زمان:11 July, 2020
پوزیشن جنسی آخوندک

پوزیشن جنسی آخوندک

پوزیشن جنسی آخوندک (praying mantis) ترکیبی از  پوزیشن نفوذ عمیق و پای گلایدر است. در این پوزیشن شما باید به پشت دراز بکشید و لازم نیست کار خاصی انجام دهید.

برای انجام پوزیشن اخوندک ابتدا شما باید مانند پوزیشن مبلغ بر روی پشت خود دراز بکشید  و پاهای خود را از هم باز کنید. سپس مردتان باید در کنار واژن شما زانو بزند و پاهای خود را از یکدیگر باز کند تا بتواند آلت تناسلی خود را وارد مهبل شما کند. سپس او یکی از پاهایتان را باید بلند کند به صورتی که پاهای شما کاملا راست به سمت سقف باشد. حال شما باید پای را که مردتان بلند کرده است را روی شانه او بگذارید و دستانتان را روی پاهای مردتان قرار دهید و به وسیله آن او را به سمت خود بکشید.

دختران در پوزیشن جنسی آخوندک چه کاری انجام می دهند؟

پوزیشن جنسی آخوندک بسیار شبیه پوزیشن نفوذ عمیق است، چون شما در این پوزیشن هم لازم نیست کار خاصی انجام دهید. اگر دوست داشتید می توانید با دستانتان کلیتوریس خود را ماساژ دهید، این کار به شما کمک می کند که لذت بیشتری از رابطه جنسی ببرید. یکی روش برای اینکه این پوزیشن را صمیمی‌تر کنید این است که ارتباط چشمی خود را با مردتان حفظ کنید. بوسه کردن در آخوندک کمی سخت است ولی شما می توانید قفسه سینه او را لمس کنید و حتی اگر مردتان دوست داشت آن را خراش دهید. همچنین می توانید سینه‌های خود را در حین رابطه جنسی ماساژ دهید.

از دیگر نکاتی که حین اجرای این پوزیشن باید رعایت کنید این است که اگر به اندازه کافی منعطف نیستید به مردتان بگویید که به پاهای شما فشار زیادی وارد نکند.

مردان در پوزیشن جنسی آخوندک چه کاری انجام می دهند؟

مردتان در پوزیشن آخوندک همانند پوزیشن نفوذ عمیق باید به داخل شما نفوذ کند. یعنی که او باید با یک دستش پای شما که بر روی شانه‌اش قرار دارد بگیرد و با دست دیگرش پای دیگر شما که روی تختخواب است را بگیرد و با استفاده از دستانش خود را به سمت واژن شما حرکت دهد.

اگر مردتان به اندازه کافی انعطاف پذیر نباشد نمی تواند پاهای خود را به اندازه کافی باز کند. این بدان معناست که شما باید به او برای نفوذ به خودتان کمک کنید. ولی اگر او به اندازه کافی انعطاف پذیر باشد نیاز نیست شما در حین رابطه جنسی کاری انجام دهید چون او کاملا بر روی تمام کارها مسلط است. این باعث افزایش لذت شما از رابطه جنسی می گردد.

مواردی که باعث می شود شما از انجام پوزیشن جنسی آخوندک بیشتر لذت ببرید

ما با برخی از کسانی که پوزیشن آخوندک را را انجام داده‌اند صحبت کردیم. آنها بازخوردهایی مفیدی در مورد این پوزیشن جنسی ارائه داده‌اند:

  • هر دو پای خود را امتحان کنید تا ببینید که نگه داشتن کدام پا در بالا برای شما راحتتر است.
  • اگر می خواهید مردتان نفوذهای عمیقی داشته باشد. باید آن پای که پشت شریک زندگیتان است را دور کمر او بپیچید و با هر فشار او را به سمت خود بکشید.
  • اگر دوست دارید رابطه جنسی سریع و پرشور با مرد خود داشته باشید می توانید هر بازوی خود را اطراف پای مردتان قرار دهید. و به وسیله آن در هر بار دخول مردتان را به سمت خودتان بکشید.

نظر کلی در مورد پوزیشن جنس آخوندک

اکثر افراد پوزیشن جنسی آخوندک را دوست دارند چون باعث تنوع در رابطه جنسی می شود. این پوزیشن جنسی جزء پوزیشن‌های عجیب و غریب است که باعث ایجاد یک حس لذت ناب در شما می شود. این پوزیشن برای ایجاد تغییر بسیار عالی است. و براساس نظر کارشناسان ایجاد تنوع در رابطه جنسی باعث افزایش لذت طرفین در رابطه می گردد. همیشه سعی کنید چیزهای جدید را امتحان کنید و مانع یکنواختی رابطه جنسی خود شوید.

1 یک پینگ

  1. پینگ بک: 8 نکته برای داشتن سکس با کیفیت و عالی و جدید ( روش های تضمینی ) - زردنیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *