ارتباط شیمی بین دو نفر

نشانه‎‌های ارتباط شیمی بین دو نفر

مقدمه

هر زمان که  در مورد عشق، رابطه عاشقانه و قرار ملاقات صحبت می‌شود، در مورد ارتباط شیمی بین دو نفر نیز چیزهای گفته می‌شود. شما درباره آن در کتاب ها خوانده‌اید و آن را در فیلم ها دیده‌اید. اما آیا ارتباط شیمی بین دو نفر واقعی است؟ یا فقط یک چیز غیرواقعی که توسط هالیوود ساخته شده است؟

حس ارتباط خارجی با فردی

بیایید مقاله را با این سؤال شروع کنیم که آیا تا به حال با کسی ملاقات کرده‌اید و اولین باری که او را دیدید احساس کردید چیزی مانند جرقه از بدن شما به بدن او می‌رود و هر دوی شما را به لرزه در می‌آورد. چیزی که باعث شود شما به یکدیگر جذب شوید. احساس کنید چیزی را تجربه می‌کنید که خارج از بدنتان رخ داده است. موضوعی که نتوانید برای آن دلیل منطقی پیدا کنید.

در حالی که حس ششم شما می‌گوید که طرف مقابل نیز همین احساس را دارد. خوب، وقتی شیمی شدیدی بین دو نفر وجود دارد، این اتفاق می‌افتد. برای اینکه رابطه عمیق‌تری داشته باشید به صورتی که هر وقت طرف مقابل را رها کنید به سمت شما بیایید، به چیزی بیشتر از ارتباط شیمی بین دو نفر نیاز دارید… شما به سیستم وفاداری نیاز دارید.

چیزی که در مورد شیمی رابطه وجود دارد این است که نمی توان آن را اجبار کرد. این یک ارتباط عاطفی طبیعی و غیرقابل انکار است (طبق اکثر تعاریف شیمی). این همان ارتباطی است که همه آرزوی آن را دارند اما تعداد کمی واقعاً آن را پیدا می‌کنند. شیمی متقابل یکی از بهترین راه‌هایی است که می‌توانید از طریق آن یک رابطه را شروع کنید، اما ضد گلوله نیست و می‌تواند گمراه‌کننده باشد.

منظور از ارتباط شیمی بین دو نفر چیست؟

به عبارت ساده، ارتباط شیمی بین دو نفر را می توان به عنوان ترکیبی از جاذبه فیزیکی، میل، ارتباط عاطفی و اشتیاق که نمی‌توانید کنترل کنید، تعریف کرد. در واقع ارتباط شیمی بین دو نفر یک پتانسیل بزرگ و عالی برای ایجاد یک رابطه طولانی مدت است.

به گفته کارشناسان روابط، انواع بیشتری از شیمی وجود دارد: شیمی فکری، شیمی عشق، و شیمی جنسی، اما همه آنها با هم شیمی واقعی را تشکیل می‌دهند، که یکی از شدیدترین چیزهایی است که تا به حال احساس خواهید کرد. این ارتباط می‌تواند شگفت انگیز باشد اگر بین افرادی به وجود آید که با هم سازگاری دارند.

چگونه متوجه شویم با کسی ارتباط شیمی داریم؟

وقتی با شخص دیگری رابطه شیمیایی دارید، هر زمان که او در اطراف‌تان باشد، در همان زمان احساس هیجان و آرامش می‌کنید. حتی اگر لمس آنها مانند شعله سوزان باشد، اثر شفابخشی نیز دارد.

شما و همسرتان نمی‌توانید چشمان خود را از یکدیگر بردارید و معاشقه اجتناب ناپذیر است. در واقع بسیار کنایه آمیز است، اما حضور آنها باعث می‌شود احساس کنید بالاخره به خانه رسیده‌اید. اما در همان زمان آتش بازی نیز در درون شما بیدار می‎شود.

مهمتر از همه، شما به راحتی می‌فهمید با چه کسی ارتباط شیمی دارید. ممکن است نتوانید این حس را با کلمات بیان کنید، اما به من اعتماد کنید. این چیزی است که قبلاً هرگز تجربه نکرده‌اید.

بخوانید: “بهترین سوالات برای قرار اول با پشتوانه علمی

نشانه های غیرقابل انکار ارتباط شیمی بین دو نفر

اگر احساس می‌کنید ارتباط شیمی بین شما و فرد دیگری وجود دارد. اما مطمئن نیستید، با ما همراه باشید. زیرا در ادامه نشانه‌های ارتباط شیمی بین دو نفر را توضیح می‌دهیم.

اسیر شدن و شیفتگی

شما بدون هیچ دلیل آشکاری به سمت یکدیگر جذب می شوید. ممکن است فقط چند کلمه رد و بدل کرده باشید و به سختی یکدیگر را بشناسید، اما آن احساس آشنا همیشه وجود دارد.

به نظر می رسد شما قبلاً یکدیگر را از نزدیک می‌شناسید. گاهی اوقات، تعجب می‌کنید که آیا قبلاً با این شخص ملاقات کرده‌اید، زیرا به نظر غیرممکن است که با کسی که به تازگی با او آشنا شده‌اید، احساس نزدیکی کنید.

شما احساس می‌کنید به همان اندازه که او برای شما آشناست، شما نیز برای او آشنا هستید. گویی شما با یک نخ به یکدیگر متصل شده‌اید، اگر چه این نخ دیده نمی‌شود اما شما آن را احساس می‌کنید. به شکل غیرقابل باوری به یکدیگر جذب می‌شوید.

صرف نظر از آنچه در اطراف شما می‌گذرد، این شخص خاص تمام توجه شما را به خود جلب می‌کند. او شما را کاملا شیفته و مجذوب خود می‌کند.

چشم‌ها هرگز دروغ نمی‌گویند

شما نمی‌توانید چشمان خود را کنترل کنید تا به یکدیگر نگاه نکنید. شما یکدیگر را از بالا به پایین بررسی می‌کنید و حتی گاهی اوقات تماس چشمی طولانی مدتی بین شما ایجاد می‌شود. حس خجالتی در شما ایجاد می‌شود وقتی متوجه می‌شوید که به او زل زده‌اید. به دور نگاه می‌کنید و وانمود می‌کنید که هیچ اتفاقی نیفتاده است.

بهترین بخش این است که برعکس هم اتفاق می‌افتد. اگرچه ممکن است کودکانه به نظر برسد، اما واقعیت دارد. این کودکانه بودن و تماس چشمی معصومانه بین شما نشانه ارتباط شیمی قوی است که در حال وقوع می‌باشد.

هر زمان که او به شما خیره می‌شود، احساس می کنید که مستقیماً به روح شما نگاه می‌کند. ما در مورد یک نگاه معمولی صحبت نمی‌کنیم که بین افراد مختلف وجود دارد. نگاه شما به یکدیگر فراتر از جاذبه فیزیکی است. انرژی‌های شما به وضوح یکدیگر را می‌شناختند و این دقیقاً همان حس غیرقابل توضیحی است که شما به او دارید.

لبخند زدن

هیچ مدرکی بهتر از یک لبخند ساده برای شیمی واقعی وجود ندارد. هر بار که در مورد او فکر می‌کنید نمی‌توانید لبخند نزنید. شما ممکن است بدترین روز ممکن را داشته باشید، اما لحظه‌ای که او وارد اتاق می‌شود. مثل این است که آفتاب وارد شده و همه ابرها را از بین برده است. برای شما غیرممکن است که هر زمان که او در نزدیکی‌تان  احساس ناراحتی کنید.

بهترین بخش این است که او لازم نیست کاری برای بهتر شدن روحیه شما انجام دهد. فقط حضور او برای خوشحال شدن شما کافی است. او لازم نیست یک کلمه هم بگوید. انرژی که از او می‌گیرید به تنهایی باعث آرامش شما می‌شود. مسئله این است که شما با قلب و روح خود لبخند می‌زنید و نه فقط با چهره خود، بنابراین محبتی که نسبت به یکدیگر احساس می‌کنید غیرقابل انکار است.

همه چیزهایی که این شخص خاص می‌گوید خنده‌دار است و شما نمی‌توانید در مقابل او لبخندتان را کنترل کنید. خنده‌دار است که چگونه فردی که عملاً غریبه است می‌تواند کل روز شما را روشن کند و این نشانه ارتباط شیمی بین شما دو نفر است.

البته برعکس آن هم صدق می‌کند. هر وقت او شما را می‌بیند، تمام صورتش شروع به درخشیدن می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *