خطرناک ترین پوزیشن های سکس

بر اساس تحقیقات علمی پوزیشن های ” داگی استایل” و “دختر گاو چران(cow girl)” خطرناک ترین پوزیشن های رایج در سکس هستند. هدف این تحقیقات بررسی ” تعیین مکانیسم های مستعد شکستگی آلت تناسلی و همچنین میزان ناهنجاری آلت در طولانی مدت و عملکردهای نعوظ و تخلیه” می باشد. به عبارت دیگر هدف از این آزمایش بررسی علل شکستن آلت مردانه است. آخ!!

این تحقیق با بررسی 3 مرکز اورژانسی اصلی در برزیل در طی 13 سال به این نتیجه رسیده است که بیشتر علت شکستن آلت جنسی مردانه در موقعیتی بوده است که ” زن در بالا” قرار داشته است. “زن در بالا” یا ” کاوگرل” باعث 50 درصد شکستگی ها و “داگ استایل” باعث 28 در صد از شکستگی ها در آلت مردانه بوده اند.

چرا؟ گویا وقتی زن در بالا قرار دارد استخوان ناحیه تناسلی وی باعث ایجاد فشار مضاعف بر آلت مرد می شود و شکستگی رخ می دهد. هم چنین در حالت ” داگ استایل” شانس پارگی واژن بسیار زیاد است. آخ!!

در این تحقیقات آمده است، ” وقتی زن بر روی مرد قرار دارد، معمولا در هنگام حرکت تمام وزن خود را بر روی آلت تناسلی مرد قرار می دهد و در هنگامی که در زاویه اشتباه قرار می گیرد چیزی متوجه نمی شود چون بیشتر درد بر مرد وارد می شود.”

در بین بیماران مورد مطالعه، 6 نفر با اشکال در مجاری ادراری مواجه شدند و 2 نفر هم با مشکل در نعوظ ناشی از شکستگی مواجه شده اند. اگر می خواهید با نشانه های هنگام شکستن آشنا شوید به ادامه مقاله دقت کنید. این علائم شامل صدای خرد شدن، از بین رفتن نعوظ و سوزش شدید است. مطمئنم حسی بد تر از شکستن آلت در حین رابطه جنسی نیست!!

اما این به معنای انجام دادن این پوزیشن نیست، بلکه با احتیاط و دقت زیاد و استفاده زیاد از روان کننده می توانید ریسک انجام این پوزیشن را به مقدار زیادی کم کنید. خطر شکستن آلت مردانه موقعی که آلت به طور کامل از بدن زن خارج می شود و هنگام ورود مجدد به دهان، مقعد یا واژن به بیشترین میزان خود می رسد.

اما خبر خوب اینجاست که شکستن آلت به معنای پایان رابطه جنسی نیست. بهترین درمان انجام سریع عمل جراحی برای بازسازی لوله های آلت مردانه است که به گفته بیش از 90 درصد افردای که تحت جراحی قرار گرفته اند به زندگی عادی جنسی خود برگشته اند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.