پوزیشن جنسی پاهای باز

پوزیشن جنسی پاهای باز

مقدمه

پوزیشن جنسی پاهای باز (spread legs sex position) یک پوزیشن سرگرم کننده که بسیار شبیه پوزیش دریل و پوزیشن مبلغ است. انجام این پوزیشن احساس بی نظیر به شما می دهد زیرا انجام آن بسیار آسان است و برخلاف سایر پوزیش‌های جنسی نیاز نیست که انعطاف بالایی داشته باشید.

برای اجرای این پوزیشن شما باید ابتدا به پشت دراز بکشید و پاهایتان را از هم باز کنید مانند زمانی که مردتان در بالای سر شما است. نحوه دراز کشیدن و نشستن پارتنرتان در این پوزیشن مانند پوزیشن مبلغ است. اما در این حالت به جای اینکه پاهای خود را دور او بپیچید، باید آنها را باز نگه دارید و به شکل V در هوا قرار دهید. اگر شما تصور می کنید که برای اجرای این پوزیشن باید حتما پای خود را به صورت V نگه دارید و این کار به نظرتان سخت است. باید به شما بگوییم که اگر با انجام این کار خیلی زود خسته می شوید و احساس درد می کنید، می توانید کمی زانوهای خود را خم نمائید.

کاری که زنان در پوزیشن پاهای باز انجام می دهند

 پوزیشن پاهای باز جزء آن دسته از پوزیشن‌های جنسی است که مردتان در آن نقش غالب را بر عهده دارد، در حالی که شما کاملا مطیع هستید. هنگام اجرای این پوزیشن نیاز نیست که حتما شما در آن فعال باشید، البته اگر کمی فعالیت کنید رابطه جنسی هم برای شما و هم برای پارتنرتان لذت بخش‌تر می شود.

نکته مهم در مورد این پوزیشن جنسی این است که هر دوی شما در آن روبروی هم قرار می گیرید. بنابراین به راحتی می توانید با پارتنر خود رابطه چشمی برقرار کنید. همچنین می توانید دستان خود را  دور گردن او بپیچید و برای بوس کردن او را به خود نزدیک نمائید. چیزی که بسیاری از افرادی که این پوزیشن را اجرا می کنند در مورد آن دوست دارند این است که شما می توانید در آن به آرامی دستان خود را به سمت بالا و پایین کمر مردتان بکشید، در حالی که او در حال تلمبه زدن است. اگر دوست دارید می توانید با ماساژ دادن کلیتوریس‌تان به رسیدن به ارگاسم خود کمک کنید.

کاری که مردان در حالت پوزیشن پاهای باز انجام می دهند

برای پارتنر شما اجرای پوزیشن پاهای باز بسیار ساده است. اگر او در مقابلتان زانو بزند به راحتی می تواند به مهبل شما وارد و خارج شود. اما برای اینکه رابطه جنسی برایتان سرگرم کننده تر باشد، او باید سعی نمائید بین وارد کردن و بیرون کشیدن و تلمبه زدن خود تغییر ایجاد نمائید. او با ضربه زدن و حرکت به سمت بالا و پایین زمانی که درون شما است، نمی تواند به اندازه کافی واژن‌تان را تحریک نمائید، اما او می تواند با دستانش یا تغییر حرکت آلت تناسلی خود کلیتوریس شما را تحریک کند تا شما به یک ارگاسم قوی برسید.

نکات بیشتر برای اجرای پوزیشن پاهای باز

بسیاری از افرادی که پوزیشن پاهای باز را به صورت تصادفی و بدون اینکه متوجه شوند چه پوزیشن را انجام می دهند، امتحان کرده اند. ما در این قسمت برخی از توصیه‌هایی که باید در زمان اجرای این پوزیشن رعایت کنید را آورده‌ایم:

برای کسانی که دوست دارند در حین رابطه جنسی همه وظایف بر عهده مردان باشد و خودشان هیچ کاری انجام ندهند این پوزیشن جنسی عالی است.

اگر به رابطه جنسی مقعدی علاقمند هستید می توانید از این پوزیشن برای اجرای آن استفاده کنید.

شما با تغییر زاویه ورود، می توانید میزان نفوذهای خود را در پوزیشن پاهای باز تغییر دهید.

نظرات کلی در مورد پوزیشن جنسی پاهای باز

بسیاری از افراد پوزیشن پاهای باز را انجام می دهند زیرا اجرای آن آسان است. نکته جالب در مورد این پوزیشن این است که انعطاف پذیر است یعنی شما می توانید در طول آن حالت دراز کشیدن و پاهایتان را چندین بار تغییر دهید تا بهترین زوایه‌ای که هر دوی شما از آن لذت می برید را بیابید. توصیه ما به شما این است که حداقل یکبار آن را امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.