پوزیشن جنسی نشسته

پوزیشن جنسی نشسته

پوزیشن جنسی نشسته بسیار شبیه پوزیشن سرنشین فضول(Back Seat Driver) است.  علت نام  گذاری این پوزیشن این است که شما برای انجام آن فقط به یک میز و صندلی نیاز دارید، شما می توانید این پوزیشن را بر روی میز ناهار خوری انجام دهید. برای انجام پوزیشن جنسی نشسته مرد شما باید روی یک صندلی بنشیند که فاصله‌اش با میز 70 سانتی متر باشد. میز باید روبروی صندلی باشد و مرد باید پاهایش از هم باز باشد. شما باید بر روی پاهای او بنشینید و دستانتان را بر روی میز قرار دهید. در صورت تمایل، مرد شما می تواند پاهای خود را از زمین بلند کرده و آن را روی میز قرار دهد. وقتی او این کار را کرد شما بین پاهای او گیر می افتید.

دختران در پوزیشن جنسی نشسته چه کاری باید انجام دهند؟

وقتی در حالت پوزیشن جنسی نشسته هستید پاهایتان به هم باید بچسبد و کمی باید خم شوید. و بر روی آلت تناسلی مردتان بالا و پایین خواهید شد. می توانید دست خود را روی میز بگذارید تا خودتان را ثابت نگه دارید و کنترل بیشتری بر روی حرکت خود به بالا و پایین داشته باشید. شما همچنین می توانید به راحتی بر روی آلت تناسلی او بنشینید و فقط باسن خود را روی او حرکت دهید.

از سوی دیگر، می توانید دستان خود را روی پاهای مرد خود بگذارید تا به کمک او به سمت بالا و پایین حرکت کنید. اگر قصد دارید دستان خود را روی پاهای او قرار دهید بهتر دستانتان بر روی ران او باشد تا فشار کمتری به پای مردتان وارد کنید. هرگز دست خود را بر روی شانه ها یا زانوهای او نگذارید زیرا ممکن است به مردتان فشار زیادی وارد شود.

مردان در پوزیشن جنسی نشسته چه کاری باید انجام دهند؟

مرد شما هنگام انجام پوزیشن جنسی نشسته، باید رو صندلی بنشیند و پشت خود را به صندلی تکیه دهد. البته او در حین رابطه می تواند برخی از کارها انجام دهد. او می تواند دست‌های خود را بر روی کمر شما قرار دهد و به شما کمک کند تا شما به راحتی به سمت بالا و پایین حرکت کند. یا او می تواند دستان خود را بر روی شانه شما قرار دهد تا شما را با قدرت بیشتری به پایین بکشاند. او همچنین در هنگام انجام پوزیشن جنسی نشسته در وضعیت خوبی قرار دارد تا بتواند سینه‌های شما را ماساژ دهد یا انگشت خود را در صورت داشتن رابطه جنسی مقعدی وارد شما کند. اگر شما رابطه جنسی خشن را دوست دارید، او می تواند پشت شما را خراش دهد یا موهای شما را به عقب بکشد.

تجربه افراد از پوزیشن جنسی نشسته

هنگامی که شما پوزیشن جنسی نشسته را با مرد خود انجام می دهید باید مواردی را برای انجام بهتر آن رعایت کنید. من این نکات را از صحبت با افرادی که این پوزیشن را انجام داده اند بدست آورده‌ام.

  • پوزیشن جنسی نشسته برای رابطه جنسی مقعدی و همچنین واژن ایده آل است. وقتی در این پوزیشن رابطه برقرار می کنید، انجام هر دو کار ساده است.
  • ممکن است در ابتدا خیلی از نشستن لذت نبرید. توصیه من این است که قبل از انجام آن چند بار خوب حالت های مختلف را امتحان کنید. ممکن است با تکیه به جلو یا عقب یک حالت خوب پیدا کنید که از آن لذت ببرید.
  • هنگام انجام پوزیشن جنسی نشسته، مرد شما در موقعیت مناسب برای ماساژ پشت و گردن و همچنین بوسیدن آنها قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *