6 حرکت ورزشی برای ارگاسم بهتر و رابطه جنسی لذت‌بخش‌تر (مخصوص بانوان)

6 حرکت ورزشی برای ارگاسم بهتر و رابطه جنسی لذت‌بخش‌تر (مخصوص بانوان)

شما حتما می‌دانید که حرکات کششی‌ای وجود دارد که می‌تواند به اضطراب کمک کند یا مشکلات گوارشی را بهبود ببخشد، اما آیا می‌دانستید که برای رابطه جنسی بهتر نیز حرکات کششی وجود دارد؟ این حقیقت دارد: شما می‌توانید با حرکات یوگا رابطه جنسی بهتری را تجربه کنید، و مربی مشهور لیا بارتا به شما نشان خواهد داد که چگونه این کار را انجام دهید. بارتا، بنیانگذار B the Method، با سوپرمدل‌ها و بازیگران زن برای تقویت، ترمیم و محافظت از بدن آن‌ها از طریق روش خودش که شامل حرکات کم تاثیر مبتنی بر پیلاتس است، کار کرده است (او همچنین یک فید اینستاگرام دارد که در مورد # اهداف‌سلامتی است). در ادامه این مقاله از زردنیوز درباره اینکه چرا ورزش می‌تواند بر عضلات دیافراگم لگنی تأثیر بگذارد را توضیح خواهیم داد. همچنین شش حرکت که شما را به رابطه جنسی بهتر نزدیک‌تر می‌کند، را می‌توانید در ادامه این مطلب همراه با ویدئوی آموزشی بیابید.

چرا عضلات دیافراگم لگنی اینقدر مهم هستند؟

حرکت کششی ورزشی برای بهبود رابطه جنسی
حرکت کششی ورزشی برای بهبود رابطه جنسی

هنگامی که عضلات دیافراگم لگنی شما خیلی سفت یا خیلی ضعیف باشند، رابطه جنسی می‌تواند دردناک باشد و ارگاسم می‌تواند وجود نداشته باشد. مردم اهمیت کافی به مراقبت از این عضله نمی‌دهند زیرا نمی‌دانند چیست، کجا قرار دارد و چرا اهمیت دارد. دیافراگم لگنی یا کف لگن یک گروه از ماهیچه‌ها هستند که از استخوان شرمگاهی به استخوان دنبالچه کشیده شده‌اند و در حین دخول منقبض و شل می‌شود و جریان خون را در هنگام ارگاسم افزایش می‌دهد. به همین دلیل، تمرینات شما می‌تواند تاثیر زیادی بر سلامت عضلات دیافراگم لگنی شما داشته باشد.

تمرینات با تأثیر بالا، بلند کردن وزنه‌های سنگین، پریدن، انقباض در هنگام تمرین و تنفس صحیح می‌تواند باعث تنگ شدن کف لگن شود. این می‌تواند منجر به مشکلات زیادی در بدن شود، نه فقط مشکلات مربوط به رابطه جنسی و ارگاسم. همین امر در مورد عدم مراقبت و اهمیت دادن به تقویت این عضله نیز صدق می‌کند. من در تمریناتم به همین دلیل تاکید زیادی بر تقویت و کشش یکنواخت عضلات کف لگن دارم. همه ما می‌خواهیم یک تمرین خوب داشته باشیم، اما نباید زندگی جنسی خود را فدای آن کنیم.

6 حرکت کششی برای کمک به بهبود زندگی جنسی

حرکت کودک خوشحال

به پشت دراز بکشید و زانوهایتان را خم کنید و پاها را در هوا قرار دهید. انگشتان شست پا را با دست خود نگه دارید و استخوان دنبالچه خود را به سمت زمین فشار دهید. این وضعیت کف لگن شما را کشیده و آن را مجبور به شل شدن می‌کند. کشش لگن همچنین برای انعطاف و راحتی در موقعیت‌های مختلف جنسی شگفت‌انگیز است.

حرکت کشش پروانه روی توپ

روی یک توپ بدنسازی، مانند توپ داخل ویدئو بنشینید و پاهای خود را کاملا باز کنید. قفسه سینه خود را به سمت جلو بکشید و بازوهای خود را صاف روی زمین قرار دهید. باسن خود را از یک طرف به سمت دیگر روی توپ حرکت دهید. این وضعیت کف لگن شما را کشیده و جریان خون را به اندام تناسلی شما هدایت می‌کند.

ماساژ دایره‌ای شکم

روی شکم خود دراز بکشید و توپ را زیر شکم و لگن خود قرار دهید. درست در آن ناحیه عضلانی ” v ” قرار می‌گیرد. باسن خود را پنج بار در یک جهت بچرخانید و سپس جهت را تغییر دهید. این باعث کشش، ماساژ و تنظیم مجدد روده، باسن و قسمت پایین شکم می‌شود که برای حرکت در حین رابطه جنسی استفاده می‌شود. به آن مانند عشق بازی قبل از رابطه جنسی، گرم کردن یا حتی سرد کردن فکر کنید.

حرکت دایره‌ای با پای خم

به پشت در وضعیت لگن و ستون فقرات خنثی دراز بکشید. پاهای خود را به حالت 90 درجه بلند کنید. یا دراز کشیده و یا کمی گردن و شانه‌های خود را با دست های قلاب شده پشت سر خود بالا بیاورید، شروع به چرخاندن پاهای خود در جهت مخالف یکدیگر کنید. سپس در جهت دیگر تکرار کنید. این حرکت عضلات کف لگن و داخلی ران شما را تقویت می‌کند و در عین حال عضلات باسن شما را شل می‌کند.

پلانک قورباغه

در حالی که پاهای خود روی قوزک به سمت بیرون قرار داده‌اید، در حالت کودک قرار بگیرید. زانوهای خود را بالا بیاورید و در حالت پلانک قرار بگیرید. پاشنه‌های پا در این حالت به هم فشرده می‌شوند. اکنون بازگردید روی بازوهای خود و به وضعیت کودک برسید، اما زانوها را بالا نگه دارید. این حرکت باعث کشش و تقویت کف لگن می‌شود.

حرکت پل تاق باز

به پشت روی زمین دراز بکشید و زانوها را 90 درجه خم کرده کف پاها را روی زمین بگذارید . حال لگن و کمر را بلند کنید. برای این حرکت بجز سر و شانه و کف پا بقیه‌ی بدن باید بلند شود. شما نمی‌توانید خیلی کمر و لگن را بلند کنید، اما مطمئناً وقتی در موقعیت قرار می‌گیرید، خواهید فهمید که چرا این برای ارگاسم خوب است. شما ارتباط را با آن ناحیه لگن احساس خواهید کرد.

مطالب مرتبط: افزایش سایز سینه با ورزش به صورت طبیعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *