رابطه مقعدی-کون-سکس

چگونه برای یک رابطه مقعدی آماده شویم؟

اگر آماده انجام رابطه جنسی مقعدی هستید، بدانید که این یک عمل جنسی است که به آمادگی خاصی نیاز دارد. ما در مورد ایمنی، تمیزی، روان‌کننده‌ها و برانگیختگی صحبت خواهیم کرد تا تجربه شما بیشتر شامل لذت باشد تا درد. گفته می‌شود، حتی آماده شدن‌ می‌تواند لذت بخش باشد. ما با مربی رابطه جنسی کنت پلی (Kenneth Play)، یکی از بنیانگذاران انجمن رابطه جنسی مثبت هدفمند به نام Hacienda Villa صحبت کردیم تا بیشتر درباره این موضوع اطلاعات کسب کنیم. بنابراین ادامه این مقاله از زردنیوز را از دست ندهید.

اگر قرار است در لحظه اتفاق بیفتد

اگر شخصی که با او قرار دارید ناگهان با ماشین به سمت جاده‌ای خلوت می‌رود و شما آمادگی ندارید و ترسیده‌اید، نگران نباشید و نفس عمیق بکشید. پلی می‌گوید تا زمانی که روان‌کننده داشته باشید و به مقداری آب و صابون یا دستمال مرطوب دسترسی داشته باشید، مشکلی وجود ندارد. پلی‌ می‌گوید: «اگر می‌خواهید قبل از رابطه جنسی تمیز باشید، همیشه خوب است که بگویید، «امکانش هست چند لحظه توقف کنیم تا من به دستشویی بروم.» “به هر حال، یک رابطه جنسی لذت‌بخش تماماً به راحتی شما بستگی دارد.” امکان اینکه به دستشویی بروید وجود ندارد؟! پلی می‌گوید: با دستمال مرطوب هم می‌توانید خودتان را تمیز کنید.

اهمیت استفاده از روان‌کننده

روان‌کننده در رابطه مقعدی
روان‌کننده در رابطه مقعدی

 اگر وسایل اولیه لازم را در اختیار ندارید، ممکن است بخواهید رابطه جنسی مقعدی را با یک کار به همان اندازه لذت‌بخش جایگزین کنید یا کلا آن را به یک وقت دیگر موکول کنید. به یاد داشته‌ باشید، روان‌کننده فقط یک افزودنی شهوانی وابسته به رابطه جنسی مقعدی نیست – بلکه برای راحتی و ایمنی شما ضروری است. این به این دلیل است که روان‌کننده به جلوگیری از پارگی دردناک کمک می‌کند که می‌تواند احتمال ابتلا به HIV و سایر بیماری‌های مقاربتی را افزایش دهد.

پلی توضیح می‌دهد: «مقداری زیادی از روان‌کننده را بمالید و اگر شما در رابطه جنسی مفعول هستید اگر احساس کردید که به استفاده مجدد از روان‌کننده نیاز دارید حتما آن را بیان کنید.» دسترسی به دستمال مرطوب یا روش دیگری برای شستشوی بعد از رابطه جنسی نیز می‌تواند به کاهش احتمال عفونت‌های دیگر کمک کند. و همانطورکه در مورد ایمنی صحبت می‌کنیم، در صورت عدم اطمینان از وضعیت عفونت‌های منتقله آمیزشی (STI) فرد مقابل یا اگر وی دارای STI است، استفاده از کاندوم را فراموش نکنید.

توصیه

کثیف کاری در رابطه مقعدی پیش می‌آید و مسئله مهمی نیست. اما باید حواستان به بیماری‌های باکتریایی باشد و این مسئله را جدی بگیرید. و اگر با دست یا کاندوم فعالیت‌هایی در قسمت مقعد انجام شد، دست‌ها با دستمال ضدعفونی کننده پاکیزه و کاندوم به دور انداخته شود و با همان کاندوم دخول به واژن یا دهان صورت نگیرد.

اگر فردا قرار ملاقات همراه با رابطه جنسی دارید

مطمئن شوید که روان‌کننده به اندازه کافی دارید. از روان‌کننده‌های بی‌حس کننده استفاده نکنید، زیرا می‌تواند احساس اینکه که چیزی در حین رابطه جنسی درست نیست را سخت کند. آهسته و پیوسته پیش رفتن‌ راه بسیار ایمن‌تری برای کمک به کاهش ناراحتی است. همچنین می‌توانید از زمان برای آماده‌سازی مقعد خود برای این عمل استفاده کنید. این به این معناست که با انگشتان خود یا وسایل مربوطه برای این کار خود را آماده‌ کنید یا آن ناحیه را تمیز کنید.

پلی می‌گوید: «علاوه بر استفاده از بات‌پلاگ برای باز شدن بیشتر مقعد، آماده شدن برای رابطه جنسی مقعدی واقعاً به خودتان بستگی دارد و می‌تواند از شستن قسمت بیرونی با آب و صابون گرفته تا دوش گرفتن یا انجام تنقیه متغیر باشد.» اگر قصد دارید که اغلب رابطه جنسی مقعدی داشته باشید پلی توصیه می‌کند که یک بیده (bidet) بخرید. «این یک راه عالی برای تمیز نگه داشتنن اندام جنسی، کپل و مقعد است.»

توصیه

آهسته شروع کردن به معنای واقعی کلمه می‌تواند باسن شما را که فضایی تنگ دارد  و از بافت بسیار ظریف ساخته‌ شده‌ است، نجات دهد. عجله نه تنها دخول را بسیار سخت‌تر می‌کند، بلکه سکس مقعدی را بسیار دردناک کرده و باعث آسیب می‌شود.

اگر زمان بیشتری برای آماده‌ شدن‌‌ دارید

رابطه جنسی یهویی جالب است، اما داشتن زمان بیشتر برای آماده‌ شدن برای رابطه جنسی مقعدی به خصوص اگر در این زمینه بی‌تجربه هستید و با موانع معمولی مانند ترس از درد یا ظاهر شدن مدفوع روبرو هستید، خوب است. این نکات می‌تواند برای یک مبتدی که برای رابطه جنسی مقعدی آماده‌ می‌شود تفاوت زیادی ایجاد کند.

تمرین مقعدی

آن را مانند تمرین برای یک مسابقه ورزشی در نظر بگیرید، فقط در این مورد شما عضله اسفنکتر خود را تمرین می‌دهید و مسابقه یک رابطه جنسی مقعدی است. تمرین مقعدی شامل کشش تدریجی مقعد با مجموعه‌ای از گشادکننده‌ها یا پلاگ‌های مقعدی، در اندازه‌های مختلف است. با کوچک‌ترین اندازه شروع کنید و در طول زمان به اندازه بزرگ‌تر برسید. اگر استفاده از این وسایل برایتان ترسناک است، از انگشتانتان استفاده کنید، با انگشت کوچک شروع کنید. استفاده از روان‌کننده را فراموش نکنید.

خرید زیرانداز مخصوص رابطه جنسی

زیرانداز مخصوص رابطه جنسی
زیرانداز مخصوص رابطه جنسی

زیرانداز ضد آب مخصوص رابطه جنسی در اندازه‌های استاندارد تشک عرضه می‌شوند و از روتختی شما محافظت می‌کنند و در عین حال سطحی نرم و راحت برای انجام رابطه جنسی ایجاد می‌کنند. بعضی از این زیرانداز‌ها در اندازه مسافرتی نیز ارائه می‌شوند تا بتوانید لذت را با خود به جاده ببرید.

پوزیشن‌های مختلف

پوزیشن سگ سرپایین تنها راه برای داشتن رابطه جنسی مقعدی نیست. آگاهی در مورد پوزیشن‌هایی که می‌توانید امتحان کنید به شما کمک می‌کند پوزیشن‌هایی را پیدا کنید که برای شما و شریک زندگیتان راحت باشد. این امر به ویژه زمانی که شما یا شریک زندگیتان با ناتوانی یا درد زندگی می‌کنید، بسیار مهم است. قبل از انجام رابطه جنسی پوزیشن‌های مختلف را امتحان کنید.

با آناتومی مقعد خود آشنا شوید

بدون رفتن به یک کلاس کامل آناتومی بدن، بدانید که:

  • مدفوع بالاتر در راست روده شما قرار می‌گیرد و بعید است ظاهر شود، به خصوص اگر قبلاً در آن روز اجابت مزاج داشته‌اید.
  • دخول مقعدی بسیاری از عضلات و اعصاب درگیر در BM‌ها را تحریک می‌کند و می‌تواند باعث ایجاد احساس دفع شود، اما شما این کار را نمی‌کنید.
  • اسفنکتر و راست روده شما الاستیک هستند و برای کشش قرار دارند، اما این کشش قابل توجه یا دائمی نیست.
  • ارگاسم مقعدی وجود دارد و ممکن است چه پروستات داشته باشید و چه نداشته باشید اتفاق بیفتد.

زمانی را برای دوش گرفتن‌ با هم در نظر بگیرید

دوش دو نفره
دوش دو نفره

برای یک رابطه جنسی مقعدی با زمان کافی برنامه‌ریزی کنید تا از دوش گرفتن‌ با هم لذت ببرید. پلی می‌گوید: «این کار به شما کمک می‌کند هم برای رابطه جنسی آماده‌ شوید و هم ریلکس کنید و اعتماد به نفس فرد مفعول را وقتی زمان دخول فرا می‌رسد، افزایش می‌دهد.» وی در ادامه می‌گوید: «یکی از ترفند‌های مورد علاقه من در رابطه جنسی دوش گرفتن‌ شهوانی با یکدیگر است. شستن‌ شریک زندگی‌تان و کشیدن‌ دست‌هایتان روی بدن صابونی او، سکسی و شهوانی است.»

وی ادامه می‌دهد: «پس از شستن‌ کامل صابون از روی مقعد، شروع به لیسیدن‌ مقعد کنید در حالی که از یک ویبراتور ضد آب روی کلیتوریس استفاده می‌کنید. اگر هر دو مرد هستید می‌توانید برای وی جلق بزنید. به این ترتیب، شریک زندگی شما احساس تمیزی و اعتماد به نفس بیشتری برای ادامه پیدا می‌کند، زیرا شما از قبل با زبانتان آن ناحیه را لیس زدید که باعث می‌شود طرف مقابل کمتر خجالت بکشد.»

مراقبت‌های بعد از رابطه جنسی را فراموش نکنید

به یاد داشته باشید، ذرات مدفوع میکروسکوپی ممکن است هنوز وجود داشته باشد، به همین دلیل است که تمیزکاری بلافاصله بعد از رابطه جنسی بسیار مهم است. از دستمال مرطوب یا آب و صابون برای شستن‌ باسن و ناحیه تناسلی خود استفاده کنید و سپس دست‌های خود را کاملا بشویید. اگر از وسیله استفاده کردید، آن را هم بشویید.

پس از تمیزکاری، مدتی را به توجه و مراقبت از یکدیگر اختصاص دهید. این غیرعادی نیست که بعد از اولین رابطه جنسی مقعدی، کمی حساس شوید. این زمان خوبی است تا در مورد احساس خود درباره این تجربه صحبت کنید و اینکه دفعه بعد چه کارهایی را ممکن است بخواهید متفاوت انجام دهید. رابطه جنسی مقعدی حتی اگر همه چیز را به درستی انجام دهید، ممکن است کمی دردناک باشد. اگر در آن ناحیه احساس درد می‌کنید، حمام آب گرم با نمک اپسوم می‌تواند به تسکین درد کمک کند.

سخن پایانی

در رابطه با رابطه جنسی مقعدی، به خصوص برای مبتدیان، آماده‌ شدن‌ از قبل بسیار مفید است. این زمان اضافی که صرف آماده‌ شدن‌ می‌کنید می‌تواند ده برابر در افزایش صمیمیت، لذت و احتمالاً یک یا دو ارگاسم نتیجه‌ دهد.

مطالب مرتبط: چگونه رابطه جنسی مقعدی بدون درد داشته باشیم | 10 نکته و تکنیک برای مبتدیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.