نشانه های عشق حقیقی

مشاور زوجین “رنی بروان” نشانه های عشق حقیقی را بیان می کند.

به عنوان مشاور، هر روز با کسانی رو در رو می شوم که به دنبال عشق می گردند واغلب از من می پرسند عشق چگونه است یا چه حسی دارد.

از کجا می فهمید که عشقِ زندگی خود را پیدا کرده اید؟

پیدا کردن عشق حقیقی موهبتی شگرف است. گاهی به سادگی عشق را پیدا می کنید اما گاهی باید بهای سنگینی برای بپردازید. اما عشق حقیقی به راحتی به دست نمی آید، باید آن را به دست بیاورید و به سختی از آن مراقبت کنید. در نهایت هر چه زحمت بیشتری برای پیدا کردن عشق خود بکشید به طرف مقابل هم کمک می کنید.

اگر می خواهید بدانید که عشق شما به هم واقعی است دنبال این نشانه ها باشید :

1 – آنها صبور اند

در طول پروسه پیدا کردن عشق باید صبور باشید و عجله را کنار بگذارید. پیش رفتن سریع در یک رابطه نشان از غلط بودن آن است. عشق واقعا صبور است و منتظر زمان مناسب می ماند. با هم صحبت کنید، یکدیگر را بشناسید و با یکدیگر وقت بگذرانید. اما گام به گام و با صبر و حوصله.

به کوچک ترین کار هایی که برای یکدیگر انجام می دهید توجه کنید. جزئیات را از یاد نبرید. آیا او (مرد) در را برای شما باز می کند؟ آیا او (زن) در مورد روز تان سوال می پرسد؟ این جزئیات بسیار مهم هستند.

2 – آنها مهربان هستند

مهربانی هم برای خود مقیاسی دارد. آیا شریک شما با اطرافیان شما یا خودش با احترام برخورد می کند، حس احترام بیش از اندازه را متوجه می شوید – آمادگی برای قدر دانی نشان دادن مهربانی. هرکسی می تواند هدیه یا شکلات بخرد اما آنها رفتنی اند. مهربانی و احترام چیز های بار ارزش تری هستند.

3 – آنها شما را درک می کنند

عشق حقیقی یعنی وقتی شریک شما قرار تان را کنسل می کند یا چیزی می گوید که نمی خواهید آن را بشنوید، به جای عصبانی شدن طرف مقابل را درک کنید. دنیا همیشه بر وفق مراد نیست. عشق واقعی درک و فهم بالایی دارد و منتظر موقعیت دیگری برای می ماند، و متوجه است همه چیز در کنترل و اختیار ما نیست. عشق واقعی شما در مواقع نیاز به کمک شما می شتابد و در دوران سخت زندگی به شما کمک می کند.

4 – آنها خالص و اصیل اند

عشق هیچ وقت آرزوی بیماری برای شما نمی کند. عشق واقعی همیشه در آرزوی موفقیت شما است. موفقیت شما باعث خوشحالی او می شود همینطور که موفقیت او موجب خوشحالی شما می شود. مهم است که متوجه این نکته باشید که گاهی چرخ زندگی نسبت به شریک تان کند می چرخد. اگر این شما هستید که دچار بد اقبالی شده اید برای شریک تان بهترین ها را آرزو کنید وبه یاد داشته باشید نوبت شما فرا می رسد.

5 – آنها وفا دارند

زندگی پستی و بلندی های زیادی دارد. عشق هایی می روند و عشق تازه ای جایگزین آن می شود، خانه ها خریده می شوند  صاحبان جدیدی پیدا می کنند. در هر اتفاقی یا با شادی همراه است یا با غم. زندگی آسان نیست. عشق واقعی هم در لحظات خوشی در کنار شما است هم در لحظات بد زندگی. عشق واقعی متعهد می شود صرف از نظر شرایط و نتایج در کنار شما باشد. عشق در هر لحظه از زندگی با شما است. اگر عشق واقعی را پیدا کنید خودتان متوجه می شوید. دیگر به کسی برای رابطه نظری ندارید، پروفایل فیسبوک خود را از حالت “مجرد” به “در رابطه” تغییر می دهید و در سخنان خود به جای “من” از “ما” استفاده می کنید. دیگر علاقه ای برای نگاه کردن به دیگران یا صحبت برای رابطه ندارید، چون عشق واقعی را پیدا کرده اید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *