دستگیری میلاد حاتمی

دیپورت میلاد حاتمی به ایران واقعیت دارد؟

میلاد حاتمی مدیر سایت‌ شرط بندی ولف بت و اینفلوئنسر اینستاگرامی از سوی پلیس ترکیه بازداشت شده و حالا شایعه دیپورت میلاد حاتمی به ایران مطرح شده است.

ماجرای دستگیری میلاد حاتمی

میلاد حاتمی طی ماه اخیر حواشی زیادی را به وجود آورده بود. او در اینستاگرامش فیلم‌هایی از محسن افشانی به نمایش گذاشت و محسن افشانی را مجبور به گه خوردن کرده بود.

میلاد حاتمی مدام در این ویدیو می‌گفت صاحب استانبول است و همین باعث شد تا مردم ترکیه و بسیاری از سیاستمداران این کشور از این موضوع شاکی شوند.

حتی چندین نفر از افراد صاحب نفوذ در ترکیه میلاد حاتمی را تهدید کردند که به زودی با او برخورد می‌کنند.

یکی از آن‌ها با انتشار فیلمی گفته بود: تو گفتی صاحب استانبولی؟؟؟ من خودم بابای استانبولم و ده هزار تا نوچه موچه دارم. ادرستو گیر اوردم، خودتو هم گیر میارم…

اما این پایان کار نبود.

میلاد حاتمی در یک ویدیویی که منتشر کرد سوار بر ماشین پلیس با آژیر این ماشین بازی می‌کرد. مردم و پلیس ترکیه نتوانستند به راحتی از کنار این موضوع بگذرند.

پلیس با حضور در محل زندگی میلاد حاتمی او را بازداشت کرد.

فیلم دستگیری میلاد حاتمی

دستگیری میلاد حاتمی

در این فیلم پلیس ترکیه میلاد حاتمی را از هتل محل اقامتش به اداره پلیس منتقل می کند.

اداره پلیس استانبول مامور پلیسی که خودروی پلیس را در اختیار این شهروند ایرانی قرار داده بود، تعلیق کرده و تحقیقات قضایی درباره وی را نیز آغاز کرد

میلاد حاتمی به ایران دیپورت می شود؟

شایعاتی که این روزها درباره دیپورت میلاد حاتمی به ایران مطرح می‌شود روز به روز در حال افزایش است.

تی آر تی فارسی در گزارشی مدعی شده که میلاد حاتمی برای دیپورت به ایران تحویل اداره اتباع و مهاجرت ترکیه شده است.

بر اساس اطلاعات واصله ورود او به ترکیه به صورت موقت ممنوع شده و پیش‌بینی می‌شود که وی از ترکیه اخراج شود.

بحث دیپورت او در شرایطی مطرح می‌شود که بسیاری هم روز گذشته گفته بودند که به خاطر خطر اعدام او، دیپورتش به ایران لغو شده است.

اما باید دید که چه اتفاقی برای میلاد حاتمی در صورت عدم دیپورت به ایران رخ خواهد داد، احتمالا جریمه نقدی و شاید زندان در انتظار میلاد حاتمی باشد.

بسته شدن صفحه اینستاگرام میلاد حاتمی

صفحه اینستاگرامی میلاد حاتمی با نزدیک به 3 میلیون دنبال کننده هم بلافاصله پس از دستگیری او از دسترس خارج شد.

باید دید که بسته شدن صفحه میلاد حاتمی به دستگیری اش ارتباطی دارد یا هجمه و کمپین های اینستاگرامی برای ریپورت کردن او منجر به بسته شدن صفحه اش شده است.

شکایت محسن افشانی از میلاد حاتمی

همزمان محسن افشانی بازیگر سابق سینمای ایران هم در اینستاگرامش از شکایت خود از میلاد حاتمی و دایی اش که او را در استانبول ربوده اند خبر داده بود.

البته محسن افشانی ابتدا ادعا کرده بود دستگیری میلاد حاتمی به خاطر شکایت او بوده است.

اما عذرخواهی میلاد حاتمی در اینستاگرامش از مردم ترکیه نشان می داد که حواشی به وجود آمده اخیر از سوی میلاد حاتمی دلیل دستگیری احتمالی اش بوده است.

تحویل میلاد حاتمی به پلیس ایران

در تاریخ سه شنبه 1399/12/23 خبر دیپورت میلاد حاتمی توسط رسانه‌های مختلف مخابره شد. کانال وب‌آموز، کانال خبرگزاری فارس، شبکه ماهواره‌ای ایران اینترنشنال و بسیاری دیگر از خبرگزاری‌های دیگر اعلام کردند میلاد حاتمی ابتدا به شهر مرزی وان منتقل شده و بعد از آن تحویل پلیس ایران شده است.

سردار شیرزاد رئیس پلیس بین‌الملل ناجا‌ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس با تایید خبر فوق اظهارداشت: به دنبال درخواست پلیس بین الملل ایران، اعلان قرمز علیه “میلاد حاتم آبادی فراهانی” صادر و پس از ردیابی و شناسایی در ترکیه دستگیر شد. 

خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *