زمان:11 July, 2020

زندگی سیاه برخی از مشهور ترین پورن استارهای زن

مقدمه

حقیقت بی پرده از خودکشی.تهدید به مرگ و زندان و غیره.زندگی سیاه برخی از مشهور ترین پورن استار های زن بعد از پورنوگرافی.

 زمانی او یکی از مشهورترین اسم ها در پورن بود. وقتی که یکی از کارکنان فیلم های هلندی او را در تونل موش های صحرایی در وگاس پیدا کرد شوک بزرگی به دنیا وارد شد.

گرچه بازیگر 37 ساله بی خانمان است. ولی او ادعا می کند که مردم زیر زمین (که بیشترشان درگیر اعتیاد به مواد مخدر هستند) بیشتر او را میپذیرند احساس می کند که دوستان واقعی پیدا کرده است.

این یک اتهام تکان دهنده به یک صنعت است که به دلیل استفاده از استعداد های جوان بد نام است.

اگوست امز خودش را فقط وقتی 23 سال داشت کشت. میا خلیفه از طرف داعش تهدید به مرگ شد و جنین لیندمولدر از پشت میله های زندان سر در اورد.

ریلین جوی (بازیگر و خواننده متولد اسکاتلند که در اسکین دیاموند هم اجرا کرده است) عنوان کرد: این یک کار با دوره زمانی کوتاه است.حتی اگر زمان زیادی در ان باشید باز هم بسیار کوتاه است.

زیرا که تعداد زیادی زنان جدید یک سال یا دوسال ظهور میکنند در گمنامی ناپدید میشوند مگر اینکه زن های برتر این صنعت باشند.

ریلین اضافه می کند که سخت است از پورن گذر کنی. او گفت:بعضی وقت ها ننگی که به همراه ان می اید تحملش برای برخی بسیار سنگین است.

بخاطر این نیست، در دنیای پورن چیزی به دختران نمیرسد. به خاطر این حرف مزخرف است که دختران میتوانند دنیای بیرون را تجربه کنند. مردم این تصور را دارند که اگر شما یک زن هستید و این کار را میکنید باید کمی عجیب و غریب باشید. گد ساد رفتار شناس دانشگاه تجارت مونترئال که در مورد این صنعت مطالعه داشته عنوان میکند:وقتی دوربین روشن است همگی خوشحال اند.

مشکل وقتی است که کار نیست و تلفن زنگ نمیخورد و انها به خود میگویند: حالا چی؟

در این مقاله به سرنوشت چند تن از بزرگترین نام های این صنعت اشاره میکنیم.

اگوست امز: در 23 سالگی خودکشی کرد.

اگوست امز کانادایی شغل خود را در 2013 شروع کرد و یکی از معروف ترین پورن استار ها در اینترنت شد. ویدیو هایش در پورن هاب 425 میلیون بازدید داشتند و بازخورد هایش به ارزش 374 هزار یورو جمع اوری کرد.

ولی این بازیگر 23 سال ه(که با کارگردان فیلم های پورن کوین مور 43 ساله ازدواج کرده بود) به طرز غم انگیزی در دسامبر 2017 جان خود را گرفت.

شگفت انگیز آن است که اگوست یکی از حداقل پنج بازیگری بود که بین نوامبر 2017 و ژانویه 2018 یا خودکشی کردند و یا اوردوز دارو کردند.

در پادکست جان رانسون گفته شده که اخرین روزهای زندگی  اگوست با یک مساله غم انگیز همزمان شد. گزارش هایی شد مبنی بر قلدری مجازی که  اگوست را ملامت میکردند تا خود را در پارکی در لس انجلس دار بزند.

ولی جان اینطور نتیجه گرفت که این یک واقعه گمراه کننده و خشن بوده است که درست شش هفته قبل از مرگ او فیلمبرداری شده بود که در واقع شروع این بود که اگوست جان خود را بگیرد.

میا خلیفه: تهدید به مرگ در پی صحنه های پورن با حجاب.

پورن استار سابق لبنانی به دلیل داشتن حجاب در سکانس های پورن تهدید به مرگ شد. بازیگر 26 ساله مدعی شد که داعش یک عکس از سر بریده خود دریافت کرده و اکانت اینستاگرامش هک و یک پست از تخت او را منتشر کردند.

میا (که یکبار بعنوان پربازدیدترین پورناستار پورن هاب انتخاب شد) در سال 2015 از این شغل بازنشسته شد و متعاقبا در مورد صنعتی که زنان را طعمه میکند و قانونا زنان را در حالیکه اسیب پذیرند در دام قرارداد می اندازد صحبت کرد.

او گفت: پیدا کردن یک شغل عادی بعد از پورن ترسناک بود. مردم فکر میکنند من از پورن میلیونی درآمد دارم. من سرجمع 10 هزار یورو درامد داشتم و بعد از آن حتی یک پنی هم ندیدم. میا از ان موقع بعنوان یک دستیار وکیل و کتابدار کار کرده است. او بعدا خود را به یک شخصیت در فصای مجازی به عنوان گزارشگر ورزشی و مدل وبکمی تغییر داد.

جنین لیندمور: برای نپرداختن مالیات زندانی شد.

یکی از بزرگترین بازیگران دهه 90 جنین 50 ساله که در موزیک ویدیو های متعدد شرکت کرد و پرستار جذاب کاور اهنگ بلینک 182 بود. او همچنین با جسی جیمز (که بعدا با ساندرا بولاک ازدواج کرد)ازدواج کرده بود. گرچه جنین در 1999 پورن را به منظور معلم مهد کودک شدن کنار گذاشت ولی در 2004 دوباره به پورن بازگشت. بعد از نزاع بر سر حضانت دخترشان جنین در سال 2008 بعلت نپرداختن مالیات زندانی شد.

لولو فراری: مرگ مشکوک در 37 سالگی

لولو فراری به لطف دور سینه های36 بعنوان زنی با بزرگترین سینه های جهان شناخته میشد و خوشحال میشد که برای سرگرمی در برنامه یوروترش به انها سیخ بزند. ولی این پورن استار فرانسوی زندگی غم انگیزی داشت. والدینش از او سؤاستفاده میکردند و با مردی ازدواج کرد که بعدا به مکان یاب او تبدیل شد. لولو (که اسم واقعی اش ایو والویس بود) اظهار کرد که آن 22 عملی که خود را در معرض ان قرار داد حاصل یک تنفر از خود شدید بود. او گفت:همه اینها بخاط این است که نمیتوانم زندگی را تحمل کنم. در سال 2000 و در 37 سالگی او توسط همسرش مرده پیدا شد که بعنوان مظنون دستگیر و بعدا تبرئه شد.

اودته دلاکترویس: افسردگی

پورن استار اصالتا امریکایی. اودته دلاکترویس 28 ساله در مورد افسردگی اش بعد از اقدام به خودکشی در صنعت پورن صحبت میکند. او گفت:بازیگران بزرگسال ضربات روانی میخورند آن را در هر زاویه ای حتی در خود شغل هم دریافت میکنند. بعلاوه همه ما از صحبت درمورد مشکلاتمان بخاطر شرایط رقابتی واهمه داشتیم اگر من میگفتم که افسرده ام بلافاصله از یک نفر دیگر استفاده میشد. او اضافه کرد: من نمیدانم پورن مردم را افسرده میکند یا کسانی که افسرده اند به این شغل جذب میشوند. اودته عنوان کرد که قلدری چه مجازی و چه حقیقی یک مشکل بزرگ در این صنعت است. او گفت: حتی یک روز هم در شغلم را بدون قلدری انلاین یا شخصی سپری نکردم. وقتی دبیرستان محل زندگی ام از حرفه ام فهمید همه جوایزم را گرفت و عکس من بی درنگ از دیوار پایین امد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *