پوزیشن جنسی الاکلنگ

پوزیشن جنسی الاکلنگ

پوزیشن جنسی الاکلنگ (See Saw) یک پوزیشن جنسی سرگرم کننده اما شما بسیار زود خسته می شوید. هیچ پوزیشن جنسی وجود ندارد که شبیه این پوزیشن باشد و همین موضوع آن را منحصربفرد می کند. نحوه انجام این پوزیشن بسیار ساده است. و ما در ادامه به طور کامل آن را توضیح می دهیم.

برای انجام پوزیشن جنسی الاکلنگ با مردتان باید ابتدا او روی تخت بنشیند. سپس شما روبروی مردتان بر روی رانش بنشینید و پاهای خود را از دو طرف او بگذارانید.  حال کمی ب عقب تکی دهید و برای حفظ تعادل می توانید دستان خود را روی شانه‌های مردتان و یا پشت خود مانند اهرم بگذارید. این کار به شما این امکان را می دهد تا بر روی آلت تناسلی مردتان به راحتی به بالا و پایین حرکت کنید. در این پوزیشن جنسی شما می توانید به جلو و عقب نیز حرکت کنید، این موضوع بستگی به سلیقه شما دارد.

دختران در پوزیشن جنسی الاکلنگ چه کاری باید انجام دهند؟

هنگامی که در پوزیشن جنسی الاکلنگ هستید می توانید پاهای خود را مانند یک اهرم کنید و از آن برای بالا و پایین شدن بر روی آلت تناسلی مردتان استفاده کنید. اما به این موضوع توجه کنید که این کار شما را سریع خسته می کند. گزینه دیگری که در این پوزیشن وجود دارد و شما می توانید آن را انجام دهید این هست که در حالت نشسته خود را به جلو و عقب حرکت دهید. همانند حالت رقص دامان باید این کار را انجام دهید. برای حرکت به جلو و عقب می توانید از بازوهای خود که روی شانه‌ها یا در پشت گردن مردتان پیچیده شده استفاده کنید. بهتر در پوزیشن جنسی الاکلنگ گاهی اوقات به جای تکیه به عقب، کمی خود را به جلو متمایل کنید. با این کار رابطه جنسی خود عاشقانه‌تر و صمیمانه می کنید.

مردان در پوزیشن جنسی الاکلنگ چه کاری باید انجام دهند؟

زمانی که در پوزیشن جنسی الاکلنگ قرار می گیرید مردتان توانایی این که به بالا و پایین یا عقب و جلو حرکت کند را ندارد. البته او اگر بازوهای خود را پست سرش بگذارد، می تواند خود را به سمت بالا و پایین حرکت دهد. اما در این حالت او مانند زمانی که شما از پاهایتان به عنوان اهرم استفاده می کنید سریع خسته می شود. البته او می تواند با گرفتن کمرتان به عقب و جلو رفتن شما کمک کند. یکی دیگر از کارهای که مردتان در حین انجام پوزیشن الاکلنگ می تواند انجام دهید این است که می تواند با شما ارتباط چشمی برقرار کند. اگر در حین رابطه مردتان احساس کرد کمرش درد می کند، می تواند به عقب تکیه دهید و یا حتی بالشی را زیر کمر خود قرار دهد.

تجربه افراد از پوزیشن الاکلنگ

انجام پوزیشن الاکلنگ خیلی سخت نیست. به خصوص برای کسانی که دوست دارند در حین رابطه به جای بالا و پایین رفتن از ضربه بزنند. بسیاری از افرادی که این پوزیشن جنسی را امتحان کرده‌اند از آن لذت برده اند. این افراد یک سری بازخوردهایی در مورد این پوزیشن داشته اند که به شرح زیر می باشد:

  • اگر انجام کامل این پوزیشن برای شما سخت است می توانید در آن کمی تغییرات ایجاد کنید تا راحتتر انجام دهید. به عنوان مثال به جای نشستن بر روی ران‌های مردتان بر روی زانوهای خود بنشینید.
  • از اینکه به عقب تکیه دهید نترسید. فقط زمانی که به عقب تکیه می دهید مطمئن شوید به آلت تناسلی مردتان فشار وارد نمی کنید. می توانید کاملا به عقب تکیه دهید حتی اگر دوست دارید می توانید دراز بکشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *