ماجرای طلاق محسن افشانی و سویل خیابانی

ماجرای طلاق محسن افشانی و سویل خیابانی

محسن افشانی یکی از پرحاشیه‌ترین هنرپیشه‌هایی است که تا به امروز وجود داشته! از ماجرای دوستی‌های عجیب و غریبش گرفته تا منتشر کردن شورت و سوتین در استوری اینستاگرام!

حاشیه‌های محسن افشانی

بوسه‌ی برادرانه

در تابستان سال ۹۵ بود که محسن افشانی به همراه خواهرش سمیه افشانی مهمان برنامه‌ی شیدایی شد. در آن برنامه در دقایق پایانی مصاحبه او خواهر خود را بوسید. با این بوسه دوباره او حاشیه‌های جدیدی را با خود به دنبال آورد. سایت‌ها و کانال‌های تلگرامی خواهر او را به عنوان همسرش معرفی کردند و این بوسه بسیار جنجالی شد.

محسن شورتی

اگر به‌خاطر داشته باشید، چند سال پیش محسن افشانی با رابطه‌ با دختری که داشت و ابراز علاقه‌های شدیدش به محسن افشانی تا مدت‌ها برسر زبان‌ها بود. این دو تا مدت‌ها برای هم خط و نشان می‌کشیدند تا اینکه یک روز محسن با منتشر کردن عکس یک سوتین و شورت در استوری، دوباره بر سر زبان‌ها افتاد.

 او کمی بعد از انتشار این عکس، آن را پاک کرد و هیچ واکنش دیگری نشان نداد و تا مدت‌ها به او لقب محسن شورتی را دادند.

فن خانم لنی

کمی بعد از انتشار لباس زیرزنانه او بار دیگر خبرساز شد! این بار او فیلم کوتاهی به همراه یک خانم به اسم لنی منتشر کرد. در این ویدئو که او حالت عادی هم نداشت اعلام کرد که ایشان خانم دوست من هستند و من فن ایشان هستم. او هم فن من هست و جای همگی در دوبی خالی است. این ویدئو با بازتاب‌های عجیب و غریبی در فضای مجازی روبه رو شد.

سین – ت – خ

او در یکی از مصاحبه‌ها با یکی از شبکه‌های اینترنتی شروع به ابراز علاقه به یک دختر و گریه کردن کرد. در آن مصاحبه اعلام کرد که عاشق دختری به اسم ( سین – ت – خ ) شده است.

این رابطه همچنان سر به مهر بود تا اینکه در نهایت با منتشر کردن یک عکس با این کپشن اعلام کرد که متعهل شده است.

به کسى که از ته دل میخواستمش رسیدم

خدا رو شاکرم

این اتفاق، من رو وارد مرحله جدیدى از زندگى کرد که از ته قلب خوشحالم

بیشتر، از شعف خانواده ام خوشحالم که آرزوى هر پدر و مادرى دیدن خوشبختى فرزندشه

با خانواده اى وصلت کردم که پر از مهر و محبت و ادب و انسانیت هستند و هیچ چیز مهمتر از محبت از درون و بیرونشون نیافتم

براى خوشبختى من و همسرم دعاى خیر کنید

یا حق

همسر نامرئی

تا مدت‌ها بعد از ازدواجش او هیچ عکسی از همسرش منتشر نمی‌کرد. در سلفی‌هایی که او با همسرش منتشر می‌کرد، صورت همسرش مشخص نبود و باز تا مدت‌ها همه درباره‌ی همسر او صحبت می‌کردند.

در نهایت در یک ویدئو از همسر خود رونمایی کرد و با انتشار ویدئوها و عکس‌های عاشقانه بر سر زبان‌ها بود.

بادیگارد

بادیگارد داشتن او هم تا مدت‌ها بر سر زبان‌ها بود و بسیار پرحاشیه شده بود. او تا مدت‌ها بدون بادیگارد به جایی نمی‌رفت و با همین اقدامش دوباره بسیار جنجال برانگیز شده بود. این کارش در ابتدا خنده‌دار بود ولی دلیل این کار را تهدید شدن او توسط عده‌ای با قمه عنوان کرده بود. او ادعا می‌کرد که جانش در خطر است و به همین خاطر بدون بادیگارد جایی نمی‌رود.

ساشا

از آنجایی که محسن افشانی و ساشا سبحانی دوستی قدیمی با هم داشتند، این دوستی با کلی حاشیه همراه شد. سر یک دعوای لفظی که این دو دوست قدیمی با هم داشتند، ساشا سبحانی چند فیلم و عکس از زندگی شخصی محسن و همسرش پخش کرد. این ویدئو که حظور آنها در یک پارتی را نشان می‌داد، تا مدت‌ها بر سر زبان‌ها بود و هر روز این دو برای هم خط و نشان می‌کشیدند.

حلما

تا مدت‌ها محسن افشانی خود را سفیر حامی بیماران  SMA  معرفی کرده بود. او با گذاشتن شماره کارت خود برای جمع کردن پول برای یک بیمار مبتلا به اسم حلما باز هم حواشی زیادی برای خود درست کرده بود و بسیار با واکنش کاربران مواجه شده بود.

بازداشت سویل

در بازی پرسپولیس و الجزیره محسن و همسرش که با گریم مردانه قصد وارد شدن به استادیوم را داشت بازداشت شدند. هر چند که این بازداشت خیلی طولانی نبود ولی خوب هر دو به قید وسیقه ازاد شدند.

زندان رفتن محسن

محسن افشانی و همسرش در پی انتشار یک ویدیو که در اینستاگرام خود منشتر کرده بود بازداشت و زندانی شد. در این ویدیو محسن افشانی یک اسحله گرم و یک اسلحه سرد را نشان داد. دلیل بازداشتش هم به خاطر ترویج داشتن اسلحه سرد و گرم بود که بر خلاف قوانین کشور است.

ماجرای طلاق جنجالی

سویل خیابانی همسر محسن افشانی با حضور در دادسرای فرهنگ و رسانه از این بازیگر پرحاشیه شکایت کرد. سویل با حظور در شعبه ۱۶ دادسرای فرهنگ و رسانه، از محسن افشانی شکایت کرد. او در خصوص شکایتش از محسن افشانی  گفت: از محسن افشانی به خاطر ضرب و جرح، تصرف عدوانی شکایت کرده‌ام. من برای برداشتن وسایل شخصی خود به خانه‌ی خود رفته بودم که محسن افشانی، من و مادرم و کارگر منزلمان را به باد کتک گرفت.

 حمله به سویل

سویل در ادامه این ماجرا اعلام کرد که خواهر و داماد محسن افشانی در خانه‌ی من در حال حاظر زندگی می‌کنند. وقتی برای برداشتن وسایل شخصی ام به خانه رفتم، آنها به من حمله کردند.

او اضافه کرد که ۷ ماه قبل درخواست طلاق دادم و در مرحله تمکین قرار دارد. محسن افشانی هم برای طلاق او درخواست عجبیی داده بود که از سویل خواسته بود تا ۵ میلیارد به او بدهد که وقتی با مخالفت خانواده سویل رو به رو شد گفت با گرفتن مبلغ ۲ میلیارد و گرفتن ماشین سویل و برادرش راضی به طلاق خواهد بود. ولی در نهایت وکیل محسن افشانی عنوان کرد که با یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان او حاظر به طلاق خواهد شد.

تهدید محسن

محسن افشانی سویل را تهدید کرده بود که اگر به وسایل خانه که همه جهیزیه سویل بوده دست بزند، عکس‌های شخصی او را منتشر خواهد کرد. وقتی که سویل این تهدید را جدی نگرفت، محسن تمامی عکس‌های او را در یک صفحه اینستاگرام منتشر کرد. سویل هم از او شکایت کرد و بعد از برسی های پلیس فتا، معلوم شد که همه کار خود او بوده.

در حال حاظر آن صفحه اینستاگرام بسته شده و هفته آینده حکم دادگاه بخاطر انتشار تصاویر خصوصی او صادر خواهد شد.

 مهریه سویل

طبق گفته‌های سویل خیابانی، مهریه‌ی او ۵۰۰ سکه و سه دانگ خانه است. محسن افشانی هم در حال حاظر در همان خانه‌ی اجاره‌ای زندکی می‌کند و منتظر حکم دادگاه است.

بیوگرافی محسن افشانی

تاریخ تولد: ۱۱ فروردین ماه ۱۳۶۸

محل تولد: وانشان گلپایگان

تحصیلات: مهندسی مکانیک با گرایش حرارت و سیالات در دانشگاه آزاد اسلامی (تهران مرکز)

محسن افشانی مجری در یک خانواده ۴ نفره به‌دنیا آمد.  پدرش در کار سازه های چوبی است و خواهر بزرگش سمیه دارای مدرک مترجمی زبان است. محسن افشانی هم در سال ۸۴ موفق به اخذ تافل زبان شد.

او  کار خودش را با تئاتر شروع کرد و علی مختارزاده که کارهای او را دیده بود از او برای بازی در یکی از آیتم های برنامه آستانه دعوت کرد. پس از مجریگری در  برنامه آستان، برنامههای ما دو تا و سلام بهار و در شبکه جام‌جم هم برنامه زنده بوم سفید را اجرا کرد. بازی در سریال ترانه مادری به همراه سیاوش خیرابی زمینه به شهرت رسیدن و شروع بازیگری محسن افشانی بود.

بیوگرافی سویل تیانی خیابانی

سویل تیانی خیابانی متولد اسفند 1369 متولد شهر تبریز است. او مدرک کارشناسی روان‌شناسی را دارد. پدر او علیرضا تیانی خیابانی، شاعر و صنعتگر است و ترانه‌نویس آلبوم‌هاي سالار عقیلی است.

او را تا قبل از آشنایی با محسن افشانی کسی نمی‌شناخت و به گفته‌ی خود او آشنایی آنها بسیار ساده بوده. این رابطه با تعربف کردن سویل از رنگ چشم‌های محسن شروع شد و به اینجا رسید….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.