زمان:11 July, 2020
شایعه بازگشت وحید خزایی به ایران

شایعه بازگشت وحید خزایی به ایران

امروز سه شنبه سوم تیر ماه فیلمی از وحید خزایی پخش شد که او را هنگام خروج از اداره کل پناهندگی در ترکیه همراه با برگه ای برای بازگشت به وطن نشان میدهد. شایعه شده است او با دریافت امان‌نامه از کنسولگری ایران برای همیشه به ایران بازگشته است.

یکی از شاخ های اخیر اینستاگرام و فضای مجازی وحید خزایی بوده است که با انتشار کلیپ هایی از رقص خود در اینستاگرام توانست به هزاران فالوور دست پیدا کند و بعد از آن با گسترش فعالیت مجازی خود در شبکه های اجتماعی به یکی از شاخ های فضای مجازی تبدیل شود.

وحید خزایی متولد 1364 در ایران است، ظاهرا تحصیلات او فقط تا مقطع دیپلم است، کار او در ایران پخش مانتو و لباس زنانه بوده است او در ابتدای دستگیری اش اعلام کرد که فقط یک کارگر ساده است اما این ادعا حقیقت نداشت.

او در اینستاگرام به پسر ایران معروف است و با این نام سعی در معروف کردن خود داشت. با وجود انتشار عکس های مختلف وحید خزایی با دختران گوناگون هنوز عکسی از همسر او و یا عکسی مشترک از او با همسرش منتشر نشده است. او هم مانند اکثر شاخ های اینستاگرامی خارج از ایران با پخش کلیپ با دختران مختلف و رقصیدن در این کلیپ ها توانست به شهرت برسد و روز به روز به تعداد فالوور های خود زیاد کند و توانست کسب درآمد هنگفتی انجام دهد.

او پس از معروف شدن مانند خیلی از افراد دیگر اقدام به ایجاد سایت شرط بندی و کسب درآمد از این راه کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *