سایت صرافی بایننس

روسیه سایت بایننس را در لیست سیاه قرار می‌دهد

قانونگذاران ارتباطی و مخابراتی روسیه در نظر دارند سایت بایننس را در این کشور در لیست سیاه قرار دهند تا کسی از این کشور نتواند به آن دسترسی پیدا کند.

مقامات مخابراتی در روسیه تصمیم گرفته اند که بزرگترین صرافی آنلاین دنیا را در لیست سیاه قرار می‌دهد. 24 سپتامبر بود که بایننس (به انگلیسی:Binance) رسما اعلام کرد که دامنه این وبسایت از سوی فضای اینترنتی روسیه در لیست سیاه قرار گرفته است.

به این ترتیب تا اطلاع ثانوی سایت بایننس برای کاربران روس فقط با فیلترشکن و VPN در دسترس خواهد بود. بر اساس اطلاعیه بایننس، سایت بایننس به خاطر داده های توزیعی مرتبط با ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، فیلتر شده است.

فیلتر بایننس بدون هشدار قبلی انجام شده است

گب کوستاروف، مدیر عملیاتی بایننس در روسیه به کوین تلگراف گفته است که علی رغم قرار گرفتن دامنه بایننس در لیست سیاه، شهروندان روس می‌توانند با ابزارهایی مانند وی پی ان فیلتر بایننس را دور بزنند.

لیست دامنه های فیلتر شده درروسیه در Roskomnadzor (وبسایت خدمت فدرال نظارت بر ارتباطات، فناوری اطلاعات و رسانه‌های جمعی) در دسترس قرار دارد.

بر اساس داده های موجود در این سایت، بایننس از 2 ژوئن در لیست سیاه قرارگرفته، اما دسترسی به این سایت قرار نبوده محدود شود.

در بیانیه ای که بایننس به طور رسمی منتشر کرده است، مدیران اجرایی این شرکت تأکید کرده اند که تا پیش از 24 سپتامبر هیچ اطلاع و اخطاری درباره قرارگیری در لیست سیاه دریافت نکرده اند.

پیش از این به ما هیچ اطلاع و اخطاری از نهادهای اطلاعاتی روسیه و مقامات قضایی این کشور به ما داده نشده است. تیم حقوقی بایننس در تلاش است که به بررسی این موضوع بپردازد و این اطمینان را به کاربران روسی خود می‌دهیم که سرمایه های آنان محفوظ است و این مسئله به ارائه خدمات ما به آن‌ها تأثیری نمی‌گذارد.

به نظر می‌رسد که فیلترینگ بایننس در روسیه می‌تواند به کارت اعتباری که بایننس در نظر داشته برای استفاده از رمزارزها در روسیه مورد استفاده قرار دهد، ارتباط داشته است.

ماه آگوست بود که Roskomnadzor معتبرترین سایت صرافی کریپتو در روسیه (BestChange.ru) را مسدود کرده بود.

صرافی آنلاین سایت بایننس

صرافی بایننس با میزان کارمزد 0.05%  که در سال 2017 تاسیس شده و در مالت مستقر است، میتوان وجوه را در آن ذخیره کرد. این صرافی از تعداد زیادی ارز رمزپایه پشتیبانی می کند و همچنین سایت بایننس  به زبان های مختلف از جمله چینی، انگلیسی، کره ای، اسپانیایی، ژاپنی، روسی و فرانسوی در دسترس است.

پس از اینکه یکی از ارزهای بیت کوین، لایت کوین و اتریوم را خریداری کنید، میتوانید آن ها را به هر یک از ارزهای آلت کوین دیگر تبدیل کنید. دلایل محبوبیت بایننس به چند ویژگی آن مربوط است، از جمله: صرافی بایننس دارای بیشترین حجم از کل مبادلات ارزهای رمزنگاری شده در جهان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.