پوزیشن جنسی پمپ

پوزیشن جنسی پمپ

پوزیشن جنسی پمپ یک پوزیش جنس عالی است که بسیار شبیه پوزیشن داگ استایل می باشد. همانطور که از نام آن مشخص است در این پوزیشن واقعا مرد شما از پشت تلبمه می زند. بسیاری از افراد علاقه خاصی به انجام این پوزیشن سکسی دارند.

برای انجام این پوزیشن شما باید بر روی یک چیزی مانند مبل یا صندلی بنشینید و بر روی پاها خود خم شوید. سپس مرد شما از پشت در حالی که ایستاده است وارد شما می گردد. پوزیشن جنسی پمپ برای رابطه جنسی مقعدی یا برای رابطه از واژن که به طور منظم انجام می شود مناسب است. شما می توانید کف دست‌های خود را روی دیوار بگذارید یا از آرنج خود برای نگه داشتن خود استفاده کنید. شما باید خود را در محکم نگه دارید تا مردتان بتواند به شما وارد شود.

دختران در پوزیشن جنسی پمپ چه کاری باید انجام دهند؟

در پوزیشن جنسی پمپ تمام فعالیت‌ها بر عهده مرد شما است. اگر مردتان می خواهد که رابطه را کنترل کند این پوزیشن برای او عالی است. البته اگر شما می خواهید یک نفوذ عمیق و قوی داشته باشید، می توانید کمی خود را به عقب فشار دهید. از سوی دیگر می توانید بازوهای خود را به دیوار تکیه دهید و بدنتان را راست نگه دارید تا کمی استراحت کنید. در حین اجرای این پوزیشن خواهید فهمید که با خم کردن زانو و تغییر دادن زاویه بهترین پوزیشن را پیدا خواهید کرد. حالتی که شما از انجام آن لذت بیشتری می برید را انتخاب نمائید.

همچنین می توانید دستان خود را به پشت سرتان ببرید تا به مردتان برسد. از این طریق او را به سمت خود بکشید. گاهی اوقات هنگام نفوذ به شما در پوزیشن جنسی پمپ، مرد شما امکان دارد نفوذهای کم عمق داشته باشد. بنابراین حتماً به او بگویید او درست رابطه دارد یا نه.

مردان در پوزیشن جنسی پمپ چه کاری باید انجام دهند؟

مرد شما در پوزیشن جنسی پمپ کار آسانی دارد. کار او در این پوزیشن فقط شامل جلو وعقب شدن است. اما اگر او به دنبال داشتن یک پوزیشن جنسی خوب است. باید در حین رابطه مدام آزمایش کند که شما در کدام زاویه لذت بیشتری می برید. تا از این طریق هر دو شما از انجام رابطه جنسی لذت ببرید.

مرد شما باید در حین رابطه از دست خود نیز استفاده کند. او می تواند دست خود را دور کمر شما بپیچد، درحالی درون شما عقب و جلو می شود. یا حتی دست‌های خود را دور شانه شما بپیچد. اگر شما از رابطه جنسی مسلط و مطیع خوشتان می آید. می توانید از مردتان بخواهید دستش را دور گردن شما بیاندازد. اما حتما قبل از شروع رابطه در این مورد صحبت کنید.

تجربه افراد از پوزیشن پمپ

بسیاری از افرادی که این پوزیشن را انجام داده اند از آن رضایت داشتند. آنها بازخوردهایی در مورد این پوزیشن داشتند که ما در ادامه آن را به شما ارائه می دهیم:

  • پوزیشن جنسی پمپ برای مردانی که می خواهند در حین رابطه کنترل را در دست داشته باشد مناسب می باشد.
  • مرد شما در پوزیشن جنسی پمپ می تواند در حین رابطه کلیتوریس شما را لمس کند. یا گلو شما را بگیرد تا حس لذت بیشتری داشته باشید.
  • پوزیشن جنسی پمپ عالی است. برای همه نوع رابطه‌ای مناسب است، از رابطه جنسی آهسته و عاشقانه گرفته تا روابط جنسی سریعتر و پرشور با مرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *