میلاد حاتمی و سحر حاتمی

آخرین جزئیات احتمال دیپورت میلاد حاتمی از ترکیه از زبان همسرش

پس از حواشی به وجود آمده از سوی میلاد حاتمی و بازی با آژیر ماشین پلیس در ترکیه احتمال دیپورت میلاد حاتمی به ایران افزایش پیدا کرده است.

این فیلم دور دور او در زمان قرنطینه و بازی با آژیر پلیس وایرال شد و همین اتفاقات واکنش مقامات ترکیه ای را به همراه داشت. پلیس ابتدا او را دستگیر کرد و ماموری که به او اجازه بازی با آژیر پلیس داده بود را نیز تعلیق کرد.

میلاد حاتمی پس از آزادی، این بار دوباره توسط پلیس ترکیه دستگیر شد و تحویل اداره مهاجرت اتباع خارجی ترکیه شد و گفته شد قرار است میلاد حاتمی به ایران دیپورت شود.

وکلا احتمال دیپورت میلاد حاتمی را تایید می کنند

امین فردین به نقل از وکلای میلاد حاتمی گفته که موکل او در بازداشتگاهی حضور دارد که معمولا اتباع کشورهای مختلف برای دیپورت به کشورشان آنجا نگهداری می‌شوند و همین میلاد حاتمی را نگران کرده است، اما واضح است که میلاد حاتمی احتمالا از ترکیه اخراج می‌شود.

وکلای میلاد حاتمی در تلاش هستند تا میلاد حاتمی حداقل به ایران دیپورت نشود و به یک کشور دیگر او را بفرستند.

میلاد حاتمی در تماسی تلفنی با همسرش سحر از مردم ایران می‌خواهد به او کمک کنند که به ایران دیپورت نشود و او چند روز بیشتر فرصت ندارد، میلاد حاتمی می‌گوید اگر به ایران برگردد اعدام می‌شود.

سحر حاتمی همسر میلاد حاتمی در استوری های اینستاگرامی اش با در آغوش گرفتن دخترش طلا و گریه کردن تلاش می‌کند توجهات را به خود جلب کند و از مردم می خواهد او و همسرش را تنها نگذارند.

سحر حاتمی از مردم خواست همسرش را کمک کنند

سحر حاتمی از مردم خواست که همسرش را قضاوت نکنند و از آن دست افرادی که از دستگیری همسرش ابراز خوشحالی کرده اند، گله مند بود.

سحر حاتمی ویدیوهایی از فرزندش که با پدرش میلاد حاتمی تماس تلفنی برقرار کرده را در استوری اینستاگرامی اش منتشر کرده است.

سحر حاتمی می گوید از کشته شدن یک جوان 25 ساله که پدر دختر دو ساله من است چه سودی می برید که از اعدام او خوشحال هستید.

اما نکته جالب اینجاست که افراد نزدیک به میلاد حاتمی، از جمله پویان مختاری، نیلی افشار و دنیا جهانبخت و حتی مونتیگو واکنشی به این موضوع نداشته اند.

اگرچه نیلی افشار به تازگی از استانبول لایو اینستاگرامی داشته، اما پویان مختاری چند روزی است که به برزیل و آمریکا سفر کرده و به نوعی گفته می شود از ترکیه فرار کرده است.

از دستگیری میلاد حاتمی نزدیک به 10 روز است که می گذرد و مشخص نیست که چه سرنوشتی در انتظار این اینفلوئنسر اینستاگرامی است که از زمان دستگیری اش صفحه اینستاگرامی اش نیز بسته شده است.

اخیرا بحث دستگیری و دیپورت اینستاگرامرهای ایرانی فعال در حوزه سایت های شرط بندی و قمار در ترکیه مطرح شده است و اخیرا مینا نامدار بود که ویدیویی از گریه های او که می گفت قرار است به زودی به ایران دیپورت شود منتشر شده است.

هنوز مشخص نیست این وقایع اخیر واقعیت دارد و یا سناریویی است که برای جذب فالوور از سوی این افراد طراحی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *