نشانه خیانت دوست دخترتان

نشانه خیانت دوست دخترتان

مقدمه

به دنبال یافتن نشانه واضح خیانت دوست دخترتان هستید؟ واقعا اینکه شک کنید دوست دخترتان به شما خیانت می‌کند، ناراحت کننده است. اما اگر این اتفاق می‌افتد باید شما در مورد آن بدانید. اگر به تازگی متوجه شده‌اید که او زیاد با تلفن صحبت می‌کند، یا متوجه وجود افراد جدیدی در شبکه‌های اجتماعی آن‌ها شده‌اید. یا اینکه او وقت کمی را با شما و بیشتر وقت خود را دوستان جدیدش می‌گذراند. و احساس می‌کنید، نشانه‌‌های دیگری نیز وجود دارد که شما از آن‌ها غافل شده‌اید. بهتر است این مطلب را مطالعه کنید تا بتوانید یک تصمیم درست بگیرید.

برنامه‌ریزی بدون اطلاع شما

اگر در گذشته هر تفریحی و یا برنامه‌ای که داشتید با هم بودید. اما به تازگی دوست دخترتان بدون توجه به شما برنامه‌ریزی می‌کند. حال این برنامه می‌تواند یک تفریح دوستان، مهمانی شبانه با همکاران یا اعضاء خانواده باشد. در حالی که در گذشته همیشه بایکدیگر در این برنامه‌ها شرکت می‌کردید. این موضوع کمی نگران‌کننده است. این می‌تواند نشانه خیانت دوست دخترتان باشد.

پاک کردن تاریخچه مرورگر

اکثر افراد تاریخچه مرورگر گوگل یا شبکه‌های اجتماعی خود را پاک نمی‌کنند. اگر دوست دختر یا همسرتان نیز این کار را در گذشته هیچ‌گاه انجام نمی‌داد. اما به تازگی متوجه شدید که او حافظه مرورگر خود را پاک می‌کند. یعنی او در مرورگرها به دنبال چیزی هست که نمی‌خواهد شما در مورد آن بدانید. اگر این اتفاق برای چند هفته رخ داد باید نگران شوید.

استفاده مداوم از تلفن‌همراه و پیام دادن

استفاده مداوم از تلفن‌همراه
استفاده مداوم از تلفن‌همراه توسط دوست دخترتان

یکی از روش‌های عالی برای برقراری ارتباط با دیگران پیام دادن است و معمولا پارتنرها از این روش برای برقراری ارتباط استفاده می‌کنند. اما اگر زمانی که پارتنرتان کنار شما نشسته است و مدام در حال پیام دادن است و نمی‌گوید با چه کسی صحبت می‌کند، کمی مشکوک است. زیرا او اگر با دوست خود صحبت می‌کرد، به شما می‌گفت زیرا این موضوع اصلا محرمانه نیست.

این پیام دادن نشانه این است که او چیزی را از شما پنهان می‌کند. وقتی که تلفن همراه را از خود جدا نمی‌کند و  به شما نیز نمی‌گوید به چه کسی پیام می‌دهد. مطمئنا او در حال پنهان کردن موضوع مهمی است.

اجتناب از صحبت کردن در مورد آینده مشترک

این نشانه یک هشدار مهم از خیانت دوست دخترتان است. اگر قبلا از آینده‌ مشترکتان زیاد صحبت می‌کردید و هر دو هیجان‌زده می‌شدید. اما حال که می‌خواهید در مورد این موضوع صحبت کنید، پارتنرتان سریع موضوع را تغییر می‌دهد. و به نظر می‌رسد که او از مطرح کردن این موضوع ناراحت می‌شود و شما دلیل این امر را نمی‌دانید. ممکن است دلیل این امر وجود فرد سومی در رابطه باشد.

شرکت در کلاس‌های آموزشی

اگر او در کلاس آموزشی جدیدی ثبت نام کرده است و به شما اجازه همراهی با خود را نمی‌دهد، صادقانه بگوییم او واقعا مشکوک است. چرا او اجازه نمی‌دهد که با وی همراه شوید، آیا او واقعا در کلاس آموزشی شرکت می‌کند. یا اینکه از آن زمان برای رفتن سر قرار با دوست جدید خود استفاده می‌کند.

تغییر موضوع بحث با آوردن نام شخص خاصی

اگر شخصی وجود دارد که همیشه به او شک داشته‌اید. شاید این شخص یک دوست قدیمی باشد یا یک همکار که همیشه احساس بدی  نسبت به او داشته‌اید بدون اینکه برای این حس خود دلیلی داشته باشید. حال متوجه شدید که وقتی اسم او را می‌آورید، چهره دوست دخترتان قرمز می‌شود. هر چقدر او سعی در پنهان کردن احساس خود داشته باشد، اما چهره‌اش همه چیز را نشان می‌دهد. او از گفتگو در مورد آن مرد بسیار ناراحت می‌شود و هیچ دلیلی نیز برای این رفتار خود ندارد.

عدم گذراندن وقت با شما

عدم گذراندن وقت با شما
عدم گذراندن وقت با شما

اشکالی ندارد اگر همیشه وقت ندارد با شما باشد. اما او حداقل باید یک دلیل قانع کننده برای نداشتن وقت داشته باشد. اگر او دیگر حتی برای وقت نگذراندن با شما نیز دلیل قانع کننده نمی‌آورد باید شک کنید. این نشان دهنده بی میلی او به شما است.

مقصر دانستن شما در هر مسئله‌ای

هر زمانی که مشکلی ایجاد شود و شکایتی کنید، مقصر شما هستید. اگر این رفتار را از گذشته داشته است که شک برانگیز نیست. اما اگر به تازگی این اتفاق افتاد این نشانه خیانت دوست دخترتان است. او سعی می‌کند اختلاف را افزایش دهد تا به راحتی از شما جدا شود.

رفتن ناگهانی

اگر او اغلب می‌گوید اتفاق اورژانسی برای دوستش رخ داد که باید برود. اگر این اتفاق چند مرتبه باشد مطئمنا مسئله‌ای نیست. اما تداوم این امر نشانه این است که او از وقت گذراندن با شما دیگر لذت نمی‌برد. و دوستش به او کمک می‌کند تا از شما دوری کند.

تغییر نوع لباس پوشیدن

نه اینکه او قبلا به ظاهرش اهمیت نمی‌داد، اما حال نوع لباس پوشیدنش کاملا تغییر کرده است. او لباس‌هایی را که معمولا نمی‌پوشد را خریداری می‌کند و بیش از حد معمول به فکر تیپش است. بدترین چیز این است که او حتی فکر نمی‌کند که شما متوجه شده‌اید. در حالی که شما بهتر از هر کسی او را می‌شناسید.

طبیعتا شما اولین نفری هستید که متوجه تمام این تغییرات می‌شوید که در مورد او اتفاق افتاده است. اینکه شما چه عکس‌العملی نشان دهید بستگی به این دارد که در چه مرحله‌ای و چه مدت که تغییر کرده است.

هر کارتان باعث آزار او می‌شود

ناراحتی مداوم از شما
ناراحتی مداوم از شما

این یکی از دردناک‌ترین نشانه‌‌های خیانت دوست دخترتان است. هر کاری که انجام می‌دهد از نظر او اشتباه است. نحوه غذا خوردن، نشستن، راه رفتن یا رابطه جنسی که قبلا آن‌ها را دوست داشت. حالا او از همه این کارها بدش می‌آید.

شما باید با خود صادق باشید. این رفتار بی‌علت نیست، چیزی باعث ایجاد اینگونه اعمال شده است.

عدم معرفی به دوستان جدید

اگر او با افراد جدید دوست شده است ولی حتی تاکنون اشاره‌ای به اینکه با آن‌ها آشنا شوید نکرده است. این کار او دو دلیل دارد. یا قصد دارد پسر دیگری را به آن‌ها معرفی کند یا هنوز زمان مناسب برای معرفی را پیدا نکرده است.

علت دوم بسیار خوب است، اما نشانه‌ها به شما می‌گوید علت کار او دلیل اول است.

عدم ارتباط چشمی

دوست دخترتان دیگر حواسش به شما نیست. ممکن است شما فقط از او یک سوال ساده که جوابش فقط بله یا نه است بپرسید، اما او برای پاسخ دادن بلاتکلیف شود.

او به ندرت با شما تماس چشمی برقرار می‌کند و به نظر می‌رسد اصلا حواسش به شما نیست. او تمام وقت درگیر فکر کردن است به نحوی که این افکار بر روی رفتارش نیز تاثیر گذاشته است.

لباس خواب جدید

شما در خانه او لباس خواب جدید دیده‌اید که تاکنون اصلا از آن برای شما استفاده نکرده است. ابتدا که این لباس خواب را دیده‎اید احتمالا یک فانتزی در مغزتان ایجاد شده است. تصور کردید که او این لباس را خریده تا در زمان مناسب شما را سورپرایز کند. اما پس از گذشته چندین هفته صبر، متوجه می‌شوید که او هنوز هم لباس را برایتان نپوشیده است. پس اگر او قصد پوشیدن لباس را نداشته است چرا آن را خرید.

مگر آنکه او آن را برای شخص دیگری پوشیده باشد. شما مطمئنا در این مرحله دیگر نمی‌دانید باید چه کار انجام دهید. او را ترک کنید یا با او در این مورد صحبت نمائید.

عدم نیاز به رابطه جنسی

عدم نیاز به رابطه جنسی
سرد شدن نسبت به رابطه جنسی

او قبلا یک فرد گرم در رابطه جنسی بوده است. او با شما همیشه همراه بود و به ندرت چند روز رابطه جنسی نداشتید. اما در حال حاضر او اصلا حوصله این کار را ندارد. ممکن است او بگوید سرم درد می‌کند، باید زود بیدار شوم یا اینکه کارهای عقب مانده دارم. این دلایل کمی عجیب است.

مگر ممکن است برای چندین هفته او هیچ تمایلی به رابطه نداشته باشد. مگر اینکه در جای دیگر نیازهایش را برآورده ساخته باشد. عدم نیاز به رابطه جنسی یک اصلی‌ترین نشانه خیانت دوست دخترتان است.

حالت تدافعی داشتن

دخترانی که خیانت می‌کنند، در برابر ساده‌ترین سوالات شما عکس‌العمل شدید نشان می‌دهند که گاهی اوقات ممکن است فکر کنید سوال اشتباه پرسیده‌اید.

به عنوان مثال شما از او یک سوال ساده مانند اینکه بعد از کار به کجا می‌رود، می‌پرسید. اما از آنجا که او به شما خیانت می‌کند، این سوالتان را مانند یک بازجویی می‌بیند.

به همین راحتی شما می‌تواند متوجه شوید که دوست دخترتان به شما خیانت می‌کند. دختری که چیزی برای پنهان کردن نداشته باشد. به سادگی در جواب این سوال می‌گوید با دوستم به کافه می‌رویم تا قهوه بخوریم. اما یک دوست دختر خیانت‌کار حالت تدافعی می‌گیرد.

تعویق انداختن سفر عاشقانه

تعویق انداختن سفر عاشقانه
تعویق انداختن سفر عاشقانه نشانه خیانت دوست دخترتان

شما ماه‌ها است که منتظر این هستید. سرانجام زمان رفتن به یک مسافرت چند روزه با دوست دخترتان می‌شود تا بایکدیگر به دور از مشغله‌های روزانه وقت بگذرانید. اما ناگهان او می‌گوید که نمی‌تواند شما را همراهی کند.

می‌دانید اگر او واقعا مایل به انجام این کار بود، می‌توانست چند روز شما را همراهی کند. اما او قصد به تعویق انداختن مسافرت را دارد. با وجود اینکه شما ماه‌ها برای این مسافرت برنامه‌ریزی کرده‌اید.

رفتار عجیب دوستانش

به رفتار دوستانش زمانی که با شما ملاقات می‌کنند توجه کنید. این ساده‌ترین راه برای این است که متوجه شوید دوست دخترتان به شما خیانت می‌کند. آن‌ها احتمالا همه چیز را در مورد روابط او می‌دانند. بنابراین اگر با شما رفتاری عجیب، سرد یا دور از ذهن دارند، کمی شک برانگیز است.

این موضوع به ویژه زمانی که رابطه خوبی با هم داشته‌اید، بیشتر نمایان می‌شوند. آن‌ها می‌خواهند فاصله خود را با شما حفظ کنند. زیرا آنچه که می‌دانند باعث می‌شود در کنار شما احساس عجیبی داشته باشند.

بخوانید: “12 نکته در مورد خیانت که هرگز نمی‌دانستید

رفتن به باشگاه

او هرگز به ورزش کردن اهمیت نمی‌داد. اما اکنون باشگاه یک مکان مقدس برایش است. شما زمان زیادی را کنار هم بوده‌اید و کاملا با هیکل هم کنار آمده‌اید. او می‌داند که شکل بدنش برای شما مهم نیست. پس چرا پس از مدت‌ها مراقبت نکردن آنقدر مصمم است که هیکل خود را درست کند؟

مطمئنا دختران دوست دارند که خوب به نظر برسند و احساس سلامتی کنند. اما به نظر می‌رسد دلیلی در پشت این تغییر شکل وجود دارد که او به شما نمی‌گوید.

استفاده از “من” به جای “ما”

استفاده از عبارت “ما” در صحبت‌هایش به طرز عجیبی تبدیل به “من” شده است. این شاید دلخراش‌ترین چیزی باشد که هر پسری از دوست دخترش بشنود.

عدم دیدار با خانواده او

عدم دیدار با خانواده دوست دخترتان
دیدار با مادر دوست دخترتان

یکی از کارهای مورد علاقه هردوی شما دیدن خانواده دوست دخترتان در آخر هفته‌ها بود. اما مدت طولانی است که او به تنهایی به آن‌ها سر می‌زند. او می‌گوید دلیل این کارش این است که شما را آزرده نکند. در حالی که این کار برای شما یک تفریح جذاب و دوست داشتنی است.

مطمئنا از این موضوع خیلی ناراحت هستید. زیرا احساس می‌کنید همه می‌دانند چه خبر است به جز خودتان. او احتمالا به آنجا می‌رود و در مورد رابطه‌تان صحبت می‌کند.

رمز گذاشتن روی گوشی و کامپیوتر

او قبلا برای گوشی یا کامپیوتر خود رمز نمی‌گذاشت. اما در حال حاضر تمام وسایل ارتباطی او رمز دارند. مثل اینکه حذف سابقه مرورگر برایش کافی نبود. او تمام تلاش خود را می‌کند تا نشانه‌های خیانت خود را پنهان کند.

عدم مراجعه به شما در زمان ناراحتی

در گذشته وقتی ناراحت یا غمگین بود، سر بر روی شانه شما می‌گذاشت و گریه می‌کرد. شما همیشه می‌دانستید که چه باید بگویید و چگونه او را خوشحال کنید. این یکی از نکات مورد علاقه شما در رابطه‌تان است. اما از زمانی که نشانه خیانت دوست دخترتان را دیده‌اید، متوجه شدید دیگر شخص کاربلد او نیستید.

یا اینکه او دیگر روزهای بدی ندارد (که بعید به نظر می‌رسد) یا کسی دیگر برای دلداری او در بدترین لحظاتش وجود دارد.

حس ششم

شما می‌دانید که حس ششم‌تان هیچ‌گاه اشتباه نکرده است. هر وقت احساسی در مورد چیزی داشتید، درست بود. هر چقدر بخواهید آن را نادیده بگیرید، نمی‌توانید.

شما باید باور کنید حس ششم‌تان می‌داند چه خبر است. ناراحت کننده اگر تصور کنید دوست دخترتان به شما خیانت می‌کند. اما این اتفاق رخ داد. آیا بهتر نیست با واقعیت روبرو شوید. هر چه زودتر این کار را انجام دهید، زودتر درد متوقف می‌شود.

دعوا مداوم

نشانه خیانت دوست دخترتان
دعوا مداوم نشانه خیانت دوست دخترتان

او دائما در حال دعوا با شما است. این کاری که افراد خیانت‌کار انجام می‌دهند تا پارتنرشان از آن‌ها جدا شوند. این کار ساده‌ترین راه برای جدایی است.

با این حال ما توصیه می‌کنیم، این کار را نکنید. نگذارید او به هدفش برسد. اگر او واقعا قصد جدایی دارد، بهتر است این کار را به روش درست انجام دهد. شما سزاوار شنیدن کل حقیقت هستید. به هر حال، در این رابطه شما بیشترین صدمه را دیده‌اید. کمترین کاری که او می‌تواند انجام دهد این است که صادق باشد و از شما برای کارهایش عذرخواهی کند.

هیچ چیز نمی‌تواند کار اشتباه او را توجیه کند، اما این به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر با این ضربه روحی مواجه شوید و آن را بهبود دهید.

نخندیدن به شوخی‌هایتان

شما می‌دانید که یک طنزپرداز ماهر نیستید، اما جذابیت کمدی خاص خود را دارید. دوست دخترتان قبلا یکی از بزرگترین طرفداران شما بود. اما در حال حاضر به هیچ یک از جک‌ها و حکایت‌های که تعریف می‌کنید، نمی‌خندد. او ممکن است به سختی یک واکنش اجباری از خود نشان دهید. این نشان می‌دهد که دیگر شما برای او جذابیت ندارید.

سرد شدن رابطه

در نهایت او نسبت شما سرد شده است. شما دیگر احساس نزدیکی با او را نمی‌کنید. نمی‌توانید به سادگی در مورد امور روزمره خود بایکدیگر صحبت کنید. انگار که فقط جسم او همراه شما است و روح و اشتیاقش در جایی دیگر است. چیزی که باعث بالندگی رابطه‌تان شده بود دیگر پژمرده شده است.

او اکنون تبدیل به شخص دیگری شده است که شما نمی‌شناسید. حال به نظر می‌رسد که او ترجیح می‌دهد، هرجایی باشد جز پیش شما.

اما با یک دوست دختر خیانت‌کار چه باید کرد. ما در مقاله بعد این موضوع را به صورت مشروح توضیح می‌دهیم، با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *