پوزیشن جنسی ساندویچ

پوزیشن جنسی ساندویچ

پوزیشن جنسی ساندویچ (SANDWICH) ترکیبی از پوزیشن دریل و پوزیشن صدف وینی است. برای انجام این پوزیشن نیاز که شما و مردتان قدرت بدنی بالا داشته باشید و بدنتان کمی انعطاف پذیر باشد. البته نحوه انجام آن زیاد هم سخت نیست و شما با تمرین می توانید به راحتی آن را انجام دهید.

برای انجام پوزیشن ساندویچ، کافی است که شما روی پشت دراز بکشید و بگذارید مردتان در حالی که بالای سرتان است مانند حالت پوزیشن مبلغ به شما نفوذ کند. اما به جای اینکه پاهایتان را مانند پوزیشن مبلغ روی تختخواب قرار دهید، آنها را باز کنید و درون شکم‌تان جمع نمائید. پاهای شما باید از یکدیگر فاصله داشته باشند. مردتان باید دستانش را در کنار شانه‌های شما روی تختخواب قرار دهد، سپس از آنها به عنوان اهرمی برای حرکت به سمت جلو و عقب استفاده کند. همچنین او می تواند دستانش را زیر زانوی شما قرار دهد و آنها را به سمت بالا بکشد تا بهترین زاویه را برای نفوذ به شما پیدا کند.

دختران در پوزیشن جنسی ساندویچ چه کاری انجام می دهند؟

پیش از اینکه پوزیشن ساندویچ را با شریک زندگیتان انجام دهید باید مطمئن شوید که بدنتان انعطاف کافی را برای اجرای آن دارد. همچنین اگر مشکلی در کمرتان دارید به هیچ وجه این پوزیشن را انجام ندهید.

زمانی که مطمئن گردید که شما هیچ مشکلی ندارید، تمام کاری که باید انجام دهید این است که پاهایتان را  تا جایی که احساس درد نمی کنید در شکم‌تان جمع کنید. اگر احساس کردید اذیت می شوید حتما به مردتان بگویید. پوزیشن ساندویچ جزء آن دسته از پوزیشن‌های جنسی است که مرد در آن غالب می باشد، بنابراین کار زیادی وجود ندارد که شما بتوانید آن را انجام دهید. اما می توانید از دستانتان برای ماساژ کمر و شانه مردتان استفاده کنید. همچنین می توانید در حین رابطه جنسی شریک زندگیتان را ببوسید.

مردان در پوزیشن جنسی ساندویچ چه کاری انجام می دهند؟

مردتان تقریبا در پوزیشن ساندویچ کنترل کامل بر روی رابطه جنسی خواهد داشت، بنابراین او باید اطمینان حاصل کند که شما نیز به اندازه خودش از رابطه جنسی لذت می برید. او با استفاده از دستانش که در پشت زانو شما قرار دارد، پاهایتان را به سمت قفسه سینه خود می کشد و در همان حالت نگه می دارد. این کار باعث می شود که شما به صورت کامل در معرض دید او باشید. اگر شما دوست دارید کمی رابطه جنسی‌تان خشن باشد می توانید از مردتان بخواهید دست شما را در بالای سرتان به هم ببند.

علاوه بر این، او می تواند به سمت عقب و جلو حرکت کند یا به شما ضربه بزند. وی در حالی که این کار می کند، در موقعیت عالی قرار دارد که گردن، گونه‌ها و دهان شما را ببوسد.

کارهایی که می توانید انجام دهید زمانی که پوزیشن ساندویچ را اجرا می کنید

با وجود اینکه اجرای پوزیشن ساندویچ سخت نیست، اما برای برخی انجام آن دردناک است. البته کسانی که این پوزیشن را اجرا کرده‌اند، بازخورد خوبی در مورد آن داشتند:

  • پوزیشن ساندویچ برای کسانی که از تحریک کلیتوریس توسط مردان لذت می برند عالی است. چون در این پوزیشن مردتان پاهای شما را با دستانش در هنگام رابطه جنسی بلند می کند. و در این حالت او قادر است با استخوان  پیبیک خودش، کلیتوریس شما را تحریک کند.
  • عده‌ای گفته‌اند که از این پوزیشن فقط لذت بردند، و آنها اصلا حس درد نداشتند و جزء بهترین پوزیشن‌های جنسی بود که تا کنون امتحان کرده‌اند.

نظرات در مورد پوزیشن ساندویچ

پوزیشن جنسی ساندویچ جزء آن دسته از پوزیشن‌های جنسی است که با وجود اینکه برای انجام آن نیاز به قدرت بدنی است ولی اصلا اجرای آن اصلا سخت نیست و معمولا افراد مختلف می توانند آن را انجام دهند. این پوزیشن برای کسانی که به دنبال تنوع در رابطه جنسی هستند بسیار مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.