سکس چت؛ چگونه آغازگر یک سکس چت یا سکستینگ بی‌نظیر باشیم؟

سکس چت؛ چگونه آغازگر یک سکس چت یا سکستینگ بی‌نظیر باشیم؟

روشی که شما به عشق‌تان و یا شریک زندگی و یا دوست دختر یا دوست پسرتان می‌دهید. می تواند روشی شگفت انگیز برای شناختن شخصیت و کلا طرز فکر او نسبت به شما باشد. اگر دوست داریدکه با یک سکس چت بی‌نظیر داشته باشید و سر صحبت را با او باز کنید و تجربه کافی در مورد این امر ندارید، باید روش‌ کسب اطلاع از نحوه روشن شدن وی در مسافتی ایمن و سرعت پایین باشد. اگر در زمینه سکس کردن کاملاً جدید هستید ، باید روش صحیح آن را بدانید و یاد بگیرید که چگونه آغازگر یک سکس چت یا سکستینگ بی‌نظیر باشید!

در ادامه این مقاله از زردنیوز با ما همراه باشید تا در مورد سکس چت و چگونگی انجام آن باید چند مثال حرفه‌ای شوید.

سکس چت

همه چیز در مورد سکس چت

با توجه به رشد روزافزون اپلیکیشن های دوست یابی و شبکه‌های اجتماعی مختلف، روشی که با آن شروع به صحبت کردن می‌کنید. می تواند اولین راه برای شروع لاس زدن و یا سکس چت با او باشد. اسم دیگری که این روزها از سکس چت استفاده می شود، سکستینگ است. شما می توانید آن را چاشنی روابط عاشقانه و یا دوستانه خود کنید. ولی خوب مهم است که روش صحیح آن را بدانید و به بهترین شکل ممکن از آن بهره ببرید.

مهم است که بدانید باید آهسته شروع کنید و یا خیلی راحت به اصل ماجرا بپردازید؟ یا اینکه چطور با استفاده از این روش یک شریک جنسی فوق العاده برای خود پیدا کنید. اینکه ترس این را داریدکه اگر شروع به ابراز خواسته های خود کردید او پشیمان شود و از ادامه صحبت کردن با شما پشیمان شود؟ شک نکنید که سکس چت و یا سکستینگ خیلی ساده تر از آن چیزی است که تصورش را می کنید. به راحتی می توانید از آن به نفع خود استفاده کنید.

نکات مهم جهت شروع سکس چت

یکی از اولین کارهایی که باید هنگام شروع این کار انجام دهید این است که مطمئن شوید هر دو به این کار علاقمند هستید. فهمیدنش هم بسیار ساده است و اگر این نمونه هایی که در ادامه برای شما نوشتیم را استفاده کنید. شک نکنید که میزان علاقه او را نسبت به این موضوع پیدا خواهید کرد!

مثلا:

 • نمی‌دونی چقدر رو مخم رفتی و چقدر باهات تو ذهنم نقشه کشیدم. نمی دانی چه کارای شیطانی با تو، تو ذهنم کردم. دوست داری بهت بگم؟
 • از خودم یه سلفی خیلی سکسی و باحال گرفتم که خودم عاشقش شدم، دوست داری برات بفرستم تا ببینی؟
 • نمی دونی چقدر دلم برات تنگ شده، نمی خوای یه کاری کنی و یا یه عکس سکسی از خودت بفرستی که یکم آروم شم؟

اگر با چنین پیام‌هایی او هم علاقه‎‌مند شد و ادامه داد، شما خیلی راحت چراغ سبز را از او گرفته اید و خیلی راحت می توانید ادامه دهید.

شاید تا به حال به این موضوع خیلی فکر نکرده باشید، ولی برای سکس چت هم باید یک سری چهارچوب‌های خاصی را مد نظر داشته باشید.

دسته بندی‌های مختلف سکس چت

اگر خیلی علاقمند به سکستینگ داشته باشید، باید بدانید که این کار چندین سبک مختلف دارد:

 • معاشقه
 • فانتزی‌ها
 • خاطرات
 • خواسته‌ها/درخواست‌ها

این چهار دسته اصلی از سکسچت، چهارچوب‌های اصلی این قضیه هستند که باید اصول درست این کار را بدانید که در ادامه این چهار دسته بندی را با هم بررسی خواهیم کرد.

معاشقه

استفاده از روش معاشقه برای شناختن کسی که به تازگی با او ارتباط برقرار کرده اید مناسب است. ولی خوب به تنهایی هم می تواند راهی عالی برای میزان صمیمیت در یک رابطه باشد. لحنی که با آن شروع به سکستینگ می کنید، می تواند با شیطنت و بازیگوشی همراه باشد.

می توانید در این مورد شروع بحث را با مطرح کردن یک سری سوالات خاصی شروع کنید و یا با روش هایی که در ادامه به شما خواهیم گفت شروع کنید:

 • عکس پروفایلت رو خیلی دوست دارم، یه جوریه که انگار یه دنیا حرف پشتشه!
 • دیشب خوابتو دیدم و تا صبح کلی اتفاقای هیجان انگیز رو با تو داشتم تجربه می کردم، دوست داری در موردش برات بگم؟
 • وقتی بهت فکر می کنم احساس می کنم که قلبم از سینه کنده میشه،  نمی دونی چقدر دوست دارم که دوباره باهات قرار بذارم و ببینمنت.

همان‌طور که دیدید، این صحبت ها لزوما نباید در مورد رابطه جنسی یا سکس کردن باشد. با مطرح کردن این دست سوالات خیلی راحت می توانید آغازگر یک بحث و صحبت هیجان انگیز باشد. مثلا به این چند نمونه توجه کنید:

به طور مثال

 • من الانم تو رختخواب هستم. دوست داری یه کاری کنی یا یه چیزی بهم بگی که وقتی می خوام بخوابم بهش فکر کنم؟
 • مرسی که برام ویس فرستادی، نمی دونی صدات با من چی کار می کنه!
 • نمی دونی برای قرار هفته آینده چقدر هیجان دارم، دوست دارم تو بهم بگی که برای قرارمون چه رنگ لباسی رو بپوشم رو انتخاب کنی.
 • نمی دونی وقتی که باهات با تلفن صحبت می کنم چه حالی دارم، ولی واقعا نمی تونی تصور کنی که وقتی که می بینمنت چه حس و حالی دارم!

ارسال کردن به شیوه معاشقه بسته به ادبیات و میزانی که به او نزدیک هستید متفاوت باشد. فقط نکته ای که در این مورد باید به آن توجه کنید این است که تا جایی که می توانید کاری کنید که او با شما احساس راحتی کند و بتواند بحث شما را ادامه دهد.

فانتزی‌ها

سکس چت به روش فانتزی هم بیشتر می توند این گونه باشد که با هم در مورد علائق و یا به قول معروف فانتزی های جنسی هم صحبت کنید و با هم ارتباط برقرار کنید. روش فانتزی یک روش عالی برای ارزیابی سلیقه و خواسته های فردی است. در ادامه چند مدل از روش هایی که با آن می توانید فانتزی های خود را در چت کردن بیان کنید و کلا شروع به این کار کنید را نوشته ایم:

 1. یک بحث سکسی و هیجان انگیز را باز کنید.
 2. در مورد این بحث سعی کنید صحبت کنید و نظرهای او را در مورد این موضوع بپرسید.
 3. در مورد فانتزی های او در مورد بحثی که شروع کردید بپرسید.
 4. مرحله 2 و 3 را باز کنید و بحث را کش دهید.

مثلا:

 • دوست داری دفعه ی بعدی که دیدمت خودت بهم بگی که باهات چی کار باید بکنم و یا اینکه تو می خوای باهام چی کار کنی؟
 • یه روغن ماساژ جدید خریدم که دوست دارم تو برام اونو بزنی. دوست دارم بخوابم و تو کل بدنم رو با این روغن ماساژ بدی و منم به فضا برم، دوست داری؟
 • خودت میشه بهم بگی که چه جوری دوست داری و یا دوست داری چطوری ببوسمت؟
 • واقعا نمی دونی دارم میمرم که یه بار دیگه ببوسمت و یا در آغوشم بگیرمت.
 • دوست دارم از پشت بخوابی و کل بدنت رو بخورم.
 • دوست دارم نوتلا روی بدنت بریزم و همون جوری که ناله می کنی کل بدنت رو لیس بزنم

این مدل‌هایی که در بالا گفته شد می تواند ایده ی جالبی برای شروع این بحث برای سکس چت باشد. ولی می توانید یک سناریوی فرضی برای خود در نظر بگیرید و بحث را با او شروع کنید. مثلا:

 • فرض کن که باهم یک جایی هستیم و می خوایم با هم سکس داشته باشیم، دوست داری در موردش برام صحبت کنی؟
 • اون لباسی که اولین بار با هم بودیم رو یادت میاد؟ خیلی دوست دارم بازم اونو برام بپوشی چون تو اون خیلی سکسی تر هستی.

خیلی از افراد در مورد صحبت کردن در مورد فانتزی های جنسی خود کمی سخت گیر هستند و شاید خیلی صحبت کردن در موردش راحت نباشند. اگر این تکنیک ها و این روش هایی که در بالا به شما آموزش دادیم را رعایت کنید و سر صحبت را باز کنید، شک نکنید که خیلی زود موفق خواهید شد و می توانید یک سکس چت فوق العاده داشته باشید.

خاطرات

شروع سکس چت به شیوه مرور خاطرات هم می تواند یک روش فوق العاده برای یک چت سکسی سرگرم کنند باشد. اگر شما با کسی که با او چت می کنید، از قبل رابطه جنسی داشته باشید، خیلی راحت با مرور همان خاطرات خیلی راحت سر صحبت را باز کنید و از آن الهام بگیرید. خیلی راحت می توانید یکی از خاطرات خود را بازگو کنید. در ادامه چند روش برای باز کردن سر صحبت به این شیوه را برای شما آورده ایم:

 • بار اول رو یادت میاد چقدر خجالت کشیدی؟
 • یادت میاد که خجالت می کشیدی لباست رو از تنت دربیاری گوشات قرمز شده بود؟
 • نمی دونی چقدر بودن با تو برام لذت بخش بود وقتی که ….
 • مرسی بابت سکس هیجان انگیر دیروز، تو بهترینی
 • کدوم قسمت از دیشب رو بیشتر از همه دوست داشتی

این صحبت ها می تواند خیلی گسترده باشد و بسته به شناختی که از هم دارید می توانید از خالقیت خود استفاده کنید و آغازگر یک سکس چت هیجان انگیز باشید.

خواسته‌ها/درخواست‌ها

این روش بسیار مناسب افرادی است که در زندگی جنسی خود از هر چیز جدیدی استقبال می کنند و با آن خوشحال هستند. این دسته از افراد به قدری باهم راحت هستند که خیلی راحت می توانند خواسته ها و نیازها و درخواست های خود را با هم به اشتراک بگذارند و راحت در مورد آن صحبت کنند.

این افراد خیلی دستشان در این مورد باز است و خیلی راحت تر از افراد دیگر می تواند وارد این قضیه شوند.مثلا:

 • دوست داری همین الان کاری کنی که من رو از ته دل خوشحال کنه؟
 • دوست دارم بهم بگی که وقتی که ارضا می شی و یا وقتی که با من خوابیدی چه احساسی داری.
 • همین الان که سر کار هستی و داری کار می کنی دوست دارم بری یه گوشه خلوت و یه عکس سکسی فوق العاده برام بگیری و بفرستی
 • اون لباس زیری که برات خریده بودم رو دوست دارم همین الان بپوشی و یه عکس سکسی خوشگل برام بفرستی

همانگونه که گفتیم این دسته از افراد دستشان کاملا باز است و به خاطر رابطه نزدیکی که با هم دارند، خیلی راحت می توانند خواسته و نیازهای خود را مطرح کنند و این بحث را ادامه دار کنند و از آن نترسند.

جمع بندی

داشتن این دست روابط به نوبه ی خود می تواند بسیار هیجان انگیز و همراه با اتفاقات جذابی همراه باشد. کمی خلاقیت داشته باشید و از مطرح کردن خواسته ها و نیازهای خود هرگز خجالت نکشید. چرا که اگر شریک جنسی شما هم پایتان باشد، خیلی راحت می توانید وارد سکس چت شوید.

زرد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *