جدایی شکیرا از پیکه

شکیرا و دوست‌پسر دیرینه‌اش جرارد پیکه از یکدیگر جدا شدند

این زوج در بیانیه‌ای مشترک در روز شنبه اعلام کردند: “ما در این لحظه به‌خاطر رفاه فرزندان‌مان که اولین اولویت ما هستند، تقاضای حفظ حریم خصوصی می‌نماییم.” با ادامه این مطلب از زرد نیوز همراه باشید.

شکیرا و جرارد پیکه در حال جدایی هستند.

این زوج در بیانیه‌ای مشترک روز شنبه گفتند: “ما از اینکه تایید می‌کنیم در حال جدایی هستیم متاسفیم. ما در این لحظه به‌خاطر رفاه فرزندان‌مان که اولین اولویت ما هستند، تقاضای حفظ حریم خصوصی می‌نماییم. پیشاپیش از درک و احترام شما سپاسگزاریم.”

این زوج دارای دو پسر به‌نام‌های میلان ۹ ساله و ساشا ۷ ساله هستند. آن‌ها اولین بار در ماه مارس ۲۰۱۱ رابطه‌شان با یکدیگر را تایید کردند. آنها در جریان ساخت موزیک‌ ویدئو شکیرا به نام ” Waka Waka” (این بار برای آفریقا) که به‌ عنوان آهنگ رسمی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی تعیین‌شده بود، همدیگر را ملاقات کرده‌بودند.

اعلام جدایی شکیرا از پیکه

خبر جدایی آنها بعد از آن منتشر شد که خبرگزاری اسپانیایی ال پریودیکو (El Periodico) گزارش داد که این فوتبالیست 35 ساله، به دور از شکیرای 45 ساله و بچه‌ها، در خانه‌اش در بارسلونا زندگی می‌کند.

در ارتباط با این موضوع، هواداران همچنین به متن ترانه‌ی جدیدترین آهنگ شکیرا با راو الخاندرو به‌نام ” Te Felecito” توجه نشان می‌دهند.

او در این آهنگ چنین می‌خواند: “برای کامل‌شدن تو من تکه‌تکه شدم/ نزدیکانم به من هشدار ‌می‌دادن. اما من اهمیتی نمی‌دادم/ فهمیدم که همه وجود تو دروغ./ دیگه کاسه صبرم لبریز شد/ به من نگو که متاسفی. این حرفت شاید صادقانه به‌نظر بیاد، اما من تو رو خوب می‌شناسم و می‌دونم که دروغ می‌گی.”

شکیرا در جریان حضور در پادکست Planet Weirdo with Holly H گفت که به‌دلیل روش تربیتی متفاوت آنها، این زوج سابق توجهی به وقت‌شناسی نداشتند. و همین موضوع به نوبه خود منجر به مشاجره می‌شد.

او با خنده گفت: “شوهر بیچاره من، یا دوست‌پسر طفلکی من یا بابایی عزیز و طفلکی من یا هر چیزی که شما دوست دارید اسمش را بگذارید، بیشتر وقت‌ها باید مدت زیادی را منتظر من بماند. او از منتظر ماندن خسته می‌شود، چون زمان کلمبیایی با زمان کاتالونیایی یا اسپانیایی فرق می‌کند.”

همچنین این زوج روز ولنتیاین امسال را باهم جشن گرفته‌بودند و شکیرا عکسی را به همین مناسبت در شبکه‌ های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

این زوج در طول این سال‌ها به‌صورت مقطعی در بعضی مراسمات فرش قرمز با یکدیگر حضور می‌یافتند. و شکیرا در مسابقات فوتبال پیکه از او حمایت می‌کرد و اغلب بچه‌ها را همراه خود به ورزشگاه می‌آورد.

در ماه دسامبر، شکیرا در کنار پیکه سال نو را جشن گرفت. او به همین مناسبت دو عکس که در یکی از آنها لب‌های خودشان را غنچه کرده بودند. و در دیگری در حال‌بوسیدن همدیگر بودند را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و زیر آن در کپشن نوشت: “بیایید برای سال ۲۰۲۲ سوت بزنیم.”

 در آگوست ۲۰۲۰ پیکه یک عکس خانوادگی از سفرشان به مالدیو را به اشتراک گذاشت و در کپشن نوشت: “به وقت خانواده.”

آخرین دیدار

شکیرا و پیکه در ماه می ۲۰۱۷ بلافاصله بعد از انتشار آلبوم شکیرا به نام “El Dorado” در آخر هفته “روز یادبود درگذشتگان جنگی” در بوستون و به‌صورت خانوادگی با بچه‌های‌شان دیده‌شدند. آنها مشغول گشت و گذار در مرکز شهر بودند و در رستوران “آنتینو فورنو” در خیابان محبوب “سالم” غذا خوردند.

این خانواده با پوشیدن کلاه‌های بیس‌بال، نزدیک به تنور آجری نشسته بودند. و از غدا خوردن در فضایی که آرام و دنج به نظر می‌رسید لذت می‌بردند.

یکی از نمایندگان رستوران به مردم گفت: “آنها خیلی مودب و محافظه‌کار بودند.”

در اوایل همان روز، این خانواده به “آکواریوم نیو انگلند” در اسکله مرکزی رفته بودند و از نمایشگاه‌های مختلفِ حیواناتی مانند پنگوئن‌ها، لاک‌پشت‌ها و شیرهای دریایی دیدن کردند. سپس سوار بر “تور اردک بوستون” شدند تا یک سفر ۸۰ دقیقه‌ای را آغاز کنند که مهمانان را هم به خشکی و هم دریا می‌برد و آنها می‌توانستند از نقاطی مانند “Boston Common”، رودخانه چارلز و قایق‌های سوان دیدن کنند.

یکی از گردشگران به مردم گفت: “شکیرا بسیار زیباست. به نظر می‌رسید که خوشحال و خوشبخت هستند و فرزندان‌شان هم زیبا و دلپذیر هستند.”

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.