قرار دوم

ایده های خلاقانه برای قرار دوم

قرار عاشقانه لازم نیست همیشه شامل رستوران رفتن و غذا خوردن باشد! برای زوجی که در مراحل اولیه یک رابطه قرار دارند، قرارهای خلاقانه دور از میز، کمک زیادی به ایجاد صمیمیت می کند. این نکات کاربردی را که در ادامه آورده‌ایم به شما برای داشتن ایده های خلاقانه برای قرار دوم کمک می‌کند.

آیا می خواهید قراری داشته باشید که تأثیر خوبی بر روی طرفتان بگذارد؟ دیگر خبری از قرارهای فیلم دیدن خسته کننده نیست! در اینجا چند ایده برای بهترین استفاده برای قرار دوم (یا سوم، یا چهارم …) وجود دارد!

قرار دوم

چرا اولین قرارهای عاشقانه می‌توانند اعصاب خردکن و هیجان‌انگیز باشند، اما پس از یک قرار فوق‌العاده اول، این ایده‌های قرار دوم شماست که باید بر روی یک برداشت اول زیبا بنا شوند. برای قرار دوم کجا برویم؟ از ایده‌های قرار شام گرفته تا ایده‌های خلاقانه قرار ملاقات، در اینجا پیشنهادات زیادی برای قرار دوم پیدا خواهید کرد.

آشپزی کنید (یا یاد بگیرید چگونه با هم آشپزی کنید)

اگر از قبل از آشپزی لذت می برید، درست کردن شام برای فرد مورد علاقه‌ی خود یک حرکت قدرتمند عاشقانه است. البته، شما مسئول عصر هستید، اما همچنین می توانید یک مهماندار سرگرم کننده و عاشق باشید.

یا یاد بگیرید که چگونه با هم آشپزی کنید. یک دستور العمل جدید را امتحان کنید. برنامه‌های آموزشی که آشپزی می آموزد را به شدت توصیه می کنم. یک قسمت را با هم تماشا کنید و سپس یک غذا را امتحان کنید.

نکاتی که باید در نظر بگیرید:

اگر آشپزی شما را می ترساند، از قبل غذاهای جانبی و دسر آماده کنید. اگر او هم کمک خواست، از او بخواهید شراب را باز کند، دستمال سفره را تا کنند یا آب را داخل پارچ بریزد. غذاهای با دستورالعمل های آسان یکی دیگر از گزینه های محبوب است، و شما می توانید با هم آشپزی کنید!

به پیک نیک بروید!

حضور در خارج از منزل در قرار دوم می‌تواند عادی و راحت باشد، و لذت بردن از یک پیک نیک در یک محیط طبیعی اغلب آرامش‌بخش‌تر است، که موقعیتی ایده‌آل برای تیپ‌های شخصیتی آرام است.

می توانید پارک محلی خود را انتخاب کنید یا پیاده روی به یک آبشار محلی، تماشای فرود هواپیماها در فرودگاه یا تماشای یک تیم ورزشی محلی را امتحان کنید.

نکاتی که باید در نظر بگیرید:

غذاهای انگشتی مانند ساندویچ، مرغ سرخ شده، پنیر و سینی میوه/سبزیجات بسته بندی همراه داشته باشید. همچنین یک پتوی راحت برای نشستن، نوشیدنی های غیر الکلی همراه داشته باشید و برای راحتی جایی بروید که دستشویی داشته باشد.

رفتن به مزارع حیوانات اهلی

بسیاری از مزرعه داران برای فعالیت‌هایی مانند نوازش اردک‌ها و خرگوش‌ها یا بازی با بزها، مزرعه‌ی خود را به روی همه باز می‌کنند. اگر می‌خواهید قرارتان به یاد ماندنی پیش می رود، این ایده یکی از مطمئن‌ترین ایده‌ها است.

نکاتی که باید در نظر بگیرید:

اگر کسی که با او قرار دارید، آلرژی داشته باشد، این ایده یک مشکل بالقوه دارد. حتماً از قبل در مورد آن صحبت کنید، و اگر نگرانی‌هایی دارد، یک جایگزین عالی را معرفی کنید. برای مثال او را برای بازدید از مزرعه‌هایی که سیب یا گلابی می‌چینند دعوت کنید.

از طبیعت لذت ببرید!

قدم زدن در یک پارک یا جنگل راهی عالی برای گذراندن قرار دوم است. اگر هوا هنوز گرم است، پارک‌های سرپوشیده یک محیط عالی برای پیک نیک است.

نکاتی که باید در نظر بگیرید:

اگر آماده نیستید، وسایل لازم را آماده کنید. برای لذت بردن از رنگ‌های پاییزی به رانندگی به محیط‌های پر از درخت جنگلی بروید. کفش‌های مناسب برای پیاده‌روی در جنگل کفش‌های آج دار هستند، به خصوص اگر زمین مرطوب و مسیرهای تپه‌ای لیز باشند.

خیلی فیلم نبینید!

تماشای افراطی همیشه وسوسه انگیز است، به خصوص بعد از یک روز یا هفته طولانی، اما در اوایل یک رابطه، گذراندن یک قرار ملاقات بعد از ظهر به بازی ورق یا بازی های رومیزی یک یخ شکن عالی برای رابطه است. شما همچنین می توانید نحوه برخورد فرد مقابلتان را در شرایط رقابتی بسنجید.

نکاتی که باید در نظر بگیرید:

چند بازی را انتخاب کنید که جذاب باشند، و اگر دوست دارید یک بازی کارتی جدید یاد بگیرید یا یکی‌تان می خواهد به آن یکی آموزش دهد تا بتوانید با هم بازی کنید، در مورد آن تردید نکنید. علم نشان می‌دهد که یادگیری و یاد دادن به هم، می‌تواند باعث رشد یک رابطه شود.

قایقرانی

کرایه یک قایق پارویی در یک دریاچه‌ی کوچک سال‌ها یک فعالیت سرگرم کننده برای قرارهای عاشقانه بوده است.

نکاتی که باید در نظر بگیرید:

بسیاری از پارک‌های شهری قایق‌های کوچک غیرموتوری را اجاره می‌دهند. بهتر است از قبل تماس بگیرید یا یک وب سایت را برای زمان، هزینه ها و محدودیت های فصلی بررسی کنید، از جمله زمانی که اجاره ها در دسترس نیستند. به یاد داشته باشید، اول ایمنی. اگر شناگر قوی نیستید، جلیقه نجات بپوشید.

دوچرخه سواری

آیا دوچرخه سواری را دوست دارید؟ دوچرخه سواری در مسیرهای مدیریت شده یا خطوط تعیین شده در یک شهر یک ایده عالی برای قرار عاشقانه در فضای باز است. همچنین می‌توانید یک دوچرخه دونفره کرایه کنید. این یک فعالیت زن و شوهری فوق العاده است.

نکاتی که باید در نظر بگیرید:

دوچرخه سواری سرگرم کننده است، اما رعایت اقدامات احتیاطی ضروری است. همراه داشتن لباس های راحت و کفش‌های اسپرت، ضروری است. یک کوله پشتی سبک با بطری آب و تنقلات همراه خود داشته باشید. یکی از لوازم جانبی ضروری دیگر، کلاه ایمنی مناسب دوچرخه است.

به سفر کوتاه بروید

احتمالاً شما در یک شهر بزرگ یا در نزدیکی یک شهر زندگی می کنید، و برخی از جاذبه ها در نزدیکی شما وجود دارند که محبوب هستند که قبلا هرگز ندیده اید. ممکن است دوست دختر/دوست پسر شما علاقه مند به بررسی مکان‌هایی باشد که آن‌ها از دست داده است.

یک ورزش مشترک را امتحان کنید!

یک بازی مشترک و هیجانی مثلا پینگ پنک. پینگ پنگ می تواند رقابتی باشد، یا بهتر است بگوییم، یک ورزش مشترک که در آن هر دوی شما روی حفظ آن توپ کوچک در بازی تمرکز می کنید! بارهای پینگ پنگ محبوب شده اند و میزهای مخصوص این بازی در همه جا در شهرها پیدا می شوند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *