پوزیشن جنسی پلکانی به بهشت

آموزش پوزیشن جنسی پلکانی به بهشت (Stairway To Heaven)

پوزیشن جنسی پلکانی به بهشت (Stairway To Heaven) یک پوزیشن جنسی شبیه داگ استایل که بخشی از نحوه اجرا آن تغییر کرده است. شما این پوزیشن جنسی را باید روی پله‌ها با مرد خود انجام دهید. اگر به دنبال ایجاد یک تنوع در رابطه جنسی خود هستید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم این پوزیشن جنسی را امتحان کنید.

قبل از انجام هر کاری به شما توصیه می‌کنیم که پوزیشن جنسی پلکانی به بهشت را روی پله‌هایی که با فرش پوشانده شده است، اجرا کنید. اگر این کار را روی راه‌پله‌هایی که فرش ندارد انجام دهید، ممکن است زانو و آرنج شما درد کند و دچار آسیب شوید.

شما باید خودتان را طوری تنظیم کنید که زانوهایتان روی پله پایین‌تر و دست‌ها روی یک پله بالاتر قرار بگیرند. این واقعاً به شما بستگی دارد که چقدر می‌خواهید خود را دراز کنید. از آنجایی که مرد شما از پشت وارد شما می‌شود، ممکن است رسیدن به قد مناسب برای او کمی مشکل باشد. اگر او روی پله زیر زانو شما بایستد، ممکن است همچنان بالای شما باشد. اگر چنین است، او فقط باید زانوهایش را خم کند تا خودش را به سمت شما و پایین بیاورد. البته او می‌تواند با تغییر مکان باسن خود تفاوت قدی را جبران کنید.

کاری که زنان در پوزیشن جنسی پلکانی به بهشت ​​انجام می‌دهند

زمانی که پوزیشن جنسی پلکانی به بهشت را اجرا می‌کنید، شما نقشی منفعل خواهید داشت و مردتان نقش بسیار فعال‌تری را در حین انجام این پوزیشن دارد. شما دو کار در حین انجام این پوزیشن می‌توانید انجام دهید. در حالت اول فقط خودتان را ثابت نگه‌دارید تا تمام کارها را مردتان انجام دهد. در حالت دوم می‌توانید دست‌هایتان را روی پله‌ها بگذارید و به مردتان فشار وارد کنید تا فشارهای او را قوی‌تر کنید. شما همچنین می‌توانید با یک دست خودتان را نگه‌دارید و در حالی که مردتان به سمت عقب و جلو حرکت می‌کند، خودارضایی کنید. استفاده از ویبراتور نیز در این پوزیشن جنسی انتخاب مناسبی است. این پوزیشن جنسی برای انجام رابطه مقعدی نیز بسیار مناسب می‌باشد.

کاری که مردان در پوزیشن جنسی پلکانی به بهشت ​​انجام می‌دهند

در حین اجرای این پوزیشن جنسی، مردان با استفاده از باسن خود به سمت جلو و عقب حرکت می‌کنند. اگر آن‌ها بخواهند ضربه‌های محکم و عمیق داشته باشند، می‌توانند از دو طرف کمر شما بگیرند. یا اگر به رابطه جنسی خشن علاقمند هستید، مردتان می‌تواند شانه‌ها یا حتی موهایتان را بگیرد. همچنین مردتان در حالت عالی قرار دارد تا بتواند در حین که به سمت عقب و جلو حرکت می‌کند، کلیتوریس شما را لمس کند.

مواردی که باید در هنگام انجام پوزیشن جنسی پلکانی به بهشت در نظر بگیرید

اگرچه انجام پوزیشن جنسی پلکانی به بهشت ​​نسبتاً آسان است، اما بسیاری از افراد آن را تاکنون امتحان نکرده‌اند. شاید دلیل اصلی این موضوع این است که نمی‌توان آن را در اتاق خواب انجام داد. اما کسانی که آن را انجام داده‌اند، بازخورد خوبی نسبتا به آن داشتند. برخی از توصیه‌های که آن‌ها برای اجرای این پوزیشن کردند به شرح زیر است:

اگر فرش ناصاف باشد یا اصلاً فرش نباشد، ممکن است زانو و آرنج شما آسیب ببیند. مراقب باشید.

پوزیشن جنسی پلکانی به سوی بهشت برای رابطه جنسی مقعدی و واژینال مناسب است.

این پوزیشن برای زمانی که نمی‌توانید با مرد خود به اتاق خواب بروید عالی است! آن را می‌توانید به عنوان یک پوزیشن سریع امتحان کنید.

پوزیشن‌های مشابه پوزیشن جنسی پلکانی به بهشت‌

اگر از اجرا این پوزیشن جنسی لذت برده‌اید، چندین پوزیشن دیگر نیز وجود دارد که برای شما می‌تواند مناسب باشد.

پوزیشن جنسی داگ استایل (Doggy Style)

پوزیشن جنسی داگ استایل
نحوه اجرای پوزیشن جنسی داگ استایل

پوزیشن جنسی پلکانی به سمت بهشت شباهت بسیاری به پوزیشن داگ استایل دارد. به همین دلیل برای تحریک نقطه جی ایده‌آل است.

پوزیشن جنسی سرعت‌گیر (Speed Bump)

 پوزیشن جنسی سرعت‌گیر
نحوه اجرای پوزیشن جنسی سرعت‌گیر

اگر به راه پله دسترسی ندارید، پوزیشن جنسی سرعت گیر برای شما بسیار مناسب است. برای اجرای این پوزیشن نیاز به توپ دارید تا به آن تکیه دهید.

پوزیشن جنسی صندلی بلند (High Chair)

پوزیشن جنسی صندلی بلند
نحوه اجرای پوزیشن جنسی صندلی بلند

برای اجرای پوزیشن جنسی صندلی بلند به جای پله از صندلی استفاده می‌کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *