نشانه حسادت دختران

15 نشانه حسادت دختران

آیا تا به حال شک کردید که یک دختر شما را دوست دارد؟ این شک از کجا آمده است؟ به خاطر رفتارهای مانند حسادت دختران بود که این شک در شما به وجود آمده است؟ زنان مانند مردان موجودات پیچیده‌ای هستند و درک آن‌ها گاهی اوقات برای خودشان نیز مشکل است. در واقع زنان برای اینکه محبت خود را ابراز کنند مشکل دارند و البته آن‌ها در درک اینکه واقعا چه کسی دوستشان دارد نیز مشکل دارند. ما در این مطلب قصد داریم 15 نشانه حسادت دختران را به شما معرفی کنیم که شما با توجه به آن متوجه شوید آیا دختری دوستتان دارد یا نه؟ با ما در این مقاله زرد نیوز همراه باشید.

15 نشانه حسادت دختران

15 نشانه وجود دارد که نشان می‌دهد یک دختر حسود است و شما را بیشتر از آنچه فکر می‌کنید دوست دارد.

یادگیری اینکه چگونه تشخیص دهید یک دختر حسود است آنقدرها هم که فکر می‌کنید پیچیده نیست. اگر اکثر این علائم در دوست دختر شما وجود دارد، پس باید بدانید که او شما را بیشتر از یک دوست، دوست دارد.

حال شاید او یک دختر خجالتی یا منتظر است تا شما اولین حرکت را انجام دهید. هر چه هست، بدانید که او شما را بسیار دوست دارد و آن را با ذات حسود خود ابراز می‌کند.

دوست داشتن

حسادت به دختران اطراف شما

زمانی که زنان حسادت می‌کنند به نظرشان تمام زنانی که در فاصله 1 کیلومتری شما می‌باشند تهدید هستند.

وقتی زنی را در کنار شما ببینند بلافاصله رفتار خود را تغییر می‌دهند. فرض کنید گروهی از دوستان زن برای گفتن «سلام» به شما در حالی که با او صحبت می‌کنید، آمده‌اند.

اگر او حسادت کند، بلافاصله از شما محافظت می‌کند. این شامل لمس کردن نامحسوس شما، نزدیک شدن به شما، خندیدن خیلی بلند به شوخی‌های شما (حتی آن‌هایی که اصلا خنده‌دار نیستند) و غیره می‌شود.

این‌ها همه نشانه‌های واضحی هستند که او نسبت به شما احساسی دارد، بنابراین او نمی‌تواند نسبت به خطری که برای دزدیدن توجه شما توسط دختران دیگر ایجاد می‌شود، بی تفاوت باشد.

ارسال سلفی

 توجه طلبی یکی از 15 نشانه حسادت زنانه است. زنی وقتی واقعا شما را دوست دارد سعی می‌کند با برخی از کارها قدیمی مانند ارسال عکس سلفی نظرتان را جلب کند.

یکی از کارهای که برخی از زنان انجام می‌دهند این است که عکس سلفی داغ خود را در اینستاگرام یا سایر شبکه‌های اجتماعی می‌گذارند تا دیگران در مورد آن‌ها نظر بدهند و همچنین نظر شما را نیز جلب کنند.

البته دلیل دیگر این موضوع این است که نشان دهند که در واقع چقدر داغ هستند. اگر شما به آن‌ها توجه نکنید، سلفی‌های بیشتری از خود منتشر می‌کنند.

زنان موجوداتی حسود هستند و از این طریق می‌خواهند با زنان دیگری که در لیست دوستان شما هستند رقابت کنند.

 خیلی سوال می‌پرسد

وقتی یک پسر را دوست دارند و او مرموز رفتار می‌کند، زنان با سوالات زیاد می‌خواهند همه چیز را در مورد او متوجه شوند.

پرسیدن سوالات زیاد او نشانه آشکاری از علاقه است. او می‌خواهد بداند که اوقات فراغت خود را چگونه می‌گذرانید، با چه کسانی می‌گذرانید، برنامه‌های آینده‌تان و غیره چیست.

و درست زمانی که مشکوک به این می‌شوی که او ممکن است به تو علاقه داشته باشد، او شروع به صدا زدن شما می‌کند «برادر». چرا؟ زیرا او تا زمانی که از نیت شما مطمئن نشود، آماده نیست که نیت واقعی خود را فاش کند.

بنابراین، پرسیدن سؤالات زیاد برای او امن‌ترین روش در حال حاضر به نظر می‌رسد. همچنین، اگر متوجه شود که ممکن است دختر دیگری به شما علاقمند باشد، از پرسیدن در مورد او نیز دریغ نخواهد کرد.

برانگیخن حس حسادت شما

اگر زنی بخواهد حس حسادت شما را برانگیخته کند، با مردان دیگر معاشقه می‌کند، در مورد مردان دیگر صحبت می‌کند. اگر متوجه شدید که او شروع به صرف زمان بیشتری با بهترین دوست شما کرده است، بدانید که این می‌تواند با تلاش او برای جلب توجه شما مرتبط باشد.

شما در اینجا دو گزینه دارید. شما می‌توانید وانمود کنید که این کار شما را آزار نمی دهد یا می‌توانید نشان دهید که حسادت کردید. اما اگر وانمود کنید که این کار شما را آزار نمی‌دهد، حسادت او را بیشتر می‌کنید.

در این حالت بهترین کار این است که او را وادار کنید که با شما صحبت کنید. اگر سؤالات درستی بپرسید، مطمئن هستم که او شروع به باز کردن خود در برابر شما خواهد کرد و احساسات خود را می‌پذیرد.

آوردن اسم دختران دیگر باعث کج‌خلقی آن‌ها می‌شود

یکی از بزرگترین نشانه های حسادت تغییر ناگهانی رفتار او با نام بردن از دختران دیگر است. فرقی نمی‌کند که این دختران دوستان زن شما باشند یا همکاران.

بنابراین، فرض کنید در مورد تعطیلات تابستانی خود صحبت می‌کنید. هر دوی شما درگیر گفتگو هستید و در چشمان او می‌بینید که چقدر خوشحال است که کنار شما است.

ناگهان موضوع را به دختری که اخیراً ملاقات کرده‌اید تغییر می‌دهید. او بلافاصله از مکالمه دور می‌شود، شروع به بی قراری می‌کند و آشکارا عصبی می‌شود.

شما می‌توانید تغییر در انرژی او را احساس کنید زیرا او دیگر به اندازه چند دقیقه قبل آرام نیست. اکنون او احساس ناراحتی می‌کند و نشانه حسادت دختران را در آن‌ها می‌بینید.

اگر هر بار که از دختران دیگر نام می‌برید این اتفاق می‌افتد، پس باید بدانید که او واقعاً شما را دوست دارد. پس باهاشون بازی نکنید.

حسادت دختران

تعقیب شدن توسط دوستانش

یک نشانه حسادت دختران این است که از دوستشان می‌خواهند شما را تعقیب کنند. این کار برای مردان می‌تواند ترسناک باشد. اما باید بدانید طبیعی است که یک دختر از دوستان خوبش بخواهد که به او کمک کنند. از این گذشته، او می‌خواهد مطمئن شود که شما هنوز مجرد هستید و با کسی قرار نمی‌گذارید. او همچنین می‌خواهد همه چیز را در مورد شما بداند (مخصوصاً چیزهایی که به او نمی‌گویید). بله، به همین دلیل است که او از دوستانش می‌خواهد که شما را تعقیب کنند. او این کار را انجام می‌دهد زیرا از شما خوشش می‌آید و به تمام تهدیدات احتمالی حسادت می‌کند. اگر متوجه شدید که برخی از دوستان او شما را تعقیب می کنند، نگران نباشید زیرا او یک خزنده یا روانی نیست. او فقط بسیار به شما علاقه دارد.

او نقش کارآگاه را بازی می‌کند

گاهی اوقات، یک دختر از دوستش نمی‌خواهد که شما را تعقیب کند، بلکه خودش این کار را انجام می‌دهد. اگر او نقش کارآگاه را بازی می‌کند، این یکی از نشانه‌هایی است که یک دختر حسادت می‌کند و شما را دوست دارد. او ممکن است از دیگر دخترانی که با آن‌ها دوست هستید سوال بپرسد. یا از شما سؤالات عجیب و غریب در مورد محل زندگیتان بپرسد.

هوم…اگر تلفن همراه خود را بدون مراقبت رها کنید، ممکن است سعی کند اطلاعاتی را از آنجا نیز جمع آوری کند. اگر او از احساسات شما مطمئن نباشد، مطمئنا تلاش می‌کند کارهای یک کارآگاه را انجام دهد تا بتواند تمام تهدیدات احتمالی را از بین ببرد.

او ناگهان خود را کنار می‌کشد

وقتی یک زن ساکت است، معمولا یکی از دو چیز است:

  • یا قصد دارد شما را از زندگیش حذف کند
  • یا می‌خواهد که حس حسادت را در شما برانگیخته کند

چگونه متوجه تفاوت این دو شوید؟ به آسانی. اگر او دیگر آن پیام‌های متنی طولانی (در واتساپ یا سایر برنامه‌ها) را برایتان ارسال نمی‌کند و دیگر نمی‌خواهد با هم صحبت کنید، احتمالا به دنبال ایجاد حس حسادت در شما است.

توجه داشته باشید که او شما را به طور کامل نادیده نگرفته است، فقط دیگر از شما سوالی نمی‌پرسد و اگر از او بپرسید که چه اتفاقی برایش افتاده است، وانمود می‌کند که همه چیز خوب است.

اما اگر بخواهد شما را از زندگیش حذف کند، بدانید که مطمئنا شما را از تمام شبکه‌های اجتماعی و زندگیش حذف خواهد کرد. او دیگر به هیچ وجه به شما پیامک نمی‌دهد. این تفاوت اصلی بین زنی است که تصمیم دارد شما را از زندگیش حذف کند و زنی که سعی دارد توجه‌تان را جلب کند.

علاقه به روابط قبلی شما

زن‌ها وقتی به مردی علاقمند شوند به روابط قبلی او نیز حسادت می‌کنند. در این حالت مطمئنا سوالاتی زیادی در مورد دوست دختر سابقتان، دلیل جداییتان و موارد مشابه می‌پرسیم.

رابطه گذشته شما به علاقه اصلی آن دختر تبدیل خواهد شد زیرا او می‌خواهد بداند که آیا شما هنوز نسبت به او احساس دارید یا خیر، به این میگن حسادت ماسبق. همچنین آن‌ها می‌خواهند بدانند آیا هنوز نقطه اشتراک بین شما و او وجود دارد. با این سوالات متوجه می‌شویم که آیا مرد موردنظرمان با ما سازگار هستند یا نه. اگر او شروع به صحبت های منفی در مورد دوست دختر سابقتان کرد و از شما در برابر  اودفاع کرد، پس بدانید که او به شما حسادت می‌کند حتی اگر این موضوع مربوط به گذشته باشد.

مشاهده تعامل شما با دختران دیگر

اگر دختری شما را دوست دارد، مطمئن باشید که تا آنجا که بتواند شما را زیر نظر خواهد گرفت. به خصوص زمانی که با دختران دیگر صحبت می‌کنید.

با این کار، او امیدوار است بفهمد که آیا یکی از این دختران پنهانی شما را دوست دارد یا برعکس. او به زبان بدنتان، موضوعات گفتگویتان و به طور کلی رفتار شما با این دختران توجه خواهد کرد. اگر او بیش از حد متفکر باشد، ممکن است چند سناریوی غیرواقعی نیز در ذهنش ایجاد کند که قطعاً اوضاع را بدتر می‌کند.

کاری که می‌توانید انجام دهید این است که به نشانه‌های زبان بدن که او شما را دوست دارد توجه کنید. یکی از این نشانه‌ها قطع ارتباط چشمی و نگاه کردن به دور است. اگر او این کار را انجام دهد، پس شما باید بدانید که او از شما دلخور شده است، اما از اعتراف آن می‌ترسد.

نشانه حسادت دختران

یافتن بهانه برای گذراندن وقت با شما

یکی دیگر از نشانه حسادت دختران این است که بهانه‌ای برای گذراندن هرچه بیشتر وقت با شما هستند. این امر مخصوصاً زمانی صادق است که او زمانی که شما برنامه‌های دیگری دارید نیز باز هم می‌خواهد همراه شما باشد.

او زمانی که حتی نیاز ندارد نیز از شما کمک می‌خواهد یا وانمود می‌کند که دوستش از رفتن به سینما انصراف داده است و اکنون او یک بلیط اضافی برای شما دارد. باید بگویم که در مورد این چیزها زنان بسیار خلاق هستند. پیدا کردن بهانه برای گذراندن وقت با کسی که دوستش دارد، برای یک زن مانند یک تکه کیک است. خوب، وقتی مردی متوجه‎ می‌شود که چه اتفاقی در حال رخ دادن‎ است و از گذراندن‎ وقت با زنان خودداری می‌کند، همه چیز پیچیده‎ می شود. وقتی این اتفاق می افتد، زنان اغلب تصمیم می گیرند عقب نشینی کنند و منتظر لحظه‎ مناسب برای نشان دادن‎ احساسات واقعی خود باشند.

وانمود می‌کند مشغول کاری هست

آیا او دیگر به تماس های تلفنی شما پاسخ نمی‌دهد و به پیام‌هایتان پاسخ‌های کوتاه می‌دهد باید بدانید این نشانه حسادت دختران است. و وقتی از او می‌پرسید چرا ناگهان رفتارش تغییر کرده‎ است، او به شما می‌گوید که مشغلش زیاد شده‎ است. اگر دختری به شما گفته‎ آن قدر سرش شلوغ است که نمی‌تواند با شما معاشرت کند، باید بدانید یکی از موارد زیر اتفاق افتاده‎ است:

  • او شما را دوست ندارد.
  • او می‌خواهد حس حسادتتان را برانگیخته‎ کند.

در این مورد، می‌توانم بگویم که او می‌خواهد به او توجه کنید، زیرا او شما را دوست دارد. تظاهر به شلوغی به این معنا نیست که او به شما اهمیت نمی‌دهد، بلکه به این معناست که او سعی می‌کند توجه شما را جلب کند. او برای بدست آوردن‎ توجه شما هر کاری می‌کند. باید بدانید او نمی‌‌خواهد یک  زن مانند تمام زنان زندگی شما باشد. او دوست دارد که تمام توجه شما برای او باشد.

مطالب مرتبط: “چگونگی برانگیختن حسادت دوست پسر

لایک و کامنت

فرقی نمی‌کند میم، سلفی یا چیز دیگری را پست کنید، او هرگز فرصت لایک کردن‎ یا نظر دادن‎ پست‌های شما را از دست نخواهد داد. چرا؟ زیرا او برای بدست آوردن‎ شما در دنیای مجازی با هم رقابت می‌کند. او می خواهد که دختران دیگر ببینند که او فرد مهمی در زندگی شماست. وقتی دختر دیگری را می‌بیند که روی عکس شما نظر می‌دهد، بلافاصله به راه‌های جدیدی برای جلب توجه شما فکر می‌کند. او بلافاصله یک نظر هوشمندانه یا خنده‌دارتر پیدا می‌کند تا شما و دیگران را تحت تاثیر قرار دهد.

به‌علاوه، اگر می‌خواهید بفهمید که دختری شما را دوست دارد یا نه به جای متن پیامش، به طول متن‌هایش و و استفاده از ایموجی‌هایش توجه کنید. اگر او در اکثر مواقع متن‌های طولانی پر از شکلک برای شما ارسال می‌کند، می‌توانید مطمئن باشید که او شما را بسیار دوست دارد.

نظرات منفی در مورد دختران دیگر

حسادت واقعا چیز بدی است. این حس می‌تواند ما را مجبور به انجام کارهایی کند که معمولاً انجام نمی‌دهیم. یکی از آن چیزها منفی صحبت کردن در مورد زنان دیگر است.

اگر زنی مشکوک شود که شما دختر دیگری را دوست دارید یا دختری به شما علاقه‎ دارد، ممکن است شروع به دادن‎ نظرات منفی در مورد او کند تا شما را نسبت به او بدبین کند. واقعا گاهی اوقات ابراز احساسات واقعی به یک مرد ده برابر آسان‌تر از انجام این بازی‌ها است. اما گاهی اوقات زنان نمی‌توانند این کار را انجام دهند.

البته، این بدان معنا نیست که شما نمی توانید به او اعتماد کنید. بلکه او فقط برای اعتراف به احساساتش و مقابله با حسادتش مشکل دارد. صحبت منفی در مورد دختران دیگر به این معنی نیست که او فرد بدی است. اون فقط شما رو خیلی دوست دارد.

سخنان طعنه‌آمیز

زنان وقتی به مردی علاقمند می‌شود و حسادت می‌کنند، دوست دارند با اظهارات کنایه‌آمیز آن را بپوشانند. البته گاهی اوقات نمی‌توانند این احساسات را بپوشانند، زیرا احساسات واقعی آن‌ها نسبت به آن مرد کاملا آشکار است. اگر او در زمان خاص با اظهارت کنایه‌آمیز شما را ناراحت می‌کند باید بدانید اینها نشانه‌های آشکاری هستند که او شما را دوست دارد و با حسادت خود مبارزه می‌کند. او ممکن با طعنه دختران دیگر را مسخره کند تا از این طریق بفهمد که آیا آنها را دوست دارید یا خیر. طعنه راه او برای پنهان کردن حسادت است.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *