وابسته کردن مردان

وابسته کردن مردان با 5 راهکار ساده

مقدمه

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که چگونه برخی از زنان حتی بدون تلاش زیاد قلب یک  مرد را تسخیر می‌کنند؟ اگر فکر می‌کنید به این دلیل است که آن‌ها زیبا هستند یا زیاد خوش شانس باید به شما بگوییم که در این مورد در اشتباه هستید. برای وابسته کردن مردان به خودتان نیاز به زیبایی خاصی نیست. بلکه باید با رفتار و کردار خود باعث شوید مردی عاشق‌تان شود. باید بدانید این زن‌ها هرگز به دنبال مردان نمی‌روند و برای جلب توجه آن‌ها تلاش زیادی نمی‌کنند. در عوض به مردها اجازه می‌دهند برای بدست آوردن آن‌ها تلاش کنند.

این دقیقا همان چیزی است که هر مرد واقعی می‌خواهد. مردان می‌خواهند برای شما بجنگند تا لایق‌تان شوند. و شما باید به آن‌ها این فرصت را بدهید تا نشان دهند که توانایی بدست آوردن شما را دارند. بنابراین، اگر می‌خواهید بیاموزید که چگونه مردی را در کوتاه‌ترین زمان عاشق خود کنید، راز دستیابی به این هدف در این مقاله وجود دارد.

اجازه دهید مردان دنبال شما باشند

وابسته کردن مردان

آن دسته از زنانی که می‌دانند چگونه مردان را دیوانه خود کنند، به این واقعیت واقفند که به جای اینکه آن‌ها به دنبال مردان باشد. باید کاری کنند که مردان به دنبال آن‌ها باشند.

به هرحال، این قانون اساسی روابط زن و مرد است که نباید فراموش شود. حتی در دوران مدرن که همه زنان معتقد به قانون برابری بین جنسیت‌ها هستند. باز هم می‌بینیم که زنان این کار را انجام می‌دهند، زیرا می‌دانند که مردها وقتی فقط دریافت کنند محبت هستند بدون اینکه کاری انجام دهند عاشق نمی‌شوند. بلکه آن‌ها وقتی هدیه می‌دهند و برای بدست آوردن زنی تلاش می‌کنند عاشق می‌شوند.

و به همین دلیل است که همیشه باید به مردان = فضایی بدهید که سخت تلاش کنند تا شما را خوشحال کنند. وقتی آن‌ها احساس کردند که در این کار موفق شده‌اند، عاشق شما می‌شوند. بنابراین برای وابسته کردن مردان نیاز نیست شما تلاش کنید بلکه فقط کافی است که هیچ کاری نکنید و بگذارید آن‌ها برای بدست آوردن‌تان بجنگند.

اجازه دهید مردان شایستگی خود را اثبات کنند

وابسته کردن مردان
احترام مردان به زنان

زنان برای وابسته کردن مردان باید به آن‌ها اجازه دهند که برای اثبات خود تلاش کنند. برای انجام این کار نیاز است که به مردان نشان دهید که هیچ علاقه‌ای به آن‌ها ندارید. حتی زمانی که دیوانه‌وار عاشق آن‌ها هستید.

به مردان زمان دهید تا خود را ثابت کنند و نشان دهند که شایسته شما هستند. برای انجام این کار نیاز است کمی صبر از خود نشان دهید.

زنانی که می‌دانند چگونه مردان را وابسته خود کنند، کنار تلفن خود نمی‌نشینند و منتظر تماس آن‌ها نیستند. التماس مردان را نمی‌کنند که به آن‌ها پیامک بدهند. بلکه آن‌ها سعی می‌کنند اصلا به این موضوع فکر نکنند.

آن‌ها در عوض خود را مشغول کارهای دیگر می‌کنند و اگر مردان تماس گرفتند یا پیامک دادند، جوابشان را می‌دهند.

آن‌ها همیشه به مردان اجازه می‌دهند که شایستگی خود را اثبات کنند. برای اینکه به مردان ثابت کنید که شما به دنبال آن‌ها نیستند باید فقط کمی صبر داشته باشید.

احساسات خود را بیان کنید

وابسته کردن مردان

یک موضوع مهم که باید همیشه در روابط خود با مردان به آن توجه کنید این است که هرگز با او در مورد رفتارش بحث نکنید. به جای بحث کردن فقط کافی است اگر از رفتاری ناراحت می‌شوید به او بگویید.

در واقع بهتر است به جای شکایت کردن با او صحبت کنید. زیرا شکایت کردن فقط باعث دوری و ناراحتی شما از یکدیگر می‌شود.

تنها کاری که شما در یک رابطه باید انجام دهید این است که به سادگی به او بگویید در مورد کارهای که می‌کند چه احساسی دارید. اگر او به احساس شما اهمیت دهد، سعی می‌کند در آینده کاری را انجام دهد که درست است.

اما اگر این کار را نکند، می‌دانید که او ارزش این را ندارد که بخشی از زندگی شما باشد.

اگر او واقعا شما را دوست داشته باشد، به نظرات شما احترام می‌گذارد و سعی می‌کند در آینده رفتاری از خود نشان ندهد که باعث ناراحتی‌تان شود. زیرا هدف یک مرد عاشق خوشحال کردن معشوق و ایجاد ارتباط نزدیک با او است.

بخوانید: “چرا داشتن عزت نفس مهم است

هیچ نوع رفتار اشتباهی را تحمل نکنید

وابسته کردن مردان

زنانی که می‌دانند چگونه یک مرد را عاشق خود کنند، هرگز مزخرفات و رفتار اشتباه آن‌ها را تحمل نمی‌کنند.

در عوض، از همان ابتدا به مردان اطراف خود می‌گویند که انواع خاصی از رفتارها را تحمل نخواهند کرد. این موضوع بسیار مهم را به خاطر بسپارید. در روابط با جنس مخالف یک سری خط قرمز تعیین کنید. و به هیچ مردی اجازه ندهید که از این خط عبور کند.

این کار به آن‌ها نشان می‌دهد که شما هدف آسانی نیستید. در نظر او شما فردی هستید که برای بدست آوردن‌تان باید تلاش بسیار کند.

آن‌ها را در الویت خود قرار ندهید

وابسته کردن مردان
گذراندن اوقات فراغت با دوستان

یکی دیگر از رازهای تسخیر قلب یک مرد این است که هرگز او را در الویت خود (حداقل نه در ابتدا رابطه) قرار ندهید. زیرا اگر این کار را انجام دهید، او ممکن است علاقه‌اش را به دنبال کردن شما از دست بدهید.

شما برایتان سوال پیش آید منظورمان چیست؟

منظور از این جمله این است که نباید برنامه‌های زندگی روزانه خود را برای او تغییر دهید.

به عنوان مثال، اگر او شما را به یک قرار دعوت می‌کند. اما از قبل با دوستانتان برنامه‌ریزی کرده‌اید. نباید هرگز برنامه خود را تغییر دهید، برای اینکه با او همراه باشید. زیرا اگر این کار را انجام دهید، او ممکن است تصور کند که همیشه در دسترس هستید در نتیجه تلاشی برای بدست آوردن شما نمی‌کند.

به خاطر داشته باشید که هر چقدر هم که دیوانه و عاشق مردی باشید، باید بازهم خودتان را کنترل کنید. و به مردتان فضایی بدهید که برای بدست آوردن شما تلاش کند. با این کار قطعا او عاشق شما خواهد شد.

سخن آخر

برای اینکه دوست پسرتان را تبدیل به همسر کنید این روش‌ها برایتان مفید است. مردان را از خودتان دور کنید. اگر برای خوشحالی شما تلاش نمی‌کنند. زیرا در آینده مطمئنا باعث ناراحتی شما می‌شود. به این خاطر که او تصور می‌کند که شما همیشه هستید پس نیازی نیست که او برای خوشحالی و آرامش شما کاری انجام دهد. گاهی اوقات برای وابسته کردن مردان فقط کافی است که کمی صبر کنید. اجازه دهید آن‌ها برای حفظ رابطه تلاش کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.