لایو مینا نامداری با پسر پانزده ساله

ماجرای دیپورت مینا نامداری به ایران چیست؟

ماجرای دیپورت مینا نامداری به ایران این روزها جنجال آفرین شده است و احتمالا لایو مینا نامداری با پسر 14 ساله برای او دردسرساز شده است.

مینا نامدار کیست؟

مینا نامدار یا نامداری در روز 5 آبان سال 1369 در شهر تهران به دنیا آمده و یک مدل ایرانی است که در کشور ترکیه زندگی می کند.

مینا نامداری که سایت شرط بندی می تو بت را این اواخر مدیریت می‌کند با پیام صادقیان بازیکن سابق پرسپولیس قبلا وارد رابطه شده بود.

 مینا نامداری در سال 2017 در یک سریال نقشی کوتاه ایفا کرد. این ارتباطات و رفت و آمدها باعث شد او توجه چند برند مشهور در ترکیه را به خود جلب کند.

همین جا بود که مینا پیشنهاد مدلینگ دریافت کرد و تا این لحظه هم او به عنوان یک دختر خوش اندام و خوش هیکل به عنوان مدل فعالیت کرده است.

اما لایو اخیر او با یک پسر 14 ساله دردسر بزرگی برای او به وجود آورد.

لایو جنسی مینا نامدار با پسر 14 ساله

اخیرا مینا نامداری در صفحه اینستاگرامی اش لایو گذاشته بود که با حضور یک پسر بچه 14 ساله این لایو با صحبت های جنسی همراه شد.

این پسر 14 ساله با صحبت های جنسی که مطرح می‌کرد فضای لایو را به سمت دیگری برد. مینا نامداری ابراز تعجب می کرد که لایوهای کمدی اش اینگونه دستمایه جنسی این نوجوان قرار گرفته است.

پسر نوجوان در لایو اینستاگرامی خود با  مینا نامداری حرف های جنسی زننده ای می زنند که حتی واکنش وزیر ارتباطات ایران را هم به دنبال دارد.

آذری جهرمی در این باره گفت: «فیلم تلخ و آزار دهنده بود و نهاد‌هایی که مسئولیت امدادرسانی به کودکان و نوجوانان در این شرایط را دارند باید وارد عمل شوند و باید به جای پخش این فیلم به این وضعیت خانواده رسیدگی کرد.»

اما بسیاری هم به آذری جهرمی گفته اند که اتاق فکری با تولید این نوع محتواها در فضای مجازی سعی دارد که فشار را برای فیلتر اینستاگرام بر روی وزارت ارتباطات افزایش دهد.

لایو جنسی مینا نامدار با پسر 14 ساله

بازداشت و دیپورت مینا نامداری به ایران

پس از این لایو جنسی، مینا نامداری به شکل عجیبی طی چند روز ناپدید شد و پس از چند روز با انتشار یک لایو در صفحه اینستاگرامی دیگر با روسری بر سر اعلام کرد که دستگیر شده و به ایران دیپورت می‌شود.

او در این لایو که با گریه صحبت می کرد از مردم می‌خواست که اشتباهات او را تکرار نکنند.

البته روند استرداد مجرمانی که ایران علیه آن‌ها اعلان قرمز اینترپل صادر می‌کند متفاوت است و بعید است که مینا نامداری پس از بازداشت بتواند لایوی منتشر کند.

باید منتظر بمانیم ببینیم این فیلم  مینا نامداری  واقعیت دارد یا بازی تازه ای از شاخ های اینستاگرامی در ترکیه است.

برخی رسانه‌ها با انتشار خبری از احتمال استرداد  مینا نامداری  به ایران خبر داده‌اند. مینا نامداری در این لایو می‌گوید در ایران اعدام خواهد شد.

دیپورت مینا نامداری به ایران

اگر یادتان باشد سواستفاده جنسی امیر تتلو از دختران زیر 16 سال باعث شد که اینستاگرام صفحه او را برای همیشه ببندد و با هیچ صفحه جدیدی اجازه حضور امیر تتلو در اینستاگرام را ندهد.

حالا بسیاری بر این باورند که مینا نامداری هم از واکنش‌های به لایوش با پسر 14 ساله ترسیده است و می‌خواهد با این کارها نگاه ها را از روی خود بردارد تا اینستاگرامش را از دست ندهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *