زمان:11 July, 2020

پوزیشن جنسی مبلغ معکوس

پوزیشن جنسی مبلغ معکوس (reverse missionary) ترکیبی از پوزیشن مبلغ و  بتی راکر است. برای انجام این پوزیشن مردتان باید آلت تناسلی منعطفی داشته باشد. اگر انجام این پوزیشن جنسی برای شما دشوار است می توانید سایر پوزیشن‌های جنسی ما را امتحان کنید.

برای انجام مبلغ معکوس شما باید ابتدا روی پشت خود دراز بکشید و پاهای خود را از یکدیگر کاملا باز کنید. سپس مردتان باید برعکس شما روی شکم خود دراز بکشد. به نحوه ای که پاهای او کنار سر شما و پاهای شما در کنار سر مردتان باشد. حال باید مردتان به آرامی آلت تناسلی خود را به سمت پایین فشار دهد تا بتواند وارد شما شود. این کار فشار زیادی به رباط‌های آلت تناسلی او وارد می کند. بنابراین باید در انجام این کار احتیاط کند تا دچار صدمه و آسیب نشود.

دختران در پوزیشن جنسی مبلغ معکوس چه کاری انجام می دهند؟

اولین نکته‎‌ای که در پوزیشن جنسی مبلغ معکوس باید آن را رعایت کنید این است که آلت تناسلی مردتان را با دستان خود نکشید. چون شما قصد صدمه زدن به او را ندارید. ولی اینکه او راهنمایی کنید که آلت تناسلی خود را چگونه وارد مهبل شما کند ایده خوبی است.

زمانی که آلت تناسلی مردتان داخل واژن شما است، و او حس درد ندارد بهتر است شما هیچ حرکتی انجام ندهید. بعد از چند دقیقه که مطمئن شدید مردتان راحت است می توانید زمانی که او واردتان می شود شما به آرامی آلت تناسلی او را به بیرون فشار دهید. همچنین شما می توانید دستانتان را روی باسن او بگذارید تا به مردتان کمک کنید بهترین زاویه را برای ورود پیدا کند، زاویه‌ای که هر دوی شما از انجام آن لذت می برید.

مردان در پوزیشن جنسی مبلغ معکوس چه کاری انجام می دهند؟

همانطور که در ابتدا مقاله نیز ذکر کردیم باید مردتان در حین اجرای پوزیشن مبلغ معکوس مراقب باشد که صدمه‎‌ای نبیند. اگر مراقب نباشد ممکن است به خود صدمه جبران ناپذیری بزند. بنابراین اگر در طول رابطه جنسی فشار بیش از حد به آلت تناسلی او وارد شد، باید آلت خود را بیرون بکشد و یک پوزیشن دیگر را برای رابطه جنس امتحان کند. در حین رابطه جنسی تنها کاری که او باید انجام دهد این است که به سمت بالا و پایین آلت تناسلی خود را حرکت دهد.

مواردی که باعث می شود شما از انجام پوزیشن جنسی مبلغ معکوس بیشتر لذت ببرید

تعداد زیادی از افراد این پوزیشن جنسی را انجام نداده‌اند، زیرا این پوزیشن بسیار عجیب و غریب است. اجرای این پوزیشن بسیار دشوار است و اکثر افراد نمی توانند ان را انجام دهند. ما با چند نفر که مبلغ معکوس را انجام داده‌اند صحبت کردیم و نظرات آنها را در ادامه آورده‌ایم:

  • پوزیشن جنسی مبلغ معکوس برای اکثر افراد باعث ایجاد درد می شود و نمی توانند آن را انجام دهند. شما نیز اگر احساس درد کردید سایر پوزیشن‌های جنسی ما را که آموزش داده‌ایم امتحان کنید.
  • یک راه عالی برای اینکه متوجه شوید مردتان می توانید مبلغ معکوس را انجام دهد، این است که ابتد پوزیشن بتی راکر را انجام دهید. زیرا این دو پوزیشن بسیار شبیه هم هستند، فقط در بتی راکر فشار کمتری به آلت تناسلی مرد شما وارد می شود.

نظر کلی در مورد پوزیشن جنسی مبلغ معکوس

به نظر من حتما یکبار این پوزیشن جنسی را امتحان کنید. با وجود اینکه کمی نحوه انجام آن عجیب و غریب است ولی باعث تنوع در رابطه جنسی می شود. ولی اگر در زمان اجرای این پوزیشن حس درد کردید بلافاصله از پوزیشن دیگری برای رابطه جنسی خود استفاده کنید. اکثر افرادی که این پوزیشن را انجام داده‌اند هیچ لذتی از آن نبردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *