samsung-pay-now-supports-swipes-cryptocurrency-visa-cards

پشتیبانی سامسونگ پی از ویزا کارت ارز رمزپایه اسوایپ

دارندگان ویزا کارت اسوایپ (Swipe) اکنون با استفاده از سامسونگ پی (sumsung pay) می توانند پرداخت های خود را با تلفن هوشمند یا ساعت هوشمند خود و بوسیله ارز رمزنگاری شده انجام دهند. پلتفرم ویزا کارت ارز رمزپایه اسوایپ، از امکان انجام پرداخت ها با سامسونگ پی از  اول ماه مه (11 اردیبهشت) خبر داد.

این ادغام به کاربران سامسونگ پی اجازه می دهد تا با استفاده از دستگاه‌هایی که قابلیت پرداخت با سامسونگ پی را دارند، پرداخت های خود را از طریق ویزا کارت های اسوایپ خود انجام دهند. این شرکت ادعا کرده است که به اولین پلتفرم کیف پول دیجیتال تبدیل شده است که پشتیبانی چند ملیتی را هم برای Google Pay و هم برای Samsung Pay ارائه می دهد.

این ادغام به صاحبان کارت های Swipe در انگلستان و اتحادیه اروپا اجازه می دهد تا از بیش از 50 میلیون موقعیت مکانی در سراسر جهان پرداخت های خود را از طریق حساب‌های رمزنگاری خود انجام دهند.

مدیر ارشد عملیات اسوایپ، John Khenneth در اظهاراتی به خبرگزاری  Cointelegraph گفته است که رابطه این شرکت با سامسونگ از طریق انتشار دوطرفه بانک مالی Contis شکل گرفته است. وی گفت: “ما چند ماه پیش علاوه بر برنامه کارت فیزیکی، توسط ویزا برای برنامه کارت دیجیتال تأیید شدیم و از آن زمان با بانک و سامسونگ پی به ادغام شدن پرداختیم.”

Khenneth اظهار داشت که اسوایپ امیدوار است تا با کمک ابتکارات بلاکچینی سامسونگ، ارزهای رمزنگاری شده را از طریق مشارکت بیشتر به مخاطبان خود معرفی کند.”

ویروس کرونا، نیاز به پرداخت بدون تماس را برجسته تر می کند

Khenneth  از تعداد بالای پرداخت های دیجیتال در گوگل پی از زمان شیوع بیماری همه گیر ویروس کرونا خبر می دهد. Khenneth  اضافه کرد: “وقتی مردم از کارت‌های نقدی و کارت‌های فیزیکی دور می شوند، Google Pay  و اکنون Samsung Pay می توانند واقعاً به افراد کمک کنند تا بدون دغدغه کارهای پرداختی خود را انجام دهند.”

مدیر عامل شرکت Swipe ، Joselito Lizarondo  گفت: “با توجه به همه مسائل کرونا ویروس و افرادی که از کالاهای فیزیکی مانند پول نقد و در بعضی موارد کارت‌ها دوری می کنند، یک راه حل دیجیتالی، واقعاً کمک می کند تا نیازهای مشتری خود را برطرف کنیم.”

با چشم اندازی رو به آینده، Khenneth  اظهار داشت که Swipe “هم اکنون در حال انجام کارهای لازم است و امیدواریم تا پایان سال در منطقه جنوب شرقی آسیا و اقیانوسیه به تاییدیه دست پیدا کنیم”، او افزود: این پلتفرم اخیراً در ایالات متحده تاییدیه لازم برای فعالیت را دریافت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *