آناشید حسینی و پویان مختاری

ماجرای ازدواج آناشید حسینی و پویان مختاری + عکس

ماجرای ازدواج آناشید حسینی با پویان مختاری خواننده ایرانی و صاحب سایت شرط بندی حضرات در استانبول این روزها حواشی زیادی را ایجاد کرده است.

ماجرای آناشید حسینی و پویان مختاری

مدتی است که پس از جدایی پویان مختاری از نیلی افشار، این خواننده ایرانی در اینستاگرام خود از تغییر سبک زندگی خود خبر داده است.

او مدتی است که در پشت صحنه لایوهایش با دختری صحبت می‌کند و می‌گوید خدا گر ببندد دری، ز حکمت گشاید در دیگری. او دختر پشت صحنه را «در دیگری» معرفی کرده بود.

پویان مختاری عنوان کرده بود که دوست دختر ندارد و یک راست می‌خواهد برود سر اصل مطلب و ازدواج کند. خبرنگار پاپاراتزی حوزه سلبریتی‌ها امین فردین نام این دختر را فاش کرد.

امین فردین در ویدیویی که منتشر کرده بود، عنوان کرد که پازل‌های را کنار هم قرار می‌دهد تا اثبات کند پویان مختاری با آناشید حسینی وارد رابطه شده است.

رابطه پویان مختاری با آناشید حسینی
پویان مختاری آهنگ فدات شم

امین فردین گفته بود این هشتگ‌های آ و a در انتهای پستی که مربوط به آهنگ فدات شم پویان مختاری است، برای تقدیم آهنگ به آناشید حسینی قرار داده شده است.

امین فردین قرار گرفتن پیراهن‌هایی در کاور این آهنگ را غیرمستقیم به طراح بودن آناشید حسینی ارتباط داده بود.

البته امین فردین به موارد دیگری هم استناد کرده بود، از جمله اینکه اوپرارتور ترک تله کام خانم آناشید حسینی در اسکرین شاتی که او در استوری گذاشته مشخص است و این حضور او در ترکیه را ثابت می کند.

با این وجود پویان مختاری مستقیما به این موضوع واکنشی نشان نداد و این اواخر دوست دخترش را در کلیپ‌ها «در دیگر» معرفی می‌کرد اعلام کرد که روز دوشنبه ساعت 20:20 آهنگ «در دیگر» را منتشر خواهد کرد.

آناشید حسینی کیست؟

سیده آناشید حسینی طراح لباس و مدل اینستاگرامی است که در سال 1370 در اهواز به دنیا آمده است. آناشید حسینی محجبه است و از جمله معدود افراد محجبه فعال در حوزه مدلینگ است.

آناشید حسینی قبلا گفته بود که دوست ندارند او را مدل خطاب کنند. آناشید حسینی پس از ازدواج با پسر سفیر ایران در دانمارک، امیر حسین مرادیان معروف شد و مراسم ازدواج آن‌ها تا مدت‌ها حواشی فراوانی را به وجود آورده بود.

آناشید حسینی و امیرحسین مرادیان
رابطه پویان مختاری با آناشید حسینی
آناشید حسینی و امیرحسین مرادیان

اگرچه ازدواج آناشید حسینی و امیر حسین مرادیان زیاد طول نکشید و این دو از هم جدا شدند. آناشید حسینی در اینستاگرام (anashidhoseini) یک میلیون دنبال کننده دارد و در این صفحه مشغول پرداختن به مد و لباس است.

پویان مختاری از آناشید حسینی خواستگاری کرد

پویان مختاری هفته گذشته پس از این حواشی در یک لایو اینستاگرامی اعلام کرد که اگر بیشتر از 200 هزار نفر بیننده در این لایو داشته باشد، افشا می‌کند که با چه کسی دوست شده است.

پویان مختاری سرانجام در این لایو قصد داشت که نام آناشید حسینی را به زبان بیاورد، اما با تماس او در لایو زنده بین آن‌ها بحثی شکل گرفت.

پویان مختاری در این لایو مدام گله می‌کرد که ما دو نفر عاشق هم هستیم چرا نمی‌گذارید که به هم برسیم. در نهایت آناشید حسینی خود را به کنار پویان مختاری در لایو رساند، اگرچه در تصویر لایو حاضر نشد.

پویان مختاری تایید کرد که از سال 1388 با آناشید حسینی در ارتباط بوده است و ورشکست شدن پدرش و رفتن به اصفهان باعث شده که آن‌ها نتوانند به هم برسند.

او ادعا کرد حالا پس از 12 سال قصدش ازدواج به آناشید حسینی است و از مادر او خواستگاری کرده است.

آناشید حسینی و پویان مختاری
آناشید حسینی و پویان مختاری

حالا پس از این اتفاق عکس های زیادی از پویان مختاری و آناشید حسینی در حال خریدن کردن در فروشگاه های ترکیه منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.