پوزیشن جنسی رقص آرام

پوزیشن جنسی رقص آرام

پوزیشن جنسی رقص آرام یک پوزیشن واقعا سرگرم کننده برای زنان و مردان است که در آن هر دو می ایستند. انجام این پوزیشن جنسی نسبت به پوزیشن های بالرین و رقصنده آسانتر است. اگر شما و مردتان در یک سطح نیستید و تفاوت قدی دارید می توانید از سایر پوزیشن‌های جنسی که در مقالات دیگر آورده ایم استفاده کنید.

برای اجرای پوزیشن رقص آرام شما و مردتان باید مقابل هم بایستید. اگر مرد شما از قد بلندتری از شما دارد، باید زانوهای خود را خم کند و کمی پایین‌تر بیایید تا بتواند وارد شما شود. برای اینکه به او کمک کنید تا وارد شما شود باید پاهای خود را از یکدیگر باز کنید. در مرحله اخر شما باید بازوهای خود را به دور یکدیگر بپیچید تا مردتان بتواند به راحتی وارد شما شود. اگر اختلاف قدی شما با مردتان بسیار زیاد باشد اجرای پوزیشن رقص آهسته برایتان غیر ممکن است. البته اگر روی پله یا چیز دیگری برای افزایش قد بایستید می توانید این پوزیشن را به راحتی انجام دهید. اما اگر زن قد بلندتر بود می تواند زانوهای خود را خم کند تا مرد راحت عقب جلو کند.

دختران در پوزیشن جنسی رقص آرام چه کاری باید انجام دهند؟

زمانی که در حالت پوزیشن رقص آرام هستید، می توانید همراه با مردتان خود را به سمت بالا و پایین حرکت کنید. با این کار رابطه شما به یک حرکت ریتمیک تبدیل می شود. اما اگر می خواهید رابطه پرشورتری داشته باشید می توانید به مردتان فشاری وارد کنید تا مردتان به عقب برود. اما اگر می خواهید رابطه جنسی را عاشقانه‎تر و صمیمی‌تر کنید، باید او را درون خود نگه دارید. مرد در این حالت فقط ضربه می زند و زن با استفاده از باسن و پاهای خود روی او بالا و پایین می رود.

پسران در پوزیشن جنسی رقص آرام چه کاری باید انجام دهند؟

انجام پوزیشن جنسی رقص آرام برای مردان واقعا ساده و آسان است. او فقط باید با استفاده از پاهای خود به سمت بالا و پایین حرکت کند. او همچنین می تواند بازوهای خود را دور کمر شما ببندد. و یا دست خود را زیر باسن شما قرار دهد و از آن برای فشار اوردن به خودتان استفاده کند. او همچنین می تواند دست های خود را زیر بغل شما بگذارد و شانه های شما را بگیرد تا به او کمک کنید با نیروی بیشتری در شما نفوذ کند. حتی او می تواند زمانی که در شما نفوذ کرده است، انگشت خود را نیز در مقعدتان قرار دهد.

تجربه افراد از پوزیشن رقص آهسته

انجام پوزیشن جنسی رقص آهسته آسان است و بسیاری از افراد این پوزیشن را به طور کامل و یا با تغییرات جزئی با مردشان انجام داده‌اند. در اینجا ما برخی از بازخوردهایی که آنها در مورد این پوزیشن جنسی داشته‌اند را آورده‌ایم:

  • اگر شما در پوزیشن جنسی رقص آرام با مرد خودتان می خواهید یک رابطه آهسته و عاشقانه داشته باشید. باید حتما ارتباط چشمی خود را با او حفظ کنید. اما اگر به تازگی روابط دوستانه را شروع کرده اید یا اولین بار است که با یکدیگر رابطه جنسی دارید ممکن است این پوزیشن جنسی زیادی برای رابطه شما احساسی باشد.
  • این پوزیشن جنسی برای اشخاصی که به  دینال یک پوزیشن عاشقانه هستند بسیار مناسب است.
  • ممکن است ارگاسم در این پوزیشن جنسی  برای شما کمی سخت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *