پنجگانه‌تان حضور عشقتان که با او ارتباط از طریق روح دارید را تشخیص می‌دهد.

در این مرحله شهودتان نقش بیشتری دارد. لازم نیست روح‌‌تان ظاهر، تحصیلات یا سبک زندگی وی را از قبل پیش بینی کنید و فقط این موضوع که او انرژی آن را احساس کند کافی است. هر زمانی که یکدیگر را می‌بینید لرزشی را در کل بدنتان احساس می‌کنید و سیگنال‌های قوی را برای هم ارسال می‌نمائید.

چگونه بفهمیم که زمان دیدن عشق زندگیمان است؟

یک مثال خوب در مورد تله پاتی همزمانی رویدادها است. شما ممکن در طی روز بارها شماره‌های فرشته‌ای 111، 222 یا 333 را مشاهده کنید. این یکی از بارزترین علائمی که نشان می‌دهد شما به زودی فردی را که از نظر روحی با او ارتباط دارید را می‌بینید. واقعیت جالب در مورد تله پاتی این است که شخص مقابل در هر کجا باشد، همان احساسات را تجربه کند. شما دو نفر هرگز یکدیگر را ندیده‌اید، چه رشد به اینکه در مورد آنها صحبت کنید. اما قطعا همزمان به یک نشان برخورد می‌کنید. آنها همچنین احساس می‌کنند که عشق رویایی آن در حال نزدیک شدن است. به طور مشابه آنها نیز شهود قوی دارند که در نتیجه تله پاتی بین شما دو نفر است.

در مرحله جدایی

تله پاتی و جدایی

با وجود اینکه تله پاتی در طول رابط رخ می‌دهد. ولی در مرحله جدایی این رابطه قوی و رایج است. این مرحله پس از برخورد اولیه به وجود می‌آید. هر دویتان عاشق یکدیگر می‌شوید ولی بخاطر یک سری مشکلات از یکدیگر جدا می‌شوید و راهتان از یکدیگر جدا می‌شود. ولی اگر شما بایکدیگر تله پاتی داشته باشید، همیشه راهی برای بازگشت به هم پیدا خواهید کرد. البته زمانی این اتفاق می‌افتد، شما و عشقتان ممکن است هیچ ارتباط فیزیکی نداشته باشند. اگر چه این مرحله برای داشتن یک رابطه قوی مهم است. اما در این دوران بسیار سختی می‌کشید. به خاطر اینکه جسمتان از یکدیگر دور است، روح‌تان رنج می‌برد و آنها آرزو دارند که در کنار هم باشند.

دقیقا به همین دلیل است که هر دوی شما مرتبا برای شخص مقابل سیگنال می‌فرستد. حتی اگر با هم نباشی، هنوز هم نیاز به یکدیگر را احساس می‌کنید. این مرحله هر چقدر آسیب‌زا باشد، تله پاتی باعث می‌شود کار برایتان آسان‌تر شود. سیگنال‌های که در هنگام تله پاتی برای یکدیگر ارسال می‌کنید، این امید را برایتان ایجاد می‌کند که همه چیز از دست نرفته است.

سازگار شدن تله پاتی با گذشت زمان

تله پاتی

نکته بعدی که باید در مورد تجربه تله پاتیک بدانید این است که با گذشت زمان تغییر می‌کند. سیگنال‌هایی که شما دریافت می‌کنید بستگی به مدت زمان رابطه دارد. تا زمانی که عشق‌تان را ملاقات کنید ممکن است نشان‌هایی از نزدیک بود آن به خودتان دریافت کنید. در این حالت شهود شما قوی است. در حالی زمانی که او را می‌بینید می‌توانید ذهن یکدیگر را بخوانید. در این به احتمال زیاد ارتباط از راه دور و مکالمات ذهنی شما آغاز می‌شود. با این حال برای اینکه تله پاتی شما بایکدیگر بیشتر شود باید تمرین کنید و به شدت بر روی آن تمرکز نمائید.

از سوی دیگر زمانی که از هم بنا به دلایلی جدا می‌شوید از طریق دیگران برایتان پیام‌های ارسال می‌کند. درست زمانی که احتمالا شدیدا مشتاق شنیدن خبری در مورد او هستید. شما از فاصله دور هم احساسات یکدیگر را درک می‌کنید.

این نشانه استحکام رابطه

تله پاتی و رابطه استحکام

یک تله پاتی قوی نشانه خوبی از استحکام  رابطه بین شما و بیداری معنوی است. منظور ما از ارتباط، ارتباط فیزیکی نیست. بله منظور ما نوعی ارتباط است که تمام زوجین نمی‌توانند آن را تجربه کنند. برخی از محققان اعلام کردند حتی کسانی که رابطه قوی و مستحکمی ندارند و رحشان به یکدیگر متصل نیست هم هر از چندگاهی یک تله پاتی مشترک دارند. ولی نکته‌ای که وجود دارد این است که شما باید پیوند قوی فوق‌العاده قوی داشته باشید تا بتوانید اینگونه ارتباط برقرار کنید. فرض کنید شما سال‌ها هیچ ارتباط جسمی با کسی که از نظر روحی به آن متصل هستید نداشته‌اید. این موضوع کاملا امکان پذیر است، زیرا گاهی اوقات مرحله جدایی چند سال طول می‌کشد. با این حال با وجود فاصله روح شما هرگز یکدیگر را فراموش نمی‌کند.

حتی زمانی که فاصله‌تان با یکدیگر بسیار زیاد است، بازهم روحتان به یکدیگر پیونده خورده است. شما تصور می‌کنید که دیگر هیچ ارتباطی با این فرد نخواهید داشت. با وجود اینکه در سطح ناخودآگاه، هرگز اشتیاق بودن با او از بین نرفته است. چه اثباتی مهمتر از این حالت وجود دارد تا به شما نشان دهد این ارتباط الهی است. شما هر چقدر هم که عاشق کسی باشید، پس از مدتی ندیدن دیگر دلتنگ او نخواهید حتی پس از مدتی ممکن است او را فراموش کنید. در حالی که اگر تله پاتی داشته باشید هیچ گاه یکدیگر را فراموش نخواهید کرد چون روحتان خواهان بودن با او است.

مرگ روح

تله پاتی و عشق بزرگ

ممکن است تعجب کنید که چرا این تله پاتی اتفاق می‌افتد. به هر حال واقعیت این است که این یک تجربه معمولی نیست که هم آن را در زندگی خود تجربه کنند. چیزی که شما نباید هرگز فراموش کنید این است که هر واقعه در طول زندگی شما به یک دلیل اتفاق می‌افتد. هر آنچه که در مورد ارتباط با عشق‌تان تجربه کرده‌اید، علت عمیق‌تری دارد. ارتباط تله پاتیک نیز از این قاعده مستثنی نیست. اگر شما و عشق‌تان که ار نظر روحی به یکدیگر متصل هستید، مدت‌ها از زندگی هم دور باشید. و به صورت اگاهانه به زندگی بدون هم عادت کنید. اگر تله پاتی نباشد، ممکن است که حتی یکدیگر را فراموش کنید. ولی اگر این یک رابطه معنوی باشد روح هر دوی شما از این موضوع رنج می‌برد. ولی چون هیچ بازخوردی از طرف یکدیگر روحتان دریافت نمی‌کند.

پس از مدتی روح شما امید خود را از دست می‌دهد، و در نتیجه پژمرده می‌شود. قبل از اینکه این موضوع را به صورت کلی متوجه شوید هم روح شما و هم روح دو قلوی شما از نظر معنوی می‌میرد.

شک بخشی از تله پاتی است

شک در تله پاتی

مشکل شماره یک اکثر زوجین که ارتباط تله پاتیک دارند، شک و تردید است. ما در دنیایی واقعی سه بعد داریم که مبتنی بر پنج حس هستند. بنابراین همه چیز خارج از این مدار یک امر غیر طبیعی و غیر واقعی است. در مورد تله پاتی نیز این مورد صدق می‌کند. حتی زمانی که به خوبی با جفتتان از نظر روحی رابطه دارید، باز هم این ارتباط را زیر سوال می‎برید. این حالت معمولا در ابتدا ارتباط‌تان اتفاق می‌افتد، زمانی که به خوبی با این حالت آشنا نیستید. در ابتدا تصور می‌کنید این چیزی که حس می‌کنید فقط رویایی شما است. چون افراد اطرافتان احتمالا هیچ تجربه مشابهی نداشتند و شما فکر می‌کنید که دیوانه شده‌اید. همچنین شما در دوستی‌های گذشته خود با افراد دیگر نیز تجربه این چنینی نداشته‌اید.

البته این امر کاملا طبیعی است چون هر شخصی فقط یک جفت در دنیا دارد و این اتفاق فقط یکبار در زندگیتان رخ می‌دهد. احتمالا در این حالت منطق شما همه چیز را زیر سوال می‌برید. آیا عشق و وسواس‌تان نسبت به این شخص شما را کاملا دیوانه کرده است؟ شما می‌گوید آیا ممکن است این فقط رویاها و ارزوهای شما است که تصور می‌کنید و این حالت اصلا اتفاق نمی‌افتد؟ نگران نباشید زیرا این همه سوالاتی که اکثر افرادی که تله پاتی دارند از خود می‌پرسند. چه بخواهید و چه نخواهید شک و تردید بخشی از رابطه روحی و معنوی شما است.

 از بین بردن شک و تردید

در واقع این حالت کاملا طبیعی است. شما می‌ترسید که بیش از حد امیدوار شوید چون فکر می‌کنید سرانجام این کار ناامیدی است. اصولا شما از داشتن این علائم می‌ترسید، زیرا از واقعی بودن آنها مطمئن نیستید. اگر این فقط یک رویا باشد چه کنیم؟ این فکری است که شما دارید. با وجود اینکه این سوالات چیز غیر معمولی نیست، ولی سعی کنید زیاد به آنها توجه نکنید. به من اعتماد کن هیچ دلیل وجود ندارد که باور نکنیم همه آنچه اتفاق می‌افتد واقعی نیست. شما هر چه زودتر بتوانید این ارتباط را درک کنید، زودتر به بیداری معنوی می‌رسید. شما با درک این موضوع سریعتر برای یکی شدن آماده می‌شوید. به جای اینکه سیگنال‌های تله پاتی که دریافت می‌کنید را مسدود کنید، با آغوشی باز از آن استقبال نمائید.

همه چیز در ناخودآگاه

تله پاتی و ناخودآگاه

کل ارتباط‌تان در تله پاتی در روح شما اتفاق می‌افتد. البته این بدان معنا نیست که شما در این مورد اراده آزاد ندارید. با وجود اینکه رابطه شما در ستاره‌ها نوشته شده است. ولی هنوز شما کسی هستید که قدرت تصمیم‌گیری در مورد این ارتباط را دارید. با این وجود تله پاتی در سطح ناخودآگاه رخ می‌دهد. در این حالت شما مجبورید از منیت خود، صفات جسمی و سایر شرایط جسمی دنیایی خود صرف نظر کنید. فقط در این حالت است که شما بهترین نتیجه را می‌گیرید. آرام باشید و هر آنچه در توان دارید انجام دهید تا با تمام انرژی وجودیتان این ارتباط را برقرار کنید. اجازه دهید احساسات شما را تسخیر کرده از این رابطه لذت ببرید.

بخوانید: “نقل قول ها و ضرب المثل های در مورد اغوا کردن

3 راه برای دستیابی به تله پاتی

اگر مطمئن هستید که جفت خود را پیدا کرده‌اید، اما هنوز مطمئن نیستید که چگونه می‌توانید تله پاتی با روح جفتتان برقرار کنید، ما در این بخش به شما کمک می‌کنیم این ارتباط را برقرار کنید. در این قسمت اطلاعاتی وجود دارد که به شما کمک می‌کند با او از نظر روحی ارتباط برقرار کنید.

خواب و فرافکنی اثیری

خواب و تله پاتی

قوی‌ترین حالتی که می‌توانید در آن ارتباط تله پاتیک رخ دهد، هنگام خواب است. بنابراین اگر در ایجاد ارتباط مشکل دارید، روی رویاهای خود تمرکز کنید و دریچه قلبتان را بر روی او باز کنید. طبق نتایج بسیاری از آزمایشات، به احتمال زیاد تله پاتی در مرحله REM اتفاق می‌افتد. در این مرحله شما خواب می‌بینید، ضعف عضلانی دارید و چشم‌های خود را سریع حرکت می‌دهید. معمولا یک ساعت و نیم پس از خواب وارد این مرحله می‌شوید و حدودا یک ساعت طول می‌کشد. به طور کلی، بزرگترین مشکل تله‌ پاتی و رویاهای صادقه این است که شما پس از بیدار شدن آنچه را اتفاق افتاده را فراموش می‌کنید. به همین دلیل بهتر است بعد از مرحله REM خود را بیدار کنید.

به محض بیدار شدن، تمام تلاش خود را کنید تا هر آنچه را که در رویای خود را دیده‌اید، یادداشت کنید. همچنین بسیار مهم است که شما قبل از خواب در مورد عشق خودتان فکر کنید. وقتی صحبت از فرافکنی اثیری می‌شود، یعنی شما یک تجربه خارج از بعد جسمی خود به صورت عمدی انجام دهید. این سفر روحتان است که خارج از بدن شما است. برای انجام این کار، باید در یک حالت بیمه خواب، و کاملا آرام باشید. به جای توجه به حواس جسمی، به احساسات ذهنی و فضای قلب خود توجه نمائید.  پس از آن، قدرت ذهن خود را متمرکز کنید تا از جسم فیزیکی خود خارج شوید و بگذارید روحتان هر آنجا که می‌خواهد برود.

مدیتیشن

مدیتیشن و تله پاتی

روش دیگر برای دستیابی به تله پاتی مدیتیشن است که راهی عالی برای از بین بردن انسدادهایی است که از تجدید دیدارتان جلوگیر می‌کند. آنچه که شما باید انجام دهید یافتن تکنیک مدیتیشنی است که برای شما مناسب‌تر باشد. هنگامی که عضلات جسمی شما شل می‌شود، دریچه‌های قلبتان باز می‌گردد. و احتمالا پیام‌های ذهنی که از سوی جفتتان می‌آید را راحتتر دریافت می‌کنید. همچنین، هنگام مدیتیشن، بیداری کوندالیتی را تجربه می‌کنید. به زبان ساده، کوندالیتی انرژی زندگی شما است. بیداری کوندالیتی منجر به رهایی کامل روح می‌شود که یکی از پیش شرط‌های ارتباطات تله پاتی موفق است.

قانون جذب

تله پاتی و قانون جذب

همچنین شما می‌توانید با داشتن تمایل و اشتیاق شدید برای تماس گرفتن با جففتان یک ارتباط تله پاتی ایجاد کنید. البته این معنا نیست که شما به او پیام دهید بلکه منظور من از این جمله استفاده از قدرت قانون جذب است. اصولا باید باور داشته باشید که شما می‌توانید روح جفت خودتان را به سمت خود بکشید. اگر به این باور برسید این اتفاق می‌افتد. شاید تصور کنید که این کار سخت است ولی من به شما می‌گوییم این کار امکان پذیر به من اعتماد کنید.

در اولین قدم خود را از هر آنچه که باعث اذیتتان می‌شود رها کنید. از همه حواس‌پرتی‌ها مانند تلفن یا تلویزیون خود را خلاص نمائید. و در صورت لزوم می‌توانید موسیقی آرامش بخشی را پخش کنید. با درون خود ارتباط داشته باشید و با زمینه پرانرژی خود هماهنگ شوید. پیامی را که می‌خواهید برای جفت خود ارسال کنید را تجسم نمائید. آن را در مقابل خود ببینید و آنچه را باید بشنود را بدون اینکه حتی یک کلمه تصور کنید به او بگویید. از قدرت مغر خود استفاده کنید. مدتی این کار را انجام دهید به شما اطمینان می‌دهم که موفق خواهید شد. فقط ایمان داشته باشید.

نتیجه گیری

به همان اندازه که در ابتدا تله پاتی بین دو نفر ممکن است ترسناک باشد، به همان اندازه به زودی خواهید فهمید که این ارتباط چقدر شگفت انگیز است. همچنین، این فقط برای افراد خاص اتفاق می‌افتد. بنابراین اگر این حس را تجربه کردید بهتر است تصور کنید که فرد خوش شانس و منحصر به فردی هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *